|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  30 31 [32] 33 34   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: dvojčki 2010
27.1.2011 10:51:27   
natasha15
Ernestina dobri sva šele midve, ker sta v isti minuti pisali na RRuser posted image user posted image men zdaj že 2 uri spita, mi je dooooolgčasuser posted image

(odgovor članu Ernestina)
Neposredna povezava do sporočila: 776
   RE: dvojčki 2010
27.1.2011 11:00:44   
missD
čveke! user posted image

medicinka, obvladaš!

jaz sem pa sama doma. ampak čisto sama. Zjutraj sem se zbudila z glavobolom in sem prosila dragega, če ostane doma(taka narava dela, da ni problema)
In prejle se on lepo spoka z obema tamalima v ljubljano. K njegovmu fotru, da se bo mamica spočila... aaaah kako lepo od njega, meni pa tako hudouser posted image
Amapk se zložim skupaj pa grem še jaz mogoče v lj.

(odgovor članu natasha15)
Neposredna povezava do sporočila: 777
   RE: dvojčki 2010
27.1.2011 11:31:04   
2pikici
Hej!

Punci le mal zaspali vrjetno bo čez pol ure že alarm.

Mi imamo 14 slinčkov pa se še ni naredil da bi jih zmankal zaenkrat. Je pa res da se punci čist nič ne slinita uporabljamo jih samo za hranjenje. Problem je le ker imajo slinčki mačka in so že čist znucani bo treba zamenjat s tistimi na štrikce.

Ali se vsi ko jim izraščajo zobje slinijo ali ni nujno? Ker če je tako pol mi še 100 let ne bomo imel zobuser posted image  Pri 7.5 mesecih še nobena nima niti enega in tud nič ne kaže da bi kmalu bili.

medicinka, lupika in vse s štirimi škratki svaka čast da sfolgate. Ko si enkrat na tem ti itak ne preostane druzga.
missD imaš zelo razumevajočega moža res lepouser posted image  
Lp





< Sporočilo je popravil 2pikici -- 27.1.2011 11:32:10 >

(odgovor članu missD)
Neposredna povezava do sporočila: 778
   RE: dvojčki 2010
27.1.2011 14:17:42   
Ernestina
Pri nas spimo...upam da vsaj pol ure še...Svitu se stanje izboljšuje, je pa prikukal 4. zobek na plano. danes mu žlica ne gre, se gospod lepo crklja samo na cucljuuser posted image Lucija še nič...ne vem...koliko časa bo še vse tako "napol načeto" ker se slinita oba nemogoče, pa Lucijo je treba vsaj 2x dnevni namazat ker jo srbi dlesen...

Punce kdaj ste prvič umivali zobke, Svit zdaj en bo več imel izgovorov za še eno opravilo več...a sem prezahtevna da pri 4ih že startamo???user posted image

Natasha, midve sva itak razred zase, pa MissD, imamo lepo moške popedenane, drugače jih prec dobijouser posted image Anjo moramo edino naučit da pusti likalno desko...hm ideja?

2pikici, mi se slinimo že vaj 3 mesece, zobje pa kapajo huje kot v sanjah...pri Luciji še to ne, pa smo tiste 3 dni starejši...najbrž smo punce res bolj počasne

(odgovor članu natasha15)
Neposredna povezava do sporočila: 779
   RE: dvojčki 2010
27.1.2011 14:18:57   
Ernestina
aja, MissD, če ti je kaj uteho...imam jaz tudi nekam čudno zabuhlo glavo danes, pa sem lepo naspana, sprememba vremena, najbrž se nama pozna, sva obe isto znamenje namrečuser posted image

(odgovor članu Ernestina)
Neposredna povezava do sporočila: 780
   RE: dvojčki 2010
27.1.2011 14:30:40   
anya.xy
Natasha pri nas je tudi podobno, ker je moj več zdoma že ima po mejm slabo vest da sem jaz toliko doma, me vsak vikend nekam preganja. Jaz tudi "zahtevam" da sva zvečer oba doma da jih skupaj skopava in nahraniva, edino če gre kateri od naju kam, si pa mora zamenjavo poiskatuser posted image
Medicinka28 - veliko srečeuser posted image user posted image , pa da se čim prej pozdravite.
Jaz prav občudujem, mamice ki že imajo od prej kakšnega sončka, svaka vam čast, dobre ste da zmorete.

Lp, pa naj hitro mine to usrano vreme



_____________________________

Jaka in Miha - 05.07.2010

Če imaš enega otroka si starš, če imaš dva, si sodnik. David Frost

(odgovor članu natasha15)
Neposredna povezava do sporočila: 781
   RE: dvojčki 2010
27.1.2011 14:34:48   
natasha15
Svit user posted image za 4.zobek...evo jaz tud čakam moja zaspaneta, da vstaneta, kosilo je že kuhanouser posted image
Kako odvaditi od likalne deskeuser posted image hmmm težko vprašanje, jaz sem mojega takrat navadila, ko sem morala prisilno ležati v porodnišnici in potem še doma...zdaj pa itak skor ne likamo več, sam še zlagamouser posted image
zobke smo začeli umivati takoj, ko so jima spodnja 2 prišla ven, pri 9.mesecih smo imeli zobozdravnika, pa so nam tudi svetovali, da čim prej začneš, bolje je...
slinjenje? mi gre že pošteno na živce!!! (aja pa sej ne rabite 100 kom,sam meni se jih je toliko nabralo, pa še moj oči dela v Svilanitu in jih je polno prinesel)
2pikici,...ni nujno da se bosta veliko slinila...meni se zdi, da se šele zdaj res nenormalno slinimo, prej nisem imela tega občutka...
missD...upam da je glava kaj bolje in da se zvečer dobimo na FBuser posted image user posted image

(odgovor članu Ernestina)
Neposredna povezava do sporočila: 782
   RE: dvojčki 2010
27.1.2011 14:36:58   
anya.xy
aja danes smo bili 3 cepljeniuser posted image , pediatrinja je rekla da lepo napredujeta, Miha je v teži prehitel Jakcauser posted image , tako da imata 7500 in 7400 in oba 69 cm.
Ernestina - dans nam delajo streho in imamo stekleno volno gor na podstrešju, moj dragi pa že cel dan leta z sesalcem in capo za tla brisat, da le nebi kir od tamalih dobil kaj
je pa prava štala zdaj pri nas delavci ružija tamala2 sitna od NFT in cepljenja, upam da bodo hitro gotovi...
Punce šparat se mormo, se strinjamuser posted image


_____________________________

Jaka in Miha - 05.07.2010

Če imaš enega otroka si starš, če imaš dva, si sodnik. David Frost

(odgovor članu anya.xy)
Neposredna povezava do sporočila: 783
   RE: dvojčki 2010
27.1.2011 17:20:43   
natasha15
slabe novičke...Ian se je po opoldanskem počitku zbudil z nekaj pikicami na vratu, ki so se začeli širiti po rokah in notranji strani stegen...ti izpuščaji so nabrekli, srbi ga neuser posted image , klicala sem nadomestno pediatrinjo, če je reakcija na cepljenje, je odvrnila, da naj bi bilo to 1.dan ali 8.dan, da naj bi bila alergija na hrano, pa čeprav nismo nič novega poizkušaliuser posted image ...mi ga je bilo prav strah dati zdele spat, ker se bojim kaj bo s tega...na kakšno urco ga bom hodila gledat če se je razširilo še po obrazu, drugače pa če noč preživimo, ga zjutraj peljem k našemu pediatru, da ga pogleda...me je pa seveda strah, da bomo potem še kaj drugega fasali, ko bo tam polno bolnih otrokuser posted image
A kakšna ve, kaj bi to lahko bilo oz. če so se srečale s čim podobnim?

(odgovor članu anya.xy)
Neposredna povezava do sporočila: 784
   RE: dvojčki 2010
27.1.2011 19:35:47   
Ernestina
Natašauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image prosi za karanteno, upam da to imajo v vašem kraju, tu pri nas je posebna soba. Tako smo šli mi zadnjič s Svitom zaradi kašlja.
Upam da ni nič resnega in mu čez noč splahni, bi bilo pa vseeno fino da bi ga dali na kako testiranje?

Sem mislila da so rdečke že več ali manj izginle in samo še norice bolj razsajajouser posted image

Držite se, upam da bo vseeno miren spanec.

Nočko vsem!

Ps. Anja, moški naj delajo, ženske smo itak za tri vogale, ki jih oni sploh ne opazijouser posted image

(odgovor članu natasha15)
Neposredna povezava do sporočila: 785
   RE: dvojčki 2010
27.1.2011 20:53:50   
natasha15
Hvala Ernestina! Zaenkrat lepo pančka, je pa dobil še par pikic po obrazu, tudi jaz upam da se bo lepo naspal, zjutraj pa greva do zdravnika...nekje sem prebrala, da naj bi šele po 1letu in pol delali kakšne teste glede alergijuser posted image sicer midva z možem nisva na nič kaj posebnega alergična (mož malo na prah, jaz pa predvsem na hinavce in zahrbtnežeuser posted image ), upam da malčka tud ne bosta...so pa fleki podobni kot pri koprivnici, sam da ga ne srbijo...v glavnem delam doktorat!

Tudi vi lepo pančkajte in predvsem mirno nočko!

(odgovor članu Ernestina)
Neposredna povezava do sporočila: 786
   RE: dvojčki 2010
27.1.2011 21:48:08   
Ernestina
Ne delajo? Svitu so konec avgusta iz glavice jemali kri na pediatrični za alergijo na mleko itd...pa je imel 2 in pol meseca komaj...pa zdravnica nam je dala tudi napotnico za alergologa, ki je pa nismo uporabili ker so bili prvi testi negativni...

Čim bolj mirno nočko vsem...zdaj pa res šibam vodoravno...

(odgovor članu natasha15)
Neposredna povezava do sporočila: 787
   RE: dvojčki 2010
28.1.2011 7:43:56   
natasha15
Iz glave? Pa ne da si ti to vidla? Drugače pa itak vsak drugače reče, mogoče na mleko,jajca,...delajo že prej, kakšne bolj obsežne preiskave na kaj drugega pa kasneje? Joj iz tega pa še nisem diplomirala, pa bo zgleda treba:)
No mi smo velikooooo bolje, mož je ponoči na 2 uri hodil Iančka opazovati, proti jutro se mu je stanje izboljšalo, ima vidne pike, pa par flekov, ampak vsaj nabreklo nima več...joj to je bilo pa res grozno videtuser posted image
Kako ste vi?

(odgovor članu Ernestina)
Neposredna povezava do sporočila: 788
   RE: dvojčki 2010
28.1.2011 10:14:54   
Ernestina
Iz glave ja...sva fotkala kako je imel potem poflajštrano na dveh mestih, ker mu ni tekla kri normalno...kot bi imel rožičke...videt je bilo pa grozno, je mene ena sestra kar ven peljala, ker sem bolj jokala in bial bela kot Svit, tako ga je moj držal...on je bil že navajen vsega hudega, ker je bil vedno zraven ko so Luciji iz učke punktiral gnojček...tisto je šele groza videt...tak mali oček pa z injekcijo ven pucatuser posted image user posted image
Saj da ne rečem, da ko po dveh poizkusih ni šlo iz glavice, pride ena bolj normalna sestra - smo čakali da se je Svit umiril in pojedel, lepo vzame iz zgornje strani dlani, v prvo ratalo, ker je bilo treba kar nekaj kapljic za preiskave...na glavici se jim je vmes vedno zamašilo...

super novičke, upam da se bo stanje čisto normaliziralo!

(odgovor članu natasha15)
Neposredna povezava do sporočila: 789
   RE: dvojčki 2010
28.1.2011 12:44:11   
natasha15
ja sej ne morem verjet, kar si napisala!!user posted image user posted image user posted image user posted image
evo bili pri zdravniku, seveda alergija na hrano, s tem da ko sem mu naštela, kaj smo jedli v zadnjih dveh dneh, je vse od tega možno, tako da moram vse črtati iz seznama! Dal mi je neke tablete, s tem da je poudaril, da na teste ne moreva iti, ker je še premajhen. Tako da je pomoje res kaka fora, da za najbolj alergene naredijo, v tem primeru ničuser posted image user posted image user posted image Ian je sicer boljši (včeraj je res zgledal, kot da sem ga s koprivam opekla), čeprav se mi zdi, da so se na rokici pojavile nove pikice....ah bomo že...

(odgovor članu Ernestina)
Neposredna povezava do sporočila: 790
   RE: dvojčki 2010
28.1.2011 12:45:03   
natasha15
aja drugače pa tud jaz ne bi mogla tega gledat,pri svojem otroku že ne!!user posted image user posted image

(odgovor članu Ernestina)
Neposredna povezava do sporočila: 791
   RE: dvojčki 2010
28.1.2011 13:01:26   
Ernestina
na čudno je tole...morda naj se ne bi delalo kakih drugih testov, pri nas se je na mleko in te snovi, zato smo morali jesti Allernovo, ker nismo bili ziher...na srečo je bilo obdobje kot neke vrste krčkov (ne teh običajnih), kjer je tudi kakal težko...

Upam da vam ne bo treba dlje časa jemat tabletuser posted image da bi bila vsaj "samo" dieta. Držte se!

(odgovor članu natasha15)
Neposredna povezava do sporočila: 792
   RE: dvojčki 2010
28.1.2011 16:20:51   
natasha15
ja sej na mleko in določeno hrano vem da delajo teste, ostalo pa zgleda da neuser posted image v glavnem dobil smo nove fleke, sicer ne toliko intenzivne kot včerajuser posted image

(odgovor članu Ernestina)
Neposredna povezava do sporočila: 793
   RE: dvojčki 2010
28.1.2011 17:10:59   
Ernestina
in kaj je bilo istega na jedilniku kot včeraj? Kaj pa če so kake pršice? Imate kake živalice doma?

(odgovor članu natasha15)
Neposredna povezava do sporočila: 794
   RE: dvojčki 2010
28.1.2011 17:12:02   
Ernestina
bunka83, javi se kaj...pridruži se nam na fbju...upam da ste ok...

(odgovor članu Ernestina)
Neposredna povezava do sporočila: 795
   RE: dvojčki 2010
28.1.2011 19:35:12   
natasha15
Nč jaz sem (se mi zdi) doktorirala! Ugotovitve so sledeče:reakcija na cepivo! Sej mogoče se bo kakšna čudila, pa trije zdravniki so rakli da to ni, ker bi se morala reakcija pojaviti 1.dan ali 7-14 dni....zakaj pa ne 2.dan s tem da so pri cepljenju proti ošpicam, rdečkam in mumpsu značilni rdeči fleki, otrok pa nima vročine, tudi drugih znakov ne... točno tako je pri nas, ne vem zakaj bi kar naenkrat dobil alergijo na hrano, do sedaj pa nič seveda je tudi možno, ampak jaz sem še vseeno mnenja, da je reakcija od cepiva...
aja pa nimamo nobenih živalc domauser posted image

(odgovor članu Ernestina)
Neposredna povezava do sporočila: 796
   RE: dvojčki 2010
28.1.2011 19:56:23   
Ernestina
nataša, si ziher da nimaš kakih pajkov, muh??? sicer pa sama najbolje veš kaj bi lahko bilo...jaz se cepljenjem izogibam, ni noben cepljen proti meningitisu, gripi, pa smo precej v gozdu (gobe, sprehodi), edino kar je mus...tako da rota in podobno odpade

buča boliiiiiii, še nadaljevanko pogledam in vodoravno, je prišla prejšnja noč za mano...

(odgovor članu natasha15)
Neposredna povezava do sporočila: 797
   RE: dvojčki 2010
28.1.2011 20:31:19   
natasha15
ko sem sedaj prebirala tale link http://www.svood.org/izjave_starsev.html so mi šle kar kocine pokonc! Ne vem zakaj sem vedno bolj prepričana, da bi bili naši otroci brez cepljenj bolj zdravi, imeli boljši imunski sistemuser posted image user posted image
Zakaj smo skoraj edina evropska država, ki ima obvezna cepljenja, ki pa ne zagotavljajo, da teh bolezni dejansko ne bodo naši otroci imeli???

Drugače pa pajkov bolje da jih ni, ker se jih bojimuser posted image , da ne boš mislila da nimam komarnikov na oknih in balkonskih vratih, tako da prav veliko nezaželjenih obiskovalcev ni...v stanovanju jih res ne maram, naj bodo v naraviuser posted image

(odgovor članu Ernestina)
Neposredna povezava do sporočila: 798
   RE: dvojčki 2010
28.1.2011 20:42:16   
Ernestina
zakaj? ker je treba farmacevtsko srenjo futrat...zakaj pa naenkrat toliko novih vrst grip...ker jim je "ušla" iz laboratorija nalašč da se kaj zasluži...veš kako so promovirali cepljenje, potem pa ostane ne vem koliko tisoč cepiv neporabljenih.

meni so pa pajki všeč...mislim lih dotikam se jih ne, ampak prinašajo srečo, pa morajo biti v hišiuser posted image

(odgovor članu natasha15)
Neposredna povezava do sporočila: 799
   RE: dvojčki 2010
28.1.2011 20:46:34   
natasha15
aja ernestina, upam da bo tvoja glava vredu!!! drugače pa točno tako kot si napisala...ja pajki naj bi prinašali srečo, zato je jaz nimamuser posted image user posted image user posted image sej sva lahko prijateljici, ampak kakšne sobe s teboj si pa ne bi delilauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ernestina)
Neposredna povezava do sporočila: 800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  30 31 [32] 33 34   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  30 31 [32] 33 34   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?