|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
9.6.2010 13:25:35   
marijaa
IZVIRNO SPOROČILO: Žaži

Odkar smo začele klepetati še na drugem "forumu" priznam, da čisto pozabim tukaj sploh pogledati kaj pišeteuser posted image - BTW, ZAKAJ SE NAM ŠE OSTALE NE PRIDRUŽITEuser posted image Ker ful fajn čvekamo, tako bolj na osebni ravni, no, pravi babji čcek o svemu in svašta, pa može in tašče lahko šimfamo brez nepotrebnih firbcevuser posted image user posted image


Hmm se vidi, da površno berem. A smem vprašat kje pa je to? Na FB morda?
Jaz ju dam v body brez rokav in tanko spalno vrečo sedaj, ko je vroče.
Jza tudi že mešam živila med sabo. Pravkar sta pojedla in sedaj že oba spita brokoli(prvič) z krompirjem in am, da je bolj gladko, ker sicer Tian pluva ven. No jaz glih ne se ne oziram dosti na to od katerega meseca dalje piše na kozarčku, ker je večinoma prehitro. Tudi na kozarčku od hipp kašice, ki vsebujejo jagode piše od 4.meseca dalje.
Ona Linotova koruzna kašica ima pa rahlo sladkoben okus, če se še prav spomnim, zato ne vem, če bo glih pasala zelenjava not. Jaz bom kmalu jima dala polento, ki jo bom sama skuhala, prvič z AM, pol pa z zelenjavo. Ja alergena živila bom uvjala po 3 dni zapored, opstalo ne, recimo breskve, pšenično moko,paradižnik,jogurt,jajca..Ampak našteto še vsekakor nekaj časa ne bom dala.
A ne smem pa pozabit povedat, da me je zelo presenetilo pri kosilu, ko sem ugotovila, da ima Alina zgoraj zob, š**** ven rine. Morda bo sedaj ponoči bolje spala. Res pa nisem še pričakovala, ker patrik je zobe dobil šele po 11 mesecu-


_____________________________

Sedaj nas je pa toliko kot prstov na roki.

(odgovor članu Žaži)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
9.6.2010 13:35:23   
nincrli
Ja zato pa vas nč ni...
A tist na gmailu čvekate? Kak pa se vam pridružimo? Jaz nisem dobila vabila se mi zdi...


_____________________________

Optimism always works!!!
Dedek mraz mi je prinesel najlepše darilo :D


(odgovor članu marijaa)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
9.6.2010 13:42:02   
Žaži
Na gmailu ja, je res super, ene se že prav fajn srečujejo in vozičkajo, pa ni teh RR vohljačev naokoliuser posted image
Samo jaz vam ne znam poslati vabila, nisem šeficauser posted image . Bom rekla pa boste dobile na ZS in pridite za namiuser posted image user posted image

(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
9.6.2010 13:57:38   
tinncyka
IZVIRNO SPOROČILO: Žaži

Na gmailu ja, je res super, ene se že prav fajn srečujejo in vozičkajo, pa ni teh RR vohljačev naokoliuser posted image
Samo jaz vam ne znam poslati vabila, nisem šeficauser posted image . Bom rekla pa boste dobile na ZS in pridite za namiuser posted image user posted image


jaz vas tudi ne morem povabiti v skupinouser posted image je pa tak Žaži na pisala na Gmailu da vas dodajo ... jaz sem na ZS mail poslala UGI pol sem pa na svoj mail (ne na RR)  dobila prošnjo ...  upam da vas kmalu dodajo da bomo lahko čvekale ... jaz sem zdaj skos tam ni dobenih fircev samo me user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

TAJA, 24.1.2010 - 3080g/49cm 12.26h :)

14.6.2008 - nas je zapustil naš mali angelček :'(

(odgovor članu Žaži)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
9.6.2010 14:07:45   
egleria
jaz bi tud prišla v to gmail skupino..

od danes naprej je fredov obroč v pikapolonici 20€ do konca meseca user posted image

(odgovor članu tinncyka)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
9.6.2010 14:08:06   
nincrli
A ugi ma to čez? Ker jaz ne bi  bla s tem mailom, ki ga imam na rr tam prijavljena, tak da ve se zmenite, kira je šefica pa ji me zs z mejli pošljemo pa nam ona vabila pošlje...

_____________________________

Optimism always works!!!
Dedek mraz mi je prinesel najlepše darilo :D


(odgovor članu tinncyka)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
9.6.2010 14:24:57   
Gwendolen
Meni tudi!!! Prosim, ugi!

_____________________________

Pokukaj! ;-) http://www.mojalbum.com/gwendolen
-------------------------------------------------------------
We're walking in the air
We're floating in the moonlit sky
The people far below are sleeping as we fly

(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
9.6.2010 14:36:55   
Zala01
IZVIRNO SPOROČILO: Žaži



Pri nas ni nič posebej novega, Živa je zdrava, raste, pridno je vse kar ji pod nos pomolimuser posted image , na srečo je sedaj malo izgubila na teži, kar sploh ni slabo glede na to da je imela že 6kguser posted image Vsako popoldne smo zunaj ali na sprehodu ali pa pri mami na vrtu, ima že prav rjave rokice in obrazuser posted image


Žaži, si se malo zmotila? kaj nista najina dva višja kategorija?user posted image


_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu Žaži)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
9.6.2010 14:38:52   
Zala01
Ma tretjinka je šefica, ugi je samo namestnicauser posted image . Pošljite tretjinki maile, pa bo uredila, ko bo imela malo cajta...zadnje čase je namreč ful zasedenauser posted image

_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
9.6.2010 14:43:09   
alex17
IZVIRNO SPOROČILO: Žaži

Na gmailu ja, je res super, ene se že prav fajn srečujejo in vozičkajo, pa ni teh RR vohljačev naokoliuser posted image
Samo jaz vam ne znam poslati vabila, nisem šeficauser posted image . Bom rekla pa boste dobile na ZS in pridite za namiuser posted image user posted image


ja se priporočamo tud ostale, sploh nisem nič o tem vedela user posted image
kdo so pa RR vohljači?? user posted image

(odgovor članu Žaži)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
9.6.2010 15:40:12   
Zala01
IZVIRNO SPOROČILO: alex17

IZVIRNO SPOROČILO: Žaži

Na gmailu ja, je res super, ene se že prav fajn srečujejo in vozičkajo, pa ni teh RR vohljačev naokoliuser posted image
Samo jaz vam ne znam poslati vabila, nisem šeficauser posted image . Bom rekla pa boste dobile na ZS in pridite za namiuser posted image user posted image


ja se priporočamo tud ostale, sploh nisem nič o tem vedela user posted image
kdo so pa RR vohljači?? user posted image



Ma kako ne veste, sej je pa Tretjinka kakšna 2 meseca nazaj vse povabila v to grupo prav na tej temi, kjer so prve snežinke. Ma sej niste dosti zamudile, vse ste vabljeneuser posted image !


_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu alex17)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
9.6.2010 15:49:59   
nincrli
IZVIRNO SPOROČILO: Zala01


Ma kako ne veste, sej je pa Tretjinka kakšna 2 meseca nazaj vse povabila v to grupo prav na tej temi, kjer so prve snežinke. Ma sej niste dosti zamudile, vse ste vabljeneuser posted image !



Jaz sem videla, da se govori o tem, sam takrat nisem mela neta in se mi ni dalo prek telefona to urejat, no se bomo pa zdaj pridružile pa bouser posted image


_____________________________

Optimism always works!!!
Dedek mraz mi je prinesel najlepše darilo :D


(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
9.6.2010 15:52:54   
marijaa
Ja jaz se sedaj spomnim, da bi ji mogla takrat mail poslat, pa sem pozabila, pa niti zs nisem prebrala, ker mi kuverta ni utripalauser posted image
Uf kako je Alina potna, ji moram body zamenjat.


_____________________________

Sedaj nas je pa toliko kot prstov na roki.

(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
9.6.2010 16:07:46   
viking95
Jaz tud nisem nič dobila za ta drugi forum.... imamo pa zelo pomembno novico -
LAURA JE DANES DOBILA PRVI ZOBEK user posted image user posted image user posted image
in prav na "tiho", ni niti jokala, niti bla tečkasta, niti nobene vročine. Pravzaprav ga je opazila prijateljica, ki je prišla na obisk, pa se ji je Laura nasmejala....

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
9.6.2010 16:31:55   
Zala01
Viking to je tista grupa, o kateri sem ti razlagala, ko sva šle peš s piknika proti bajerju. Drugače pa čestitam za 1. zobek in bravo, da ni nič jokala, pa sej na pikniku je bila tud 100% pridna.

_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu viking95)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
9.6.2010 16:38:50   
grahek85
Oj čveke!

viking, čestitam za zobek user posted image user posted image   marijaa, a vi ga že mate al ven rine?


jah jaz bi tudi čvekala na gmailu user posted image , sam potem ne vem kolk bom mela časa še za tukaj... Vas potem res res prosim, da podatke za seznam pišete odebeljeno.

Pošljem potem tudi jaz svoj naslov ugi.




_____________________________

Najina mala velika ljubezen

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
9.6.2010 16:49:49   
Tretjinka
hahaha, ZALA, kako niso nič zamudile user posted image .....če ne drugega, so brez bumbo stolčka ostale user posted image

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
9.6.2010 16:51:05   
Tretjinka
Tiste, ki ste poslale mail naslov meni, prečekirajte svoj mail, saj boste vabilo dobile tja in ne na RR....

(odgovor članu Tretjinka)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
9.6.2010 16:55:02   
alex17
viking, čestitke za prvi zobek! user posted image   mi pa še čakamo, samo se mi zdi da bo kmalu...

sem pa danes prvič dala tamalga v mali okrogli bazenček na teraso in je ful užival v vodi-sem ga malo podpirala za vratom, drugače je bil pa cel razkomoten in kar čičal bi že user posted image po moje bo prav kmalu že sedel user posted image
a ja, pa po pošti sem že dobila rdeč fredov obroč-pa šele včeraj naročila, to je blo pa res expresno! user posted image bomo vzeli s sabo na morje pa če bomo šli kaj v toplice slučajno.

eno mal neumno vprašanje: a za v vodo jim boste kupile une plavalne oz. kopalne plenice al kaj?? jaz za v morje mu ne bi nič, naj bo nagec, samo za v kak bazen ali naš bazenček ki ga bomo meli na plaži bi blo pa verjetno fajn user posted image

še eno o domači GH-ali vse kuhate v soparniku in podobnem ali je tudi v vodi kuhano dobro? jaz ne vem če bi kupovala soparnik ker mi je kar drag, se mi zdi da če na hitro pokuhaš v malo vode je OK user posted image sem to že enkrat spraševala pa nobena nič ne pove user posted image

(odgovor članu grahek85)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
9.6.2010 16:59:00   
alex17
IZVIRNO SPOROČILO: tinncyka

... jaz sem zdaj skos tam ni dobenih fircev samo me user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



o kakih firbcih je to govora?? hm, se mi ne svita, pa ne vem a sem mal blond user posted image   a vas po nickih prepoznava folk al kaj?

(odgovor članu tinncyka)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
9.6.2010 17:03:04   
poopek
hehe, babuške, zdej sem se pa mogla nasmejat! user posted image  ja bubmota ste pa res zamudila. tam na gmailu ga mamo vse. user posted image

(odgovor članu alex17)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
9.6.2010 17:03:31   
alex17
sem ti ravno poslala na ZS! user posted image

(odgovor članu Tretjinka)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
9.6.2010 17:04:45   
Tretjinka
IZVIRNO SPOROČILO: poopek

hehe, babuške, zdej sem se pa mogla nasmejat! user posted image  ja bubmota ste pa res zamudila. tam na gmailu ga mamo vse. user posted image


bolha čist izropana user posted image user posted image

(odgovor članu poopek)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
9.6.2010 17:13:26   
grahek85
Čak bom ti še jst poslala da ne bom ugi morila, če si že tle

_____________________________

Najina mala velika ljubezen

(odgovor članu Tretjinka)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
9.6.2010 17:15:31   
grahek85
IZVIRNO SPOROČILO: alex17

IZVIRNO SPOROČILO: tinncyka

... jaz sem zdaj skos tam ni dobenih fircev samo me user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



o kakih firbcih je to govora?? hm, se mi ne svita, pa ne vem a sem mal blond user posted image   a vas po nickih prepoznava folk al kaj?



Ma mene ma vsaj ena oseba pogruntano, pa mi ni fajn. Iz seznama pa konteksta se ful razbere. Da sem pa gor sem pa jst sčvekala, potem pa ni več velik - januarke, datum, mere, pa je user posted image


_____________________________

Najina mala velika ljubezen

(odgovor članu alex17)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?