|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kdaj ste se odločile za otroka
30.7.2010 20:11:30   
m_o_i
ce cakas
-da bosta imela sluzbi z dokaj dobro placo,
-da kupita stanovanje,
-da naredis stvar x,
-ohoho, potem je potrebno uredit se stvar y
...
...


...potem nikoliuser posted image  oz. se vse prerado zgodi, da potem tistega pluska ni in ni... ko je odlocitev v glavah oz. dveh, potem je ciiisto pravi trenutek

pies: nimam "taprave" sluzbe, stanovanja se nisva kupla, stvari x, y in z je se za popedenat malo morje - Eliasa pa ze imamo domauser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu riba84)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kdaj ste se odločile za otroka
30.7.2010 20:18:02   
team
živijo....

No pri naju je bilo tako....moj dragi je bil vedno modro tiho jaz pa vztrajno glasna da otrok ne bom imela nikoli pa ne zato ker jih naj nebi imela rada ampak enostavno mi je bilo všeč dejstvo ko se naveličam ga pa mamici vrnem...user posted image
Pa tud to razmišljanje je bilo konstantno prisotno pr men nimam redne zaposlitve,nimam stnovanja,nimam šole končane nimam nič....
no in je prišu december tetke marjetke pa od nikoder in ker sem imela menstruacije vedno redne sem vedela kaj sledi...najprej sem bila cek teden tiho niti moj ni vedel sam so pa vsi opazili da nekaj pri meni ne štima ker sem bila tečna ampak sem hotla najprej sama s sabo razčistit pojme....pote sem šla na pregled in sem bila v 7t nosečnosti pa mi ginekolog vse razloži pa mi reče no a odprem materinsko knižico in ni tri ni pet jaz na ves glas rečem JA....
kr nekje iz notranjosti je prišu glas....zdej imam najlepšega dve leti starega fantka doma in četudi bi menjala vse življenje njega nebi nikoli.
Danes nam nič ne manka imamo dovolj da smo nasmejani....user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu riba84)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kdaj ste se odločile za otroka
30.7.2010 20:22:30   
*miska.mcc*
team, ful dbro napisano!!!user posted image

_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu team)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kdaj ste se odločile za otroka
30.7.2010 21:32:17   
srki
Do tistega spoznanja, da si oba želiva otroka, je nekako prišlo v času, ko je bil moj partner dalj časa službeno odsoten. Verjetno so se takrat misli še bolj poglobile, verjeto sva takrat oba spoznala, da se imava zares rada, da sva pripravljena na skupno življenje.

Službi sva imela oba, "problem" je bil stanovanje, vendar sva imela možnost biti doma, pri naših in tako niti nisva dolgo pomišljala in kmalu po prihodu sem zagledalauser posted image .

Kot je že ena pred mano napisala-se mi zdi da Ronja, sem najprej v sebi pomislila "zdaj gre pa zares". Občutki so bili mešani, vendar so se tisti mešani občutki kmalu sprevrgli v srečouser posted image .

(odgovor članu team)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kdaj ste se odločile za otroka
31.7.2010 10:29:18   
Teya D.
K odločitvi je še bolj pripomoglo zdravstveno stanje, nismo pa nikoli bili v fazi, da pa moramo zdaj takoj imet otroka. Želeli smo si in bili smo presrečni ko se je zgodilo. Po moje se kaj takega preveč ne da načrtovat, saj je pozneje vse nepredvidljivo.

(odgovor članu truncus)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kdaj ste se odločile za otroka
31.7.2010 13:56:15   
mišk
Za otroka sva se odločila, ko sva bila oba še študenta. Je pa on bil že v fazi pisanja diplome, pa še službo je imel po njej zagarantirano za nedoločen čas (bil je štipendist podjetja).
Stanovanje sva imela zagotovljeno, tako pri meni, kot pri njemu. Na koncu sva ostala pri njemu, sama v svoji hiši.
9 mesecev po porodu sva se odločila za še enega otroka. Sama trenutno pišem diplomo (študij se mi je kar močno podaljšal, ampak bolj zaradi moje lenobe, kakor zaradi otrok).
Nameravava imet še enega otroka, ampak bom toliko počakala, da bom prej dobila prvo zaposlitev, pa sploh ni važno da za nedoločen čas.
Vedno sva govorila, da bi do 30.leta imela tri otroke, pol pa stop. Bo treba sedaj kar pohitet, če hočva ta cilj doseči.
Finančno nam čist nič ne manjka, si lahko vse privoščmo v normalnih mejah, samo neki na kupček pa ne moremo glih dajat (imava vseeno vedno zlato rezervo).user posted image

(odgovor članu Teya D.)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kdaj ste se odločile za otroka
31.7.2010 13:58:23   
mala2001
Za otroka sem se odločila, ko sem končno ob sebi imela moškega, za katerega sem vedela da bo dober oče mojih otrok. Vse ostalo se že nekako izide!

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kdaj ste se odločile za otroka
31.7.2010 16:41:22   
benika
IZVIRNO SPOROČILO: truncus


Pozdravljene!

Mene pa zanima, kako ste vedele, da je pravi čas za otroka oz. kako ste prišle do odločitve, da je res čas, da začnete "delati" na dojenčku? Se je to zgodilo čez noč, ste imele postavljene kakšne datume (npr. ko ste dobile službo,...), ki ste se jih potem držale ali je bila to bolj odločitev trenutka? Nekako si ne znam predstavljati kakšen je mejnik med samim načrtovanjem otroka in kaj/kako/kdaj pripelje do dejanske uresničitve teh želja...

Hvala in lep pozdrav!



Jaz sem si otroka želela že, ko sva z mojim začela z razmerjem. Ampak HB je bil on bolj realen in je dejal, da je potrebno najprej uredit finančno plat (beri dobiti službo vsaj za določen čas). On je bil namreč zaposlen, jaz sem delala prek študenta. Ko me je takratna šefica zaposlila, pa sva začela delati tudi na dojenčku. In 11 mesecev po odločitvi za naraščaj, se nama je pridružil tudi prvi sin.

< Sporočilo je popravil benika -- 31.7.2010 16:42:04 >

(odgovor članu truncus)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kdaj ste se odločile za otroka
1.8.2010 0:26:42   
nejcko
Mož je že nekaj časa sanjal o otroku, jaz pa si jih sploh želela nisem. Enkrat mi je pa naredilo KLIK ali kaj jaz vem kaj, pač rekla sem, pa dajva (če že hočeš) user posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kdaj ste se odločile za otroka
3.8.2010 19:15:43   
dory
ah jst nisem bla nikol prav tip za otroke...vedno najprej izobrazba,kariera...no pol me je nenačrtovano doletelo konec faxa...pol sem se zaklela nobenga več...no fixno niti ne želim več določat...nekaj se pogovarjava da bi se mogoče drugo leto začela pogovarjati o še enem... :) 

(odgovor članu riba84)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kdaj ste se odločile za otroka
5.8.2010 18:43:19   
smeška83
Midva sva tudi enostavno začutila, da je to to in da si želiva najino srečo še nadgraditi... Brez kompliciranja, kar naenkrat sva se strinjala, da to želivauser posted image Sedaj pa čakamo, da se prikažejo user posted image ...

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kdaj ste se odločile za otroka
5.8.2010 18:54:02   
team
srečno smeška83....user posted image user posted image

(odgovor članu smeška83)
Neposredna povezava do sporočila: 37
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?