|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  31 32 [33] 34 35   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: dvojčki 2010
28.1.2011 20:53:43   
Ernestina
tudi prav, bo zame sreče večuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu natasha15)
Neposredna povezava do sporočila: 801
   RE: dvojčki 2010
28.1.2011 20:56:43   
natasha15
hehe,ko pa jo boš imela preveč, jo boš pa meni malo poslala, a neuser posted image

(odgovor članu Ernestina)
Neposredna povezava do sporočila: 802
   RE: dvojčki 2010
28.1.2011 21:08:51   
Ernestina
odvisno koliko ponudišuser posted image

(odgovor članu natasha15)
Neposredna povezava do sporočila: 803
   RE: dvojčki 2010
28.1.2011 21:11:51   
natasha15
ti bom tvoja knedlčka merkala, ko boš rabila:))) lahko tudi ponoči,heheuser posted image
ej RR gor al pa dol, ampak vsaj vsa sporočila prikaže, jatz sem na FB-ju prej tvojega prebrala, malo kasneje pa ga ni bilo večuser posted image
da se ne bomo vse sem preselile,hehe...

(odgovor članu Ernestina)
Neposredna povezava do sporočila: 804
   RE: dvojčki 2010
28.1.2011 21:13:58   
Ernestina
ja ja tam pride in gre, pa spet pride...sem se že navadila da dam 100x obnoviuser posted image tuki me pa še vedno daje pozabljivost za copy paste, sploh če imam več napisanega

(odgovor članu natasha15)
Neposredna povezava do sporočila: 805
   RE: dvojčki 2010
28.1.2011 22:43:56   
missD
nataša počaki par dni pol pa lepo probi dat isto hrano ki si jo dajala te dni.
sam verjetno je potem res reakcija na cepivo...dohtarji pač...so najpametnejši

(odgovor članu natasha15)
Neposredna povezava do sporočila: 806
   RE: dvojčki 2010
29.1.2011 10:14:59   
natasha15
missD...točno tako bom naredila! Fleki so skoraj izginili,tako da ga tudi z zdravili ne bom šopala, razen če bo slabše...da ne govorim, da mu ena zdravnica hoče strogo dieto uvesti, to pomeni da gremo vse od začetka in sicer na sojino mleko +riž...2 tedna in potem počasi kuhano zelenjavo,....v glavnem jaz bom kr malo po svoji pameti naredila, če bodo fleki izginili, ne bom komplicirala, v kolikor pa bo spet kaka reakcija, lahko še vseeno uvedem dieto...

(odgovor članu missD)
Neposredna povezava do sporočila: 807
   RE: dvojčki 2010
30.1.2011 17:21:07   
natasha15
user posted image

(odgovor članu natasha15)
Neposredna povezava do sporočila: 808
   RE: dvojčki 2010
2.2.2011 9:07:17   
natasha15
Dan, zakaj se nič ne javljateuser posted image user posted image user posted image kmalu bo forum dvojčki 2010 izumrluser posted image user posted image user posted image res bi se lahko potrudila, pa si vzele minutko časa ter se malo javileuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu natasha15)
Neposredna povezava do sporočila: 809
   RE: dvojčki 2010
2.2.2011 11:01:44   
bunka83
Ej sm mela cajt prve par mesecev, zdj je pa koooonc...samo pokukam in grem takoj dalje, nimam nč cajta, sploh ne vem kako vam uspe! Z veseljem bi pisala, samo res ne uspem! Sej bo...

_____________________________

Mars David & Jonatan - 31.7.2010

(odgovor članu natasha15)
Neposredna povezava do sporočila: 810
   RE: dvojčki 2010
2.2.2011 11:08:56   
natasha15
Bunka83...pri meni sta malčka res pridna, tud sama2 se ogromno igrata in zamotita, nimam pa nobene pomoči, sama s partnerjem sva za vse, je pa fino ker sta še vedno zaspančka in zaenkrat še brez problema zrihtava vse stvari! Upam da bo pri vas kmalu bolje, da se nam boš lahko tudi kaj javila in napisala kako se imate...user posted image

(odgovor članu bunka83)
Neposredna povezava do sporočila: 811
   RE: dvojčki 2010
2.2.2011 11:24:57   
2pikici
Danes je pa nooro...
Nič ne jemo nič ne spimo samo jok na jok se mi že meša pa še na polovici dneva nismo.
Upam, da je pri vas kaj bolje!!!

(odgovor članu natasha15)
Neposredna povezava do sporočila: 812
   RE: dvojčki 2010
2.2.2011 11:49:51   
ljupka
Ful sem vam nekaj napisala in opisala svoja dvojčka pa je bil Eror,sedaj se mi pa ne da še enkrat,mogoče pozneje!

(odgovor članu 2pikici)
Neposredna povezava do sporočila: 813
   RE: dvojčki 2010
2.2.2011 16:48:48   
natasha15
Tudi pri nas je Ian že cel dan neki jokav, pa nič ne je, zdaj še vročino dobil
ljupka...vedno daj ctrl+a in ctrl+c, ziher je ziher, tud meni dostikrat to naredi, sploh če kaj več pišem oz.po obrokih, sigurno pride do napake upam da ti bo uspelo še enkrat napisatuser posted image

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 814
   RE: dvojčki 2010
2.2.2011 18:41:36   
ljupka
Jaz imam tudi vsag dan manj časa za pisat.Eva je dosti samostojna ,dokler se Luka sam mene drži,je bolj mamina maza in zaradi tega imam slabo vest,ker se z Evo man ukvarjam,ker tega tudi sama noče!
Sedaj pri 10 mesecih ima Eva 7120g in 68cm,Luka pa 8870g in 74cm,razlika je velika,težijo mi da je Eva prelahka,je pa ful močna in lušna.
Eva je zelo hitro napredovala pri 4 mesecih se je obrnila na obe strani,pri 6 je plazla pri 7 kobacala,potem se je pa ustavlo,noče na rit da bi sedela,gre na kolena in to ji je dovolj,sedet noče ker bi mogla bit pri miru.10.2. moram iti v razvojno.
Luka je bil bolj mehak in je zaostajal za njo za cel mesec,toda je bil zelo vtrajen ,da jo je nakoncu prehitel,tako da sedaj lepo sedi in je celo postopnicah plezal!Eva ima 6 zopkov Luka pa 5.Več kot prehlad,nismo bili bolni.Jesta že skoraj vse.lUKA JE ZAČEL JESTI PRI 4 MESECIH ,KER MU MLEKO ENOSTAVNO NI BILO DOVOLJ,IN TO ZA VEČERJO PALENTO,da je spet prespal noč,in tako lepo je jedel,ko velik.Eva pa šele pri 6 mesecih in to usta otpirala kot vrapček svoj kljun,da sem jo komaj hranila,sedaj pa že lepo je!
Sem pa že brez idej kaj jima dati za zajtrk in za večerjo prosim za kakšen predlog?

Se opravičujem,če je kje kakšna napaka sem hitro pisala,da ne bo spet eror.
Bom vsak dan probala kaj napisat.

< Sporočilo je popravil ljupka -- 2.2.2011 18:43:35 >

(odgovor članu natasha15)
Neposredna povezava do sporočila: 815
   RE: dvojčki 2010
2.2.2011 21:05:43   
aluap
evo jst se tut končno oglašam... vsak dan tako hitro mine, zvečer sem pa tok koma da padem v postlo. še zase imam premalo časa, če se ga sploh kaj najde... no tako na kratko: mi hitro in lepo napredujemo. lepo čebljata in nas tako vsak dan spravljata v smeh. še dojim in lepo napredujeta. naslednji teden bomo imeli pregled pri P pri treh mesecih in čaka nas cepljenje. upam, da bosta dobro prenesla...
danes smo bili spet doboro uro zunaj - lončno je v lj spet sijalo sonce :)
januar je za nami, se dobimo februarja?
lepo se mejte

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 816
   RE: dvojčki 2010
3.2.2011 10:41:07   
anya.xy
Punce skoraj več ne utegnem kaj napisat na RR, mi FB tolko časa vzameuser posted image .
Lepo da niste obupale nad RR
Aluap in Bunka pridružita se nam na FB-juuser posted image
Punce jaz sem tudi že razmišljala glede srečanja???? Če bi bilo po moje bi se dobile takrat ko bi bilo malo bolj toplo. No ne vem kako ve razmišljate....lahko se tudi februarja dobimouser posted image


_____________________________

Jaka in Miha - 05.07.2010

Če imaš enega otroka si starš, če imaš dva, si sodnik. David Frost

(odgovor članu aluap)
Neposredna povezava do sporočila: 817
   RE: dvojčki 2010
3.2.2011 13:00:13   
Ernestina
Ljupka, veš da imam podoben sindrom;) naš Svit je malce zvit in že pozna mamine luknje...prec ve na katero karto zaigrat, potem je pa res moja mala maza, ampak nič bat, ko sem huda, jih tudi on sliši. Lucija je lepo pridna, trkam, direktna kar se vsega tiče...skušam zadnje čase čim več biti tudi z njo, včasih dobim občutek kot da bi opazila razliko...zato tako uživa ko sva sami, npr Svit spi in podobne situacije...

Ja, tale Fb...jaz jih že poslušamuser posted image

Bunka, saj bo...imaš še varuško ali kako domačo pomoč? Malce se pri svojmu izkašljaj, da boš imela čas zase in oddih!

Za srečanje pa kadarkoli, no po 16. uri oz raje vikend, sploh če bo sonček in toplo;)

Kuham kosilo...

(odgovor članu anya.xy)
Neposredna povezava do sporočila: 818
   RE: dvojčki 2010
3.2.2011 13:09:17   
natasha15
Glede srečanja: najraje čim prej, dokler mi še v vozu zdržita, pa še porodniška se mi bo počasi izteklauser posted image drugače pa lahko tudi kasneje, seveda bomo poizkušali priti, le med tednom ne bo več časauser posted image aja Ernestina po 16.uri mi že spimouser posted image

(odgovor članu Ernestina)
Neposredna povezava do sporočila: 819
   RE: dvojčki 2010
3.2.2011 13:11:54   
Ernestina
Se moramo res čim prej dobit, da jaz tvoja mala mal okužim s spanjem...tole je pa groza nouser posted image mami ju da spat samo da ima cajt zase, revčka pa morata spat že sredi popoldnevauser posted image user posted image user posted image user posted image hecam...joj ko bi se na srečanju naša2 okužila s tem virusomuser posted image

(odgovor članu natasha15)
Neposredna povezava do sporočila: 820
   RE: dvojčki 2010
3.2.2011 17:25:36   
natasha15
ernestina...pred srečanjem me spomni, da prinesem virus s seboj! Ja pa kaj naj, če gresta tako z veseljem spat tudi jaz bi bila raje z njima (seveda v mejah normalene ravno do 10-ih zvečer)
V glavnem mogoče je res bolje, da se vsi pocajtamo, da bo lepše vreme in manj virusov, pa takrat naredimo srečanje? Sam potem bi bilo res fino za vikend, da bi nas lahko več prišlo...

(odgovor članu Ernestina)
Neposredna povezava do sporočila: 821
   RE: dvojčki 2010
3.2.2011 19:08:49   
natasha15
user posted image

(odgovor članu natasha15)
Neposredna povezava do sporočila: 822
   RE: dvojčki 2010
3.2.2011 19:32:33   
anya.xy
Natasha jaz bi se tudi raje dobila čez vikend, da še bi moj zdraven prišel, kr če gremo kam raje vidim da sva 2 kot pa sama. pa seveda da bi bilo čim prej topleje, zdaj ravno gledam poročila kurenti so že začeli preganjat zimouser posted image


_____________________________

Jaka in Miha - 05.07.2010

Če imaš enega otroka si starš, če imaš dva, si sodnik. David Frost

(odgovor članu natasha15)
Neposredna povezava do sporočila: 823
   RE: dvojčki 2010
3.2.2011 19:36:15   
natasha15
naj jo hitro preženejo, da se potem končno srečamo:)))) joj se že prov veselim, pa upam da nas bo čim več prišlo:)))

(odgovor članu anya.xy)
Neposredna povezava do sporočila: 824
   RE: dvojčki 2010
3.2.2011 20:34:37   
anya.xy
Jaz tudi, je čisto drugače če se kaj tako pomenimo, kot pa skozi prek računalnika...


_____________________________

Jaka in Miha - 05.07.2010

Če imaš enega otroka si starš, če imaš dva, si sodnik. David Frost

(odgovor članu natasha15)
Neposredna povezava do sporočila: 825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  31 32 [33] 34 35   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  31 32 [33] 34 35   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?