|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
6.6.2010 22:42:43   
alex17
IZVIRNO SPOROČILO: nincrli

alex17 upam, da ste imeli uspešni krst!



evo, pa je za nami krst in piknik-na kratko, oboje je bilo krasno, Ian tako priden cel dan da kar verjet nisem mogla, ni niti malo positnaril niti zajokal, pa je bil prejle ko sva se šla gor rihtat že ful zmatran, res cel angelček user posted image pri krstu je opazoval cerkev, ostale ljudi in kaplana pa rokce tko držal kot da moli, res hecn user posted image pol smo šli na kosilo v bližnjo gostilno in bli zunaj na terasi in je blo ful dobro za jest, mali je celo malo odspal v vozičku, popoldne smo mel pa še piknik pri nas. moj dragi je bil glavni pek in hrana je bla njami, vsega več kot preveč, vreme itak zakon pa fajn smo počvekali z žlahto, ker se ne vidmo glih pogosto z enimi user posted image   pa veliko daril je dobil itak, sploh večino še nisem pogledala, ni blo cajta. fotke pa še pridejo... user posted image
zdaj pa mal talenti pol pa spat, sem kar zmatrana. papa

(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
7.6.2010 12:56:45   
Zala01
Danes ste pa vse zunaj na sončku...

Žaži, kuvertica ti po moje že 2 dni utripa...user posted image


_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu alex17)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
7.6.2010 13:03:35   
nincrli
Ja zgleda, da res... ful fajn vreme je.

Kakšne obroče za v vodo boste kupile user posted image ? Jaz sem razmišljala o fred obroču, sam je kr drag pa ne vem a se splača, drugače pa nisem videla kakšnega, ki bi bil za user posted image pod eno leto...


_____________________________

Optimism always works!!!
Dedek mraz mi je prinesel najlepše darilo :D


(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
7.6.2010 13:17:25   
MMMojca
Danes pa ni pravi dan za našo pikico. Že zbudila se je bolj zgodaj kot običajno, potem jo je pri hranjenju zmotil prihod patronažne, zunaj so jo zbudili otročki, potem pa si je še z rokico ranila oko. V notranjem kotičku očesa se vidi malo krvi, če spodnjo veko odmaknem. Drugače ni nič kravavo oko ali zatečeno. Mislite, da bi morala pokazat zdravniku?

Skratka, tečkast dan. Patronažna ni povedala nič pametnega oz. novega. Najprej malo kuhane zelenjave in sadja, potem že surovo pa mineštrice, kasneje meso in rumenjak, potem žita itd. Ni potrebno nič miksat, samo z vilico pretlačit.
Pustila mi je brošurico, kjer pa tudi ne piše nevem koliko. Mah, sem mislila, da bo kaj več. Hvala bogu za internet!

(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
7.6.2010 13:18:26   
MMMojca
Aja, pa maščobe ni potrebno nič dodajati, ker jo dobi dovolj z mlekom. Soli pa se čisto malo. Kot vidim, vsak drugače pravi user posted image

(odgovor članu MMMojca)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
7.6.2010 13:21:13   
Zala01
IZVIRNO SPOROČILO: nincrli

Kakšne obroče za v vodo boste kupile user posted image ? Jaz sem razmišljala o fred obroču, sam je kr drag pa ne vem a se splača, drugače pa nisem videla kakšnega, ki bi bil za user posted image pod eno leto...



Jaz bom Fredovega, res ne bi raskirala, da bi se na morju kaj zgodilo. So pa dragi ja, to pa.user posted image


_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
7.6.2010 13:24:47   
Isabelle
Meni je patronažna rekla da bo prišla ko se naj bi začela uvajat GH (verjetno je mislila pri 6. mesecih) in je rekla da če bomo začeli prej naj jo js pokličem.In sem jo klicala, se mi ni oglasila, niti poklicala nazaj.Zdej pa je sploh ne rabim ker dvomim da mi bo povedala kaj kar ne bi vedela.Itak sem se o vsem že pozanimala na internetu in v knjigah, malo pa itak delaš tudi po lastnem občutku. Js ji zdej že zelenjavo mešam.Sem ji dala krompir+korenje+cvetača, pa še eno pikico masla notr.Danes ji pa skuham bučke+korenček.
Zdej spi, se je drla kot da jo pol manjka k je bla tolk zaspana.Grem js očistit zelenjavo in počasi dat kuhat.

Js bom tudi Fredov obroč kupla, ker mislim da je ta edini za tolk majhne dojenčke.


< Sporočilo je popravil Isabelle -- 7.6.2010 13:25:47 >

(odgovor članu MMMojca)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
7.6.2010 13:25:35   
nincrli
IZVIRNO SPOROČILO: Zala01

IZVIRNO SPOROČILO: nincrli

Kakšne obroče za v vodo boste kupile user posted image ? Jaz sem razmišljala o fred obroču, sam je kr drag pa ne vem a se splača, drugače pa nisem videla kakšnega, ki bi bil za user posted image pod eno leto...



Jaz bom Fredovega, res ne bi raskirala, da bi se na morju kaj zgodilo. So pa dragi ja, to pa.user posted image



Točno vedo kje lahko izkoriščajo grrruser posted image jaz ravno v bc neki naročam pa ne vem a bi ga kar vzela al še počakam, mogoče pa bo kakšna akcija, sam ful bolj poceni itak pomoje ne bo.


_____________________________

Optimism always works!!!
Dedek mraz mi je prinesel najlepše darilo :D


(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
7.6.2010 13:27:14   
nincrli
IZVIRNO SPOROČILO: Isabelle

Zdej spi, se je drla kot da jo pol manjka k je bla tolk zaspana.Grem js očistit zelenjavo in počasi dat kuhat.



pr nas je enako, so nas pomoje vsi sosedje poslušali, še sreča, da večine ni domauser posted image


_____________________________

Optimism always works!!!
Dedek mraz mi je prinesel najlepše darilo :D


(odgovor članu Isabelle)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
7.6.2010 13:30:26   
Zala01
IZVIRNO SPOROČILO: nincrli

IZVIRNO SPOROČILO: Zala01

IZVIRNO SPOROČILO: nincrli

Kakšne obroče za v vodo boste kupile user posted image ? Jaz sem razmišljala o fred obroču, sam je kr drag pa ne vem a se splača, drugače pa nisem videla kakšnega, ki bi bil za user posted image pod eno leto...



Jaz bom Fredovega, res ne bi raskirala, da bi se na morju kaj zgodilo. So pa dragi ja, to pa.user posted image



Točno vedo kje lahko izkoriščajo grrruser posted image jaz ravno v bc neki naročam pa ne vem a bi ga kar vzela al še počakam, mogoče pa bo kakšna akcija, sam ful bolj poceni itak pomoje ne bo.



kolk pa je, jaz imam v glavi, da sem nekje vidla 24€, kaj imam prav?


_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
7.6.2010 13:34:33   
Isabelle
Ja, mislim da je tam okol 24€.

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
7.6.2010 13:44:46   
Gwendolen
Uf, ja, danes je pa vroče in temu primerno je tudi naša tečkasta. Sploh noče biti niti minutke sama v igralnem centru, stalno nekaj tečnari in jokca. Spala je že dvakrat po 45 min in očitno ne bo dovolj. Oziroma sploh ne vem, kaj ji fali... budna je eno uro in je že sitna. Dala sem ji že piti, poskušala sem jo dati še spat... Nič. Jedla je pa tudi manj kot 3 ure nazaj in to 150 ml mleka, tako da... Hmmmmmm...

Sva bili zjutraj zunaj, pa prejle sem jo tudi naštimala v voziček, ampak mi je hitro postalo jasno, da v teh dneh takle čas ne bo za hoditi ven.

Mi je pa končno začela piti nekaj čaja. Sem si kar oddahnila. Čeprav ni ravno navdušena nad njim, pa sedaj vsaj malo potegne flaško.


_____________________________

Pokukaj! ;-) http://www.mojalbum.com/gwendolen
-------------------------------------------------------------
We're walking in the air
We're floating in the moonlit sky
The people far below are sleeping as we fly

(odgovor članu Isabelle)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
7.6.2010 14:05:13   
nincrli
Ja 24€ je.
Zgleda je kar nekaj user posted image danes mal čudne voljeuser posted image


_____________________________

Optimism always works!!!
Dedek mraz mi je prinesel najlepše darilo :D


(odgovor članu Gwendolen)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
7.6.2010 14:44:33   
MMMojca
Ja, zgleda, da je nekaj v zraku. Mi imamo klimo in ji ni vroče, ma je vseeno tečkasta. Sedaj že dve uri spi in imam mir.
Sploh več ne vem, kako jo zabavati user posted image

(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
7.6.2010 15:03:02   
Gwendolen
Ja, tudi jaz imam malo probleme s tem, kaj naj še počnem z njo. Igralni centri so ji čedalje manj zanimivi. Kakor hitro jo položim na hrbet, se mi zasukne na trebuh, nazaj ji pa ne gre. Ratalo ji je samo dvakrat in še to po moje bolj po nesreči, ker se mi zdi, da se je ustrašila in sedaj niti ne poskuša. Zaradi tega pa komaj čakam, da bo sedela... bo marsikaj drugače.


_____________________________

Pokukaj! ;-) http://www.mojalbum.com/gwendolen
-------------------------------------------------------------
We're walking in the air
We're floating in the moonlit sky
The people far below are sleeping as we fly

(odgovor članu MMMojca)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
7.6.2010 21:31:35   
alex17
ja, prav vroče je ratal in res ni za ven v tahudi vročini-midva z malim sva bla v bistvu cel dan doma, sva se gugala na terasi ki je pokrita in malo pihlja, raje kot da bi ga z vozičkom po soncu vozila, še mene bi kap user posted image pa mal sem ga pod kozolček peljala-majo tle pri mojem tak mini kozolček s klopmi in mizo spodi za razne fešte in piknike user posted image

a ja, edino na zadnji kontrolni UZ kolkov sva šla danes in je vse OK, zdaj so tudi jedra oblikovana in nama ni več treba iti user posted image je bil pa nazaj grede ves prešvican po hrbtu in vratu pa res nimam daleč do tja.

drugače je bil pa kar priden tudi danes, včeraj na krstu in pikniku pa res kot angelček, niti positnaril ni niti jokal nič. user posted image

ga pa zdaj že dober teden navajamo da gre spat buden in sam zaspi in sem vesela, da nam je že ene 5x uspelo user posted image user posted image in sicer najprej dobi flaško mlečne kašice, pol ga še malo podojim, potem pa še budnega ali vsaj napol budnega nesem v posteljico, mu dam h glavi ninico, dudo v usta (ja, tudi na dudo ga lepo navajamo user posted image ) in prižgem zvezdico zaspanko, mu dam lupčka, naredim križka, rečem lahko noč in grem. prvič sem pričakovala jok in dretje kot je bilo vedno do zdaj, pa je bilo vse tiho, in to potem še nekajkrat, tako da očitno je skapiral kaj pomeni da se gre spat user posted image user posted image res bom vesela, če bo to postalo praksa, potem pa samo še da se bo malo manjkrat zbujal ponoči, pa smo na konju user posted image

(odgovor članu Gwendolen)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
7.6.2010 21:31:52   
a.jrad1
Hojla!

Tudi naš user posted image  je danes bil tečkast in nič kaj dosti ni spal! Imam eno vprašanje: na desnem jajčku ima tako rdečo bulico, ki pa ni trda ampak mehka; se mi zdi da že ne 4 dni. Mogoče ve katera kaj bi to bilo, al raje naj jutri kličem P?

hVALA ,LP

(odgovor članu Gwendolen)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
7.6.2010 22:27:56   
ellie
nincrli hvalauser posted image

Mi imamo enake rpobleme kot Gwendolen. Igralni center več ni zanimiv. Kamorkoli ga odložim je v sekundi na trebuščku...potem pa jok, ker se ne more nazaj obrnit. On bi se samo nosil in firbcal naokrog. Men pa lahko roke stran padejouser posted image

Je pa zadnje čase tud bolj tečkast...ne vem kaj mu je.

Danes smo šli z mojo mami mal v mesto...sem si uspela celo 2 kopalke kupituser posted image  tako da lahko gremo na morje. Še slabe 3 tedne...uff...že komaj čakam. Bomo pa tud fredov obroč nabavili. Pa kaj sploh lahko daš takega malčka v morje? ni prehladno za njih?

(odgovor članu a.jrad1)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
7.6.2010 22:29:58   
ellie
a.jrad1 jaz bi na tvojem mestu kar P poklicala.. Našemu se je prstek na nogi vnel...kto da bi se mu nohter vrastel. In sem dobila kar od sestre, ko sem klicala, pametne nasvete...in je blo po 2eh dneh že ok.

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
8.6.2010 8:27:16   
nincrli
Dobro jutro!

Ma je bil naliv ponoči je tu pri nas ful svinjarije na cesto prineslo, so mogli delavci od cestne zjutraj sčistit...
Jaz sem mu včeraj naročla flipperja za v kad, fred obroč pa en mali bazenček za doma na balkonu... Bom kar lepo plačala, ko bo poštar prineseluser posted image
Moj dela zdaj 3 dni popoldne, tak da lahko celo šalco kave brez presledkov spijemuser posted image


_____________________________

Optimism always works!!!
Dedek mraz mi je prinesel najlepše darilo :D


(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
8.6.2010 9:00:43   
naja6
a.jrad1 jaz bi na tvojem mestu kar P poklicala.. Našemu se je prstek na nogi vnel...kto da bi se mu nohter vrastel. In sem dobila kar od sestre, ko sem klicala, pametne nasvete...in je blo po 2eh dneh že ok.
a.jrad1 jaz bi na tvojem mestu kar P poklicala.. Našemu se je prstek na nogi vnel...kto da bi se mu nohter vrastel. In sem dobila kar od sestre, ko sem klicala, pametne nasvete...in je blo po 2eh dneh že ok.
Lahko vprašam kakšen nasvet,imamo mi enak problem,sem mu namazala z bepantenom pa je malenkost boljše ampak še ne ok?

(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
8.6.2010 9:27:44   
egleria
mi smo včeraj bli na bazenu in sploh ni hotel bit v fredovem obročku.. kr jokat se je začel. pol sva ga pa kr na rokah imela v vodi in je fuuuuuuuuuuul užival. niti spat ni hotel ko je bil zaspan, kr v vodici bi bil.. user posted image

(odgovor članu naja6)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
8.6.2010 12:45:53   
sisi77
ojla
se malo javljam po dolgem času. na morju je bilo sladko ampak kratko user posted image . upam da čimprej ponovimo.

v petek smo imeli fizioterapijo in nas je zelo pohvalila, da je lepo napredoval, da asimetrija ni več tako prisotna user posted image ter nam pokazala nove vaje za razvoj.

danes smo imeli pregled pri P in imam nove podatke za seznamček:
pri 5,5 mesecih  ima  65 cm in 6690 cm, obseg glavice 44 cm

joj jok se oglasim kasneje


_____________________________

Anej 21.12.2009 - največja ljubezen mamice in atija!

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
8.6.2010 13:02:56   
sisi77
ojla je že zaspančkal. mi že tudi veselo uvajmo GH sicer smo še več ali manj na zelenjavi (brez soli in maščob). Ravno danes je P rekla da do enega leta ne rabimo dodajat nič soli ker ledvice do enega leta ne potrebujejo soli. pa dala nam je zeleno luč da v vozičku dvignemo naklon. bomo potem ko ati pride prvič sprobali. upam da mu bo všeč. se pa naš mišek zadnje čase nakaj buni pri kopanju mu sploh ne paše pa nevem kaj je narobe. upam da je samo prehodno.

aja pa danes smo dobili drugo pikico in spet brez solzic čisto po moško prenesel.user posted image

slikic s krsta še vedno nimam tak da ko bodo mogoče kaj objavim. alex 17 super da ste tudi vi dobro speljali krst. glede bivanja v portorožu pa ti pošljem tel ZS.


_____________________________

Anej 21.12.2009 - največja ljubezen mamice in atija!

(odgovor članu sisi77)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
8.6.2010 13:08:25   
ellie
naja6 jaz sem Aneju dajala na prstek obkladke iz kamilic in 1x na dan namazala s tobrex mazilom (antibiotik). Smo ga imeli doma še od vnete očke..

(odgovor članu sisi77)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?