|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo Julija 2010
26.6.2010 13:17:45   
mladika


user posted image

user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image x.7. zvezdan (x.krog)
user posted image x.7. naja17 (x. krog)
user posted image x.7. Poka (x. krog)
user posted image x.7. anonimna (23. krog)
user posted image x.7. twetka (x. korg)
user posted image x.7. pupica25 (2. korg)
user posted image x.7. BEBIII (3. postopek umetne oploditeve)
user posted image x.7. Solero (x. krog)
user posted image x.7. elle7 (x. krog)
user posted image x.7. Little Star(36. krog, 2. korg po operaciji)
user posted image 1.7. zolika (2. krog)
user posted image 2.7. evatisa (14. krog, 3. klomifena)
user posted image 2.7. miklarom (x. krog)
user posted image 3.7. mojamura (9. krog)
user posted image 4.7. jacki (4. krog)
user posted image 5.7. lun1ca (11. krog)
user posted image 8.7. twetka (4. krog klomifena)
user posted image 13.7. astrid1(8. krog)
user posted image 14.7. coris (x. krog, 1. klomifena)
user posted image 14.7. zvezdan (x. krog)
user posted image 15.7. lily32 (3. krog)
user posted image 15.7. picikl(3. krog)
user posted image 17.7. witch (6. krog)
user posted image 17.7. pikicaa25 (1. krog)
user posted image 17.7. ajtak (2. krog)
user posted image 20.7. pupica25 (x. krog)
user posted image 24.7. **M** (4. krog)
user posted image 22.7. lananai (1. krog)
user posted image 26.7. mladika (9.krog)


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 29

user posted image


NOSEČK: ____________



    user posted image

NAVIJAČICE:

witch, lidik, **M**, naja17,
zaljubljena23, twetka,
mag3, BOSTINA, Little Star, frufru






(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: II pričakujemo Julija 2010
26.6.2010 13:48:41   
twetka
Dan pupe. kaj dogaja?? Js vas že dolgo nisem prišla pogledat, sicer spremljam tu pa tam, ampak mi kr paše, da sem malo distancirana od RR-ja. No mi smo popapcali klomifenček, dnevi naše O bi naj bili mimo, kolker so mi O testi zaznali, user posted image že od nedelje vsak dan, čaka nas še user posted image do ponedeljka, potem pa čakanje do 8.7, da vidimo kaj bo. Obremenjujem se nekak ne, se psihično pripravljam na OP, ki me čaka, če dobim user posted image . Ves čas mam občutek, da se mi bo zgodba ponovila, da bo isto kot je bilo takrat tri mesece ko sem jemala klomifen, ko sem tolk nestrpno čakala, pa upala da nam je ratalo pol je pa prišla, me je kr strah da bo zdej isto, sicer pričakovala ne bom tolk vznemirjeno, me bo pa kr malo stiskalo znotraj kdaj se bo ulila. Ko bom začutila prvo zvijanje tam not, me bo kr zvilo celo, ker bom vedla kaj me čaka. Po eni strani ostajam optimist, da pa sem zdej mogoče le reagirala, z o testi sem dobila lepo sliko, ki naj bi kazala na prihod O, tokrat sem imela 2 dni grozne bolečine, ki jih prej še nisem doživela kdaj, bla je neka sluz prisotna, se pravi neki se je verjetno dogajalo, user posted image tudi še nikoli nismo tolk pogosto skup, ponavadi na 2 ali 3 dni, tako da si pravim, da pa mogoče so kakšne mičkene šanse. Bomo videli, pod priskom tudi nisma bla tako kot prej, ko sma se kregala okoli user posted image , je šlo zdej nekako gladko čez cel teden. Zdej se tudi nisem trudila nog v zrak držat, ker po moje brezveze, ker tisti tahitri so itak hitri in pridejo do tam kot morajo. Držite pestke zame, da končno ugledam dolgopročakovani plusek. Sem pa že razmišljala, da bom počasi odprla temo za avgust, ker se bom po vsej verjetnosti selila tja, če pa se nam zgodi čudežek, se bom pa dala pod navijačice in pridno navijala za vse nas. Upam, da bo v juliju čimveč pluskov. L.P

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: II pričakujemo Julija 2010
27.6.2010 10:29:07   
Nitkica11
No da se vam še jaz uradno pridružim user posted image naj nebi bilo 25.7 bo pa 1 krog po ss.
In kako ste kaj julij se prebližuje upam da pridno user posted image

Ste bile ze kaj na morju. Meni se dopust ravno končal in upam da nama med poletjem se kam uspe pobegniti za par dni.



_____________________________

Kar te ne ubije te ojača!

(odgovor članu twetka)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: II pričakujemo Julija 2010
27.6.2010 12:28:27   
mladika
Nitkica11 tvoj podpis mi je zloooo ušeč in se mi zdi da drži kot pribito!!!!

(odgovor članu Nitkica11)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: II pričakujemo Julija 2010
27.6.2010 16:42:04   
twetka




user posted image

user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image x.7. zvezdan (x.krog)
user posted image x.7. naja17 (x. krog)
user posted image x.7. Poka (x. krog)
user posted image x.7. anonimna (23. krog)
user posted image x.7. pupica25 (2. korg)
user posted image x.7. BEBIII (3. postopek umetne oploditeve)
user posted image x.7. Solero (x. krog)
user posted image x.7. elle7 (x. krog)
user posted image x.7. Little Star(36. krog, 2. korg po operaciji)
user posted image 1.7. zolika (2. krog)
user posted image 2.7. evatisa (14. krog, 3. klomifena)
user posted image 2.7. miklarom (x. krog)
user posted image 3.7. mojamura (9. krog)
user posted image 4.7. jacki (4. krog)
user posted image 5.7. lun1ca (11. krog)
user posted image 8.7. twetka (4. krog klomifena)
user posted image 13.7. astrid1(8. krog)
user posted image 14.7. coris (x. krog, 1. klomifena)
user posted image 14.7. zvezdan (x. krog)
user posted image 15.7. lily32 (3. krog)
user posted image 15.7. picikl(3. krog)
user posted image 17.7. witch (6. krog)
user posted image 17.7. pikicaa25 (1. krog)
user posted image 17.7. ajtak (2. krog)
user posted image 20.7. pupica25 (x. krog)
user posted image 24.7. **M** (4. krog)
user posted image 22.7. lananai (1. krog)
user posted image 26.7. mladika (9.krog)


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 28

user posted image


NOSEČK: ____________



    user posted image

NAVIJAČICE:

witch, lidik, **M**, naja17,
zaljubljena23, twetka,
mag3, BOSTINA, Little Star, frufru








(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: II pričakujemo Julija 2010
27.6.2010 16:43:13   
twetka
js sem popravla seznam, ker sem bila 2x napisana, pa vidim da so druge tudi, ampak druge nisem popravljala, ker n vem kako imate M, zase sem popravla ker sem mela enkrat spredaj x.7, sem pa na seznamu za 8.7

(odgovor članu twetka)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: II pričakujemo Julija 2010
27.6.2010 21:03:23   
lananai
Mi gremo pa naslednji teden na morje. Komi čakam! Bomo tam pridno telovadili, da bo julija plusek.user posted image

(odgovor članu twetka)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: II pričakujemo Julija 2010
27.6.2010 21:25:31   
lipi
Mene pa je danes že nekj špikalo, tako da bo user posted image  kmalu prišla. Potem pa hitro na delo. Plodni dnevi bodo tako okoli mojega rojstnega dneva. Bo lepo praznovanje. Pa še Pivo in cvetje je takrat. Tako da ne pričakujemo okoli 27.7.


(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: II pričakujemo Julija 2010
27.6.2010 22:55:10   
didi82
Oj pupe,

Dolgo me že ni bilo na RR-ja, to pa zato, ker sem bila že tako napsihirana, da se mi je že kar mešalo. Sedaj sem si v glavi vse pošlihtala, in končno prišla do tega, da čez zaprta vrata žal ne gre...

Sem pa imela 14.06. odstranitev pregrade, tako, da je v juliju še ne pričakujem, ker moram jesti kontracepcijske tablete do petka, in bo menstruacija prišla računam tam okrog 05 oz. 06. julija, zato te Mojamura prosim, da me daš pod navijačico. Obljubim, da bom držala pesti, da bo čim več user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Se bom pa pisala za avgustovsko temo, saj takoj po končani user posted image , lahko začnemo z user posted image user posted image user posted image  pa še na morje greva 24.07. tako, da bova z mojim user posted image  imela veliko časa samo zase...

Lahko noč vam želim pa čimpreje sporočite spet kako lepo novičko...

(odgovor članu lipi)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: II pričakujemo Julija 2010
28.6.2010 8:42:36   
mojamura






user posted image

user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image x.7. zvezdan (x.krog)
user posted image x.7. naja17 (x. krog)
user posted image x.7. anonimna (23. krog)
user posted image x.7. pupica25 (2. korg)
user posted image x.7. BEBIII (3. postopek umetne oploditeve)
user posted image x.7. Solero (x. krog)
user posted image x.7. elle7 (x. krog)
user posted image x.7. Little Star(36. krog, 2. korg po operaciji)
user posted image 1.7. zolika (2. krog)
user posted image 2.7. evatisa (14. krog, 3. klomifena)
user posted image 2.7. miklarom (x. krog)
user posted image 3.7. mojamura (9. krog)
user posted image 4.7. jacki (4. krog)
user posted image 5.7. lun1ca (11. krog)
user posted image 8.7. twetka (4. krog klomifena)
user posted image 13.7. astrid1(8. krog)
user posted image 14.7. coris (x. krog, 1. klomifena)
user posted image 14.7. zvezdan (x. krog)
user posted image 15.7. lily32 (3. krog)
user posted image 15.7. picikl(3. krog)
user posted image 17.7. witch (6. krog)
user posted image 17.7. pikicaa25 (1. krog)
user posted image 17.7. ajtak (2. krog)
user posted image 20.7. pupica25 (x. krog)
user posted image 24.7. **M** (4. krog)
user posted image 22.7. lananai (1. krog)
user posted image 22.7. Poka (x. krog)
user posted image 25.7. Nitkica11(1. krog po ss)
user posted image 26.7. mladika (9 ali 10. krog)
user posted image 27.7. Monstera (x. krog)
user posted image 27.7. lipi (x. krog)


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 31

user posted image


NOSEČK: ____________



    user posted image

NAVIJAČICE:

witch, lidik, **M**, naja17,
zaljubljena23, twetka, didi82
mag3, BOSTINA, Little Star, frufru










_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu twetka)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: II pričakujemo Julija 2010
28.6.2010 8:45:38   
mojamura
dobrodošle vse nove bojevnice in navijačice. junij se poslavlja in prihaja naš mesecuser posted image user posted image

sicer pa komaj čakam avgust - zaradi dopusta. user posted image

letos ne gremo na morje ampak bomo pridno zidali našo hiško. upam, da ste vse moje sotrpinke ok in da bo julij roooooooooooozaaaaaa mesec

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: II pričakujemo Julija 2010
28.6.2010 9:36:24   
coris
hej mojamura in ostale punceuser posted image

kako ste kaj? midva že skoraj 1 leto renovirava stanovanje in kot kaže ga bova ta mesec uspela dokončati, tako da se že v juliju seliva in  bom še kaj morja lahko videla letos user posted image user posted image user posted image . sem bla bl v skrbeh ta mesec ker mi testek ni zaznal O, pa sem danes kupila nov zavojček in nadaljevala z lulanjem. test po pravilih sicer še ni pozitiven je pa obarvan toliko da se črta s prostim očesom vidi ne da bi ga obračala proti svetlobi. mogoče pa še rata user posted image  sicer sem pa bolj mirna kot sem bila. kar bo pa bo če ne ta mesec mi naslednji mesec user posted image user posted image  ne uide user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: II pričakujemo Julija 2010
28.6.2010 9:41:58   
naja17
Hellou user posted image .... Jaz ne vem več kam nej se dam user posted image  V juniju sem se enkrat že poslovila, zdej se pa spet neki paca user posted image  Sva šla na morje, pa se mi je neki pacal, pol pa od včeri popoldne nič, zdej tud nič user posted image  Ne vem, a se misl ulit, da gremo naprej, al pa nej že zgine enkrat user posted image ...

(odgovor članu coris)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: II pričakujemo Julija 2010
28.6.2010 9:50:20   
Lun1ca
Ja še malo pa se začne julij in naj bo čimveč user posted image in +. user posted image user posted image Da bomo vse user posted image user posted image

Jaz sem že čist v pričakovanju tega 5.7. user posted image Upam, da ne bom spet razočarana. Sicer sem rekla da bom test delala šele 6.7. če user posted image do takrat ne bo in bo seveda BT ostala povišana.
Kolko krat se mi je zgodlo da mi je zamujala 2 dni pa sm zjutraj test delala popoldan pa user posted image dobila. Če bi skup seštela kolk dnara je za te teste šlo... uf user posted image

coris čestitke za stanovanje user posted image user posted image mi2 sma tut renovirala in sma se vselila letos za dan žena user posted image tak da mislim, da te ga datuma ne bom pozabla hehe. Ja po vsem tem si je pa treba malo morja in oddiha privoščit user posted image
mi2 še sicer nisma čist fertik.. še manjkajo malenkosti.. pred vsem luči user posted image še nama skor povsod žarnice visijo iz stropa user posted image
Zdaj pa že odštevama dneve do morja... še malo še malo user posted image in upam, da grem user posted image na morje

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: II pričakujemo Julija 2010
28.6.2010 9:54:19   
coris
Hvala Lun1causer posted image

nama pa v kuhinji manjka le miza s stoli pa pohištvo je treba sestavit, potem pa se seliva user posted image user posted image user posted image  ja 5.7. bo en čudovit dan...takrat ima moj mož rojstni danuser posted image user posted image user posted image  upam da ga preživiva v novem stanovanju. do takrat pa morva pridno user posted image  da bo julij še lepšiuser posted image

(odgovor članu Lun1ca)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: II pričakujemo Julija 2010
28.6.2010 10:08:13   
mojamura
coris superca za stanovanje, midva pa hočeva letos hiško pod streho spravit....nato pa počasi naprej....ampak kjer je volja je tudi pot. bliža se 3.7. mene pa kar nekaj stiska....ampak če ne bouser posted image (upam da je rs ne bo) bo test delala komaj 5.7.

držim pesti za nas vse skupajuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu coris)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: II pričakujemo Julija 2010
28.6.2010 11:33:18   
Nitkica11
he he se je poznal vikend ker je blo kar zatisje na forumu.

upam da po junij res nas mesec in komaj cakam da bo konec user posted image user posted image da bomo sli veselo na delo. Sploh se ne bom vec obremenjevala prevec z ovulacijam in bova user posted image ko nama bo pasalo ker pri prvem je trajalo skor eno leto in je user posted image prislo cisto nepricakovano ko sva bla preobremenjena z vsem in niti nisva tist mesec veliko user posted image pa je ratalo. Tko da upam da nama zdej rata prej in brez obremenevanja s tem. user posted image

Uh kako je lepo slisat mojamura da gradita hisko potem bo drugo leto zabavno z opremljanjem ce bo pa se user posted image bo pa se toliko lepse.

Uh punce kako sploh zdrzite brez morja pri meni to sploh ne gre sva bila ze na morju pa bova sigurno za kaksen podalsan vikend se skocila ker ga enostavno obozujem. Sicer nama je letos prekrizal nacrte user posted image in kasneje ss ker cene bi jo sigurno svignila kam v azijo cene bomo sli pa drugo leto ali cez 2 vsi trije user posted image

Uzivajte v tako lepem vremenu.

_____________________________

Kar te ne ubije te ojača!

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: II pričakujemo Julija 2010
28.6.2010 12:35:14   
mojamura


jaz sem enostavno potrebna dopusta....baterije so mi prazne...ajoj ajoj....eh saj bo še en mesecuser posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Nitkica11)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   [Brisano sporočilo]
28.6.2010 14:33:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mojamura)
  Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: II pričakujemo Julija 2010
28.6.2010 15:50:40   
mojamura







user posted image

user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image x.7. zvezdan (x.krog)
user posted image x.7. naja17 (x. krog)
user posted image x.7. anonimna (23. krog)
user posted image x.7. pupica25 (2. korg)
user posted image x.7. BEBIII (3. postopek umetne oploditeve)
user posted image x.7. Solero (x. krog)
user posted image x.7. elle7 (x. krog)
user posted image x.7. Little Star(36. krog, 2. korg po operaciji)
user posted image 1.7. zolika (2. krog)
user posted image 2.7. evatisa (14. krog, 3. klomifena)
user posted image 2.7. miklarom (x. krog)
user posted image 3.7. mojamura (9. krog)
user posted image 4.7. jacki (4. krog)
user posted image 5.7. lun1ca (11. krog)
user posted image 8.7. twetka (4. krog klomifena)
user posted image 13.7. astrid1(8. krog)
user posted image 14.7. coris (x. krog, 1. klomifena)
user posted image 14.7. zvezdan (x. krog)
user posted image 15.7. lily32 (3. krog)
user posted image 15.7. picikl(3. krog)
user posted image 17.7. witch (6. krog)
user posted image 17.7. pikicaa25 (1. krog)
user posted image 17.7. ajtak (2. krog)
user posted image 20.7. pupica25 (x. krog)
user posted image 24.7. **M** (4. krog)
user posted image 22.7. lananai (1. krog)
user posted image 22.7. Poka (x. krog)
user posted image 25.7. Nitkica11(1. krog po ss)
user posted image 26.7. mladika (9 ali 10. krog)
user posted image 26.7. živka (3. krog)
user posted image 27.7. Monstera (x. krog)
user posted image 27.7. lipi (x. krog)


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 32

user posted image


NOSEČK: ____________



    user posted image

NAVIJAČICE:

witch, lidik, **M**, naja17,
zaljubljena23, twetka, didi82
mag3, BOSTINA, Little Star, frufru









< Sporočilo je popravil mojamura -- 28.6.2010 15:51:13 >


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: II pričakujemo Julija 2010
28.6.2010 19:27:51   
witch
Dobrodošle vse nove user posted image upam, da bomo julija vse rozike user posted image user posted image user posted image user posted image
Jaz sem v plodnih dneh in midva pridno slončkava user posted image

Tudi jaz  sem čisto ckrnjena. Nimam časa niti dihati. Tak da komaj čakam kakšen dan dopusta.


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: II pričakujemo Julija 2010
28.6.2010 19:48:01   
jacki
čaw drage moje!
Vidim, da nas je velik delovk svojih novih domov...hiš ali stanovanj. Tud midva sva letos začela gradit in nama glih cimpr gor dajejo. Joj kok je luštno vidt hiško s streho.
No, drugač pa komej čakam 4.7. da delamo testk. Ta mesec imam pa RES dobr občutek. Vidla sem, da je O bla, tako da upam, da sva zadela v polnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Bodite lepo.


(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: II pričakujemo Julija 2010
29.6.2010 8:11:41   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: witch

Jaz sem v plodnih dneh in midva pridno slončkava user posted image




uuuu witch, potem je pa pri vama pestro. pri nama je bolj v napetem pričakovanju saj se 3.7. hitro bliža. upajmo da bo user posted image ali user posted image .

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: II pričakujemo Julija 2010
29.6.2010 8:12:46   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: jacki

čaw drage moje!
Vidim, da nas je velik delovk svojih novih domov...hiš ali stanovanj. Tud midva sva letos začela gradit in nama glih cimpr gor dajejo. Joj kok je luštno vidt hiško s streho.
No, drugač pa komej čakam 4.7. da delamo testk. Ta mesec imam pa RES dobr občutek. Vidla sem, da je O bla, tako da upam, da sva zadela v polnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Bodite lepo.




jacki no midva sva zdaj klet naredila, ker je hiša delno podkletena in zdaj pride vse ostalo....delamo počasi (ker delamo v lastni režiji) ampak bo...enkrat...upamuser posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu jacki)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: II pričakujemo Julija 2010
29.6.2010 8:46:04   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura


delamo počasi (ker delamo v lastni režiji) ampak bo...enkrat...upamuser posted image



Veš kaj... Midva sva tudi veliko delala v lastni režiji in so že vsi zavijali z očmi, da kaj se tako zavlačuje in tud, ko sva se vselila, nisva imela vsega in še zdaj nimava, ampak ko pa zdej hodijo na obisk, pa so vsakič navdušeni, ko vedno nekaj novega odkrijejo pri nama v stanovanju....


(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?