|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Izkoriščanje opcije "anonimen"
27.5.2010 11:05:07   
RAKICA2007
in se kmalu vpisala pod drugim nick-om user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Izkoriščanje opcije "anonimen"
27.5.2010 23:09:27   
naša beba
Živijo punce,
imam samo preprost nasvet za vse tiste, ki želiko bit anonimne na forumu: treba je prebrat stare objave. Pa saj se problemi med nosečnostjo v zadnji na primer treh letih niso kaj dosti spremenili. Odgovorov je en kup, pa še ni ti treba čakat, da ti bo kdo odgovoril.  :)
Sama tud brskam že kak mesec okol po straneh in forumih, pa mimogrede ko iščem in berem eno temo naletim, še na sto ostalih zanimivih pa se spet naučim kaj novega. Da se bom pa sam zato, ker mi par dni zamuja in se mi zdi da bi lahko bla noseča vpisala in pisala na forum mi pa res ni prišlo na pamet (banalno, ampak so res take teme...)
Je pa res, da če bodo admini izključili eno anonimno, se najbržlahko takoj vpiše pod drugim nickom, najbrž spet anonimnim. Žal.
Js bom rajš še naprej uživala ob branju tistega kar me zanima in čakala, da me pikica pod mojim srčkom začne brcat pod rebrca in da bomo jeseni končno družina. Če pa bom naletela na tako temo jo bom preskočila. Mislim, da bi bilo to najbolje, če bi znali bedarije ignorirat.
Malo sem se razpisala, ampak...

Lepo spite, sončki!!


_____________________________

Prva snežinka Ema, 27.11.2010

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Izkoriščanje opcije "anonimen"
29.5.2010 22:22:28   
Jerneja_
Pozdravljene, na temi je sodelovalo kar precej različnih anonimnih uporabnikov. Pri nekaterih anonimnih odgovorih je na IP številki prijavljenih več uporabniških imen. Dve uporabnici pa sta želeli v zadnjem tednu izpis.

(odgovor članu naša beba)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Izkoriščanje opcije "anonimen"
29.5.2010 22:27:02   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Jerneja RR

Pozdravljene, na temi je sodelovalo kar precej različnih anonimnih uporabnikov. Pri nekaterih anonimnih odgovorih je na IP številki prijavljenih več uporabniških imen. Dve uporabnici pa sta želeli v zadnjem tednu izpis.


Zanimivo. In pričakovano.

Hvala za trud
user posted image

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Izkoriščanje opcije "anonimen"
30.5.2010 0:49:21   
benika
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ne moreš da belivaš.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Izkoriščanje opcije "anonimen"
11.6.2010 13:47:01   
Felicita
ok, mogoče se mi sam zdi, ampak v tehledveh temah:

http://www.ringaraja.net/forum/sank-v-nosecnosti/m_5195858/mpage_1/tm.htm#5195872

http://www.ringaraja.net/forum/nosecnost-brez-menstruacije/m_5097721/mpage_1/tm.htm#5195869

je po mojem mnenju tale nesramna 'anonimna' (oz. glede na znakec - anonimen) ista oseba, ki anonimnost uporablja za sproščanje svojih frustracij al neki. tak primer bi bil čist ustrezn za razkrinkanje.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Izkoriščanje opcije "anonimen"
11.6.2010 14:03:14   
RAKICA2007
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

ok, mogoče se mi sam zdi, ampak v tehledveh temah:

http://www.ringaraja.net/forum/sank-v-nosecnosti/m_5195858/mpage_1/tm.htm#5195872

http://www.ringaraja.net/forum/nosecnost-brez-menstruacije/m_5097721/mpage_1/tm.htm#5195869

je po mojem mnenju tale nesramna 'anonimna' (oz. glede na znakec - anonimen) ista oseba, ki anonimnost uporablja za sproščanje svojih frustracij al neki. tak primer bi bil čist ustrezn za razkrinkanje.



tudi jaz sem na prvi temi takoj na to pomislila/celo, da je ista oseba, ta anonimna...mislim, da dol padeš user posted image
user posted image user posted image user posted image  - ampak, to jih ne gane user posted image
se bodo pač izpisale oz. dale predlog za izbris...so what user posted image , čez teden pa nazaj pisale

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 32
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?