|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  30 31 32 [33] 34   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo junija
4.7.2010 11:49:00   
witch

user posted image

user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image x.6. latka (36.krog)
user posted image x.6. twetka (5. krog)user posted image
user posted image x.6. anonimna bm (x. krog)user posted image
user posted image 1.6. miklarom (x. krog)user posted image
user posted image 1.6. mateja134 (x. krog)user posted image
user posted image 3.6. nati29 (x. krog)
user posted image 4.6. jacki (3. krog)user posted image
user posted image 5.6 mojamura (8. krog)user posted image
               user posted image
5.6. evatisa(13. krog, 2. krog klomifena)user posted image
user posted image 8.6. Shilou (x. krog)user posted image
user posted image 9.6. florecita (x. krog)
user posted image 10.6. zvezdan (x. krog)user posted image
user posted image 11.6. zvezdica1980 (18. krog)
user posted image 11.6. mija75 (x. krog)user posted image
user posted image 12.6. astrid1 (7.krog)user posted image
user posted image 14.6. lil_ (6. krog)user posted image
user posted image 17.6. anonimna (1. krog)
user posted image 18.6. DIANE (x. krog)user posted image
user posted image 19.6. METULJ1 (x. krog)user posted image
user posted image 19.6. Jane77 (x. krog)user posted image
user posted image 19.6. witch (5. krog)user posted image
user posted image 19.6. 5ra8 (1. krog po SS)user posted image
user posted image 20.6. Little Star (1. krog)user posted image
user posted image 20.6. lily32 (2. krog)user posted image
user posted image 22.6. aleksandra (4. krog)
user posted image 23.6. Arual (33. krog)user posted image
user posted image 24.6. **M** (3. krog)user posted image
user posted image 25.6. RAKICA2007 (2. krog)user posted image
user posted image 26.6. Poka (4. krog)user posted image
user posted image 26.6. pupica25 (2. krog)user posted image
user posted image 27.6. majčii (x. krog)user posted image
user posted image 28.6. anonimna2 (2. krog)user posted image
user posted image 30.6. Monstera ( x.krog)user posted image
user posted image 30.6. spely25 ( 1. krog )user posted image
user posted image 30.6. naja17 (x. krog)user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 33

user posted image

NOSEČK: __6__


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

NAVIJAČICE:
witch, zaljubljena23
briljantina, twetka, lidik, xoxox,
BEBIII, mag3, mucica2, agataema,
PipiLangstrumpf, lil_, LuNaMi,


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 801
   [Brisano sporočilo]
4.7.2010 11:56:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu witch)
  Neposredna povezava do sporočila: 802
   RE: II pričakujemo junija
4.7.2010 12:50:21   
5ra8
hvala živka in witch.

držmo pesti...ko me je strah ko sam vrag. user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 803
   RE: II pričakujemo junija
4.7.2010 16:08:59   
naja17
Ojla punce....
Jeeeejjjjj 5ra8 user posted image user posted image ... Vse bo ok user posted image ...

Jaz sem bila v petek pri gineku, jutri moram spet... Vzeli so mi kri in nič sporočili user posted image  Drugače se je pa videla ena pikica, ki bi bila lahko to to,  pa ena 4cm cista user posted image  Vseeno pa jutr javim v kaj me pobarvajte, ok...

Upam, da je **M** vredi...

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 804
   RE: II pričakujemo junija
5.7.2010 7:51:35   
lidik
tetka witch dobro jutro.
user posted image

Kako si? Lepo preživela vikend?

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 805
   RE: II pričakujemo junija
5.7.2010 7:56:46   
witch
oooo tetka lidik user posted image user posted image hvala za kavico user posted image user posted image Evo za tebe pa
user posted image
da bo pikica bolj zdrava user posted image

Vikend je bil pa kar ok user posted image v soboto posvečanje samo mojemu user posted image , včeraj je pa odšel, tako da sem jaz lepo v miru za izpit delala. Imam še zraven tistih bednih knjig 2 seminarske za narediti. Včeraj je eno uspelo user posted image danes pa še drugo user posted image
Kako si pa ti preživela vikend? Si šla čofotat na morje? user posted image user posted image Kako je pa pikica?
Jaz sem tako vesela, da sem spet imela 18. dan O user posted image user posted image user posted image Sem si končno cikel uredila user posted image user posted image
Pa lahko se nam počasi pridružiš na juliju user posted image


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 806
   RE: II pričakujemo junija
5.7.2010 7:57:57   
**M**
Ojla punce,evo mene mal sm se zgubila, prosim ne bit jezne name, vidim, da vas je skrbelo, res se iskreno opravičujemuser posted image  V četrtek in petek me je tko bolela glavs, da nism mogla s pojstle vstat kaj šele, da bi se za računaklnik vsedla, sem mislila, da se mi bo zmešalo,za vikend sva šla pa živce spočit na vikend in tam sva brez neta in računalnika, ker še rihtava. Tko, da se še enkrat opravičujem.
Stanje je pa tako, bla sem in na urgenci in privat, noben nič ne vidi. Dala sm kri za hormon in mi je pokazu pozitivno, 211,9 ga je blo. Tako, da so mi rekli, da je najverjetneje šlo za splav apmak, da naj kontroliram, dokler ne pade, tko, da so me danes zjutraj spet špikal...In, da v primeru krvavitev ali hudih bolečin pridem nazaj, bomo vidli kaj bo danes popoldne upam, da dobim izvid...in, da je res to to, čene moram nazaj na urgenco, da iščejo dalje...Izcedkov nimam več.
Tko, da, psihično sm na tleh, moj tudi, to je zdej že 2 ss, no upam, da nebo res kaka IMN, nisem si mislila, da bom kdaj moglla čez kaj takega... Nevem, kdaj bomo šli v nove boje. če sploh, ker to je pa že res preveč. In pol enim rata čist tko mim grede in si po možnosti otroka sploh ne želijo....ah ja sej nima smisla.

Js vas lepo pozdravljam,morm jt delat, ker sem v službi in še enkrat hvala za skrb.

Aja pa tole naše zdravstvo je OBUP!!!!!!!!

Se še kaj javim...

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 807
   RE: II pričakujemo junija
5.7.2010 8:02:15   
witch
**M** user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ostala sem brez besed...... Upam, da se čim prej stvari uredijo. In pa seveda, da boš tudi ti čim prej držala štručko v rokah... Drži se user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu **M**)
Neposredna povezava do sporočila: 808
   RE: II pričakujemo junija
5.7.2010 8:08:33   
tanjusi
M user posted image
Te razumem...
Sama sem doživela enako kot ti 2 ss, v pol leta... o zdravstvu pa tudi jaz raje ne govorim...kr probajte še... do dodatnih preiskav ste pa opravičeni, ko se to zgodi 3x... a ženska je pa strojuser posted image ...
M drži seuser posted image

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu **M**)
Neposredna povezava do sporočila: 809
   RE: II pričakujemo junija
5.7.2010 8:16:41   
lidik
o njami tole pa super dobro zgleda. In bi takoj pojedla, če bi dobila "ta pravo" pred sabo. Tvoj je šel? Kam pa? Pa ne mi rečit, da je šel v Anglijo, al kam se je že odpravljal. user posted image

Drugače pa sem jaz vredu, pikica mislim da tudi - pa itak da je, sej mora biti. Na morju pa nisva bila ta vikend, ampak greva naslednjega. Tako da zdaj že komaj čakam, da gre teh 5 dni mimo.

Evo se bom selila v julij zraven vas. user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 810
   RE: II pričakujemo junija
5.7.2010 8:20:50   
witch
Šel je za en teden v srbijo preko faksa. Za anglijo pa še itak nič ne ve...
No potem sem te pa slabo razumela user posted image in upam, da boš uživala na morju user posted image Jaz tudi komaj čakam da je petek, da pride domov in greva k moji tašči na ene počitnice (mogoče mini, mogoče pa malo daljše user posted image ) Pa upam, da kako morje tudi počasi pride na vrsto...


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 811
   RE: II pričakujemo junija
5.7.2010 8:25:29   
witch

user posted image

user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image x.6. latka (36.krog)user posted image
user posted image x.6. twetka (5. krog)user posted image
user posted image x.6. anonimna bm (x. krog)user posted image
user posted image 1.6. miklarom (x. krog)user posted image
user posted image 1.6. mateja134 (x. krog)user posted image
user posted image 3.6. nati29 (x. krog)
user posted image 4.6. jacki (3. krog)user posted image
user posted image 5.6 mojamura (8. krog)user posted image
               user posted image
5.6. evatisa(13. krog, 2. krog klomifena)user posted image
user posted image 8.6. Shilou (x. krog)user posted image
user posted image 9.6. florecita (x. krog)
user posted image 10.6. zvezdan (x. krog)user posted image
user posted image 11.6. zvezdica1980 (18. krog)
user posted image 11.6. mija75 (x. krog)user posted image
user posted image 12.6. astrid1 (7.krog)user posted image
user posted image 14.6. lil_ (6. krog)user posted image
user posted image 17.6. anonimna (1. krog)
user posted image 18.6. DIANE (x. krog)user posted image
user posted image 19.6. METULJ1 (x. krog)user posted image
user posted image 19.6. Jane77 (x. krog)user posted image
user posted image 19.6. witch (5. krog)user posted image
user posted image 19.6. 5ra8 (1. krog po SS)user posted image
user posted image 20.6. Little Star (1. krog)user posted image
user posted image 20.6. lily32 (2. krog)user posted image
user posted image 22.6. aleksandra (4. krog)
user posted image 23.6. Arual (33. krog)user posted image
user posted image 24.6. **M** (3. krog)user posted image
user posted image 25.6. RAKICA2007 (2. krog)user posted image
user posted image 26.6. Poka (4. krog)user posted image
user posted image 26.6. pupica25 (2. krog)user posted image
user posted image 27.6. majčii (x. krog)user posted image
user posted image 28.6. anonimna2 (2. krog)user posted image
user posted image 30.6. Monstera ( x.krog)user posted image
user posted image 30.6. spely25 ( 1. krog )user posted image
user posted image 30.6. naja17 (x. krog)user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 33

user posted image

NOSEČK: __6__


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

NAVIJAČICE:
witch, zaljubljena23
briljantina, twetka, lidik, xoxox,
BEBIII, mag3, mucica2, agataema,
PipiLangstrumpf, lil_, LuNaMi,


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 812
   RE: II pričakujemo junija
5.7.2010 8:34:56   
mojamura
5ra8 čestitam ti za user posted image . prijetno nosečnost, pa, ko je že witch rekla, samo pozitivno naprej

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 813
   RE: II pričakujemo junija
5.7.2010 9:37:20   
zvezdan
*M* žal mi je...nimam besed, ki bi te potolažile. Bodi močna in upaj na to da gre v tretje rado. želim ti da čim prej spet zanosiš in donosiš

5ra zate pa iskrene čestitke


_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 814
   RE: II pričakujemo junija
5.7.2010 10:06:11   
naja17
user posted image  
Očitno smo se upravičeno bale zate **M**...
Saj bo, le pozitivno naprej user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....

(odgovor članu **M**)
Neposredna povezava do sporočila: 815
   RE: II pričakujemo junija
5.7.2010 10:37:17   
lidik
hi hi hi tetka witch, sej mogoče sem sama tako butasto povedala, samo ko sem se že prejšnji vikend tako naslednjega veselila, da sem mogoče pozabila omenit, da moram še enega doma počakat. user posted image user posted image user posted image user posted image Boš videla da bo petek hitro !!!! MOra biti. 

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 816
   RE: II pričakujemo junija
5.7.2010 10:40:55   
mojamura
**M** oprosti, sem šele zdaj videla tvoj post. žal mi je za tvojo pikico. si predstavljam da boli....ampak ne obupat. daj si čas ...želim ti vse dobrouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu **M**)
Neposredna povezava do sporočila: 817
   [Brisano sporočilo]
5.7.2010 11:23:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 818
   RE: II pričakujemo junija
5.7.2010 11:40:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: **M**

Ojla punce,evo mene mal sm se zgubila, prosim ne bit jezne name, vidim, da vas je skrbelo, res se iskreno opravičujemuser posted image  V četrtek in petek me je tko bolela glavs, da nism mogla s pojstle vstat kaj šele, da bi se za računaklnik vsedla, sem mislila, da se mi bo zmešalo,za vikend sva šla pa živce spočit na vikend in tam sva brez neta in računalnika, ker še rihtava. Tko, da se še enkrat opravičujem.
Stanje je pa tako, bla sem in na urgenci in privat, noben nič ne vidi. Dala sm kri za hormon in mi je pokazu pozitivno, 211,9 ga je blo. Tako, da so mi rekli, da je najverjetneje šlo za splav apmak, da naj kontroliram, dokler ne pade, tko, da so me danes zjutraj spet špikal...In, da v primeru krvavitev ali hudih bolečin pridem nazaj, bomo vidli kaj bo danes popoldne upam, da dobim izvid...in, da je res to to, čene moram nazaj na urgenco, da iščejo dalje...Izcedkov nimam več.
Tko, da, psihično sm na tleh, moj tudi, to je zdej že 2 ss, no upam, da nebo res kaka IMN, nisem si mislila, da bom kdaj moglla čez kaj takega... Nevem, kdaj bomo šli v nove boje. če sploh, ker to je pa že res preveč. In pol enim rata čist tko mim grede in si po možnosti otroka sploh ne želijo....ah ja sej nima smisla.

Js vas lepo pozdravljam,morm jt delat, ker sem v službi in še enkrat hvala za skrb.

Aja pa tole naše zdravstvo je OBUP!!!!!!!!

Se še kaj javim...


No jaz bi pa na tvojem mestu še vedno upala,da bo danes hormon še višji.In to ,da nihče nič ne vidi je čisto jasno ,saj se na UZ-ju vidi šele ,ko je hormona nad 1000 enot...tako ,da ne obupaj...mogoče bo pa danes podvojen hormon....držim pesti.


bm

(odgovor članu **M**)
  Neposredna povezava do sporočila: 819
   RE: II pričakujemo junija
5.7.2010 14:09:01   
**M**
punce hvala vsem za tople besede...

Anonimna bm, po izračunih naj bi bilo polnih 5 tednov in so mi rekli, da takrat naj bi se že vidlo, tko, da nevem

Aja pa odkrili so mi manjšo pregrado, pravijo,da to ni nič kritičnega in, da jo ne odstranjujejo, ker sem še mlada, če bi mela pa 36 let pol pauser posted image  zdej se mi pa kao ne mudi, mislm...
No nej bi bila odločitev moja, a je kera že bila? Nimam pojma kako to zgleda, bom vesela vsake informacije.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 820
   RE: II pričakujemo junija
5.7.2010 15:46:38   
naja17
Lahko me porozkate user posted image

(odgovor članu **M**)
Neposredna povezava do sporočila: 821
   RE: II pričakujemo junija
5.7.2010 15:49:05   
**M**
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii čestitke in srečno do koncauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 822
   RE: II pričakujemo junija
5.7.2010 15:57:48   
jacki
**M** user posted image user posted image user posted image pa veliko user posted image user posted image , da bosta šlaa naprej v nove boje...tko kot je ena rekla...v tretje gre radouser posted image user posted image user posted image user posted image .

Naja17 ČESTITAM!!!Ful sem vesela zate. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu **M**)
Neposredna povezava do sporočila: 823
   RE: II pričakujemo junija
5.7.2010 16:59:35   
naja17
Hvala, predvsem tebi **M**... Upam, da bo vse vredu, tebi **M** pa želim vse najboljše in vrjamem, da bo tudi vama uspelo user posted image user posted image user posted image ...

Kak bom zdej zdržala do NS, da nikomur ne povem user posted image  + ta otrok je tako zaželjen z vseh strani, da je tako težko skrivat....

(odgovor članu jacki)
Neposredna povezava do sporočila: 824
   RE: II pričakujemo junija
5.7.2010 17:40:08   
witch
naja17 čestitke in lepo user posted image ti želim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  30 31 32 [33] 34   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  30 31 32 [33] 34   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?