|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo junija
19.5.2010 19:22:31   
witch
tanjusi primolut mi je dala. KEr sem imela zadnji cikel na 61 dni M. In je rekla, da si jih naj kao s temi tabletami 3 mesece cikel urejam. Potem pa mi punce tukaj rečejo, da ko jem te tablete ne smem delati na user posted image ... sem malo poguglala in res tako pišejo. Tako da sem se odločila, da ta cikel jih nebom jedla, pijem pa čajčke in bom probala bolj naravano cikel urediti.


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: II pričakujemo junija
19.5.2010 20:38:44   
astrid1
Witch, jaz te čisto razumem. Moj ciklus je tako neurejen, da bi tudi jaz dobila pri ginekologu kakšne hormonske tablete.
Pred leti sem tudi jaz dobila Primolut, pa se nisem najbolje počutila po njem. Tako sem se zaenkrat odločila, da bom najprej poskusila z naravnimi zdravili. Nazadnje mi še vedno ostanejo "ta huda zdravila".

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: II pričakujemo junija
20.5.2010 8:04:26   
witch
astrid1 s čim pa se zdaj "zdraviš"? Kakpne naravne stvari ješ? Evo jaz sem začela ta cikel piti rmanov čaj (1 skodelico zjutraj na tešče), čez dan pa pijem zmešan rmanov čaj in od ašiča ženski čaj (2, 3 skodelice). Ko se spomnim pojem malo skute z lanenim oljem in semenom.
Tblete pa imam itak doma v predalu in če mi bo spet nagajala imam možnost tudi tablete jesti. Za zdaj pa probam s čajčki user posted image


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu astrid1)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: II pričakujemo junija
20.5.2010 10:38:02   
Little Star
IZVIRNO SPOROČILO: Shilou

Little Star hvala za statistiko. Sem malo brskala po forumu nazaj in če se ne motim si ti iz Anglije naročila ovulacijske in nosečniške teste. A boš prosim sporočila, ko boš dostavo dobila.  Me malo zanima, saj je to blazno poceni, če pomislim koliko pri nas samo ovulacijski stanejo. Najlepša ti hvala že v naprej.


Evo, za vse, ki jih zanimajo testi... danes je paket že prispel. Vse ok, testi so pa taki kot baby chek.. lističi pač. Meni zgledajo čist ok, kako in če delujejo pa bomo še videli user posted image

Slike sem dodala v album..

(odgovor članu Shilou)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: II pričakujemo junija
20.5.2010 10:58:12   
zvezdan
IZVIRNO SPOROČILO: witch

tanjusi primolut mi je dala. KEr sem imela zadnji cikel na 61 dni M. In je rekla, da si jih naj kao s temi tabletami 3 mesece cikel urejam. Potem pa mi punce tukaj rečejo, da ko jem te tablete ne smem delati na user posted image ... sem malo poguglala in res tako pišejo. Tako da sem se odločila, da ta cikel jih nebom jedla, pijem pa čajčke in bom probala bolj naravano cikel urediti.



Witch jaz sem slišala pa tudi brala, da je za uravnavanje hormonov in menstruacijskega cikla dobra konopljika (mislim da se jo dobi v tabletah) pa svetlinovo olje. Slednjega tudi sama jem. Neka zdravnica je o teh dveh zeliščih pisala. Sicer je šele prvi teden tako da s konkretnimi rezultati še ne razpolagamuser posted image .



(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: II pričakujemo junija
20.5.2010 15:26:01   
jacki
IZVIRNO SPOROČILO: Little Star

IZVIRNO SPOROČILO: Shilou

Little Star hvala za statistiko. Sem malo brskala po forumu nazaj in če se ne motim si ti iz Anglije naročila ovulacijske in nosečniške teste. A boš prosim sporočila, ko boš dostavo dobila.  Me malo zanima, saj je to blazno poceni, če pomislim koliko pri nas samo ovulacijski stanejo. Najlepša ti hvala že v naprej.


Evo, za vse, ki jih zanimajo testi... danes je paket že prispel. Vse ok, testi so pa taki kot baby chek.. lističi pač. Meni zgledajo čist ok, kako in če delujejo pa bomo še videli user posted image

Slike sem dodala v album..


Kolk pa te je cenovno prišel paket, pa kolk je testkov notr? (sorči, če si te podatke že kje oisala...se ne spomnim...)

(odgovor članu Little Star)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: II pričakujemo junija
20.5.2010 15:27:43   
jacki
JOJ, kolk se mi ta mesec vleeeeečeeeee... Bi rada že kar testek delala, pa še O nimam mimo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image BOdite lepo v tem lepem sončnem dnevu.

(odgovor članu jacki)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: II pričakujemo junija
20.5.2010 15:59:13   
Little Star
18 EUR približno, noter je 50 ovulacijskih in 20 testov za nosečnost.

(odgovor članu jacki)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: II pričakujemo junija
20.5.2010 17:48:44   
spely25
Pozdravljene,

tudi jaz se vam pridružujem v juniju.To bo najin prvi krog.user posted image ne pričakujem proti koncu meseca.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za vse junijčice



(odgovor članu Little Star)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: II pričakujemo junija
20.5.2010 18:34:03   
lil_
zdej bi se vm pa pridruzla se jaz, berem vas ze kar nekaj casa, da bi se pa "dala" na vase sneznamcke, pa po domace povedan se nism mela jajc ;)
vcerej spet strasno razocaranje user posted image . tko da naslednje user posted image ne pricakujem 14.6, bo pa to najin 6. krog.

(odgovor članu spely25)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: II pričakujemo junija
20.5.2010 19:07:49   
witch
Dobrodošle vse nove user posted image jaz za vsako posebej močno navijam user posted image in upam, da bomo vse zagledale pluske user posted image
Kje se pa ostale skrivate? Ste vse skirte pod odejami in delate user posted image No jaz trenutno še user posted image za faks, potem pa v eno vročo user posted image potem pa počasi user posted image


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu lil_)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: II pričakujemo junija
20.5.2010 20:26:23   
lil_
hvala za dobrodoslico user posted image
ja tut jst upam da vse zagledamo pluske, ker so zelje res velike user posted image user posted image

si pa pridna da delas za fax, men se pa dons cist nc ne da...se bom zdele selila pred tvuser posted image .

eno vprasanje...a je normalno da mi G se nikol ni delala ultrazvoka? pac nism mela nikol nobenih problemov, redno hodim na kontrole, vzame mi bris in to je to.

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: II pričakujemo junija
20.5.2010 20:50:23   
spely25
lil_, mislim da je to normalno.Meni še tud ni nikol delala ultrazvoka, me pač pregleda, vzame bris in to je to.

lp

(odgovor članu lil_)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: II pričakujemo junija
20.5.2010 21:57:02   
mladika
Hej punce,mene pa neki zanima,kok pogost hodte na pregled h G???Jst sm bla nazadne marca 2009,me je pregledala uzela bris in naredla vaginalni UZ.Use je blo bp.Stara sem 22 let s partnerjem delava na user posted image  (že) 8 mesecev.
Aja pa a še ktiro tolk zebeeeee al sem sam jst tolk user posted image ??Mislim da je un gor pozabu,da je že maj!!!!!in to konc maja...

< Sporočilo je popravil mladika -- 20.5.2010 22:03:31 >

(odgovor članu spely25)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: II pričakujemo junija
21.5.2010 9:23:43   
zvezdan
mladika to je normalno, sej če nimaš problemov ne rabiš skos pri g. visetuser posted image . Če te pa skrbi pa le pojdi, da boš mirna. Magari reči g. da delata na user posted image že eno leto in da ni nič in naj te malo pregleda. Tok da si mirna. Jaz sem bila zadnjič avgusta po ss pa sem šla ta teden nekam samoplačniško da me je pregledal. Če slišim da je z mano vse bp in naj le poskušava in se trudiva mi je potem lažje.

witch kje najdeš te smeške, ki skačejo jaz imam le te osnovne. Te tvoji so zelo simpatičniuser posted image user posted image

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: II pričakujemo junija
21.5.2010 9:26:51   
lil_
kako pa pol lahko ves ce je slucajno kej narobe? najprej se mors eno leto trudt, vsak mesec zgublat zivce, pol bojo pa nakonc ugotovil da je kej narobe...a nebi blo to smiselno da ugotovijo, cim prej? res grozauser posted image

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: II pričakujemo junija
21.5.2010 9:35:23   
witch
Tukaj jih najedm http://www.pic4ever.com/index.htm user posted image

Jaz sem hodila zadnjič do G na pregled. Na user posted image delava že 6 mesecev in mi je rekla, da ona dela bolj podrobne preglede po enem letu. Se pa meni tudi to zdi butasto , da vsak mesec novo razočaranje, vsak mesec novi upi, potem pa ti rečejo, da brez pomoči nebo šlo user posted image
Drugeče meni je stara G delala UZ na vsakem pregledu. Ta nova mi ga je pa enkrat (no 2x sem pa bila pri njej).


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: II pričakujemo junija
21.5.2010 11:12:26   
twetka
Heloo pupe. Js se bom pa verjetno iz maja kr selila v julij, ker še zdej nisem začela jemat tablet. zdej jih itak ne smem po moje, mam tako not po ustih po operaciji, da ti slabo rata. V sredo imam kontrolo kako celi rana in bom verjetno v sredo zjutraj začela s primolutom, da nebom zdej kaj zmutla tega zdravljenja rane, pa nebi rada da se mi kaj zagnoji ker sem dobla šive. Sicer ne vem če je možno sam preventiva je preventiva, tako da bo naš dojenček malo počakal še, mama bo pa še malo shujšala zdej ko ne more jest. user posted image user posted image user posted image user posted image V bistvu ne vem a je to kaj pozitivnega ali ni. Predvidevam da sem mela ta mesec samo od sebe O, glede na to kolk me je prejšnji teden bolelo pa sem bla naspidirana poleg tega sem pa imela še izcedke in če me telo ne vara je to bila O. Bomo videli, ker pri PCO, menda pride kljub cistam ene parkrat samo od sebe do O. No zdej primolut je nevaren za splav in ga ne smem jemat, če bi sumila da sem noseča, pa ga zdej še do naslednjega tedna tut ne bom in naslednji teden bom že vidla kaj se kaže, ker bo 10 dni po O, če je seveda bila in bi mi testek že mogu kaj pokazat. Pač bom za vsak primer testirala, preden začnem jemat. To je zdej samo razmišljanje, drugače pa se ne oklepam tega inpač gremo potem naprej ko mi rana v ustih zaceli in ko mi poberejo šive. Sicer me čaka še en zobek ampak tisti gre pa tik pred IUI, tako sem bom poskusila zmenit, da bosta oba zobka zuni, ko bom zanosila, če nam rata. 

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: II pričakujemo junija
21.5.2010 11:17:10   
twetka






user posted image

user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image x.6. witch (5. krog)
user posted image x.6. latka (36.krog)

user posted image 1.6. miklarom (x. krog)
user posted image 3.6. nati29 (x. krog)
user posted image 4.6. jacki (3. krog)
user posted image 5.6 mojamura (8. krog)
                 user posted image
5.6. evatisa(13. krog, 2. krog klomifena)
user posted image 8.6. Shilou (x. krog)
user posted image 10.6. zvezdan (x. krog)
user posted image 14.6. lil_ ( 6. krog)
user posted image 12.6. astrid1 (7.krog)
user posted image 20.6. Little Star (1. krog)
user posted image 20.6. lily32 (2. krog)
user posted image x.6. spely25 (1. krog)



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 14

user posted image

NOSEČK: _________

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

NAVIJAČICE:
witch, zaljubljena23
briljantina, twetka, lidik, xoxox,
BEBIII







(odgovor članu twetka)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: II pričakujemo junija
21.5.2010 11:18:07   
twetka
Evo seznamček tut malo bolj spredaj, da je vse črno na belem. user posted image user posted image sebe še nisem dala, ker se morem še pri majčicah pobarvat modro, bo pa treba do naslednjega tedna počakat. 

(odgovor članu twetka)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: II pričakujemo junija
21.5.2010 11:28:14   
witch
twetka če misliš, da si imela bolj pozno O, pa le počakaj s tabletami... Da nebi bilo kaj narobe. ooo bi bila jaz vesela, če bi te na maju roza pobarvala user posted image

Na seznamčku se nas je pa kar nekaj nabralo user posted image všeč mi je, ker je veliko novih in da so se stare spakirale na čvekanje v pričakovanju user posted image


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu twetka)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: II pričakujemo junija
21.5.2010 11:40:20   
mladika
ja wich,še me stare sable mormo spokat pa it na bolše teme "smetit"!!!Veste kaj bi pa jst uvedla za usak par,ki se odloči za user posted image  da gre prvo na preiskave,oba in ženska in moški in da poli začneta mirno delat na user posted image .Ne pa da ti en let al pa mogoč še več(ker itak traja,da ti use preiskave nardijo) ne rata,pa obopuješ pa se sikiraš,pa psihiraš,na konc ti pa rečejo,ja naravno nav šlouser posted image mislim to zdravstvo...in uuse skupuser posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: II pričakujemo junija
21.5.2010 11:41:28   
lil_
lepo da se stari seznami mal popucajo a ne...zato sm se pa tut jst opogumla da pridem gor...cim prej gor in cim prej dol user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: II pričakujemo junija
21.5.2010 11:45:32   
lil_
mladika jst sm istega mnenja...zato pa razmislam da bom probala ultrazvok izsilt...ce ne gre drugac bom rekla da delava na user posted image ze eno leto in ne uspe. sej tabletk res ne jem ze vec kot eno leto...kako pa bo ona vedla a sva takrat nacrtno zacela al ne. sej nocem druzga kokr samo ultrazvoka. ce ne pa bom sla privat in bom placala...samo da bom vedla da je vse ok.
sej vem da 6 mesecev ni veliko, v primerjavi z drugimi ki res cakajo ogromo let, da pridejo do user posted image , ampak bi samo rada vedla ce je z mano vse ok.

(odgovor članu lil_)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: II pričakujemo junija
21.5.2010 11:55:42   
mojamura
punce, jaz sem čisto zmozgana, utrujena....baterije mam totalno prazne

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu lil_)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?