|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ko si moški ne želi seksa...
10.4.2014 17:43:50   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Ronja verjetno želi povedati, da ni ravno femme fatale.......user posted image


a je fatalno privlačna ženska lahko samo nalakirana in upicajzlana v nulo?


Še nisem opazila takšne fatalne ženske user posted image . Takšna ženska je po moje (in po mnenju moških, ko gre za vogal user posted image ), samo pretirano nališpana. Ampak nisem moški, in samo prevajam njihova malo grda opažanja.

Fatalnost je po moje veliko bolj v obnašanju - v #stavu#, in v energiji, ki se lahko čuti vis a vis nekoga ali energiji (oči, telesa, gibov, različne energije), ki jo kot opazovalec lahko čutiš med dvema. To je tisto nekaj v zraku, nikakor pa ne dve upicanjenost v nulo (upicanjenost vsaj po mnenju tistega, ki bi rad izstopal).

Pravzaprav se fatalnost in upicanjenost celo popolnoma izključujeta.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Ko si moški ne želi seksa...
10.4.2014 20:55:37   
liliana
Jaz pa si fatalno žensko predstavljam tako, da se fatalna ženska povsem zaveda svoje privlačnosti in uživa v tem, da je ženska in da je privlačna in da se povsem zaveda vpliva, ki ga pusti na okolico in uživa v tem, da je opažena in da izstopa......zato jo pa tudi vsak opazi......pa če je nališpana ali ne nališpana......

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Ko si moški ne želi seksa...
10.4.2014 21:15:36   
ronja
No, Ronje si jaz ne predstavljam kot Sharon Stone v Basic Instinct...

Nope, to pa res nisem, mi je pa ona zelo fajn igralkauser posted image . Mi je pa zmeraj zanimivo brat/poslušat, kako me različni ljudje vidijo - sama se ne bi opisala kot karizmatično, recimo. Zadnjič so tamali v šoli risali mamice in sem se sama sebi zdela takrat ful tečna, ker sem mela res ogromno na glavi, tamala me pa nariše z največjim nasmeškom in ko sem to komentirala, da mi je ful lep nasmeh narisala, je rekla: "Ja, kaj, če se pa skoz smejiš, pa da se ti zobki vidjo!" Sem se morala režatuser posted image . Res se vidimo drugače, bi bilo ful zanimivo gledat od zgoraj - amapk lahko/naj to še počaka, da ne bo kdo narobe razumel, ap me bi jutri avto zgazil:D.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Ko si moški ne želi seksa...
10.4.2014 21:17:04   
ronja
Lili, jup, to, kar si ti napisala pod fatalnost, jaz definitivno nisemuser posted image .

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Ko si moški ne želi seksa...
10.4.2014 21:40:19   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Jaz pa si fatalno žensko predstavljam tako, da se fatalna ženska povsem zaveda svoje privlačnosti in uživa v tem, da je ženska in da je privlačna in da se povsem zaveda vpliva, ki ga pusti na okolico in uživa v tem, da je opažena in da izstopa......zato jo pa tudi vsak opazi......pa če je nališpana ali ne nališpana......


Tu nekje. Niti ni treba, da posebej izstopa, ampak prej, da se jo opazi...in tako kot izraz femme fatale, da je na njen še nekaj francosko nonšalantnega.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Ko si moški ne želi seksa...
22.4.2014 13:13:54   
ircomp

IZVIRNO SPOROČILO: ronja
ircomp, nima ti kaj bit nerodno! Lej, v življenju pridejo take in drugačne težave, nisi nič ti tu kriva! Mislim pa, da bi vama res lahko pomagal kak terapevt, ker kot si že sama povedala - kompleksen problem in 100 zakajev, pa nič odgovorov. Verjetno še sam ne ve, zakaj mu ni. Pač mu ni - to je nekje globoko v njem, zakaj točno pa ti me seveda ne moremo povedat, ker je milijon možnosti in nimamo pojma, katera je prava: lahko je bil vzgojen tako, da je seks nekaj grdega in je ok, samo če delaš otroka (ala klasična stroga katoliška vzgoja), to se da potem s terapijo popravit, poznam tak par (isti problem kot vidva in sta ga rešila:), lahko je v resnici latenten homoseksualec ali pa je biseksualec,ki je trenutno bolj v homo fazi, lahko ima samo po naravi izrazito nizek libido, ker ima zelo nizek testosteron, itd... Vse to je naravno, normalno in ni nič narobe s tem, je pa fajn, da vesta, kaj je...


Pa mogoče veš kam sta hodila na terapijo?

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Ko si moški ne želi seksa...
25.4.2014 0:57:14   
fight4love
Situacija v kateri si ni enostavna. Pogovor ponavadi vse rešuje ampak praviš, da se noče pogovarjati. Vsekakor je tukaj bistvena težava. Poskusi nekako pripeljati zadevo do pogovora in lažje bo. Morda ti bo v vsaj malo pomoči spodnji članek, ki vsebuje podobne težave ...

http://mojpogled.net/tezave-resitve-v-partnerskem-odnosu/

(odgovor članu florecita)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Ko si moški ne želi seksa...
25.4.2014 10:44:31   
mateyka
oh, še ena reklama za mojpogled user posted image

(odgovor članu fight4love)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Ko si moški ne želi seksa...
25.4.2014 10:58:46   
ronja
bom vprašala in sporočim, ok?

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu ircomp)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Ko si moški ne želi seksa...
25.4.2014 17:08:47   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: fight4love

Situacija v kateri si ni enostavna. Pogovor ponavadi vse rešuje ampak praviš, da se noče pogovarjati. Vsekakor je tukaj bistvena težava. Poskusi nekako pripeljati zadevo do pogovora in lažje bo. Morda ti bo v vsaj malo pomoči spodnji članek, ki vsebuje podobne težave ...

http://mojpogled.net/tezave-resitve-v-partnerskem-odnosu/



Kakšna zanič stran user posted image .

Raje izboljšajte vsebino, namesto da smetite na vsaki temi!

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu fight4love)
Neposredna povezava do sporočila: 110
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?