|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarke 2011
8.6.2010 18:31:58   
Teyla
tamina hvala za dobrodošlico. :)

Ne bom zdržala do nedelje sem se že odločila. Danes sem šla kupit še en test (ker enostavno ne morem verjeti) in je bil rezultat po 3 sek zeloooo očiten.
Kupila sem copatke in jih zavila. Namen mam dat kar zdajle, samo da pride ven iz kopalnice, kar bo vsak moment. Sem pa zelo živčna, ker ni ravno načrtovano. Ampak glede na to, da sva mislna jeseni začet delat, po moje tud ne bo velike krize. user posted image
@HoneybeeMaja: čestitke tudi tebi user posted image
Tudi mene je malce strah, predvsem neznanega, pa zaradi službe, ki je še nimam... Ampak se bo vse uredilo. user posted image


< Sporočilo je popravil Teyla -- 8.6.2010 18:33:10 >

(odgovor članu HoneybeeMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Februarke 2011
8.6.2010 19:22:15   
tamina
Čestitke HoneybeeMaja!! user posted image  user posted image user posted image samo toliko, da te potolažim- mene je ZELO strah!!! Se ti le življenje obrne na glavo in čeprav smo si tega želele, je kar stresno- no, vsaj zame... jaz vem že več kot en teden pa sem še kar v šoku, še posebi, ker nisem pričakovala tega tako kmalu... ampak bomo ena drugo podpirale pa bo user posted image saj zato smo tukaj user posted image  

(odgovor članu HoneybeeMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Februarke 2011
8.6.2010 19:31:23   
sisi8
Uau kakšno lepo darilo. Jaz sem za prvega sončka mojmu za božič nastavila škatlico pod smrečico, noter pa je bil mini dojenček. Škoda da nisem snemala njegovega odziva, ker še zdaj vidim kako je imel usta do ušes. V tem času sta v sobo prišli njegova mama in njena sestra in takoj ko sta registrirali kaj se dogaj, sta začeli vpiti in skakati okoli.

(odgovor članu HoneybeeMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Februarke 2011
8.6.2010 21:26:49   
Teyla
@sisi8: ful lepo presenečenje

No svojemu sem povedala kmalu po zadnjem postu tukaj. No, nisem dejansko povedala, samo izročila sem mu darilo (copatke) in rekla, da je to nekaj kar ne more počakat do nedelje. Ko je odprl, je sam rekel "Noseča si?!" in se nasmejal, potem sva se pa objela on je pa kar ponavljal "saj sem vedel, sja sem vedel..." (ker sem mu povedala, da mi tečka zamuja). user posted image
Tak da zdaj sva oba v šoku. Je tud njega malce strah, sam sva se oba pomirila.user posted image

@tamina: se bomo skupaj tolažile in sporočale novosti
Danes sem že kupila tifol, ker me je nosečnost presenetila in ga prej nisem jemala. Je katera izmed vas že jemala folno kislino pred nosečnostjo?

(odgovor članu sisi8)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Februarke 2011
8.6.2010 22:26:48   
lola_J
Čestitke vsem, ki ste na novo zgledale plusekuser posted image !!

d3lfinka4 in ninchi9 držim pesti za vaju in vajine pikici, da bo vse okuser posted image

Kar se tiče računanja PDP, drži forumla, ki si jo napisala anonimna, tako tudi pri ginekologu računajo. Izračun, ki si ga lahko narediš na rr, upošteva koliko časa, ti traja menstra. Konc koncev, pa itak skor nobena ne rodi na rok. Zelo velik jih poznam, ko so /smo rodile čez rok. Tako, da določanje PDP je zgolj neka formalnost.

Kar se pa tiče mojega počutja je čist super. Smo pa imeli zelo pester vikend, kajti vsi (jst, mož, sin, tast, tašča) smo fasali virozo, z driskanjem, bruhanje,.... No nasrečo smo jo uspešno preboleli, tak da smo sedaj že vsi ok. Sedaj pa sam upam, da se mi čez kak teden ne pojavijo še kake nosečniške slabosti (v prvi nosečnosti sem imela s tem kar nekaj težav).



(odgovor članu Teyla)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Februarke 2011
9.6.2010 0:04:29   
ninchi9
Hej, pozdravljene punce, čestitam vsem novim februarkam..

Danes bila na prvem pregledu in že bije srček user posted image user posted image , čeprav je samo ena mala pikica. Joj, kak je to lepo videt.user posted image Tudi ginekolog je rekel, da na podlagi velikosti ploda, imam termin 3.2., tak da mi je kar prav izračunalo..

Dajte mi povejte, ali je katera še tak jokasta kot jazuser posted image
Ful sem depresivna, samo bi jokala in derem se na vse okoli sebe. V glavnem nisem za prenašat, niti sebe ne morem več. Ne vem, kaj naj naredim, hormoni so malo podivjali user posted image user posted image

(odgovor članu lola_J)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Februarke 2011
9.6.2010 5:48:19   
d3lfink4
Oooo, kok lepo! Teyla, čestitam, sej bo vse ok, boš vidla user posted image
HoneybeeMaja, sej sem vedlaaa user posted image Ja, čestitam tud teb! Kak je odreagiral dragi? Ja, glede strahu ... pa mislim, da smo vse vsaj čist mičkeno prestrašene (sploh tiste, ki smo 1. user posted image ), ampak zraven tega pa še neskončno srečne! user posted image

Ja, jaz sem jemala folno že prej, ampak ne čisto redno ... tako na 1-2-3dni, ker sem že malo voljo izgubila, ker dolgo ni blo nč, pa sm misla, da nama še itak, očitno, kmal ne bo uspel ... No, potem, ko sem zvedla, da zdej pa je to to, pa zdej jem vsak dan - mam pa CentraMed Mami, ki ima še vse druge potrebne vitamine in minerale in mi je g. rekla za te, da so kao ok, tak da mam že skoz te.

Jst sm pa mojmu "povedla" tko, da sm zavila CB test in naredla sem mu tako mini kartico za v denarnico - na eni strani roza barve, na drugi modre ... pa napisala sem mu neki  tem stilu, ... "_________, zdaj gre pa zares - čestitam, ati boš" ... na drugo stran pa: "ja, prav si prebral, čisto pravi "fotr". Pa podpis: "tvoja ________ +1". Pa sm še to zavila in mu nastavla user posted image
Itak je takoj vedu za kaj gre in je skaku od veselja ... pa kr v trgovino si je šou po 2 pivi, ker je reku da more zej nazdravit (sicer sam s sabo, ampak ok) user posted image

Ninchi9, ful lepo, da si vidla pikicoooo oz. user posted image user posted image Jst pa srčka nisem vidla, k je bil monitor stran od mene obrnjen ... mi je zdravnica sam povedla, da se vidi ... A si slikco tud dobla? Am ... veš kak, jst sm u bistvu na trenutke ful tečna zdle dva dni ... kr neki skoz težim, da sm že sama seb mal tečna user posted image ne vem al so hormončki al je ta strah glede krvavitve al mam pa pač slab dan user posted image upam, da čim prej mine ... sej pr teb bo tud ziher ful hitr minil user posted image

(odgovor članu ninchi9)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Februarke 2011
9.6.2010 10:14:22   
HoneybeeMaja
Najprej lepo pozdravljam se nove user posted image ,nice to meet youuser posted image !

Teyla verjamem v to,da se bo izteklo najboljše za vas tri (hmm...niti ne vem če je to vajina prva pikica?).

Sicer pa tudi vsem ostalim polagam na srce naj se skušajo čimmanj obremenjevati in naj lepo uživajo to nosečnost,ker sem prepričana da naše male pikice to čutijo.

Ninchi9 in d3lfinka4 verjetno je čudovito videt male pikice,jaz se tokrat prvič v življenju veselim tega,da grem k ginekologu,pravkar se pa poskušam naročiti,kar je v Mb porodnišnici kjer imam ginekologa misija nemogoče.Folno kislino sem tudi jaz jemala na 1-2-3 dni,ko sem se pać spomnila,zdaj mi je malo žal za to,pa mislim da bom to zdaj nadoknadile.Tudi jaz sem si zdaj kupla Centramed Mami,ker poleg folne kisline vsebuje še ostale vitamine.

Ste že kaj razmišljale kdaj boste povedale svojcem prijateljem?
Jaz do osmega tedna nimam namena (čeprav ne vem,kako bom zdžala,ker bi že v tem trenutku oblekla eno izmed tistih majčk,ko ti na trebuščku piše pridem februarja user posted image ) me pa dejansko skrbi,da bi šlo kaj narobe.Že od otroštva imam 3 najboljše prijateljice,ki smo zmeraj vse počele skupaj in kar me skrbi,od treh sta bili dve že nosečki,ena je imela ss v 8 tednu,druga v 5 mesecu,čeprav sem paranoična zaradi tega,poskušam verjeti,da se meni ne bo zgodilo nič slabega.

Kar se tiče jokavosti,zaenkrat na srečo ne,so pa po mojem nihanja razpoloženja zaradi hormonskih sprememb čisto normalna,pa tudi upravičena ker smo le nosečke user posted image .

Aja...moj PDP,glede na internetne izračune 14.2.2011 user posted image Valentinovo user posted image .


(odgovor članu d3lfink4)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Februarke 2011
9.6.2010 11:17:34   
cukica
Cukica,27 let,Cerknica,4user posted image ,user posted image user posted image ,user posted image user posted image ,P-28.6.

Naj se vam še jaz pridružim,če bo vse v redu naj bi imela po izračunu PDP 7.2.,bomo videli kaj bodo rekli na prvem pregledu,do takrat pa bom še trepetala in upala,da sta mi tokrat moji dve pikici namenjeni,....in bosta ostali do konca z menoj,....Počutim se super,lačna in rahlo utrujena,....
Mejte se in vam še kaj pišem,....

(odgovor članu HoneybeeMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Februarke 2011
9.6.2010 13:18:25   
Juxy
 
nick, starost, kraj, nosečnost po vrsti, št. otrok v trebuhu, spol, naslednji pregled
 
1.2.
user posted image  meta21, 30, Grosuplje, 2.user posted image , user posted image , user posted image , P:16.6.
user posted image  d3lfink4, 24, Celje, 1. user posted image , user posted image , user posted image , P:18.6.
 
2.2.
user posted image  bella, 1.user posted image , user posted image , user posted image
 
3.2.
user posted image  sisi8, 32, Zgornja Savinjska dolina,3.user posted image , user posted imageuser posted image
user posted image  ninchi9, 25, Maribor, 1.user posted imageuser posted image , user posted image , P:8.6.
 
4.2.
user posted image klara1, __, _______, 2.user posted image , user posted image , user posted image

5.2.
 user posted image lola_J, 23, Brežice, 2.user posted image , user posted image  ,user posted image , P: 23.6.
 user posted image tamina, 29, Ljubljana, 1.user posted image , user posted image ,user posted image , P: 21.6.
6.2.
 user posted image Anonimna, __, _______, 2.user posted image , user posted image  , user posted image

7.2.
user posted image Juxy, 35, Domžale, 3.user posted image , user posted imageuser posted image , P: 2.7.
user posted image Cukica, 27, Cerknica, 4.user posted image , user posted image user posted image user posted image user posted image , P: 28.6.
 
8.2.
 
9.2.
 
10.2.
 
11.2.
 
12.2.
 
13.2.
 
14.2.
user posted image  HoneybeeMaja, __, Maribor, __.user posted image , user posted imageuser posted image ,

15.2.
 
16.2.
 
17.2.
 
18.2.
 
19.2.
 
20.2.
 
21.2.
 
22.2.
 
23.2.
 
24.2.
 
25.2.
 
26.2.
 
27.2.
 
28.2.

[/quote]

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Februarke 2011
9.6.2010 13:37:25   
HoneybeeMaja
Dodajam podatke,stara 31,kraj Maribor,prvi pregled 21.6.Hvala meta21 za trud okrog našega seznama!user posted image

(odgovor članu Juxy)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Februarke 2011
9.6.2010 13:39:29   
HoneybeeMaja
Ups,pozabila,prva nosečnost.

(odgovor članu HoneybeeMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Februarke 2011
9.6.2010 13:41:35   
Juxy
HoneybeeMaja, podatke sem dodala in dopisala še, da je tvoja 1. nosečnost... če ni, sporoči in popravimo.


 
nick, starost, kraj, nosečnost po vrsti, št. otrok v trebuhu, spol, naslednji pregled
 
1.2.
user posted image  meta21, 30, Grosuplje, 2.user posted image , user posted image , user posted image , P:16.6.
user posted image  d3lfink4, 24, Celje, 1. user posted image , user posted image , user posted image , P:18.6.
 
2.2.
user posted image  bella, 1.user posted image , user posted image , user posted image
 
3.2.
user posted image  sisi8, 32, Zgornja Savinjska dolina,3.user posted image , user posted imageuser posted image
user posted image  ninchi9, 25, Maribor, 1.user posted imageuser posted image , user posted image , P: 8.6. (novi datum?)
 
4.2.
user posted image klara1, __, _______, 2.user posted image , user posted image , user posted image

5.2.
 user posted image lola_J, 23, Brežice, 2.user posted image , user posted image  ,user posted image , P: 23.6.
 user posted image tamina, 29, Ljubljana, 1.user posted image , user posted image ,user posted image , P: 21.6.

6.2.
 user posted image Anonimna, __, _______, 2.user posted image , user posted image  , user posted image

7.2.
user posted image Juxy, 35, Domžale, 3.user posted image , user posted imageuser posted image , P: 2.7.
user posted image Cukica, 27, Cerknica, 4.user posted image , user posted image user posted image user posted image user posted image , P: 28.6.
 
8.2.
 
9.2.
 
10.2.
 
11.2.
 
12.2.
 
13.2.
 
14.2.
user posted image  HoneybeeMaja, 31, Maribor, 1.user posted image , user posted imageuser posted image , 21.6.

15.2.
 
16.2.
 
17.2.
 
18.2.
 
19.2.
 
20.2.
 
21.2.
 
22.2.
 
23.2.
 
24.2.
 
25.2.
 
26.2.
 
27.2.
 
28.2.



(odgovor članu Juxy)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Februarke 2011
9.6.2010 13:42:21   
Juxy
Ok, potem pa je seznam pravilen user posted image

(odgovor članu Juxy)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Februarke 2011
9.6.2010 14:26:37   
tamina
Živjo Cukica!! A sem prav razumela? Imaš res dvojčke?? Kako to že tako hitro veš? 

(odgovor članu Juxy)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Februarke 2011
9.6.2010 17:34:01   
cukica
Ja res naj bi bila dva,hodim na umetno oploditev in glede na hormon v krvi naj bi bilo tko,....

(odgovor članu Teyla)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Februarke 2011
9.6.2010 18:14:23   
tamina
Aha, joj držim pesti zate!!! 

(odgovor članu cukica)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Februarke 2011
9.6.2010 18:23:29   
cukica
Hvala tud jaz držim za vsako posebej,ja pri nas je tako na žalost,...bosta pa to moja prva otročka zato si ju še toliko bolj želim,glede na to da sem mela že 3 slabe izkušnje upam,da je tokrat sreča na moji strani,....

(odgovor članu Teyla)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Februarke 2011
9.6.2010 19:03:07   
bella.
Ojla srečke nosečke.

Evo mene, se javljam po 2dneh user posted image Vroooooooooče mi je za znoret user posted image
torej, kak je dragi sprejel novičko? "a me zaje.bavaš?! A bom res ati.." user posted image Bil je ful vesel, in je takoj rekel,da bo fantek in ga bo naučil nogomet igrat user posted image Takoj nje hotel brata poklicat in mu povedet pa sem ga komaj zadržala in je bil potem kar malo užaljen. Ve ste že povedale bližnjim veselo novico? Jaz bi še počakala malo.. user posted image

Poklicala sem za pregled in ga imam 22.6. Ufff.. kje je še to. Mi je kr mučno čakat še 14dni. Ampak bomo potrpeli in bomo potem toliko bolj veseli user posted image

cukica držim pesti,da bo vse potekalo po načrtu.
Za seznam stara sem 25let, pregled imam 22.6., 1.user posted image , 0.user posted image . Še kaj?

Nič, grem jaz psa na sprehod peljat.. Je revčeku tudi tak vroče in se sploh ne premika nič. Samo leži pod klimo.

(odgovor članu cukica)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Februarke 2011
9.6.2010 19:06:03   
bella.
Aja, še nekaj pozabila user posted image

Hormoni preveč delujejo user posted image user posted image Samo postrani me kdo pogleda pa se lahko začnem jokat. In včeraj sem gledala en film, ki je imel bolj žalosten konec.. Ma,da bi vi vidli kakšno poplavo sem jaz naredila z solzami user posted image Pa me ponavadi filmi ne ganejo, včeraj pa je bila res kriza. Je bil dragi že v paniki kaj je narobe. Sem se potem že smejala med jokanjem user posted image

(odgovor članu bella.)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Februarke 2011
9.6.2010 19:08:20   
cukica
Ja tud jaz sem full čustvena in jokam skoraj za vsak drek,...ja hormoni delajo svoje,...tko je nimamo kej,to nam pripada,....

(odgovor članu bella.)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Februarke 2011
9.6.2010 20:46:43   
tincha21
Hej!

Še ena februarka se pridružuje debati in forumuuser posted image Stara sem 21, iz okolice MB, prvič nosečka, prvi pregled pa imam komaj 9.7.. Po mojih izračunih naj bi bil rok 7.2.2011user posted image Zaenkrat se počutim v redu, razen utrujenosti in bolečih prsi, upam, da bo tudi tak slo naprejuser posted image Sem med tistimi srečnicami, ki jim je uspelo že v prvem poskusu in kmalu smo zagledali user posted image user posted image Veselo novico pa zaenkrat vedo najožji člani v družini, drugim pa boma s fantom sporočila po pregledu..  Vsem user posted image želim čim lepšo nosečnost in zdrave user posted image user posted image


Lp


_____________________________

*Peace*

(odgovor članu cukica)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Februarke 2011
9.6.2010 20:52:19   
tincha21


 
nick, starost, kraj, nosečnost po vrsti, št. otrok v trebuhu, spol, naslednji pregled
 
1.2.
user posted image  meta21, 30, Grosuplje, 2.user posted image , user posted image , user posted image , P:16.6.
user posted image  d3lfink4, 24, Celje, 1. user posted image , user posted image , user posted image , P:18.6.
 
2.2.
user posted image  bella, 1.user posted image , user posted image , user posted image
 
3.2.
user posted image  sisi8, 32, Zgornja Savinjska dolina,3.user posted image , user posted imageuser posted image
user posted image  ninchi9, 25, Maribor, 1.user posted imageuser posted image , user posted image , P: 8.6. (novi datum?)
 
4.2.
user posted image klara1, __, _______, 2.user posted image , user posted image , user posted image

5.2.
 user posted image lola_J, 23, Brežice, 2.user posted image , user posted image  ,user posted image , P: 23.6.
 user posted image tamina, 29, Ljubljana, 1.user posted image , user posted image ,user posted image , P: 21.6.

6.2.
 user posted image Anonimna, __, _______, 2.user posted image , user posted image  , user posted image

7.2.
user posted image Juxy, 35, Domžale, 3.user posted image , user posted imageuser posted image , P: 2.7.
user posted image Cukica, 27, Cerknica, 4.user posted image , user posted image user posted image user posted image user posted image , P: 28.6.
user posted image tincha21, 21, Maribor, 1. user posted image , user posted image , user posted image , P: 9.7.
 
8.2.
 
9.2.
 
10.2.
 
11.2.
 
12.2.
 
13.2.
 
14.2.
user posted image  HoneybeeMaja, 31, Maribor, 1.user posted image , user posted imageuser posted image , 21.6.

15.2.
 
16.2.
 
17.2.
 
18.2.
 
19.2.
 
20.2.
 
21.2.
 
22.2.
 
23.2.
 
24.2.
 
25.2.
 
26.2.
 
27.2.
 
28.2.



_____________________________

*Peace*

(odgovor članu Juxy)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Februarke 2011
9.6.2010 21:33:35   
Teyla
@bella: si me zelo nasmejala s tvojo zgodbico.user posted image

za seznam:
starost 25 let, Ljubljana, 1.user posted image , prvi pregled 9.7., spol otroka še neznan, PDP (ne vem katero formulo uporablja večina, ampak sem vzela tisto -3 mesece +7 dni) 9.2.2011

PS: Me ni mogoče G malce pozno naročila na prvi pregled? user posted image
cukica: tudi jaz držim pesti zate, da bo vse tako kot je treba user posted image

< Sporočilo je popravil Teyla -- 9.6.2010 21:34:52 >

(odgovor članu cukica)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Februarke 2011
9.6.2010 22:22:23   
HoneybeeMaja
 ninchi9 in d3lfink4 vidve sta že bili na prvem pregledu pri ginekologu,v katerem tednu sta bili takrat,mene so namreč naročili že 21.6.,ko bom po mojih izračunih v šele šestem tednu,pa se mi zdi to zelo hitro user posted image .Kdaj sta pa naročeni naslednjič?

(odgovor članu Teyla)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?