|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ko si moški ne želi seksa...
10.4.2014 8:18:03   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: lejly
Ja , ženska in moški morata biti urejena. Frizura, zgoraj in spodaj, noge obrite, privlačijo jih če so gladke (vsaj našemu je všeč), pod pazduho tudi...Seveda je tudi važno kako se napravljate čez dan-široke trenirke in majice ....so udobne ampak ....vzeti se je treba v roke.


Vidim, da midva z mojim dragim nujno potrebujeva strokovno pomoč, ker lahko seksava, četudi najina telesa niso ravnokar pobrita ali če nisva sveže sfrizirana ali oblečena po najnovejši modi.

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lejly)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Ko si moški ne želi seksa...
10.4.2014 9:00:06   
mateyka
anede? moj me nadleguje tudi ko sem v razvlečeni trenirki - psiho..

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Ko si moški ne želi seksa...
10.4.2014 9:09:55   
ircomp
Rija in Stanislava ... res zgleda, kot da se hecam in mi je prav nerodno o tem pisat in govorit. Moj ima očitno neke psihične težave bi rekla, ker cartal bi se, z erekcijo nima težav, tudi pohvali me kdaj, da dobro zgledam,... do akcije pa ne pride. To ni nek nov problem, da ne sexa zdaj, ko sem noseča, že pred tem je bilo podobno. Počasi se mi bo začelo upirati vse skupaj! Kako mi naj bo do človeka (v fizičnem smislu), če njemu ni do mene? Ne vem, meni se zdi vse skupaj tako neskončno kompleksno, ne pridem zadevam do dna. Imam sto zakaj-ev, pa nobenega pametnega odgovora.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Ko si moški ne želi seksa...
10.4.2014 9:16:52   
petea
ircomp,
so forumašice že povedale, da obstajajo v Sloveniji tudi dobri terapevti, ki se ukvarjajo s tem področjem.

Smo ljudje čudni - da se vizuelno ''upedenamo v nulo'', smo pripravljeni dati gore denarja, četudi samo za svoje zadovoljstvo, da pa bi nekaj časa in denarja namenili reševanju zadev, ki veliko pomembneje vplivajo na kvaliteto našega življenja, pa nikakor ne gre - raje skrivamo in iščemo sto izgovorov, zakaj se ne spoprijeti s problemom, ki nas razjeda in močno slabša naš vsakdan. user posted image

< Sporočilo je popravil petea -- 10.4.2014 9:18:15 >

(odgovor članu ircomp)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Ko si moški ne želi seksa...
10.4.2014 9:20:33   
ircomp
Ti dam prav. Ampak ne verjamem, da bi ga lahko spravila na kako terapijo, ker ne verjamem, da vidi to kot problem.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Ko si moški ne želi seksa...
10.4.2014 9:22:08   
petea
On nima problema, ti ga imaš. user posted image


Ti iščeš odgovore, ne on.


(odgovor članu ircomp)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Ko si moški ne želi seksa...
10.4.2014 9:29:05   
lejly
Narobe ste me razumeli,....jaz se z vami vsemi strinjam samo povem pač,da je lepo če sta urejena, ni pa nujno potrebno! Delajte po svoje.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Ko si moški ne želi seksa...
10.4.2014 9:38:04   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: ircomp

Ti dam prav. Ampak ne verjamem, da bi ga lahko spravila na kako terapijo, ker ne verjamem, da vidi to kot problem.



glej, za zdravega moškega v srednjih leti JE problem, če seksa 1 x letno. žal.
razen v primeru, da seksa 1 x letno doma, večkrat pa kje drugje.

sem že prej premišljevala, da se žge kje drugje... ali pa je bolan...kar pa praviš da ni....

(odgovor članu ircomp)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Ko si moški ne želi seksa...
10.4.2014 9:45:26   
petea
Odebeljeno v tvojih sporočilih ne pomeni isto!
IZVIRNO SPOROČILO: lejly
Ja , ženska in moški morata biti urejena. Frizura, zgoraj in spodaj, noge obrite, privlačijo jih če so gladke (vsaj našemu je všeč), pod pazduho tudi...Seveda je tudi važno kako se napravljate čez dan-široke trenirke in majice ....so udobne ampak ....vzeti se je treba v roke.


IZVIRNO SPOROČILO: lejly
povem pač,da je lepo če sta urejena, ni pa nujno potrebno!



Kar ti skušam dopovedati je, da razlog za neseks ni v popolnem izgledu, ampak so razlogi drugje.

Midva lahko cel dan delava doma v razvlečenih oblačilih, pa so kljub temu iskrice že med samim delom - kljub prepotenim, od dela umazanim telesom in oblačilom, kaj šele kasneje ...

< Sporočilo je popravil petea -- 10.4.2014 9:46:10 >

(odgovor članu lejly)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Ko si moški ne želi seksa...
10.4.2014 10:05:43   
ronja
hehe, patrino, pa sva našli temo, kjer se na isto haklavauser posted image . Kdo bi si mislil, da se pri spolnosti strinjavauser posted image . Mal heca mora bit;).
Tudi, če med dvema skačejo seksualne iskrice, ne pride vedno do spolnega odnosa petkrat na teden. Utrujenost, zaposlenost, bolezen...vse to vpliva na to. Vendar to ne pomeni, da en drugega zmerjata z nimfomanom, saj se spolna privlačnost vseeno pokaže, začuti.

podpišem.

Lejli, se strinjam, zelo težko je ovrednotit, kolikokrat je "normalno", kot vse ostalo, kaj je normalno v seksu (enemu misijnoarc v temi, enemu pa bič pa ketne, večinoma pa vse vmes;). Koliko je normalno za naju? Zelooo različno v različnih obdobjih in seveda precej odvisno od okoliščin (beri: a maš popoldne in jutro fraj ali skoz male za vratom:D). Midva sva bk (before kids) spala skup 2-3x/dan, zdaj spiva mogoče tokrat na teden, se zgodi, da kak teden sploh ne (torej vsaj 7x manj kot prej:D), vmes sva mela 2x po pol leta, ko sploh nisva spala skup (nisva smela, visoko rizična nosečnost). Vseeno pa so iskrice skakale (prav neprijetno, če ne smeš:D).

Vendar gre pri vama tudi za empatijo do partnerja, ne da njegove želje pohodiš in ga užališ, zato da bo dal mir. To pa ni fer in tako se problem iz spalnice priplazi še drugam, zato se potem počutiš ponižano. Kar se tiče zrihtanosti: enim to več pomeni kot drugim in smo različni, zato si tudi zberemo različne partnerje. Recimo lubiju to ne pomeni kaj dosti in on me 99% časa vidi v trenirki iz vsaj druge roke ali razvlečeni pižamiuser posted image , sam se tudi nikoli ni rihtal in meni zrihtani moški niti niso všeč. Pa zaenkrat nimava teh problemov - tako da ni nujno to razlog, kot je že patrino povedala. Vse tisto ostalo je lahko češnjica na torti, vseeno je pa treba najprej biskvit spečt.

ircomp, nima ti kaj bit nerodno! Lej, v življenju pridejo take in drugačne težave, nisi nič ti tu kriva! Mislim pa, da bi vama res lahko pomagal kak terapevt, ker kot si že sama povedala - kompleksen problem in 100 zakajev, pa nič odgovorov. Verjetno še sam ne ve, zakaj mu ni. Pač mu ni - to je nekje globoko v njem, zakaj točno pa ti me seveda ne moremo povedat, ker je milijon možnosti in nimamo pojma, katera je prava: lahko je bil vzgojen tako, da je seks nekaj grdega in je ok, samo če delaš otroka (ala klasična stroga katoliška vzgoja), to se da potem s terapijo popravit, poznam tak par (isti problem kot vidva in sta ga rešila:), lahko je v resnici latenten homoseksualec ali pa je biseksualec,ki je trenutno bolj v homo fazi, lahko ima samo po naravi izrazito nizek libido, ker ima zelo nizek testosteron, itd... Vse to je naravno, normalno in ni nič narobe s tem, je pa fajn, da vesta, kaj je...

petea, vizuelno se vidiuser posted image . Se strinjam s tabo sicer - mi to nikoli ni bilo jasno pri sorodnikih... Lubi ni toliko na vizuelo mahnjen (obviously:D), hvalabogu:).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Ko si moški ne želi seksa...
10.4.2014 10:14:39   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: ronja
petea, vizuelno se vidiuser posted image .


Se vidi, ja.

A vidi se tudi, če se dva ''nepopolna partnerja'' imata rada, ali sta skupaj ''pod mus''.


Se s perfektnim videzom ne da vsega skriti.
Posebej ne nezadovoljstva in hladnosti do partnerja.


< Sporočilo je popravil petea -- 10.4.2014 10:17:50 >

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Ko si moški ne želi seksa...
10.4.2014 10:39:29   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: ronja
petea, vizuelno se vidiuser posted image . Se strinjam s tabo sicer - mi to nikoli ni bilo jasno pri sorodnikih... Lubi ni toliko na vizuelo mahnjen (obviously:D), hvalabogu:).


kako to misliš? saj nisi grda ali bognedaj nefeminilna.. user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Ko si moški ne želi seksa...
10.4.2014 10:58:12   
ronja
Se s perfektnim videzom ne da vsega skriti.

Se strinjam in mi gre najbolj na živce, kadar se ljudje delajo. ma, 100x rajši imam, da se spičita zraven kot pa tisto naelektreno vzdušje... potem ti pa pridigajo "bognedaj se kregat pred otroci, to jih zaznamuje za celo življenje, itd..." To od mami poslušam - ker noče, da bi ji povedala, kar si mislimuser posted image . A res misli, da so tako neumni, da če ne bom rekla, pa ne bojo vedli, da je nekaj narobe? Samo da ne bojo vedli kaj, pa si bogvekaj napletli v svojih glavicah...

kako to misliš? saj nisi grda ali bognedaj nefeminilna.

Haha, vedno sem bila bolj tomboy:D. Nikoli nisem mislila zase, da bi bila feminilna - no, če sem, toliko boljšeuser posted image . Nisem neka možača, ampak sem pa taka mal fantkasta v zanimanjih, na srečo je enim to celo všečuser posted image . Sicer pa resno - no, recimo da videz ni moja jača tačkauser posted image , ni nič narobe z mano, sem si čisto ok, nisem se pa nikoli obremenjevala, da bi morala bit lepa (niti kot najstnici se mi to nikoli ni zdelo pomembno, ful čudno) ali da bi recimo temu namenila kakšen odstotek svojega časa - potem se pa to verjetno tudi vidiuser posted image .

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   [Brisano sporočilo]
10.4.2014 11:24:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Ko si moški ne želi seksa...
10.4.2014 11:27:02   
ronja
Čisto ženstvena ženska, kak tomboy, prosim, lepo, no.

Pa meni je bilo vedno všeč bit tomboyuser posted image user posted image user posted image Kaj zdaj mi boste pa kar identiteto vzele:D.
Mislim - meni se ne da rihtat (tako kot se veliko ljudem ne da rezljat zelenjave al pa kaj podobnega:D) - in mi je ful fajn, da lubiju to čist nič ne pomeni - zatreskal se je v tako, tako mauser posted image . Če bi mela partnerja kot je mamin, recimo... e, to bi bilo pa problem... mislim, da niti ne bi prišla skup s kakim takim. Vsak naslednji je bil manj na cote mahnjen, pa že prvi ni biluser posted image

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   [Brisano sporočilo]
10.4.2014 11:41:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Ko si moški ne želi seksa...
10.4.2014 11:50:53   
ronja
Hočem reči, da neka ekstra special urejenost in dodelanost izgleda ni tista, ki določa privlačnost

Se strinjam in hvalabogu da ne, sicer ne vem, če bi mela otrokeuser posted image . Sama nisem bila nikoli urejena, pa nisem mela nikoli problemov s fanti. mislim, da oni niso tako komplicirani:D.

Je pa res, da je "lepota" v tistem klasičnem smislu: simetrija, čim manj nepravilnosti, itd... res nekaj, kar lahko pridobiš oz. poudariš z urejenostjo, makeupom, itd... Ampak meni se to ne da. Dokler za to nimam problemov v življenju, rajši delam bentose ali kako drugo bedarijo:D. Zato pravim: kakor komu drago - fajn je pa, da se dva skup najdeta, ki jima je obema všeč, da se ona rihta ali on rihta ali oba ali noben. Ne da je on čist živčen, ker je 2 uri ni iz kopalnice ali da gre njej na živce, da je on skoz v kavbojkah ali kaj podobnega:D. In lahko smo si privlačni tako ali drugače:). Recimo bivšemu je bilo noro seksi, ko sem mu pomagala šraufat avto v njegovi stari majci, ki mi jo je posodil, da ne bi svoje umazalauser posted image . pa je to čisto nasprotje urejenosti:D. lubi pa itak pravi, da je trenirka eno najbolj seksi oblačil - go figureuser posted image - praktično pa ful, hehe.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Ko si moški ne želi seksa...
10.4.2014 13:50:58   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Aaaaa, ronja, bi te dala zdaj čez kolena, ccccc.
Ma daj,... lepa si, OK? Čisto ženstvena ženska, kak tomboy, prosim, lepo, no.


Ronja verjetno želi povedati, da ni ravno femme fatale.......user posted image


< Sporočilo je popravil liliana -- 10.4.2014 13:51:13 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Ko si moški ne želi seksa...
10.4.2014 14:28:46   
ronja
Ronja je čisto navadna punca, nič strašno posebnega v katerokoli skrajnost (kar se videza tičeuser posted image ), čisto ok za svoja leta in 3 otrokeuser posted image , ne preveč urejena ali taka, da bi ljudem dih zastajal, ko gre mimouser posted image .
Fante pa zmešam z vonjem (feromoni zgleda, parfumirala se nisem nikoli in ja, se tuširam, brez skrbi:D, ni da bi se to zavestno zavohalo:D), vsak ma svoje skrito orožje, moje je zelo skrito, hehe, zato pa nič manj učinkovitouser posted image . Ni to nekaj, za kar bi se morala trudit, kar je super, ker to se mi nikoli ni dalo. Poleti oblečem obleke, ker so praktiš, ko je vroče in ker sem jih dobila in so čisto fajnuser posted image . Pozimi me ne dobiš v kaki oblekci ampak v debelih hlačah in zimskih čevljih:D.

Po moje smo vse približno iste - kake pa naj bomo po par otrocih in desetlejihuser posted image . Malo odvisno od genov, malo od tega, kako skrbiš zase, ampak tam tam smo verjetno vse. Nikoli nisem mela občutka da bi bila grda ali lepa - pač normalna -v bistvu sem o tem razmišljala glih 2x - zdaj in enkrat na faksu, ko so me sošolke nekaj zezaleuser posted image .

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   [Brisano sporočilo]
10.4.2014 14:30:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Ko si moški ne želi seksa...
10.4.2014 14:32:52   
ronja
haha, če ti tako pravišuser posted image . Pa veš, da glihkar indijanca tamali rišem?

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Ko si moški ne želi seksa...
10.4.2014 14:33:56   
kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: lejly

Ja , ženska in moški morata biti urejena. Frizura, zgoraj in spodaj, noge obrite, privlačijo jih če so gladke (vsaj našemu je všeč), pod pazduho tudi...Seveda je tudi važno kako se napravljate čez dan-široke trenirke in majice ....so udobne ampak ....vzeti se je treba v roke. Če dobro premislim tudi sama kdaj falim pri vsem tem.


Ti veš kaj, tole je že vse res, pa da so nam gladke noge, pa šekaj gladkega všeč. Sam me pa kaka kocina in razvlečena pižama al pa treniirka še nikol ni odvrnilo od seksa in zdravega moškega pomojem tud nebi smela. V bistvu, ko gre za seks smo moški precej manj zbirčni, kot ženske mislite in nas špehec tu in kocina tam pravzaprav čisto nič ne motijo. Važno da je akcija.

(odgovor članu lejly)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Ko si moški ne želi seksa...
10.4.2014 14:39:43   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Ronja verjetno želi povedati, da ni ravno femme fatale.......user posted image


a je fatalno privlačna ženska lahko samo nalakirana in upicajzlana v nulo?

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Ko si moški ne želi seksa...
10.4.2014 14:53:48   
ronja
Ne, saj pravim, da so še drugi čuti vpleteniuser posted image . Rekla sem samo, da vidna podoba ni moje močno orožje, mam druga precej boljšauser posted image . Nisem rekla, da nisem privlačna fantom, s tem res nisem mela problemov - rekla sem, da nisem glih lepa. NIsem grda, sem normalna,nič strašno narobe, nič strašno lepega. Lepe so zame nadpovprečno lepe ženske; če smo pa vse lepe, kot pravi ankica, potem sem pa seveda lepa, odvisno, kje mejo postavišuser posted image .

V bistvu, ko gre za seks smo moški precej manj zbirčni

Kalbo, to nam je kristalno jasnouser posted image , saj pravim, da ni treba bit lepa zato, da bi fantje hoteli spat s tabouser posted image . kot je rekel en komik: "People say it's not fair that we call a women with many man a slut and a man with many women a stud. I thin it's fair. I'll explain: I have never met a short ugly stud. I have met many short ugly sluts. You have to be extraordinary to be a stud, to get many women. To get many men you just have to be." Preden se kdo ujezi - to je komedija, pretiravanje, zafrkancija - ampak je nekaj resnice na tem - dejansko če češ spat z veliko fanti, ti ni treba bit nič posebnega, samo rečt jauser posted image . (ne pravim, da so vsi fantje vedno za, SPLOH NE, ampak da je veliko fantov za to, da bi spali s skoraj katerokoli punco približno iste starosti, pa še to niso tako izbirčni:D).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Ko si moški ne želi seksa...
10.4.2014 15:42:14   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Ronja verjetno želi povedati, da ni ravno femme fatale.......user posted image


a je fatalno privlačna ženska lahko samo nalakirana in upicajzlana v nulo?


No, Ronje si jaz ne predstavljam kot Sharon Stone v Basic Instinct....

Je pa Ronja verjetno zelo karizmatična oseba......vendar pa zato še ni fatalna......

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?