|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  34 35 36 37 [38]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: dvojčki 2010
1.5.2011 18:06:42   
natasha15
ojla, kje se vse skrivate? Jaz imam jutri zadnji dan frej, potem pa začnem v službo hodit, tako da bo konec luštnegauser posted image user posted image user posted image upam da ste vredu, uživajte s svojimi sončki, pa javite se kajuser posted image

(odgovor članu anya.xy)
Neposredna povezava do sporočila: 926
   RE: dvojčki 2010
3.5.2011 7:37:49   
bubamala
Ja dali smo že kar nekaj čez.Sepso je dobil baje ker ima med nosno votlino in med njegovimi možgančki rahel prehod, tako da imajo bakterije prosto pot do možgan.Tako je pokazala magnetna resonanca in ct glave.Še dobro da je zdravnik dr.Pokoren zelo zavzet bil, in naredili vse preiskave.Tudi jaz upam da mi podaljšajo porodniško,drugače pa gremo delati 17.7.Drugače pa smo pihnili prvo svečko.Gal se je prvič sam usedi,Ula je pa itak razred zase.

(odgovor članu natasha15)
Neposredna povezava do sporočila: 927
   RE: dvojčki 2010
6.6.2011 14:11:27   
medicinka28
jao punce, ne vem kak vam rata še tuki kaj napisat,... No mal sem počekirala nazaj,..
Bubamala res škoda, da te ni na fb, najbolje bi bilo, če bi se nam tam kdaj javla,...
Vidla da ste polno dali skozi in res vam privoščim, da se vse slabo konča in da začnete napredovati 100 na uro,..

drgač pa smo mi stari pol leta, vsaka ima po 1 zobek, obe se obračata na trebuh, ena tudi že nazaj,... Zamenjali smo že dva obroka mleka z gh, spimo od 21-9, pa čez dan tudi polno, v glavnem se nam dogaja
lp


_____________________________

SARA:31.05.2003
TJAŠA:30.08.2004
NASTJA:3.12.2010
ŽANA:3.12.2010

(odgovor članu bubamala)
Neposredna povezava do sporočila: 928
   RE: dvojčki 2010
7.6.2011 0:05:11   
malena86
pozdrav !!pa sem si tudi jaz malo časa uzela in se tukaj registrirala da malo pospremljam mamice dvojčkov user posted image sama imam zdaj že 6mesečna dvojčka ...
pozdrav vsem user posted image


_____________________________

jasmina

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 929
   RE: dvojčki 2010
8.6.2011 21:55:29   
medicinka28
malena, če si tudi na fb, se nam javi tam, mene najdeš pod suzanagregorc, tudi moji so stari pol leta in v naši skupinici nas je še nekaj, vabljena

_____________________________

SARA:31.05.2003
TJAŠA:30.08.2004
NASTJA:3.12.2010
ŽANA:3.12.2010

(odgovor članu malena86)
Neposredna povezava do sporočila: 930
   RE: dvojčki 2010
10.6.2011 13:09:03   
lina10
Rada bi vprašala kdaj so se vaši malčki začeli zavedati eni drugih in komunicirati med seboj,pa kdaj so se začeli prwvračati iz hrbta na trebuh, naši dve se premikata po postelji jih nadem čisto drugje kot sem pa jih pustila,pa ena se mi je že enkrat prevalila na trebuh bosta pa ta mesec stari 4 mesece,korigirano 3?

(odgovor članu medicinka28)
Neposredna povezava do sporočila: 931
   RE: dvojčki 2010
25.6.2011 22:29:50   
anchika
se opravičujem ker vdiram v vš forum. Spadam med dvojčke 2011, vendar bi vs rada vprašala vas ker imate več izkušen oz če ste ve cepile vaše dvojčke proti rota virusu?

(odgovor članu lina10)
Neposredna povezava do sporočila: 932
   RE: dvojčki 2010
26.6.2011 12:06:38   
lexy25
anchika - jaz jih nisem cepila proti rota virusu, ker sta to najina prva otroka in sva ju v zimskem času zelo merkala in omejila obiskovanja na domu.
Če bi imela še kakega otroka, ki bi bil v vrtcu bi se pa mogoče odločila za cepljenje proti rota virusu. Je pa to res samo za rota virus cepljenje, proti kakim drugim oblikam ni varovan pa tud za rota virus ne 100% (vsaj tako so nama povedali).

lina10 - naša dva sta začela med seboj komunicirat (s tem mislim, da sta se gledala v oči in si namenjala glasove in nasmehe) nekje pri 5,5mesecih (korigirano pri 5 mesecih). S hrbta na trebuh sta se začela obračat pri 4mesecih. Sedaj pri 6,5mesecih pa mi že skor puzata, en po vojaško zalegne in se puza, ta drug pa ko en zajček skaklja :) igralna podlaga 2mx2m je že premala zanju, ju vedno najdem na parketu :)

(odgovor članu anchika)
Neposredna povezava do sporočila: 933
   RE: dvojčki 2010
26.6.2011 15:11:48   
lil_
ojla punce, nisem brala nic za nazaj, sem pa iz zgornjega posta razbrala da mate na fb-u neko skupino dvojckov...ali lahko katera doda tudi meneuser posted image
medicinka bom kontaktirala kar tebeuser posted image

(odgovor članu lexy25)
Neposredna povezava do sporočila: 934
   RE: dvojčki 2010
29.6.2011 12:09:20   
anya.xy
Anchika jaz sem dala mala2 cepit proti rota virusu in sicer zaradi tega ker imata bratranca in sestrično stare 4 in 5 let ki sta v vrtecu, pa skozi sta tisto obdobje imela neke driskice, pa seveda razadi tega ker greta jeseni v jaslice tam pa se da dobit vsega in svašta, tako da...malo premisli če imaš kakšne zunanje okolje kjer bi lahko prišla v stik s tem virusom do nekje 2,5 let...


_____________________________

Jaka in Miha - 05.07.2010

Če imaš enega otroka si starš, če imaš dva, si sodnik. David Frost

(odgovor članu lil_)
Neposredna povezava do sporočila: 935
   RE: dvojčki 2010
1.8.2011 21:59:56   
natasha15
No da "naša" skupina čisto ne propade, sem se odločila mal vas pozdraviti...ste vse na dopustu al kako?user posted image Mi smo zdaj že stari dobrih 18 mesecev in res je vse lažje (HB), tamaučka sta vsak dan bolj samostojnauser posted image veliko smo na kolesu, sprehodih, igralih, zelo aktualni so poganjalci in šibata kot norčka, pridno spita (19-7ih),malo že govorita, sama jesta, malo že lulamo na kahljico, v glavnem uživamo maximalnouser posted image še ostale se kaj javite (poleg tistih ki smo na FBjuuser posted image ) lp

(odgovor članu anya.xy)
Neposredna povezava do sporočila: 936
   RE: dvojčki 2010
10.10.2011 14:12:58   
anya.xy
ewo da še jaz malo obnovim naš forum....mi smo se danes vrnili v vrtec po enem mesecu...me je že vzojiteljica klicala, kaj je z njima narobe da ju ni tak dolgo v vrtec...zdaj pa držim pesti da bosta čim dlje zdržala zdrava v vrtcu


_____________________________

Jaka in Miha - 05.07.2010

Če imaš enega otroka si starš, če imaš dva, si sodnik. David Frost

(odgovor članu natasha15)
Neposredna povezava do sporočila: 937
   RE: dvojčki 2010
17.3.2012 13:27:19   
claudie
Se opravičujem, ker vletavam v temo, samo bi me zanimalo tole, če ima mogoče katera mamica Cosatto 2 you, kako ste zadovoljni, kje ste ga kupili in ali ga mogoče že kdo prodaja?

(odgovor članu anya.xy)
Neposredna povezava do sporočila: 938
Stran:   <<   < Prejšnja stran  34 35 36 37 [38]
Stran: <<   < Prejšnja stran  34 35 36 37 [38]
Pojdi na:





Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...
Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?