|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: cena potrebščin za prvošolčka
17.6.2010 9:37:53   
**Tinkara78**
Kupila vse delovne zvezke + brezbarvne prozorne ovitke+ravnilo. Cena 71,00 EUR. Berilo je iz učbeniškega sklada.

Vse ostalo bom kupila naknadno. Za torbo pa ne vem ker so cene od 50-120 eurov.

(odgovor članu luan)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: cena potrebščin za prvošolčka
17.6.2010 9:53:57   
dory
ok jaz sem šla gledat spisek...za torbo, puščico, vrečko za copate + šolski pribor sem odštela 150€, torbo kupita in dedi torej bom za pribor odštela 50€...danes izvem še za knjige in delovne zvezke. Mi smo čist veseli,ko gremo v prvi razred :)

(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: cena potrebščin za prvošolčka
17.6.2010 12:20:29   
Lunca1
No midve sva šle včeraj s tamalo v shoping v DZS in zapravile 144 EUR za vse, manjka nam samo še en čopič. ki ga niso imeli. Je pa v tej ceni tudi torba, znižana iz 59 EUR na 47, peresnica in pa vsi učbeniki oz. delovni zvezki za matematiko. Slovenščino si bomo pa kar izposodili v šoli.


(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: cena potrebščin za prvošolčka
18.6.2010 10:03:35   
dory
ekola 82€ delovni zvezki in knjige, berilo dobijo v šoli... :)

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: cena potrebščin za prvošolčka
18.6.2010 11:15:08   
tojeto1
Jaz sem dala za:
  • potrebščine 200eur(delovni zvezki, barvice, kolaž papir, puščica,...).
  • učbenike smo naročili iz sklada - torej so zastonj
  • šolska torba: 100 eur

Torej skupno 300eur!

(odgovor članu luan)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: cena potrebščin za prvošolčka
18.6.2010 11:23:01   
Adelina
Tojeto1, koliko pa so bili samo DZ, glede na to, da si skupaj še z ostalimi potrebščinami-brez torbe!- dala 200€. Jaz toliko računam s torbo vred, pa imamo kar dosti DZ (vsaj po odgovorih na prejšnji strani).

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: cena potrebščin za prvošolčka
18.6.2010 11:48:56   
sanasan
midve sva včeraj dali 120 eur (7 delovnih, 4 veliki zvezki + ovitki za vse to, 2x zvezka pišem črke + ovitka, barvice, voščenke, vodene, tempera + 2 veliki beli, 2svinčnika, kolaž, risalni blok + 15 dodatnih barvnih risalnih listov,plastelin, curver škatla, ravnilo, paleta, kolaž papir 23listov, etikete 4x po 6pakiranih,2x uho lepilo v sticku, 3 čopiči, ena mini helllo kitty beležka. delovni so bili cca.70 eur
me je skoraj na rit vrglo, pa se nisva ravno preseravali razen 3zvezkov in etiket hello kitty. barvice in voščenke lyra (kot so svetovali), vodene in tempera aero...
imava pa že doma torbo - nahrbtnik, peresnico, škarje, pokrit šilček, vrečko za copate od prej, hb user posted image
se mi zdi, da je bilo samo za likovno 30-40 eur, no sicer pravijo, da bo večinoma zdržalo do 3.r.user posted image

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: cena potrebščin za prvošolčka
18.6.2010 12:01:10   
noranate
Ne vem od kod mate take cifre. Hvala bogu mi to ni prvi otrok in res ne pretiravam. Dz so 70 eur, torba ne rabi bit dražja od 50 eur, pa še to se dobi cenej (velik). Domov nosijo sam za vikend, pa še takrat ne vse.
z učiteljico smo se na začetku leta zmenil, da zberemo denar in imamo skupne potrebščine (barvice, nav.svinčniki, voščenke, kolaž papir.....) vse je razdeljeno na kotičke in kamor otrok pride tam ima tist kar rabi, po uporabi pusti na mestu. tako se izognemo tud pozabljanju. No za doma potem rabiš barvice in svinčnik za nalogo. Radiranje je prepovedano (vsaj pri nas) se samo prečrta. Tako je bistveno ceneje in vse se porabi. Upam, da bo v 2. enako. user posted image

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: cena potrebščin za prvošolčka
18.6.2010 12:21:59   
sanasan
z učiteljico smo se na začetku leta zmenil, da zberemo denar in imamo skupne potrebščine (barvice, nav.svinčniki, voščenke, kolaž papir.....) vse je razdeljeno na kotičke in kamor otrok pride tam ima tist kar rabi, po uporabi pusti na mestu. tako se izognemo tud pozabljanju. No za doma potem rabiš barvice in svinčnik za nalogo.

in kaj če učiteljica ali starši niso za to? poleg tega imajo pri nas klopi kot v vsakem običajnem razredu, ni kotičkov...imajo pa vse za likovno vsak v svoji škatlici na polici in tako do 3.razreda. dobra stvar je pa, da bodo vse puščali v šoli, le konec tedna bodo občasno kaj prinesli domov.

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: cena potrebščin za prvošolčka
18.6.2010 12:25:19   
sanasan
aja, za torbo pa ni šans, da bi sedaj dala več kot 50 eur, ker jo bo prerasla, pa še vprašanje je, kaj bo želela čez 2,3 leta, ko jo bo dejansko morda kaj nosila sama.
sedaj ima eno za par evrov, ki jo hvala bogu obožujeuser posted image , kljub temu da sva jo kupili že lani na poti v tujini...

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: cena potrebščin za prvošolčka
18.6.2010 15:50:25   
ZARA
Evo, nas DZ pridejo natanko 50,40€!

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: cena potrebščin za prvošolčka
18.6.2010 17:16:34   
Adelina
Ej, Zara,  tebe bo pa tale šola res malo stala. DZ imate očitno malo, torbo si nekje fejst poceni trofla. A te bo vse skupaj sploh stalo 100€?

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: cena potrebščin za prvošolčka
19.6.2010 7:18:58   
ZARA
Pomoje kakšnih 120 € največ. user posted image  

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: cena potrebščin za prvošolčka
19.6.2010 9:06:26   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Evo, nas DZ pridejo natanko 50,40€!


Nas pa 43,28 € user posted image  Torbo bomo vzeli za največ 50, 60 €, itak jo samo čez vikend nosijo domov, tako, da je ne bo mogel ne vem kako zgonit. Za ostale potrebščine, s športno opremo vred pa računam še cca. 80 €.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: cena potrebščin za prvošolčka
19.6.2010 12:18:33   
lutka
Nas pa pridejo DZ 2 x 47.65 = 95,30 eur, sem bla full vesela , ker se je najprej govorilo o cifri 81 eur, za enga.

So pa ostale stvari full drage, tako da si bom malo razdelila po mesecih, ker za tri otroke kupi DZ in potrebščine ni mali zalogaj user posted image

lp

_____________________________

Kdor hoče najde pot. Kdor noče najde izgovor

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: cena potrebščin za prvošolčka
21.6.2010 13:07:14   
ZARA
Evo sem nakupila ŠP danes v DZS. Vse skupaj je prišlo 115 in nekaj ojrov! Plus torba tistih 14 ojrov. Ima pa DZS zdaj do konca junija na Mercator Piko 20% popust na potrebščine in 5% na DZ.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: cena potrebščin za prvošolčka
21.6.2010 21:48:11   
sami0804
Sem šla gledat,oliko je cena DZ na naši šoli in prišla do ugotovitve,da smo med najdražjimiuser posted image .
Osem DZ me bo prišlo točno 73.03€ + cca.50€ za ostale potrebščine(nekaj malega že imamo doma)+ torba.

Hja,mislim da pod 150€ ne bomo prišli skoziuser posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: cena potrebščin za prvošolčka
21.6.2010 22:43:36   
urška
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Evo, nas DZ pridejo natanko 50,40€!


nas pa 56€ minus 5% popusta na Pika kartico :)

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: cena potrebščin za prvošolčka
22.6.2010 5:58:36   
ZARA
Pismo, ampak kakšne razlike v cenah in DZ. Pri nas jih imajo 6, pri vas, sami0804, pa 8!!?? Zanimivo.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: cena potrebščin za prvošolčka
22.6.2010 6:34:16   
Nikica
Nas bo 8 delovnih zvezkov in učbenikov prišlo 67,25 EUR. Smo včeraj dobili seznam ...

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: cena potrebščin za prvošolčka
22.6.2010 6:42:28   
krtekxx
Mi smo dobili seznam za DZ za 1. razred in so samo 4-je. cena vseh skupaj je nekaj čez 20 EUR.
Šolsko torbo smo kupili SCHNIDER (menda je ful kul) v LEONARDO Kr, je bila za 30 % znižana (70 EUR), z zelo nevtralnim motivom (lani je bil aktualen spiderman, letos ben10, kdo ve kdo ali kaj bo naslednje leto...). Copate ima še iz vrtca, risalni pribor + barvice + zvezki pa najbrž ne morejo biti veliko več kot 100 eur. Torej en e200 EUR skupaj.

(odgovor članu Nikica)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: cena potrebščin za prvošolčka
22.6.2010 10:26:15   
Adelina
Naša šola pa ima 9! delovnih zvezkov, plus  še neki učni listi za matematiko. Prišli so me skoraj 83€ s 5% popustom. Pa saj, če bi vse izpolnili ok, ampak baje ostane polovica zvezkov na pol  praznih.

(odgovor članu krtekxx)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: cena potrebščin za prvošolčka
22.6.2010 10:38:17   
@lina
mi smo pa nabavljali v soboto. DZ so bili 53€ (s 5% popustom DZS), še ostale šolske potrebščine (brez torbe) dobrih 62€ (že upoštevan 20% DZS popust), veliko od tega je likovnega materiala. Na seznamu sicer piše, da bo nekaj likovnih potrebščin skupnih, samo kaj dosti jih ne bo, saj smo praktično vse že morali kupituser posted image

Torba mi pa nobena ne sedeuser posted image  Za punčke jih imajo mali milijon, za fantke pauser posted image  pa tisto kar pa je, so same neke škatlaste...take pa res ne bi kupila, za tistih par zvezkov... no, bomo morali še v kakšno trgovino zavit...

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: cena potrebščin za prvošolčka
23.6.2010 23:19:15   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Pismo, ampak kakšne razlike v cenah in DZ. Pri nas jih imajo 6, pri vas, sami0804, pa 8!!?? Zanimivo.

Sicer so DZ za tri predmete,samo je več delov (1.2.3.del za slo,1.2.3. del za ma,pa še en posebej za računanje in za SPO),pa nanese osem kom.user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: cena potrebščin za prvošolčka
24.6.2010 14:15:53   
Anonimen
mi pa sploh ne bomo vedeli, koliko nas pride vse skupaj, ker bodo vse naročili v šoli in bomo plačali na obroke po položnicah. tudi za likovno bodo kupili oni in bodo imeli skupno. vse, kar mi kupimo je torba, puščica, copati in telovadna oprema. to bomo pa kupovali najverjetneje šele konec avgusta.

(odgovor članu sami0804)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?