|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo junija
15.5.2010 11:12:48   
twetka








user posted image

user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image 1.6. miklarom (x. krog)
user posted image 3.6. nati29 (x. krog)
user posted image 4.6. jacki (3. krog)
user posted image 5.6 mojamura (8. krog)
                 user posted image
5.6. evatisa(13. krog, 2. krog klomifena)
user posted image 10.6. lily32 (x. krog)
user posted image x.6. Witch ( 5.krog)
user posted image 20.6. Little Star (1. krog)
user posted image x.6 latka (36. krog)



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 9

user posted image

NOSEČK: _________

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

NAVIJAČICE:
witch, zaljubljena23
briljantina, twetka, lidik, xoxox,
BEBIII










(odgovor članu twetka)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: II pričakujemo junija
15.5.2010 11:14:48   
twetka
Evo seznam popravljen, anonimna tebe še nisem dala gor, ker dokler ne priteče je še upanje. Upam, da ne popravljam seznamček prepogosto, rada bi imela vse pod kontrolo, da nebom katere pozabila dat na seznam. Punce, zdej se pa dejmo zmenit, ta seznam more bit konec meseca roza. Bo šlo??? user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu twetka)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: II pričakujemo junija
15.5.2010 17:39:26   
witch

user posted image

user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image x.6. witch (5. krog)
user posted image x.6. latka (36.krog)

user posted image 1.6. miklarom (x. krog)
user posted image 3.6. nati29 (x. krog)
user posted image 4.6. jacki (3. krog)
user posted image 5.6 mojamura (8. krog)
                 user posted image
5.6. evatisa(13. krog, 2. krog klomifena)
user posted image 8.6. Shilou (x. krog)
user posted image 10.6. lily32 (x. krog)
user posted image 20.6. Little Star (1. krog)


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 10

user posted image

NOSEČK: _________

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

NAVIJAČICE:
witch, zaljubljena23
briljantina, twetka, lidik, xoxox,
BEBIII


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu twetka)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: II pričakujemo junija
15.5.2010 17:44:53   
Shilou
evo me moje junijke.



No pri meni ni uspelo maja, junija tudi nebo, ker nebo nič user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , tako, da bi lahko kar k julijkam šla- ampak še jih ni.


Punce držim pesti, da vam v čim večjem številu uspe zagledati plusek oz.user posted image .
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Shilou -- 15.5.2010 17:56:35 >

(odgovor članu twetka)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: II pričakujemo junija
15.5.2010 17:46:58   
witch
Shilou sem te že dala na seznamček...
Mogoče pa bosta enkrat user posted image in takrat ko bo O... Nikoli ne veš..


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Shilou)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: II pričakujemo junija
15.5.2010 17:55:58   
Shilou
nene nebo, ker dragi pride šele dva dni preden prideuser posted image , tak da junij nebo nič. Upajmo, da bo julija, In tako gredo pri nava meseci,..

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: II pričakujemo junija
15.5.2010 18:05:49   
witch
Ti verjamem, da v takih primerih čas še bolj neusmiljeno teče... Tudi mene to čaka dva meseca čez poletje ko mojega user posted image nebo..
Junija lepo čvekaj z nami, julija pa gresta potem v nove boje.. In takrat boš videla da bo uspešno.


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Shilou)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: II pričakujemo junija
15.5.2010 18:19:20   
Shilou
Sem se zadnjič dragemu tožila, da nava nič ni naklonjeno. Za vse se morava truditi in borit, da je joj. Enim pa vse uspe in gre kot po načrtu. Se že sprašujem, kaj sva komu naredila, da življenje to počne z nama. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

witch kako to, da tvojega nebo


< Sporočilo je popravil Shilou -- 15.5.2010 18:20:01 >

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: II pričakujemo junija
15.5.2010 18:39:10   
witch
Službeno nekaj mora v tujino (Anglija, Irska in Škotska). Verjetno proti koncu poletja, za 6 ali 8 tednov..
MIslim, da je že vsaki osebi prišlo to na misel... Tudi jaz se tako sprašujem.. Ker meni v zadnječ času ne gre nič po načrtih. Na nobenem področju... Se pa probam potolažiti s tem, da se vse zgodi z razlogom. Čeprav se včasih ne strinjam.. Moramo biti pozitivni, vztrajati in upati. Tudi mi bomo enkrat srečni in zadovoljni user posted image


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Shilou)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: II pričakujemo junija
15.5.2010 18:55:36   
Shilou
ja se strinjam s tabo. Samo, ko se ti to že dogaja skoraj vso življenje, potem te tudi vsaka volja počasi zapusti.

sej bo. Se mi zdi, da smo še danes bolj pod stresom, ker je groza slabo vreme. Sem neka zaspana že.

A nebi šla zraven njega?  Ti kraji so baje bombastično lepi, posebej Škotska.

< Sporočilo je popravil Shilou -- 15.5.2010 18:58:01 >

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: II pričakujemo junija
16.5.2010 9:27:58   
astrid1
Zdravo!

Tudi jaz se pridružujem seznamu. user posted image ne pričakujem 12. 6.
Imam pa čudno situacijo, ker imam user posted image v 14. dneh kar dvakrat.
Ker je to najin 7. krog, sem naročila progesteronsko kremo. Upam, da bo pomagala urediti hormone. Pa še en ženski zeliščni čaj za čiščenje telesa sem začela piti.

Držim pesti, da ne bomo na julijskem forumu!

(odgovor članu twetka)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: II pričakujemo junija
16.5.2010 14:37:27   
Little Star
Evo bejbike.. en mal statistike :

Decembra je bila uspešnost  user posted image  31,03 %
Januarja                                user posted image  21,15%
Februarja                              user posted image 25,58 %
Marca                                   user posted image   29,50 %
Aprila                                   user posted image  26,20 %
Maja .. no majčice pa imajo že sedaj 32,14 % uspešnost, pa smo šele 16. !!!

Ja dolgčas mi je, počivam po laparo in ne vem več kam naj se dam... user posted image

(odgovor članu astrid1)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: II pričakujemo junija
16.5.2010 17:16:33   
twetka



user posted image

user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image x.6. witch (5. krog)
user posted image x.6. latka (36.krog)

user posted image 1.6. miklarom (x. krog)
user posted image 3.6. nati29 (x. krog)
user posted image 4.6. jacki (3. krog)
user posted image 5.6 mojamura (8. krog)
                 user posted image
5.6. evatisa(13. krog, 2. krog klomifena)
user posted image 8.6. Shilou (x. krog)
user posted image 10.6. lily32 (x. krog)
user posted image 12.6. astrid1 (7.krog)

user posted image 20.6. Little Star (1. krog)



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 11

user posted image

NOSEČK: _________

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

NAVIJAČICE:
witch, zaljubljena23
briljantina, twetka, lidik, xoxox,
BEBIII



(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: II pričakujemo junija
16.5.2010 17:39:14   
Shilou
Little Star hvala za statistiko. Sem malo brskala po forumu nazaj in če se ne motim si ti iz Anglije naročila ovulacijske in nosečniške teste. A boš prosim sporočila, ko boš dostavo dobila.  Me malo zanima, saj je to blazno poceni, če pomislim koliko pri nas samo ovulacijski stanejo. Najlepša ti hvala že v naprej.

(odgovor članu twetka)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: II pričakujemo junija
17.5.2010 9:12:12   
Little Star
Shilou - ravno včeraj sem dobila mail, da mi bodo danes poslali paket, dostava je pa max 4 dni. Torej v četrtek ali petek javim več. So pa res poceni, pri nas ne vem natačno koliko stanejo, ker jih po trgovinah še nisem iskala, sem pa na netu ene našla.. 5 lističev je 30 EUR ???user posted image

(odgovor članu Shilou)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: II pričakujemo junija
17.5.2010 9:12:26   
witch
little star user posted image user posted image user posted image za statistiko user posted image sama se že 2 meseca spravljam te procente računat pa mi jih še ni uspelo user posted image user posted image   Upajmo, da bo junija še boljša uspešnost user posted image user posted image user posted image user posted image
Tako da punce veselo user posted image user posted image user posted image user posted image

Dobrodošle vse nove user posted image user posted image user posted image da bi junija res vse zagledale magične črtice user posted image user posted image user posted image


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Shilou)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: II pričakujemo junija
17.5.2010 10:16:53   
Little Star
Evo.. sem našla še statistiko za nazaj, pri septemberkah 2009. Vse skupaj je takole.
 
JANUAR 2009                                                         31.25%
FEBRUAR 2009                                                      26,09%

MAREC 2009                                                          28,81%
APRIL 2009                                                             22.73%
MAJ 2009                                                                35,71%
JUNIJ 2009                                                              26,60%
JULIJ 2009                                                               16,66 %
AVGUST 2009                                                         22,86%

SEPTEMBER 2009                                                  13,63%
Oktober 2009                                                           19,56 %          
November 2009                                                        16,67%          
Decembra 2009 je bila uspešnost                               31,03 %
Januarja  2010                                                           21,15%
Februarja 2010                                                          25,58 %
Marca 2010                                                               29,50 %
Aprila 2010                                                                26,20 %
Maja .. no majčice pa imajo že sedaj 32,14 % uspešnost, pa smo šele 16. !!!

 
 
Iz statistike je razvidno, da je najbolj "plodna" prva polovica leta, zato.. nič čakat, hitro srečko kupit

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: II pričakujemo junija
17.5.2010 15:46:04   
DIANE
user posted image za tole statistiko.
Ja nč moja je pa dones pritekla juhuhu nč kej me ne boli mal dlje sm čakala zej po ss ampak sm vesela in zej grem spet v boje kej čmo, upajmo da junija zagledamuser posted image  pa ne da sm zagledam da bo ostal z mano pikec mali.

Nč babike lepo čebelčkajte ta mesec, sej je kr mraz tk da kr hop pod kovtre. hehehe

(odgovor članu Little Star)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: II pričakujemo junija
18.5.2010 19:49:40   
witch
Bejbe kje se skrivate? A vse se pod odejami skrivate? user posted image user posted image moja M je šla, tako da danes lahko začneva nov krog user posted image user posted image bomo spet veselo user posted image user posted image
Meni G včeraj na pregledu ni nič pametnega povedala, razen tega, da mi je dala tablete, ki niso priporočljive v času nosečnosti user posted image tako da jih nebom jedla in upam, da me ta mesec user posted image nebo ****..


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu DIANE)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: II pričakujemo junija
19.5.2010 9:03:21   
lily32
Dobro jutro!

Moja user posted image   se je s 5 dnevno zamudo prikazala 15. in zato prosim, da na seznamu popravite, da pričakujem user posted image 20. 6. Greva v 2. krog. Zdaj že nestrpno čakam, da bo konec user posted image in da bomo kmalu začeli pridno user posted image user posted image .

Lep sončen dan vsem

< Sporočilo je popravil lily32 -- 19.5.2010 9:04:07 >

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: II pričakujemo junija
19.5.2010 9:46:19   
zvezdan
no jaz pa poleg tega da navijam za vse vas punce, svoje user posted image ne pričakujem 10.6.2010. Naslednji teden pa veselo na delouser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu lily32)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: II pričakujemo junija
19.5.2010 11:09:58   
twetka





user posted image

user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image x.6. witch (5. krog)
user posted image x.6. latka (36.krog)

user posted image 1.6. miklarom (x. krog)
user posted image 3.6. nati29 (x. krog)
user posted image 4.6. jacki (3. krog)
user posted image 5.6 mojamura (8. krog)
                 user posted image
5.6. evatisa(13. krog, 2. krog klomifena)
user posted image 8.6. Shilou (x. krog)
user posted image 10.6. zvezdan (x. krog)
user posted image 12.6. astrid1 (7.krog)
user posted image 20.6. Little Star (1. krog)
20.6. lily32 (2. krog)


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 12

user posted image

NOSEČK: _________

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

NAVIJAČICE:
witch, zaljubljena23
briljantina, twetka, lidik, xoxox,
BEBIII





(odgovor članu twetka)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: II pričakujemo junija
19.5.2010 11:10:28   
twetka
No evo, malo še pa se še js pridružim. 

(odgovor članu twetka)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: II pričakujemo junija
19.5.2010 14:25:05   
zaljubljena23
user posted image user posted image user posted image user posted image dajmo punce

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu twetka)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: II pričakujemo junija
19.5.2010 17:40:45   
tanjusi
witch katere tablete si to dobila?

< Sporočilo je popravil tanjusi -- 19.5.2010 17:41:15 >


_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?