|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
3.6.2010 16:35:49   
Anonimen
Do katerega meseca pa pride v poštev kengurujček? Katero firmo že imate tiste, ki ste zadovoljne? Mal razmišljam, če bi ga kupili...

Naš j

(odgovor članu grahek85)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
3.6.2010 16:37:09   
Anonimen
Pardon.

Naš je končno zaspal. Med dojenjem, na kavču. Če bi ga hotla v košek al pa posteljico prestavit, bi se zbudil in jok. Mogoče se pa kmalu losamo koška, mi vzame ful enega prostora v stanovanju. Ampak mi je tašča rekla, da bo super pol, ko bo že sedel, čeprav si jaz tega ne predstavljam najbolje. No, bomo videli.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
3.6.2010 18:19:27   
grahek85
Evo danes je spal dve uri in pol v kosu. No ja, vmes se je 4x zbudil, vsakič jokal, sam sem ga uspela uspavat nazaj. Mal božanja, pesmic in dude pa je blo. Nazadnje (ko sem nehala pisat) sem ga dala na svoje noge, kot da je v ležalniku in je zaspal še za zadnje pol ure. Potem se je pa zbudil kot rožica. Zgleda, da ga res s tira spravi to, da se zbudi prezgodaj in zato joka. Je pa tečast že drugi dan, moj pravi da bi znali bit zobje, ker res hlasta po grizalki.


Kengurujčka mamo mi Babybjorn in smo ful zadovoljni. Kupili smo pa takega, ki bolj diha, prav zaradi tega, ker ga bomo največ uporabljali zdaj, poleti. Čeprav vreme glih ni tropsko zadnje dni user posted image To je ta:
http://www.babybjorn.com/en-gb/Eng/products/Mobility/BABYBJORN-Baby-Carrier-Air/

Maš pa na njihovi strani tudi test, kater model je najprimernejši zate. Do kdaj ga uporabljaš pa ni toliko po starosti kot po kilah. Naš je do cca 11kg. Pa seveda glede na to, kolk ga otrok mara user posted image


_____________________________

Najina mala velika ljubezen

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
3.6.2010 18:21:00   
nincrli
Mi tud mamo baby bjorna pa je fajn stvarca, mali je rad noter.

_____________________________

Optimism always works!!!
Dedek mraz mi je prinesel najlepše darilo :D


(odgovor članu grahek85)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
3.6.2010 21:23:14   
naja6
U, danes mamo pa mi 5 mesecev user posted image

Pa mi tudiuser posted image
Glede spanja čez dan,se mi zdi da naš pikec starejši kot je,več spi podnevi,čeprav celo noč prespi že kar lep čas od 21.30ali 22.00 pa tja do 6.00ali pa 7.00,potem pa se najema,vstanema,se porihtama in ga zmanjka ponavadi tam okoli 9.00 ure,pa spi tja do malice,ko papama sadje,potem je še kakšno urco gor,včasih več včasih manj,potem papama kosilo,prosim lepo že cel obrok brez flaške,pa je spet malo gor,pa potem še ima en dremež popoldne,tako da kar veliko prespi,aja pa pripravljam mu vse sama doma,ne kupujemo več nič,ker je bruhal tudi po sokcih kupljenih

(odgovor članu grahek85)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
3.6.2010 21:25:42   
MMMojca
Mi se pa za kengurujčka nismo odločili, ker sem veliko brala o tem, da ni dober za otrokovo hrbtenico. Otročki, ki še ne sedijo stabilno, v kengurujčku s težo pritiskajo navzdol in pri tem trpi hrbtenica. Pa okrog nogic se tudi prekrvavitev upočasni.
Ko pa že sedijo, so pa itak skoraj že pretežki za kengurujčka.
Mogoče nabavimo nahrbtnik, ko bo malo večja (ma bo ata nosil, ker je mami prešvoh).

(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
3.6.2010 22:42:29   
alex17
ojla! jao sem pozna, samo kar ni zneslo prej-sem prišla iz LJ malo čez osmo in doma ni blo panike, mali je lepo papal riževo kašico po flaški, pol je pa itak joškico dubu in to kar 2x ker se je najprej malo afnal, zgleda še ni bla tok kriza user posted image   film je bil super, prava stvar za sprostitev in mal nasmejat tako da vam priporočam, seveda v ženski družbi! user posted image

mi mamo tud kengurujčka od Baby Bjorn, un model active baby ki je bolj kompakten in do 13kg in je super, ga imava ko gremo kam v trgovino na hitro pa za kak kratek sprehod, bomo pa ziher tud ruzak nabavili.

grahek, čestitam za 5 mesecev! user posted image mi pa jutri user posted image

a ja, sem se prejle na fertik skregala z matko, ker se non stop vmešava v naše družinske zadeve, pa neb o podrobnostih, me že tko glava boli... user posted image   sem se odločila, da jo bom malo "odrezala" ker drugače ne bo nič bolje...

(odgovor članu MMMojca)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
3.6.2010 22:45:46   
alex17
IZVIRNO SPOROČILO: nincrli

Smo bli prej v lidlu pa je moj tamalega nosu v kenguruju pa je rek en stric, da smo kot indijanciuser posted image svašta...



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
3.6.2010 23:38:17   
viking95
grahek, naja in alex vse najboljše user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

vožnja - mi smo šli z Lauro v Rim, ko je bila stara dobre tri mesece, pa je super prenesla vožnjo tja in nazaj; midve sva sedele zadaj in sva jedle, ko je bilo treba, žabica je bila nekaj časa v lupinci, nekaj časa pri meni, dvakrat smo se ustavil, da smo se previli...

kengurujček - mi imamo chiccotovega, mislim, da je do 13 kg, in smo zelo zadovoljni; jaz imam včasih princesko v kengurujčku, da posesam stanovanje in pomijem tla.
sem pa pogruntala, da najlažje kuham, če jo dam v voziček, da sedi v njem pred vrati in me lahko ves čas gleda. zgleda, da jo to zabava... ona noče bit sama kje v dnevni sobi, jaz pa je nočem imet v kuhinji, ko prestavljam kastrole z vrelo vodo, oljem, nože ipd...

kia - moja tašča, ki je sicer od zelo daleč, mi je govorila, da ženskam med nosečnostjo včasih zrastejo nos, ušesa in stopala, nekatere pa potem ne morejo več nosti čevljev, ki so jih prej. Ne vem, če je kaj na tem, mogoče pa....user posted image

vse, ki ste na nikonovem natečaju - ste dobile glasove; same fine fotke!

(odgovor članu alex17)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
4.6.2010 6:37:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: alex17

a ja, sem se prejle na fertik skregala z matko, ker se non stop vmešava v naše družinske zadeve, pa neb o podrobnostih, me že tko glava boli... user posted image   sem se odločila, da jo bom malo "odrezala" ker drugače ne bo nič bolje...



Ah ti starši, tvoja mami mi je delovala res super ženska, saj sigurno tud je, samo res se znajo vmešavat. Meni so naprimer z babico čist zamorile, kolk daleč bom otroka peljala (do Vodic) in da ga bom čist uničla. No predvsem moja mami, babi še nekak šteka. Ampak glih, da sem slabe volje in grem ne prav z največjo radostjo. Sprijaznila se je šele takrat, ko sem poklicala v ZD in vprašala sestro, kolk časa lahko sedi otrok v lupinici. In mi je valda redkla: "ja zakaj pa ne? saj se boste kej ustavljal a ne? ah te babice nič ne vejo, ker v njihovih časih še ni bilo lupinic in sploh ne vejo, kako to zgleda". Fino jih je met blizu, ampak tud mal na distanci, se strinjam. Se pa dostkrat spomnim na kolegico, ki živi v Bruslju in nima staršev blizu in ma majhnega fantka, pa je čist sama za vse in ful pogreša svoje sorodnike, čeprav ko je še tukaj živela, se je tud znala kaj spičit z njimi...

IZVIRNO SPOROČILO: viking95

kia - moja tašča, ki je sicer od zelo daleč, mi je govorila, da ženskam med nosečnostjo včasih zrastejo nos, ušesa in stopala, nekatere pa potem ne morejo več nosti čevljev, ki so jih prej. Ne vem, če je kaj na tem, mogoče pa....user posted image



No!...???!!! user posted image

(odgovor članu alex17)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
4.6.2010 7:36:00   
Anonimen
Punce, mam še eno vprašanje. Tam ko bomo na morju, bomo šli na obisk, pa imajo 2 letno punčko. Bi ji nekaj kupila, tam za 10 EUR, ne več. Imate kakšen predlog, kaj pali? Aja, pa knjigica odpade, ker ne govorijo slovensko. Hvala, če bojo kakšne ideje.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
4.6.2010 8:03:29   
Žaži

IZVIRNO SPOROČILO: KiA***


Dojenje - naš je začel tako nekako "peti" med dojenjem. Kar ene glasove spušča in mi še ni čisto jasno al pomenijo dobro al slabo. Tko kar v tri dni nekaj. A vam je kaj znano?




Poznano, še kako poznano, še od sinauser posted image . To delajo iz čiste zabave, ker so odkrili da lahko in je zabavno to zraven delat. No, nam pa malo manjuser posted image . Isto kot delajo mehurčke s slino, spuščajo sila čudne glasove, tako delajo tudi to. Saj bo nehal, ko se mu ne bo več zdelo zabavno. Jaz sem mojega vedno odstavila ko je to delal in ga dala nazaj ko je spet lepo pil. Ker drugače nisva tako nikamor prišla, mene je pa samo bradavička bolela, on pa ni nič jedel.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
4.6.2010 8:06:28   
Žaži

IZVIRNO SPOROČILO: KiA***

Punce, mam še eno vprašanje. Tam ko bomo na morju, bomo šli na obisk, pa imajo 2 letno punčko. Bi ji nekaj kupila, tam za 10 EUR, ne več. Imate kakšen predlog, kaj pali? Aja, pa knjigica odpade, ker ne govorijo slovensko. Hvala, če bojo kakšne ideje.



Bi rada videla deklico, ki se ne razveseli dojenčka, pa imajo tudi take, ki jih dobiš za 10€ in niso slabi. Drugače pa pobarvanke in barvice/voščenke, če živijo v hiši kupiš tiste velike barvne krede za po dvorišču risat, to je vedno aktalno, tablico riši-briši, če boš pa kupovala nekaj, da prav piše od 2+ dalje pa kupi raje 3+, ti prodajalci res podcenjujejo otroke.............Se vidi da imam dveletnika domauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
4.6.2010 8:20:04   
nincrli
Dobro jutro!

Vreme spet zanič...

Tamali še spi oz. ga slišim, da se zbuja, bom še malo počakala pol pa grem ponj, ravno kavico pijemuser posted image pa mi ni ratalo cele spit predn bi se zbudiluser posted image .
On pa ko je (po flaški) se skos nekam okrog obrača, vse mu je blazno zanimivo in zato ful bolj dolgo pije, kot je prej pa včasih tud kakšne glase zraven spušča, če pa mu flaško vzamem pa v jok, pol pa mu rečem, da ni bil videt najbolj zainteresiran za flaškouser posted image

Glede staršev je pa tak, da se znajo kje zravn vtaknit, včasih sploh ne pomislijo, da je v njihovih časih bilo kaj drugače...
No jaz mam srečo, da se tašča nič ne vikuje oz. se vedno strinja z mano četud ji mogoče ni najbolj všeč ampak je že na začetku rekla, da se ne misli vtikat, ima pa moja mama kdaj kakšne vesoljske izjaveuser posted image drugače pa so vsi kul pa bi mi včasih res pasalo, da bi bli mal bližje.

Za kenguru pa je tako, da user posted image nimamo par ur na dan not ampak tu pa tam, ko gremo v trgovino al pa krajši sprehod, ker če ne je za nas tud pretežek in mislim, da zarad tega ne bo mel poškodovane hrbtenice, če bi pa pretiravali pol pa možno ja...

alarmuser posted image




_____________________________

Optimism always works!!!
Dedek mraz mi je prinesel najlepše darilo :D


(odgovor članu Žaži)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
4.6.2010 8:46:04   
alex17
jutro! sem fuuuul zaspana ker sem šele ob 3h zaspala, mali se je pa že ob 7h zbudu in ni hotu več zaspat user posted image user posted image razlog je pa v glavnem včerajšnji prepir, sva pol še z mojim o tem dolgo govorila in me 100% podpira in je reku, da bo tud on govoru z mojo matko in da se nima kaj vtikati v naše odločitve ker smo MI TRIJE družina in ne ona. mi to ful pomeni da stoji za mano, pa tašča je tud super zlata ženska, vedno pomaga ko jo prosiva, samo se nikoli ne vtika in nas spoštuje kot družino, res si boljše neb mogla želet user posted image ah, dost o tem, še tale krst speljemo pol pa bomo mal drugače fural user posted image

bo pa za vikend lepo vreme, jupi, da bomo lahko naredil piknik zunaj! user posted image

(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
4.6.2010 9:32:25   
Oren
Mi imamo doma Sleepywrap pa je superca. Če je bolj zaspana si jo obrnem k sebi in lepo zaspi, če pa je bolj budna pa jo obrnem da gleda in ful uživa. Pa še tako je oblikovan da se otrok cel čas ziba ko hodiš in včasih prav vriska zraven od veselja. Pa hrbet me čist nil ne boli ko jo nosim tako. Meni so ga priporočali že v porodnišnici ker je skoraj edina stvar v katerem lahko nosiš otroka magari cel dan. Priporočajo pa ga celo mamicam nedonošenčkov-ampak takrat si otroka zvežeš tako da simulira položaj maternice.

(odgovor članu alex17)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
4.6.2010 10:32:46   
alex17
eno vprašanje za tiste, ki doma kuhate GH (zelenjavo)-ali dodate kaj olja oz. masla potem ko je kuhano? sem namreč brala da otrok nujno rabi maščobe, priporočljivo je menda zlasti repično, koruzno ali sončnično olje ali maslo user posted image pa to kuhate v vodi ali samo na sopari? zmiksate pa s paličnim mešalnikom? veliko vprašanj vem, samo zame je to prvič in bom kmalu probala, da ne bo samo na kozarčkih user posted image

(odgovor članu Oren)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
4.6.2010 10:50:59   
nincrli
A ima katera oz. je imela ta obroč za v kad http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=158689? Bi ga naročla pa ne vem a se splača, saj tud pol ko sami sedijo rabijo podporo pri kopanju a ne

_____________________________

Optimism always works!!!
Dedek mraz mi je prinesel najlepše darilo :D


(odgovor članu alex17)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
4.6.2010 10:51:14   
egleria
jaz bom verjetno kupla zdaj kengurujčka.. cybex - je znižan v BC iz 99 na 49€

ah jaz se pa ne kregam tok z mamo. jo zmeraj pravi čas postavim na realna tla če se hoče vmešavat. čeprav je to zelo zelo redko..
tašča si pa ne upa tok vmešavat. ma pa tud svoje fore..
danes sem naročila body z napisom: NE ME LUPČKAT, MAMI TEGA NE MARA!
pa to samo za mojo drago taščico.. user posted image

(odgovor članu alex17)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
4.6.2010 10:52:14   
Enkica
kje si ga kupila? jaz bi ga tudi

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
4.6.2010 10:57:37   
egleria
IZVIRNO SPOROČILO: Enkica

kje si ga kupila? jaz bi ga tudi



kengurujčka al bodi?user posted image

(odgovor članu Enkica)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
4.6.2010 10:58:56   
Enkica
body user posted image za mojo taščo ... grrrr

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
4.6.2010 11:00:07   
egleria
http://www.majcke.net/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1

tukaj sem naročila body.. sam ni med onimi kategorijami dol ampak sem kr napisala mail da bi mela body s tem napisom..

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
4.6.2010 11:02:28   
Enkica
koliko pa pride tak body? Pa v koliko dneh ga dobiš?
Ful hvala ... to bo zihr kmalu v naši omari

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
4.6.2010 11:07:34   
grahek85
Živjo čveke!

Evo sem klicala k P, izvidi imunotestov so ok, tko da gremo v torek po prvo pikico. Po eni strani sem vesela, po drugi pa ne. Eh bo že, jst sam upam, da res ne bo kake alergijske reakcije.

naja
in alex, vam tut čestitke za 5 mesecev user posted image


Meni so noge zrastle v nosečnosti, za kake pol številke. Prav mi je sam še tista obutev, ki je bla prej bolj na komot. Hecno, a ne user posted image Sam to je menda zaradi hormona relaksina, ki rahlja vezi, kar nuca pri porodu.


Kengurujčka mi tudi uporabljamo samo občasno, nikoli več kot cca pol ure skupaj. Predvsem ga mamo za v trgovino, ko je slabo vreme. Da greva lahko vsaj malo ven iz tega minimini stanovanja, pa po kruh (da mami ni lačna)


S starši jaz niti nimam slabih izkušenj, se itak vidimo sam za vikende, pa še to ne vedno. Tašča ma včasih kake hecne, sam ona je že tko čist drugačna ženska od mene tko da si že prej nismo najbolj odgovarjale. Zaenkrat čist ok shajamo, ker se ne vidimo tolko, tako da takrat pač stisnem zobe in si mislim svoje. Se pa jaz in moj zavedava, da bi bla katastrofa, če bi npr. živeli pri njegovih. Pol bi se pa ziher veliko vmešavala, taka pač je. Sej verjetno ne misli nič slabega, sam za vsako stvar ma kako pripombo. Men pa lasje pokonci. Z mojimi pa ni panike, jih prav pogrešam tukaj v Lj. Mami je že takoj rekla, da ona ne misli delat popravnega izpita iz starševstva na svojem vnuku, da bo lepo babica in nič drugega. Je rekla, da ona na začetku tut ni vse naredila tako, kot bi zdaj, ampak mam jaz tudi pravico, da se sama naučim. HB se tega tudi lepo drži.



IZVIRNO SPOROČILO: egleria
danes sem naročila body z napisom: NE ME LUPČKAT, MAMI TEGA NE MARA!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   You go girl!

< Sporočilo je popravil grahek85 -- 4.6.2010 11:08:22 >


_____________________________

Najina mala velika ljubezen

(odgovor članu alex17)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?