|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: z naravo do uspešne zanositve in nosečnosti
15.5.2010 18:53:01   
mladika
witch,ja naročiš se in razmeroma kar hitro prideš na vrsto,1.jutranji urin pa že s sabo prineseš v stekleni posodici.Plačaš pa odvisno od tega kar ti da,mi2 sva dala za 4 čajčke,in 2 sirupa zeliščna po 1,5l skupaj 104e.Vem da je veliko,sam vem pa tudi da pomaga,moj je živi dokaz za to,ker je biu pred 3 leti pr njej in je meu fulll težave z želodcem,pa nikakor se ni mogu zredit,pol pa so se težave oblažile-jih je meu sam občasno,če je kej narobe pojedu,pa zrediu se je u 1 letu za 12kg!!

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: z naravo do uspešne zanositve in nosečnosti
16.5.2010 12:00:03   
mladika
Tanjusi jst sem šele zdaj prebrala,da je pri tebi problem obdržat nosečnost,pa bom tkole rekla,mati narava že ve kaj dela,ker če ma u začetku nosečnosti tvoj zarodek kake genske napake,ki niso združljive z življenjem potem to narava sama selekcionira,pol nima smiselno zadrževat nosečnosti,ker tvoj otroček ne bi preživel oz. bi biu hudo deformiran!!Če se še nisi posvetovala z G kaj pa kako se daj,da vidi če je s tvojimi rodili,predvsem maternico use ok,pa potem bi blo mogoč pametno da bi vaju s parterjem poslala na gensko svetovanjeda se vidi če je kaj genetsko narobe!!Aja pa probaj pit krvomočnico,nimaš kaj zgubit,pa še steno maternice ti lepo odebeli,kar je pomembno če si mela kako čiščenje po 2.ss!!

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: z naravo do uspešne zanositve in nosečnosti
16.5.2010 12:23:10   
twetka
woow, vi ste se pa vse oborožile s temi žavbami. Js grem pa jutr v nabavo za rmanovim čajem pa tem od ašiča, upam da dobim to kje pri nas. držim pestke, da nam pomagajo te žavbe. 

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: z naravo do uspešne zanositve in nosečnosti
16.5.2010 12:55:02   
tanjusi
Tanjusi jst sem šele zdaj prebrala,da je pri tebi problem obdržat nosečnost,pa bom tkole rekla,mati narava že ve kaj dela,ker če ma u začetku nosečnosti tvoj zarodek kake genske napake,ki niso združljive z življenjem potem to narava sama selekcionira,pol nima smiselno zadrževat nosečnosti,ker tvoj otroček ne bi preživel oz. bi biu hudo deformiran!!Če se še nisi posvetovala z G kaj pa kako se daj,da vidi če je s tvojimi rodili,predvsem maternico use ok,pa potem bi blo mogoč pametno da bi vaju s parterjem poslala na gensko svetovanjeda se vidi če je kaj genetsko narobe!!Aja pa probaj pit krvomočnico,nimaš kaj zgubit,pa še steno maternice ti lepo odebeli,kar je pomembno če si mela kako čiščenje po 2.ss!!

Pri obeh ss je šlo za probleme z posteljico 1. v 8tednu, 2. pa v 5. tednu z izcedki je šel tudi plodek. Sedaj sem dobila cyclo progynovo, ker imam pred menstruacijami izcedek, to pa kaže na slabo delovanje rumenega telesca, kar je lahko tudi vzrok za ss...
Te tablete debelijo tudi sluznico , a ja moramo omeniti da imam dva otročka že doma in da sta bili prvi nosečnosti ok.

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu twetka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: z naravo do uspešne zanositve in nosečnosti
16.5.2010 14:36:28   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: urša28

dobila sem pet vrst čajčkov,za ledvice,želodec,imunski sistem,kri in psiho,pijem ko nora vsak dan po 1.5l ,vsakega po malo,mi je take govorila,da sem samo gledala,vse je trofla iz urina,pa nič ji nisem povedala kaj mi je...pa v lekarno sem morala it iskat folno kislino za mojega dragega pa selen cink,in pridno papcava,aja pa namešala je sirup za vsakega en liter,ki ga mešava med čajčke,jst upam na najboljše,škodit ne more,kajne,,drugače pa poznate pregovor: ZA VSAKO BOLEZEN RASTE ROŽCA NA SVETU,,upam,da n am vsem porata in bomo vesele srečke nosečke...

a to neseš tvoj in partnerjev urin????
Če ni skrivnost, kolko € te stane obisk pri tej gospe?? Kakšna je cena čajčko, a to oba pijeta???
hvalauser posted image
vso srečo vama želim

mladika srečno tudi vamauser posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu urša28)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: z naravo do uspešne zanositve in nosečnosti
16.5.2010 14:45:46   
urša28
mladika vidim,da nama je vse isto dala,sam da imam jst pet čajčkov in dva sirupa za kar sem dala 90 eurov,kaj a res vsem pol isto da??user posted image user posted image

thaiss ja oba z možem pijeva vse samo jaz imam štorklja čaj samo zase...user posted image

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: z naravo do uspešne zanositve in nosečnosti
16.5.2010 21:47:40   
mladika
urša28,midva nimava za imunski sistem,mislim da ne da usem isto,ker če ne drugega je pijača drugačna,ker za usakega individualno zmeša,pa midva morva oba pit štorklja čaj!!!no veš kaj konc koncev,sva ble pa se mi zdi da obe zarad iste stvari pr njej,al se motm...user posted image sam da nama rata obema,pa nič zato če mave iste stvariuser posted image

(odgovor članu urša28)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: z naravo do uspešne zanositve in nosečnosti
17.5.2010 0:20:26   
urša28
mladika,,tud jst upam,da nama rata,jst sem šla k njej zarad pco,pa ti povem,da že malo čutim spremembe,vsaj glede psihe,se preprosto ne sekiram več tolk,verjeti je treba,da pomaga in bo...


poročaj še kaj,kako bo..user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: z naravo do uspešne zanositve in nosečnosti
17.5.2010 8:59:33   
witch
Kaj mislite da je pametno piti več čajev naenkrat? Krvomočnico, pa rman, pa ženski čaj? Da ni potem preveč močno vse skupaj in so učinki nasprotni kot bi mogli biti user posted image Jaz se ful tega bojim...

Če katero zanima o čajih... sanolabor pordaja čaje te firme: http://www.papaja.si/


< Sporočilo je popravil witch -- 17.5.2010 9:05:56 >


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu urša28)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: z naravo do uspešne zanositve in nosečnosti
17.5.2010 10:25:55   
ljupka
No Witch dolžna sem ti odgovor,pa bom kr tle ,mogoče še katero zanima!

Jaz sem ta rman otkrila v tastovi knjigi,ki jo zelo priporočam!

MARIA TREBEN-Zdravje iz božje lekarne -nasveti in izkušnje z zdravilnimi zelišči


Knjiga je super,opisuje skoraj vsako bolezen in kera zelišča pomagajo,kako se čaji naredijo in pijejo!Probala sem in pomagalo je!

No sedaj sem tudi prebrala da neplodnost odpravlja sveži sok bele omele,v knjigi piše kako se pripravlja!

Za rman pa piše je za tiste ki nimajo redno mesečnega perila,to smo me ki imamo PCO,vsak dan na tešč skodelico rmanovega čaja.pripravlja se pa zvrhano čajno žličkona 1/4 litra vode,poparimo,namakamo kratki čas!To prepisujem iz knjige se ne zmišljujem!
Piše še da bi si ženskeprihranile veliko bolezni če bi gdaj pa gdaj segle po rmanu!
Tiste ki bi ga šle nabirat:raste v velikih količinah na travnikih,ozkih poljskih poteh,ob robu poti in žitnih poljih.Cvetovi so beli do roza rdeči in v soncu dišijotravnato aromatično.Nasploh moramo cvetove trgati v soncu,ker takrat vsebuje največ eteričnega olja in z njim zdravilnih moči.

No upam da sem kaj pomagala!

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: z naravo do uspešne zanositve in nosečnosti
17.5.2010 10:40:17   
ljupka
Tanjuši nekaj zate!Ženske ki imajo probleme z spontanimi splavi bi morale dnevno spiti dve do tri skodelice čaja iz rmana in plahtice!Tudi mladi poganjki BELEGA GABRA ,ki se ga sadi kot živo mejo okrog hiš,lahko pomagajo.noter piše kako se ga priprav,da ne bom vse pisala!

Priporočam nabavte knjigo al v knjižnici ,al pa v trgovini,povem vam da vedno pride prav!Al si jo sposodiš ,pa jo fotokopiraš!
Vem da je dobavljiva,ker si jo je mama kupila dve let nazaj,tast jo ima pa že15 let in je bil 6 natis!

Upam da boste imele srečo,kakor jaz!Držim pesti!

Se opravičujem za slovnične napake,se dojenčka budita pa hitim!


< Sporočilo je popravil ljupka -- 17.5.2010 10:41:26 >

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: z naravo do uspešne zanositve in nosečnosti
17.5.2010 11:00:33   
nati29
Še jaz povem. Jaz sem ta mesec začela piti čaj krvomočnice, potem vsak dan en zeleni čej, spodbuja delovanje jajčnikov, pa vsak dan (skoraj user posted image ) pojem tudi majhno skodelico skute z lanenim oljem, pa žličko lalnenih semen, ki jih zdrobim tik preden to pojem. Laneno olje in seme vsebujeta neke hormone, ki povečujejo plodnost, pa tudi na splošno sta zelo zdrava. Aja, pa laneno olje ima največji učinek, če ga jemo s skuto. Vse skupaj malenkost zagreni, zato dam jaz notri še kakšno sadje in malo sadnega jogurta. Potem pa je prav dobro za jesti. Moj je začel jemati tablete L- karnitin, ki povečajo število in gibljivost semenčec. Pa bomo videli, če bo kakšen učinek.

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: z naravo do uspešne zanositve in nosečnosti
17.5.2010 11:02:56   
twetka
Ljupka super si da si nam pripopala te informacije. Evo js grem jutr v sanolabor in bom nabavla zadevce. Pol pa da vidimo, če kaj pomaga. Tudi js sem emd tistimi, ki imajo pco pa upam da mi ta zelišča kaj pomagajo. 

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: z naravo do uspešne zanositve in nosečnosti
17.5.2010 11:05:28   
nati29
Pa malo manj sem na tem forumu, lažje potem odmislim vse skupaj in sem bolj sproščena.

(odgovor članu nati29)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: z naravo do uspešne zanositve in nosečnosti
17.5.2010 13:30:42   
mladika
Urša28 točno tak,sam vrjet je treba pa bo...predvsem pa tut se ne obremenjevat,nama je tut ona rekla,da nej pozabva da user posted image  zarad user posted image  in da nej raj uživava en ob drugemu in si privoščiva čimveč romantike!!!!!!!Ta čaj za psiho pa res deluje,matr sm šla lih pravi čas ponj,da bom šla u pondeljek skulirana na izpit,ko ga mam enga ful za j*****!!user posted image
Edinole,kar me moti je to,da je wc školka ratala moja ta bolš prjatlca,razmišljam če bi si ponoč kr u wc-ju postlala...user posted image

< Sporočilo je popravil mladika -- 17.5.2010 13:36:28 >

(odgovor članu nati29)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: z naravo do uspešne zanositve in nosečnosti
17.5.2010 14:15:26   
witch
ljupika hvala za odgovor user posted image knjigo bom pa nabavila takoj ko grem v mesto user posted image še dobro da si mi povedala te informacije, kar jaz ta rmanov čaj kar lepo skozi cel dan pijem, po kakšen liter na dan user posted image mi bo še škodil prej kot koristil user posted image
Jaz sem danes pri G dobila tablete primolut za uravnavanje cikla in upam, da nebo kaj narobe če bom zraven še čajčke pila user posted image


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: z naravo do uspešne zanositve in nosečnosti
17.5.2010 14:29:38   
thaiss
jaz imam endometriozo, kateri čaj bi bil priporočljiv?

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: z naravo do uspešne zanositve in nosečnosti
17.5.2010 16:15:42   
tanjusi
ljupka hvala za informacije.
Jaz imam doma knjigo Domača lekarna Patra Simona Ašiča... Je po moje nekaj podobnega kot omenjaš ti . Je pa v tem ženskem čaju plahtica, rman , gosja trava, kamilice, melisa in bazilika.
Jem pa tudi cyclo progynovo.

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: z naravo do uspešne zanositve in nosečnosti
18.5.2010 12:03:05   
zvezdan
joj punce če sama ne bi bila v tej gonji za otročkom bi rekla da ste tete Pehte s temi čajčkiuser posted image user posted image user posted image user posted image . no tudi sama imam bolj problem vzdržati nosečnost saj sem imela že ss. Zdaj sem si nabavila svetlinovo olje v v kapsulah naj bi pomagal tako pri pmsju, holesterolu in uravnavanju hormonov...kot tanjusi pri ohranivrumenega telesca. Piše da je pomaga tudi izboljšati imunski sistem in odpravljati depresijo tako da ga redno podtaknem tudi svojemu dragemuuser posted image . Rada bi nabavila še za mojega cink in selen samo je že mešanico raznih vitaminov (centrum) pa ne vem če potem to niso prevelike doze...bo kar na enkrat hipervitaminozo dobiluser posted image .

Za vzdrževanje nosečnosti sem pa brala da pomaga tudi konopljika.

T. dobro da si odprla to temo. Tudi sama se ukvarjam zadnje čase s takimi vprašanji kot so zelišča.

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: z naravo do uspešne zanositve in nosečnosti
18.5.2010 13:27:55   
mladika
sej smo res ene tete Pehte...kaj človk use ne poskus...user posted image sem si pa učiri sposodla pr svaku knjigo Marije Treben o kateri je ljupka pisala in vam povem knjiga je ena A!!!Če bi človk vedu,pa uporablju zelišča,pol zdravnikov sploh rabil ne bi!!!user posted image Bom pa mela u torek tule gor odprto linijo in če bo ktiro kej zanimal ji bom talala nasvete iz te knjige,da si jo ne rabte kupovat al pa fotkat!!
No pa da citiram iz njene knjige o SS:

"Mnogo žena ima težave zaradi spontanih splavov,tako da ne morejo donosit svojih otrok. Te ženske bi morale dnevno spiti dve do tri skodelice čaja iz rmana in plahtice.Tudi mladi poganjki belega gabra,lahko pomagajo.Mlade listne poganjke,ki jih sestavljajotrije listi,skuhamo v mleku.Mleko odcedimo in vanj zmešamo rumenjak.Za konec dodamo še bešamel(moka na maslu) To juho nekaj tednov ali mesecev jemljemo kot večerni obrok.Do SS bo komajda še kdaj prišlo"
Upam da sem kej pomagala!!

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: z naravo do uspešne zanositve in nosečnosti
18.5.2010 13:33:00   
zvezdan
Mlade listne poganjke,ki jih sestavljajotrije listi,skuhamo v mleku.Mleko odcedimo in vanj zmešamo rumenjak.Za konec dodamo še bešamel(moka na maslu) To juho nekaj tednov ali mesecev jemljemo kot večerni obrok.Do SS bo komajda še kdaj prišlo"
Upam da sem kej pomagala!!
IZVIRNO SPOROČILO: mladika

samo reči kar hočeš tole je po moje ogabno za jest-pit user posted image . kaj pa samo čaj? Kje naj takega dobim? Misliš da je to ta ženski čaj od Ašiča? Sej ne morem verjet kakšna zeliščarka sem ratalauser posted image user posted image

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: z naravo do uspešne zanositve in nosečnosti
18.5.2010 13:34:00   
zvezdan
ups nekaj sem narobe naredilauser posted image user posted image Moje besedilo je v drugem okenčkuuser posted image

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: z naravo do uspešne zanositve in nosečnosti
18.5.2010 14:46:57   
mladika
ogabno gor ogabno dol,splača se pomojem potrudit,pa tole pit,bolš ko pa usa kemija!!Sej pomojem tale ženski čaj od Ašiča more bit kr ok,sam je pa tkole s temi zelišči minimalno se jih more uživat 3 mesece,da je pol neki efekt,ker od dans do jutri se nič ne zgodi,žal!!

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: z naravo do uspešne zanositve in nosečnosti
18.5.2010 17:49:38   
witch
PUnce jaz sem danes dobila čajčke od ašiča in jih že pridno pijem user posted image sem pa danes naročila knjigo ki jo je ljupika napisala in upam, da čim prej pride user posted image Potem pa samo še veselo user posted image in upam, da vse prislončkamo pluske user posted image  user posted image user posted image user posted image

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: z naravo do uspešne zanositve in nosečnosti
19.5.2010 15:28:02   
tanjusi
PUnce jaz sem danes dobila čajčke od ašiča in jih že pridno pijem sem pa danes naročila knjigo ki jo je ljupika napisala in upam, da čim prej pride  Potem pa samo še veselo  in upam, da vse prislončkamo pluske   

ja po moje če vztrajno pijemo in tudi verjamemo v uspeh, da ta ne bi smel izostati...
Jaz pa poleg čajčka, jem še jogurt z lanenim oljem , ki bi tudi naj imel pozitiven vpliv, kupit pa si imam še namen svetlinovo olje.... sem tule zaslediila da ima dober vpliv.

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?