|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: noseča, s partnerjem pa greva narazen:(:(:(
1.5.2010 13:56:34   
bomboncek1

IZVIRNO SPOROČILO: emica2008



no konc koncev sta oba kriva....nedolžno bitje, kateremu je komaj srček začeu biti bo pa prikrajšan za življenje, ker pač njegov oče ne čuti ničesar do mame.
mislim, da z močno voljo in veliko poguma se da čez kakršnokoli stvar iti. na začetku bo  je..be..no,  bo pa čez 2-3 leti lepše.
otroci ti vračajo lubezen, veselje, radost do življenja......no vsaj pri meni je tako.....hči je stara 18 mesecev, mali pa 4 mesece in sem večino časa sama doma pa kar sfolgam....ker moram user posted image


Emica, sori, kaj to pomeni "večino časa!?
Biti večino časa sam ali biti sam SAM z otrokoma je velika razlika.
Če hočeš rečt, da tvoj mož dela od jutra do sutra, to pomeni, da včasih pa le pride domov. In če dela, prinese domov din din din....euriče! Med tem stanjem in stanjem ženske z 2 otrokoma, ki jih je zapustil mož je OGROMNA razlika. V primerjavi s to žensko, ki ostane sama (z enim dohodkom) z dvema otrokoma, od tega dojenčkom, ki ga oče zavrača, ti ser.ješ s polno ri.tjo. sori!

(odgovor članu emica2008)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: noseča, s partnerjem pa greva narazen:(:(:(
1.5.2010 14:04:44   
Anonimen
Tezka situacija......Glede na napisnao pa bi jaz naredila splav.Raje nudim enemu otroku vec,  kot potem po raznih tednikih prosjacim za financno pomoc.



(odgovor članu bomboncek1)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: noseča, s partnerjem pa greva narazen:(:(:(
1.5.2010 14:13:20   
bomboncek1
emica2008...še nekaj...pa ne mi zamerit. meni res dvignejo pritisk ljudje, ki sicer z dobrim namenom, a očitno brez izkušenj, dajejo neutemeljene in neumestne nasvete a la "vse se da če se hoče". Sem te šla malo brat za nazaj, ker se to pač da. Imaš moža, 2 otroka, novo stanovanje in mož sodeluje pri vzgoji in negi otroka.

ti praviš njej da se da, a kopiram tvoj nedavni post, ki se sicer nanaša na nek čisto birokratski problem, ampak - a ti razumeš, da ona, ki ji suvereno razlagaš kako se da, če se hoče, v tem slučaju ne bi imela partnerja pri dosjegu ruke. kako ti nisi mogla peljat dojenčka s seboj k zdravniku, pa saj praviš, če se hoče, se da? Praviš, da greš težko z dvema majhnima otrokoma od doma. pa saj se da, samo hoteti je treba!!!!

IZVIRNO SPOROČILO: emica2008

Pozdravljeni!

Problem:
Partner je danes peljal hči staro 16 mesecev k zdravniku, ker je malo bolančkana. Ni mu hotela dati bolniškega lista za danes, ker pač sem jaz doma na porodniški z 2 meseca starim dojenčkom. Jaz male nebi mogla peljati, ker zelo težko grem z dvema toliko majhnima od doma in malega nebi mogla nikamor dati tisti čas pri zdravniku. Pa še izpostavljati drugim bolanim otrokom ga ni pametno.

Ali bi mu zdravnica morala dati bolniško za danes, ker je bil odsoten z dela??? Naj omenim, da ima on zdravnika drugje v drugem kraju, če bi moral k njemu po bolniški list, čeprav je peljal hči k njenemu pediatru.

Hvala ter LP

Lep dan vsem mamicam! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: noseča, s partnerjem pa greva narazen:(:(:(
1.5.2010 14:29:35   
emica2008
joj še mal pa bom bombončke sr.ala

ja ku.rc si je mogu privoščit en dan dopusta, da je tamalo pelu....pa samo en avto mamo....po tvojih besedah sem tok dobra da bom naslednič dva otroka popokala pa peš 20 km do zdr.doma

res da mož pomaga pri vzgoji in negi otrok, za kar sem mogla pa fajn **** da je tko



< Sporočilo je popravil emica2008 -- 1.5.2010 14:34:31 >

(odgovor članu bomboncek1)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: noseča, s partnerjem pa greva narazen:(:(:(
1.5.2010 14:36:49   
bomboncek1
ja bogi revčki no, en dan dopusta, pa en avto imata...c c c.....sej se vse da, če se hoče. glej, tolko jajc nimaš v hlačah, da bi šla z dvema otrokoma do zdravnika, eni ženski pa soliš pamet, da če se hoče, se da tako preživet še nadalnjih xx let. Jako jako pametno, no. in potem se pritožuješ, da je revež moral dat dan dopusta. user posted image Groza. vsaj tiho bi bila, ne pa da se še pametna delaš. ja, več kot očitno ser.ješ s polno ri.tjo, zarad mene pa lahko tudi bombončke user posted image

(odgovor članu emica2008)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: noseča, s partnerjem pa greva narazen:(:(:(
1.5.2010 14:52:23   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: emica2008

joj še mal pa bom bombončke sr.ala

ja ku.rc si je mogu privoščit en dan dopusta, da je tamalo pelu....pa samo en avto mamo....po tvojih besedah sem tok dobra da bom naslednič dva otroka popokala pa peš 20 km do zdr.doma

res da mož pomaga pri vzgoji in negi otrok, za kar sem mogla pa fajn **** da je tko




A daj no -  na koga naj pa ona pizdi, da bo ta večji otrok bolan doma, ta mali pa na joško priklopljlen, pa bo morala, štekaš morala do dohtarja? Na koga naj pa pizdi,d a naj se zbuja ponoči, ko ta mali ne bo spal, ta večji bo ap istočasno bruhal? N a koga naj tuli, ko bo en v bolnici, drugi pa doma, pa ena sama oseba ne bo mogla biti pri obeh? Na koga naj se jezi, ko niti v trgovino ne bo mogla z obema majhnima sama vso fasngo nabavit, ap poštengah znosit vsak dan sproti? Na koga naj se jezi, ko ne bo nikogar, ki bi čuval otroka, ko bo morala na roditeljski, govorilne? Na koga naj se jezi, ko ne bo nikogar, ko bo zjutraj treba sneg skidat, ko bo crknilo gretje, ko bodo v službi zahtevali,d a dela nemogoč delavnik? Kje bo kdo ob njej, ko bo treba otroke vzgajat, včasih tudi vztrajat pri rečeh, kjer bi jo otroci radi povozili? Kaj naj naredi, ko ji bo avto crknil? Kako naj gre na navaden sprehod varno vsak dan z dvema tako majhnima, ko niti enkrat ni nikogar poleg za pomagat, za gledat enega otroka od obeh? Kako naj grez dvema majhnima na morje sama? Ma daj, emica, pojma nimaš kaj vse to potegne za sabo...

(odgovor članu emica2008)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: noseča, s partnerjem pa greva narazen:(:(:(
1.5.2010 14:59:51   
emica2008
gina, bombonček  p e j t e v k u .r a c

< Sporočilo je popravil emica2008 -- 1.5.2010 15:00:12 >

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: noseča, s partnerjem pa greva narazen:(:(:(
1.5.2010 15:02:42   
Zala01
IZVIRNO SPOROČILO: emica2008

gina, bombonček  p e j t e v k u .r a c


joj, na kakšen nivo se pa ene spustite...user posted image


_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu emica2008)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: noseča, s partnerjem pa greva narazen:(:(:(
1.5.2010 15:05:14   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: emica2008

gina, bombonček  p e j t e v k u .r a c


Hvala enako. Pravzaprav zgleda, kot da si že zelo v ku.r.cuuser posted image user posted image .

(odgovor članu emica2008)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: noseča, s partnerjem pa greva narazen:(:(:(
1.5.2010 15:05:52   
bomboncek1
Gina je razumela mojo poanto. če se ne motim, iz lastne izkušnje, kajne Gina? Nisem sigurna, zdi pa se mi, da sem zasledila, da si bila enostarševska družina nekaj časa.

Točno to sem tudi sama hotela povedat. ja, najbrž se da, verjetno se da, ne, sigurno se da preživet v enostarševski družini, ampak govorit o temu kot da je to izlet v zoo pa ni prav. res težko razumem, da nekdo, ki nima izkušnje in ima življenje zelo lepo organizirano, čeprav morda ne idealno, tala take nasvete s tako lahkim srcem. To ni vprašanje kupiti rdečo ali zeleno srajco. To je odločitev, ki za seboj potegne vso organizacijo, kot jo je zapisala Gina.
Tudi moj mož veliko dela in tudi jaz sem veliko sama z dvema malima otrokoma. Ni mu lahko dobit bolniško, še težje dobit dan dopusta, je pa doma zvečer, ponoči, med prazniki smo skupaj, med vikendi tudi, če se doma kaj zgodi, dvignem telefon in pokličem. Nimam občutka, da se avtorica teme lahko zanaša na tega moškega, ki se vidno ohlaja do nje, otroka, ki ga že imata in do nerojenega bitja. In to furati dan za dnem je zelo težko. Seveda se bo potrudila, da bo zmogla, mora pa zelo dobro pretehtati ali v tej situaciji sprejeti še enega otroka. Meni se ob tej odločitvi, ki ni moja, srce trga. Si ne predstavljam kako je njej, zato si ne upam in ne dovolim dajati puhlih nasvetov, srčno pa upam, da se bo prav odločila.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: noseča, s partnerjem pa greva narazen:(:(:(
1.5.2010 15:09:00   
bomboncek1

IZVIRNO SPOROČILO: Gina

IZVIRNO SPOROČILO: emica2008

gina, bombonček  p e j t e v k u .r a c


Hvala enako. Pravzaprav zgleda, kot da si že zelo v ku.r.cuuser posted image user posted image .



user posted image Jojmene! Ma kaj moram jaz prebrat??? Emica emica, pa saj ti nihče nič noče, izmenjujemo si mnenja, pogovarjamo se, ni nujno, da se strinjamo, ampak kaj takega pa si ne zasluživa ne jaz, še manj pa Gina. Sram te je lahko za to reakcijo. Samo še bolj potrjuješ moje besede, da imaš prepolno vsega, tudi "svojega prav" si prepolna. Groza!

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: noseča, s partnerjem pa greva narazen:(:(:(
1.5.2010 15:24:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: emica2008

gina, bombonček  p e j t e v k u .r a c
S tem si o sebi veliko povedala. Ne znaš se normalno pogovarjati z ljudmi, na nekem nivoju.user posted image
Če ni po tvoje, potem ostale pošlješ nekam. Doma tudi tako funkcioniraš?

(odgovor članu emica2008)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: noseča, s partnerjem pa greva narazen:(:(:(
1.5.2010 15:30:32   
Anonimen
Pa še odgovor avtorici.
Težko bo, če boš ostala sama z dvema otrokoma.Od moža ne moreš nič pričakovati, ker on se je že odločil.
Tudi, če rodiš tega otroka, dvomim, da bo z njim ohranjal stike, zato bo tudi otrok trpel. Ja, na tvojem mestu bi šla na splav, čeprav nisem pristaš splavov. Sploh zdaj ni pomembno, kako je prišlo do tega, da ste v takšni situaciji, pomembno je, da se pobereš in otroku, ki ga imaš sedaj nudiš tisto, kar bi dvema težko.
Vso srečouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: noseča, s partnerjem pa greva narazen:(:(:(
1.5.2010 15:32:37   
kr*ena
Pozdravljene,
ta tema me je pritegnila, kot že tudi druge prej, da sem se še jaz prijavila na RR.
Avtorica teme, res si v zelo težki situaciji, tako, da kakšnega pametnega nasveta ti iz mojih izkušenj ne morem dati.
emica2008, so te pa res razburile, da greš v tako brezumno pisanje, čeprav te po eni strani razumem. Vse se da, le če se hoče.
Gina ter bonbonček, nevem zakaj morata tako napadati ljudi ter se povrhu vsega še pogljabljati v pretekle poste uporabnikov.
Vsak človek ima svoje mnenje, ''100 ljudi, 100 čudi''.

lp


(odgovor članu bomboncek1)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: noseča, s partnerjem pa greva narazen:(:(:(
1.5.2010 15:37:51   
bomboncek1

IZVIRNO SPOROČILO: kr*ena

Pozdravljene,
ta tema me je pritegnila, kot že tudi druge prej, da sem se še jaz prijavila na RR.
Avtorica teme, res si v zelo težki situaciji, tako, da kakšnega pametnega nasveta ti iz mojih izkušenj ne morem dati.
emica2008, so te pa res razburile, da greš v tako brezumno pisanje, čeprav te po eni strani razumem. Vse se da, le če se hoče.
Gina ter bonbonček, nevem zakaj morata tako napadati ljudi ter se povrhu vsega še pogljabljati v pretekle poste uporabnikov.
Vsak človek ima svoje mnenje, ''100 ljudi, 100 čudi''.

lp





se je emica registrirala na novo, da si vsaj sama sebi da prav?
a zakaj iskat poste za nazaj? no, RR spremljam že dolgo in tudi emico sem že tu pa tam brala. zdelo se mi je nenavadno, ko je zapisala, da je sama z otrokoma, zato sem pa šla malo nazaj pogledat in ugotovila, kar sem ugotovila. zakaj pa ne bi? otroka sta danes popoldne dolgo spala, jaz sem se pa odločila kratkočasiti se na RR. NIkogar nisem napadala, niti moj namen ni bil tak, še najmanj mi je prav, ker v to vlečeš Gino, ki ni zavzela nikakršne pozicije, pač pa samo napisala res nazorno življenjsko izkušnjo mamice, ki je sama.

Absolutno se strinjam, da ima vsak človek svoje mnenje, zato pa mislim, da si nisem zaslužila, da me pošilja(š) tam, kamor sem bila poslana. Sicer pa sploh ne vem zakaj se branim, četudi moji odgovori ne zvenijo preveč romantično, se vsaj trudim ostat na nivoju, ki ne žali tako nizkotno.

(odgovor članu kr*ena)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: noseča, s partnerjem pa greva narazen:(:(:(
1.5.2010 15:39:02   
emica2008
ma ja kok ste pametne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

moderatorji zbrište me z RR-ja, k ne bbom več cajta tle zabijala, grem z gino in bombončkom na kavo

(odgovor članu kr*ena)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: noseča, s partnerjem pa greva narazen:(:(:(
1.5.2010 15:49:37   
rija

IZVIRNO SPOROČILO: Gina


Rija, ti imaš pa prepolno rit, nisi doživljala česa hudega in pojma nimaš, kaj v praksi pomeni ko se za nekoga trudiš, le ta pa te nikdar ne ljubi dovolj, pa hkrati tako hrepeniš po varnosti, ljubezni, družini, ker tega nikdar nisi imel, da nisi sposoben odrezat, ker tako boli, da te kolje narazen. Sem dala to skozi leta nazaj in ravno tako me je varal.  Govorit, da je ženska nekomu nastavila, je pa kot bi stare tašče iz preteklega tisočletja poslušal: NI kriv dec, za nič ni nikdar kriv, on je žrtev...kriva je ženska...ker je nastavila...user posted image  user posted image  Kaj je s tabo?



Gina....in kako zmeriš, kdo je doživel več hudega, ti ali jaz?

In nisi razumela poante mojega posta.....ali ali......pa verjamem, da si kar pametna oseba....vsaj do par zadnjih tvojih "skokov" sem te imela za tako....in razumno....

ampak čedalje bolj vidim, da tudi zate obstaja samo to, kar se je zgodilo tebi.

In ne nimam polne riti vsega....mogoče edino sposobnost, da pogledam tudi na drugo stran.

In rečem, da tudi moški niso vedno dežurni prasci....ampak v teh primerih sem žal "napadena" s strani mučeniških žena.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: noseča, s partnerjem pa greva narazen:(:(:(
1.5.2010 15:59:08   
Poka
Nisem verna in sem sicer včasih dokaj preračunljiva, sploh kar se tiče odločanja pri sebi, ali bom imela otroka ali ne, ampak splava pa ne it delat. Jaz ga nebi.

Poglej svojega prvega otroka, ki ga imaš sigurno rada bolj kot vse na svetu in pomisli, kaj vse bi zamudila, če bi naredila splav, ko si bila noseča z njim. Kar se financ tiče, pa mislim, da je materinska ljubezen tako močna, da boš naredila čisto vse, da jima boš nudila, kar potrebujeta. Nisem še mama, ampak sem prepričana, da je tako.

In čeprav nisem verna, sem prepričana, da je življenje čudež, kamor nihče nima pravice posegat.

(odgovor članu emica2008)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: noseča, s partnerjem pa greva narazen:(:(:(
1.5.2010 16:11:19   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: Poka

Nisem verna in sem sicer včasih dokaj preračunljiva, sploh kar se tiče odločanja pri sebi, ali bom imela otroka ali ne, ampak splava pa ne it delat. Jaz ga nebi.

Poglej svojega prvega otroka, ki ga imaš sigurno rada bolj kot vse na svetu in pomisli, kaj vse bi zamudila, če bi naredila splav, ko si bila noseča z njim. Kar se financ tiče, pa mislim, da je materinska ljubezen tako močna, da boš naredila čisto vse, da jima boš nudila, kar potrebujeta. Nisem še mama, ampak sem prepričana, da je tako.

In čeprav nisem verna, sem prepričana, da je življenje čudež, kamor nihče nima pravice posegat.


Tudi sama nisem verna in na splošno nisem pristaš splava kot kontracepcijskega sredstva. Ampak avtorica nam ni dala nobenega konkretnega podatka, na podlagi katerega bi ji lahko splav priporočili ali ga odsvetovali.

Glede na to, da še nisi mama, lahko rečem, da se ti niti približno ne sanja koliko dela in skrbi jepotrebno za enega otroka, ki ga ona že ima in zdaj naj na svet prinese še enega. Sploh ni problema, če ima finance, bivalni problem rešen in koga za pomoč (starše, sorodnike, kolegice,....). Brez vsega tega pa je to zelo hudo. Kaj bosta imela otroka od ene zdelane mame, ki se bo pretrgala, da jima bo dala kaj za jest. Kaj če bo mali večkrat bolan, kot ponavadi po vstopu v vrtec so, vsi pa vemo koliko dobiš plačane bolniške, kaj če............
Na neko finančno podporo očeta pa vsaj jaz ne bi računala.

Odločitev ni nikoli črno bela, je vmes še polno variant, ampak včasih je pri odločanju boljše uporabiti glavo kot srce in želje.

lp

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: noseča, s partnerjem pa greva narazen:(:(:(
1.5.2010 16:26:20   
Gina
Ah daj no rija obračat moje besede....saj to je smešno. Kje sem trdila, da so moški dežurni krivci? Kje? Večinoma jih neizmerno zagovarjam. Mi je pa totalno bedno, d a nekdo piše: Saj si nastavila. Res, to mi je primitivnost na višku. KOt sem že zdavnaj napisala: Vedno sta dva kriva za vse dogajanje, pa četudi en zato, ker prenaša poniževanje ali karkoli že. Nikdar ni kriva, ker je nastavila. Ne more biti kriva, ker je v nekem trenutku verjela v to, da jo nekdo ima rad, da jo spoštuje, da se z njo ljubi iz ljubezni. Dec ima svojo glavo, ve da če človek noče imet otroka, da mora uporabljat zaščito. Vsak polnoleten moški naj bi to vedel - če ne ima pa novega otroka doma. Torej trdim pri polni zavesti, da sta kriva oba in iskat krivca samo pri enem, je zgodba starih tečnih tašč iz časov moje babice. Če se pa ne strinjava, pa ne morem pomagat. Maš pravico razmišljat po svoje, to mi je pa res vseeno - napisala sem pa vse skup samo avtorice posta, da se ne bo zasekirala, da je še za to zraven kriva, ne le za celo situacijo, kar ji tumba njen mož, ker ljujde, če jim dolgo peremo možgane, dobijo sprane možgane. Morda bi se reva še za to sekirala.  

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: noseča, s partnerjem pa greva narazen:(:(:(
1.5.2010 16:39:46   
Colt
Hm...zadeve se zapletajo. Vsem prisotnim bi priporočal tole pesem ki je nekaj prekrasnega kar sem uspel ''odkriti''zadnji mesec.

Niel Diamond: I am...I said!
http://www.youtube.com/watch?v=vwsT-NcFd20

Sicer pa glede teme...avtorica je v skrajno nezavidljivem položaju in menim da je sedaj moment za racionalne odločitve in nasvete. Ne pa za ''chick fight''. Men se ne da skos jest pokovke in goltat kokakolo user posted image


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: noseča, s partnerjem pa greva narazen:(:(:(
1.5.2010 17:27:28   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Ah daj no rija obračat moje besede....saj to je smešno.


gina, jaz jih ne obračam...in smešna si v tem primeru žal samo ti.

ker si me totalno napadla, da  sem....čaki....moram iti nazaj pogledat kaj točno si napisalauser posted image


IN NISEM NAPISALA, DA JE NASTAVILA....daj, beri tudi tisto, česar v osnovi ne želiš....jaz sem napisala, da obstaja TUDI MOŽNOST, DA JE NASTAVILA (za kar sem se avtorici tudi takoj opravičila....v oklepajih)....


saj ne zanikaš, da ta možnost obstaja?

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: noseča, s partnerjem pa greva narazen:(:(:(
1.5.2010 17:31:25   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: rija


pa kako lahko trdiš, da ji ga je naredu?
za to morata biti oba. lahko pa mu je nastavila (pa zdaj oprosti avtorica uvodnega posta) ker je vidla, da nekaj ne štima, pa ga je hotel z še enim otrokom privezat nase, pa se računica žal ni izšla.

a dovoljujete tudi to možnost? glede na to, da tipa ni na RR, da bi povedal, kaj njega muči.....


torej...

kot je že splišni dejala....tudi JAZ bi šla na spalv. ni biti lahko sam z enim otrokom, kaj šele dvema...in še enkrat poudarjam...če ljubezni ni več, je pač ni več.

na silo ne gre nič. in je že tak v vsaki vezi, da lahko ali eden ali drugi doživita kaj takega.....




in še to: tudi jaz mislim, da ima drugo. žal.



Gina evo ti prvega dela....tak, po šolsko, da ti bo bolj domačeuser posted image  odebeljenega in ordečenega.....in na podagi tega me ti sprašuješ, kaj je z manouser posted image

Živim v resničnem življenju, kjer vidim marsikaj. Samo to je z mano.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: noseča, s partnerjem pa greva narazen:(:(:(
1.5.2010 17:38:12   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Rija, ti imaš pa prepolno rit, nisi doživljala česa hudega in pojma nimaš, kaj v praksi pomeni ko se za nekoga trudiš, le ta pa te nikdar ne ljubi dovolj, pa hkrati tako hrepeniš po varnosti, ljubezni, družini, ker tega nikdar nisi imel, da nisi sposoben odrezat, ker tako boli, da te kolje narazen. Sem dala to skozi leta nazaj in ravno tako me je varal.  Govorit, da je ženska nekomu nastavila, je pa kot bi stare tašče iz preteklega tisočletja poslušal: NI kriv dec, za nič ni nikdar kriv, on je žrtev...kriva je ženska...ker je nastavila...user posted image  user posted image  Kaj je s tabo?


No, pa da nanizam, da jih imaš v liniji.....

Na podlagi ene predpostavke, teorije, MOŽNOSTI.....prideš ti do zaključka, da imam JAZ prepolno rit.....user posted image

Ne biksaj ga Gina..


Za odebeljeno pa.....vsak živi svoje življenje. In vsak včasih česa ne zmore. In vsak je kdaj pa kdaj nesrečen.

Koliko pa je odvisno samo od tega, koliko si sam dopustiš. In verjamem, da je veliko ljudi v bistvu nesrečnih, vsaj veliko več, kot jih na zunaj kaže.



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: noseča, s partnerjem pa greva narazen:(:(:(
1.5.2010 17:40:17   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Colt
Sicer pa glede teme...avtorica je v skrajno nezavidljivem položaju in menim da je sedaj moment za racionalne odločitve in nasvete. Ne pa za ''chick fight''. Men se ne da skos jest pokovke in goltat kokakolo user posted image



No, ljuba duša, daj en racionalen nasvet. Z druge strani.

Ker odločiti se namesto nje itak noben ne more.


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?