|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  32 33 [34] 35 36   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: dvojčki 2010
3.2.2011 20:46:36   
natasha15
ja res je Anjauser posted image moramo še ostale zbezati iz brloga, pol pa akcijauser posted image

(odgovor članu anya.xy)
Neposredna povezava do sporočila: 826
   RE: dvojčki 2010
4.2.2011 9:00:26   
ljupka
Kje ste punce ,še posebaj tiste ki ste z menoj premlevale vse bolečine.Gledala sem mal nazaj in mislim da bolj prestrašene nosečke dvojčkov ni bilo in nebo.Pa je vse to že daleč,leto se obrne kod bi mignil,otroci rastejo in mi smo starejši.
Komaj čakam pomladi ,ker letošnja zima mi je prišla do živega in me spravlja ob živce.Leto pa pol sem več al man samo doma in se mi že meša.Hočem sončka da bomo lahko bili zunaj!V planu imam naredit igrišče za moje otroke,na enem travniku mal stran od hiše.Doma nimam kje ,okrok hiše je pa sama ceste in je treba nekaj pogruntat.Ograjo 4x5m,not peskovnik,guncnca,tobogan,pa še kakšne igrače,klopca,pa bomo vsi lepo na varnem in se bomo igral.Že slišim vaške tercijalke,glejte ki se igra,namest da bi kaj delala.HA,HA,HA...
Kako mislite ve reševat težave lovljenja malih nedobudnežev.
Jaz ki imam 4 mi se zdi to najpametnejša ideja.

(odgovor članu natasha15)
Neposredna povezava do sporočila: 827
   RE: dvojčki 2010
4.2.2011 9:59:59   
natasha15
ljupka...super ideja, da boš naredila igrišče za malčke!!! 4 je pa res težko ukrotit in imeti vse na očeh, kaj pa bodo pravile vaške tercijalke, te pa briga, važno da bo vam lepo in da boste na varnemuser posted image jaz imam "samo" 2 gavnarčka, pa kr veliko placa okoli hiše, tako da gugalnice že imamo od lani, letos pa pomoje tud kak peskovnik, pa bazenček pade...sem tudi gledala lesene hiške,pa še ko sem cene zraven vidla, me je minilo...mogoče bo kaj dedi naredil ali pa bomo dali kakšenmu mizarju, bo sigurno ceneje!user posted image res pa je, da gre leto hitro naokoli, imaš druge skrbi, pozabiš in se nasmejiš, kakšne skrbi si imel pred tem....

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 828
   RE: dvojčki 2010
4.2.2011 11:59:44   
anya.xy
Ta zima je že res malo depresivna...upam da bo čez kak mesec malo boljše, če ne druga se bo pomlad približevala, Ja mi bomo tudi morali malo okolico hiše uredit, Nataša jaz sem gledala te hiše, katastrofa kak so cene zasoljene. Bi kr tako igrišče si naredila kot si ga je ljubka zamislila, sploh ni slaba idejauser posted image .
Ljubka kaj se po vasi menijo tercialke pa tebe naj ne zanima, jaz si vedno pravim če nimajo boljšega dela....user posted image , al pa še jim kaj za glodat vržem, kakšno sočnouser posted image . Ljubka jaz nisem preživljala s tabo težkih časov, pa sem prepričana da ti ni bilo lahko, pa še 4otročke, joj vas obožujem ko jih imate več kot 2, jaz bi bila že zdavnaj na palmi ali pa kje drugjeuser posted image


_____________________________

Jaka in Miha - 05.07.2010

Če imaš enega otroka si starš, če imaš dva, si sodnik. David Frost

(odgovor članu natasha15)
Neposredna povezava do sporočila: 829
   RE: dvojčki 2010
4.2.2011 16:27:47   
tejalea
Mi pa smo ravno s sprehoda, malo se je otoplilo pa malo sončka je pri nas! Zdaj pa še spita v vozičku, jaz pa na computer!

_____________________________

30. 5. 2010: Aleks in Žiga
28. 1. 2007: Lea

(odgovor članu anya.xy)
Neposredna povezava do sporočila: 830
   RE: dvojčki 2010
4.2.2011 17:54:08   
natasha15
tejalea...lepo, da si se spomnila na nasuser posted image user posted image

(odgovor članu tejalea)
Neposredna povezava do sporočila: 831
   RE: dvojčki 2010
4.2.2011 20:35:56   
Ernestina
Natasha, ti moram tu pisat...dobra si da ti pri treh bolnikih uspe fb in RR. Mi smo spet s Svitom imeli težave s spanjem zdaj...me zanima kako bosta spala, sta dobila good night od hippa...

Sonček kaže da bo še nekaj dni...superca...kamot je lahko non stopuser posted image aja samo ponoči naj bo tema no, pa čez dan vsaj 15 st.

(odgovor članu natasha15)
Neposredna povezava do sporočila: 832
   RE: dvojčki 2010
4.2.2011 20:46:21   
anya.xy
Uhh ernestina 15°, tak za kak mesec nebi bilo slabo=)


_____________________________

Jaka in Miha - 05.07.2010

Če imaš enega otroka si starš, če imaš dva, si sodnik. David Frost

(odgovor članu Ernestina)
Neposredna povezava do sporočila: 833
   RE: dvojčki 2010
5.2.2011 21:30:30   
Ernestina
eto, danes je bil krasen dan, so lahko vsi taki naprej do konec letauser posted image user posted image

Ne vem a sem kateri še obljubila Veliko kuharico za nosečnice, dojenčke in malčke? No za nosečnice sem spustila del ven...drugače sem na fbju objavila link za download. Je v pdf obliki, je pa treba 1:1 gledat!
http://dl.dropbox.com/u/10278097/Archive.zip

nočko...

(odgovor članu anya.xy)
Neposredna povezava do sporočila: 834
   RE: dvojčki 2010
6.2.2011 17:25:09   
natasha15
ernestina...moji bolniki so takrat že spali, no en je počival, sam mi je dal miruser posted image  user posted image ej vmes se moram mal odklopit, ti povem da je Ian zdele par dni tolk siten, da tolk ni bil v celem letu skupaj, tako da sem prav vesela, ko gre spat! Mislim da ga trojkice dajejo, pa upam da bo čim prej mimo, ker tole je too much,nič ne je, ko mu daš za pit, se začne jokat, vrže na tla, skoz jokca,...user posted image čakam da bo to mimo, edino vreme in moja druga 2 fanta me držita po konciuser posted image

(odgovor članu Ernestina)
Neposredna povezava do sporočila: 835
   RE: dvojčki 2010
6.2.2011 17:41:42   
tejalea
No, mi smo pa danes celi dan po obiskih... Se ravno vrnili s sprehoda - malo je že mrzlo, ampak bo! Sonček j pa super!
Žiga ima prvi zobek! user posted image  (celi mesec po Aleksu)

_____________________________

30. 5. 2010: Aleks in Žiga
28. 1. 2007: Lea

(odgovor članu natasha15)
Neposredna povezava do sporočila: 836
   RE: dvojčki 2010
6.2.2011 20:18:41   
Ernestina
Nataša, moraš okusit tudi jok, da ne boš mislila kako je fajn, pa šla naročit še enkrat dvauser posted image user posted image user posted image

Bravo Žiga!!!user posted image user posted image user posted image user posted image pri nas je že dva meseca po Svitovem prvem in drugem zobku, pa Lucija še nič...pa je sprva kazalo da bo ona prva ko je imela tako hitro belo pikico na dlesni, še danes je...slinimo in dajemo v usta pa vse mogoče...flaša s čajem ni zanimiva, razen cucelj ki je za žvečituser posted image

Mirno nočko vsem

(odgovor članu tejalea)
Neposredna povezava do sporočila: 837
   RE: dvojčki 2010
7.2.2011 9:35:08   
natasha15
Žiga čestitke za 1 zobekuser posted image user posted image
Ernestina...kljub temu da sta ful pridna, mi ne bi več naročali...user posted image drugače pa se bomo naprej pogovarjali, ko bodo vam šle trojkice venuser posted image user posted image

(odgovor članu Ernestina)
Neposredna povezava do sporočila: 838
   RE: dvojčki 2010
10.2.2011 18:27:37   
natasha15
punce, kje se vse skrivate???user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu natasha15)
Neposredna povezava do sporočila: 839
   RE: dvojčki 2010
10.2.2011 21:46:20   
missD
danes sem bla pa res minimalno za kompom. najprej 2h sprehoda in odkirvanje Logatca potem kuhanje in zabavanje mladine
potem je mami dobila 1h za svojo nadaljevanko in e je bil čas za pakiranje v posteljice
otroka lepo konzervirana(beri zadekana) in spita brez pritožb. Dal za jest, Jakobu dal za jest še dodatno in sta zaspala
pol sem gledala american idol (ja čudna sem :D) in zdej grem spat



(odgovor članu natasha15)
Neposredna povezava do sporočila: 840
   RE: dvojčki 2010
12.2.2011 9:17:36   
aluap
evo, končno se spet oglašamo. v ponedeljek smo prvi dan preživeli sami, brez babice, oči je bil pa v službi. je blo super, moram rečt, da nam je šlo fino. sta bla ful pridna pa še na sprehod smo šli in skuhali. vau sm bla ponosna nase. potem v sredo pediater pri 3 mesecih. oba sta velika 59 cm, mojca tehta 5450, ambrož 5300. smo bili pohvaljeni, ker se še samo dojimo. ma pa mojca še vedno zelo rdeča lička in se je še poslabšalo. zdaj sem na dvotedenski dijeti brez jajc in mleka. ambrož pa slabo vzpostavlja kontakt z očmi, zato smo napoteni v razvojno. drugače sta oba zelo živahna, sploh ambrož na veliko čeblja in nas razveseljuje. tudi večerno uspavanje je malo lažje :)
sem se vam hotla pridružit na FB pa ne znam... sicer sem tudi tam zelo malo, ampak vseeno. kako se pridružim?
bravo vsem, za nove zobke, korake, in druge prekoračene mejnike :)
se bom potrudila in se več oglašala!
uživejte

(odgovor članu missD)
Neposredna povezava do sporočila: 841
   RE: dvojčki 2010
12.2.2011 9:38:51   
missD
aluap sporoči mi na ZS pod kaj te lahko najdem, pa te dodam za prijateljico pa še v skupino user posted image

(odgovor članu aluap)
Neposredna povezava do sporočila: 842
   RE: dvojčki 2010
12.2.2011 9:46:43   
ljupka
Jaz bi se vam tudi pridružla na FB ,katera je to skupina?

(odgovor članu missD)
Neposredna povezava do sporočila: 843
   RE: dvojčki 2010
12.2.2011 10:05:46   
Ernestina
skupina Dvojčki, samo ljupka, nekdo ki je že prijavljen te mora vpisat da si potem lahko sodelujoča...mene lahko najdeš pod Maja Smid

lp,

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 844
   RE: dvojčki 2010
12.2.2011 18:28:59   
mojcap78
Evo, včeraj sta naša fanta dopolnila tri mesece user posted image , sicer smo bili pa danes pri zdravniku, ker sta oba kašljala in Tilen je imel vročino user posted image . Starejša hčerka je bila precej bolna in zgleda sta se nalezla - sem pa non stop razkuževala kljuke na vratih, zračila prostor, ampak še vseeno ni pomagalo. Drugače ni nič hujšega, viroza, ampak vseeno me je precej skrbelo... ampak sta že malo bolje, upaam, da tko ostane. Drugače se pa še vedno dojimo, zdej večinoma vsakega posebej, ker se mi zdi, da lažje popijeta in se jima ne zaletava. Če ju dojim hkrati Tilen kr joka, ker zgleda mleko prehitro teče. Zdej se mi zdi, da je že vse skupi malenkost lažje, ker ne jokata več tolk veliko in se zamotita v ležalniku in opazujeta razne igračke. Pri štirih mesecih imam namen uvajat kakšno gostejšo hrano pred spanjem in me zanima kakšne so kej vaše izkušnje s tem? Ponoči mi drugače kr spita, ampak se še vedno hranimo na 3-4 ure...prvi obraok je običajno po 4-5 urah, potem naprej pa na 3 ure.

Lp vsem...

< Sporočilo je popravil Sibil RR -- 20.2.2011 22:12:31 >

(odgovor članu Ernestina)
Neposredna povezava do sporočila: 845
   RE: dvojčki 2010
14.2.2011 9:19:48   
aluap
mojca78 - midve sva pa prav skupaj. naša otroka se dojita ponoči pogosteje. prva runda 4 ure, potem pa na 2 uri. no, mogoče bi zdržala dlje, pa jaz odreagiram takoj ko se začneta premikat. no, mogoče je to narobe, ne vem. ampak me je strah da če se začneta res jokat ne bosta nazaj zaspala...
tudi meni mojca med dojenjem včasih joka - predvsem zvečer ko je utrujena. pa ne vem če teče prehitro, men se bolj zdi da se ji ne da vlečt, čeprov je lačna... v glavnem razjokana se ne dojita rada.
meni se pa zdi, da kar več jokata kot prej. vsaj mojca. to pripisujem tem rdečim ličkom - se mi zdi razdražena in takrat tudi jokava. tudi jaz pa bi pri cca 4 mesecih začela dodajat, ali pa malo kasneje - no takrat enkrat. in bom tudi vesela kakšnega nasveta kako začeti :)
uživejte kljub turobnemu vremenu

(odgovor članu mojcap78)
Neposredna povezava do sporočila: 846
   RE: dvojčki 2010
14.2.2011 11:17:48   
ljupka
Jaz sem pa Marija Mežnar.

(odgovor članu aluap)
Neposredna povezava do sporočila: 847
   RE: dvojčki 2010
14.2.2011 21:31:09   
natasha15
aluap...upam da se nam kmalu pridružiš na FB dvojčki...drugače pa super, da lepo napredujete, predvsem čestitke za uspešno dojenje a zaradi rdečih ličk sumijo na alergijo? Upam da bo čim hitreje vredu Za Ambroža pa mislim da mora kakšna prava punca mimo njega pridet, pa bo hitro vzpostavil kontakt z očmi

mojcap78...tudi vam čestitke za uspešne 3.mesece preventivni ukrepi so sicer koristni, vendar ne moreš nikoli 100% zaščititi, sam da ni kaj hujšega! Upam da si se tudi ti že pridružila naši skupinici...glede uvajanja GH pred spanjem ti ne morem dati nasvetov, ker jaz tega nisem počela...

no mi pa že veselo hodimo, nimata več obstanka,sploh Ian, Žan je še vseeno malo bolj miren...vsak dan mi kaj ušpičita, na srečo nič hujšega...komaj čakamo lepše vreme, da bomo še zunaj lahko več hodili, parkrat sem ju že dala pred hišo na travico hodit, pa sta kr lepo hodila, glede na to da nista navajena čevljev in neravnega terena spimo še vedno pridno, čeprav se nam kdaj pa kdaj naredi tudi, da gremo ob 17. uri spat ali še kakšno minuto kasneje...sem ugotovila, da če jemo pred spanjem čokolino, bomo sigurno okoli 3.ure ponoči "že" lačni, če pa kakšno drugo kašico, pa od 4-5 ure pa tudi ko gremo kasneje spat, zaradi tega nič več ponoči ne spita oz. da bi zjutraj podaljšala...mal je skregano z logiko ampak nimam kej

bodite zdravi, javite se kaj, drugače pa vas lepo vabimo vse mamice dvojčkov v našo skupino na FB-ju (je zasebna skupina), da še tam kakšno rečemo, ker moram priznati, da smo prave čveke tam na kupu in se imamo res luštno, večkrat se nasmejimo tudi do solz

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 848
   RE: dvojčki 2010
15.2.2011 10:55:06   
mojcap78
aluap...sem opazila, da smo približno skupi po starosti...tud tilen ima kdaj rdeča lička pa po čelu ima bolj grobo kožico...potem pa z oljem namažem in mu s pleničko dol spravim pa z bepantenom namažem - ima precej občutljivo kožico, sem tud sama že pomislila, da je lahko kakšna alergija, sam mi je potem zdravnica rekla, da ni, ker nima nič po telesu, da so to temenca.

Jst komi čakam, da bosta moja že hodila, al pa vsaj sedela. Ne vem kaj naj počnem z njima, kadar smo sami in sta tečna - to mi je najtežje, ker ne morem obeh hkrati crkljati. Prejšnji teden je bilo tolk fajn, ker je bil sonček in smo bili več zunaj.

No...se javim še kej na FB user posted image



(odgovor članu natasha15)
Neposredna povezava do sporočila: 849
   RE: dvojčki 2010
15.2.2011 12:17:04   
missD
jaz si ju dam na najino posteljo pa ogromno igrač, pa prenosnika zraven in vrtim pesmice otroške pa zraven pojem in se pačim
to mata najraj. pa potem malo še telovadimo-jima premikam roke, noge... vozita kolo,pokažeta kako velika sta...

ko mata dost se začneta pritoževat ju pokrijem, pa včasih prec sama zaspita včasih treba še božat

(odgovor članu mojcap78)
Neposredna povezava do sporočila: 850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  32 33 [34] 35 36   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  32 33 [34] 35 36   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




Spolnost med nosečnostjo
pikpiki

Kolikokrat na mesec ste imele/imate spolne odnose med nosečnostjo?

0_x_ mesečno (29%)

1x mesečno (14%)

2x mesečno (17%)

Do 5x mesečno (17%)

Do 10_x_ mesečno (9%)

Več kot 10_x_ mesečno (14%)


Število vseh glasov: 90

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!