|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo Julija 2010
19.6.2010 19:23:35   
Anonimen
No midva bova ta mesec začela delati na drugem otročku tako, da pričakujem user posted image 17.7.

Držim pesti da nas bo čim več user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Poka)
  Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: II pričakujemo Julija 2010
19.6.2010 20:57:15   
witch
Tudi moja user posted image je šla user posted image zdaj pa gremo novim zmagam naproti user posted image user posted image upam, da bo julija dosti več rozik kot junija user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: II pričakujemo Julija 2010
19.6.2010 21:23:50   
lananai
IZVIRNO SPOROČILO: pikicaa25

No midva bova ta mesec začela delati na drugem otročku tako, da pričakujem user posted image 17.7.

Držim pesti da nas bo čim več user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Midva tud, midva tud! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: II pričakujemo Julija 2010
20.6.2010 14:38:10   
Anonimen
lananai upam da nam čimprej uspe ane user posted image ker jaz bi rada čim manjšo razliko med otročkoma, videli pa bomo kako bo.....user posted image

(odgovor članu lananai)
  Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: II pričakujemo Julija 2010
20.6.2010 17:06:06   
Lun1ca
Jaz pa naj bi ju3 imela O, tak da veselo user posted image user posted image Če pa bo O pa bo BT pokazala user posted image , pol še pa sam držimo pesti, da se prime user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: II pričakujemo Julija 2010
20.6.2010 21:52:09   
lananai
No, jst sem danes dobila user posted image . Še par dni in lahko začnemo telovadit, hihi! Naslednje ne pričakujem 22.07.!

(odgovor članu Lun1ca)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: II pričakujemo Julija 2010
21.6.2010 7:16:57   
witch
Jutro punce user posted image se nas je pa že kar nekaj nabralo v juliju user posted image upam, da bomo vse roza user posted image user posted image user posted image
Jaz sem pa bila zdaj prejšnji mesec ful flegma kaj bo pa bo. Pa se nisem nič sekirala, pa me niso novice o nosečkah razžalostile... ma saj poznate te občutke...Prejšnje dni sem pa dobila nečakinjo,in ko sem jo včeraj videla, me je čisto (saj ne vem kako naj rečem) potolklo... Saj sem vesela za njo in jo imam ful rada, ampak tudi jaz hočem svojega user posted image ... zakaj ga tak dolgo ni? Čez kakšen teden bo minilo že 8 mesecev odkar sva prvič rekla, da bova pa delala na otroku. To je že skoraj cela nosečnost.... ah ja... saj bo user posted image


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: II pričakujemo Julija 2010
21.6.2010 8:55:23   
coris
IZVIRNO SPOROČILO: zvezdan

Lun1ca držim pesti da vama rata pridelat en konkretenuser posted image user posted image pol pa veselih user posted image . Jacki enako želim tebi zdaj se pa kar veselo na delo (user posted image ), sej veš brez dela ni jela in arbeit macht frei(čeprav v tem primeru bo verjetno ravno obratno user posted image )

Coris glede tistega mikroskopa. To je tisti, ki nanj pljuneš in pogledaš skozenj kakšna je slina a ne? Moja kolegica ga je uporabljala pred leti vendar zato, da je vedela kdaj ima ovulacijo in ni hotela zanositi. Vem da je en mesec stalno pljuvala na ta mikroskop in ugotavljala kdaj ima o. da bi se takrat izognila user posted image vendar je vseeno v prvem mesecu zanosila. Tako da ne vem če ta mikroskopek drži pri ugotavljanju o. Mogoče pa samo ona ni pazila med o. Kaj pa veš. No saj tisti ki si ne želijo user posted image jim pa takole na hitro ratauser posted image . Kakšne izkušnje imaš pa ti s tem mikroskopom?




hej zvezdan jaz sem gledala do zdaj 3x čez mikroskop in se mi zdi da se lepo vidi prehod v plodno ali iz plodnega obdobja. ni pa nujno da je takrat jajčece dovolj veliko za oploditev, še vedno pa je večja možnost user posted image in dosti ceneje kot o trakci user posted image

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: II pričakujemo Julija 2010
21.6.2010 9:00:52   
zvezdan
coris ja to se strinjam ker sem tudi sama takrat pogledala na ta mikroskop ki ga je imela kolegica in se res vidi razlika. Verjetno za preprečevanje nosečnosti očitno vseeno ni prav dobra metoda, ker je ona zanosilauser posted image Si ga bom pa tudi sama nabavila ker so tile o. trakovi precej dragi. Moj me že sprašuje kam dam ves denar...da za cunje itak ne zapravim  tako da mu ni jasno kam gre denaruser posted image ja kam za testkeuser posted image ! Kako se pa reče temu mikroskopu? To se ga dobi tudi v lekarni a ne? Koliko pa stane? uf sem te zasula z vprašanjiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu coris)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: II pričakujemo Julija 2010
21.6.2010 9:55:31   
coris
Zvezdanuser posted image  
jaz sem kupila enega otroškega, poceni v baby centru za 8 eur ti pripnem slikico:
user posted image  
cene so od 8 eur pa do 50 eur samo ta najcenejši je čist zadost za kar ga potrebujem user posted image
v lekarni jih že nekaj časa več nimajo in ne vem zakaj. meli pa so take male luštne za v torbicouser posted image

danes se nekaj že dogaja pri meni, zato danes začnem opazovati slinouser posted image  in potem čakam na user posted image user posted image  hehehe

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: II pričakujemo Julija 2010
21.6.2010 10:01:26   
zvezdan
corisuser posted image user posted image user posted image user posted image ta je bila dobrauser posted image

kolegica je imela takega majhnega okroglega. Ni mi pa jasno kaj dela tisti za 50euruser posted image a je kakšen elektronski pa ti še sam vzame slino iz ustuser posted image user posted image

Tut sama si ga bom nabavla takoj danes...se je user posted image ravno poslovila in upam da ta mesec le kaj bo. Seveda če bova uspela kajuser posted image . Grozno da še zato nimamo časauser posted image




_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu coris)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: II pričakujemo Julija 2010
21.6.2010 10:10:55   
mojamura



user posted image

user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image x.7. zvezdan (x.krog)
user posted image x.7. naja17 (x. krog)
user posted image x.7. anonimna (23. krog)
user posted image x.7. twetka (x. korg)
user posted image x.7. pupica25 (2. korg)
user posted image x.7. BEBIII (3. postopek umetne oploditeve)
user posted image x.7. Solero (x. krog)
user posted image x.7. elle7 (x. krog)
user posted image x.7. Little Star(2. korg)
user posted image 2.7. evatisa (14. krog, 3. klomifena)
user posted image 2.7. miklarom (x. krog)
user posted image 3.7. mojamura (9. krog)
user posted image 4.7. jacki (4. krog)
user posted image 5.7. lun1ca (11. krog)
user posted image 8.7. twetka (4. krog klomifena)
user posted image 13.7. astrid1(8. krog)
user posted image 14.7. coris (x. krog, 1. klomifena)
user posted image 14.7. zvezdan (x. krog)
user posted image 15.7. lily32 (3. krog)
user posted image 17.7. witch (6. krog)
user posted image 17.7. pikicaa25 (1. krog)
user posted image 22.7. lananai (1. krog)


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 22

user posted image


NOSEČK: ____________



    user posted image

NAVIJAČICE:

witch, lidik, **M**,
zaljubljena23, twetka,
mag3, BOSTINA, Little Star, frufru









< Sporočilo je popravil mojamura -- 21.6.2010 10:11:29 >


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: II pričakujemo Julija 2010
21.6.2010 10:12:17   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: zvezdan

mojamura a bi dodala prosim na seznamček, da user posted image ne pričakujem 14.7. Kateri krog je pa težko rečemuser posted image






si že na seznamuuser posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: II pričakujemo Julija 2010
21.6.2010 10:16:05   
mojamura
seveda pša dobrodošlica vsem ki ste na novo v tej temiuser posted image user posted image

witch....eh saj bo....jaz sem tudi s temi krogi že čisto predaleč - ampak kaj češ. včasih ne moreš vplivat na take stvari.

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: II pričakujemo Julija 2010
21.6.2010 10:37:12   
twetka
Jutro pupe, danes smo pa že ble pridne čvekice, js pa boga pri zobozdravniku. Groza je zadnje čase z mojimi zobmi. Sem šele bila na operaciji modrostnega zoba, eden me še čaka spodaj, no da bi pa bilo vse popolno se mi v četrtek zvečer zlomi zgornji modrostni in sem seveda danes šla k zobozdravniku pa je bil tolk uničen da mi ga je spulila in sem spet brez enega zoba ostala. Po eni strani se ne sekiram preveč itak je modrostni in mam itak pretesno stanje v ustih in komaj da gre kak zob ven, da se bo malo uredilo not. Glede delanja na user posted image sem tut js nekak sproščena ta mesec. Tisti klomifen sem popapcala, pridno lulam na O teste pa sem danes že videla nekaj, ne upam se preveč veselit, zdej moremo samo pridno user posted image pa upam da se nam nasmehne sreča in mi življenje vsaj neke muke prizanese. Začela sem lulat v soboto na O teste pa v soboto ni bilo črtice, sem mislila ok prehitro, no včeri je bilo mičken neki videt, danes sem pa kr malo doživela presenečenje, pokazala se je lepo vidna črtica podobna kontrolni, sicer je še za mičken mičken svetlejša in upam da bo jutr bolj močna, bomo videli. V navodilih piše da pride do O samo takrat če je črtica enaka kot kontrolna ali pa močnejša, se pravi neki se verjetno dela, če prej dva dni ni bilo nič oz včeri neki slabo vidnega, danes pa že lepo. Veselim se ne preveč, ker nikoli ne veš kako ti testi kažejo, kaj zaznavajo, tako da zdej samo pridno user posted image pa bomo videli, če so bile črtice realne. user posted image user posted image user posted image res srčno upam da bo jutr močnejša. 

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: II pričakujemo Julija 2010
21.6.2010 11:33:38   
witch
twetka zdaj pa lepo user posted image user posted image mi vse pa držimo pesti, da bo user posted image našel pravo mesto user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

mojamura saj vem.... bo tudi za nas prišla enkrat sreča user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image upam, da bo to čim prej. Ker čas pa kar teče.....


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu twetka)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: II pričakujemo Julija 2010
21.6.2010 12:51:35   
twetka
Witch, hvala, upam da rata, bomo videli, če ne pač gremo dalje, ne pričakujem tokrat nič, mogoče pa nas preseneti. Nisem najbolj optistična glede na prejšnje mesece, sem pa vesela da je O test zaznal neki in mogoče, mogoče rata kaj iz tega. Js tudi držim pesti za vse vas, da kmalu ugledamo magične pluske. Sem si rekla danes, da sem končno zagledala user posted image pa čeprav samo na O testu, tut to je neki. user posted image user posted image user posted image user posted image Evo za vse nas user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: II pričakujemo Julija 2010
21.6.2010 13:15:52   
naja17
Pozdravljene! Vas malo sledim, pa vidim, da nas je zmer več k bomo julija lulale user posted image .... No, pr nama je blo zdej veselo in velikouser posted image v tapravih dneh, tko da resnično upam, da se user posted image  ne prikaže tam 30.6.-3.7.10 user posted image .... Enako upam za ostale, tko da me lahko zmer prpišete še k navijačicam user posted image ....

(odgovor članu twetka)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: II pričakujemo Julija 2010
21.6.2010 14:37:46   
**M**
Dan!

No pa da se vam še jaz pridružim. Moja user posted image  je v soboto pritekla, tko da čakamo, da odteče in gremo v akcijo.  Upam, da bo julija tok roza barve kot v juniju modre.

user posted image user posted image user posted image  za vse nas

aja še kdaj jo ne pričakujem...hmmm....sej niti nevem k je vsak mesec neki drgač, no nej ostane 24.7. pol bomo pa vidl, upam, da je dooooooooooolg nebo.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: II pričakujemo Julija 2010
21.6.2010 16:40:47   
jacki
hejla!
Evole, pa sem le dočakala črtico...mislim ovulacijsko... (vsaj nekiuser posted image ). Me špika v jajčnikih ko pr norcih. Sem najprej mislna, da sem jih prehladila, no pa se k sreči pripravljajo na O user posted image user posted image user posted image . Sem prov vesela zdej ko vem, da se neki dogaja in da O je, čeprov sva jo zgleda že 3x sfalila.
Je pa zanimivo to, da o sluzi  ni ne duha ne sluha, tko da če ne bi delala O testke, pa ugotovila, da je to špikanje O, sloh ne bi vedla, da je to to.

Uglavnem, VSEM čakajočim želim, da ta mesec dočakamo tako zaželjene user posted image . user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu **M**)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: II pričakujemo Julija 2010
21.6.2010 19:53:23   
Poka
Ne ga j... - celo mikroskop obstaja za gledat če imaš O user posted image  ? Sam glede teh O testov, pa mislim, da si jih bom nabavila. Bom vsaj vedela, kdaj imam O, čeprav bo po mojem tako, da bo potem moj ravno tiste dneve delal - bom pa vsaj vedela, kdaj če sploh imam plodne dneve.

(odgovor članu jacki)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: II pričakujemo Julija 2010
21.6.2010 23:43:12   
Lun1ca
Ojoj sem ugotovila, da vodim po krogih user posted image Upam da to pomeni, da sem ta mesec jaz na vrsti user posted image no pa seveda tudi čim več ostalih tudi user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: II pričakujemo Julija 2010
21.6.2010 23:44:02   
Lun1ca
aja pa glede O testov.. jaz bolj priporočam merjenje BT. Po parih krogih točno vidiš kdaj imaš O, ker je itak vsak mesec bolj kot ne isto.

(odgovor članu Lun1ca)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: II pričakujemo Julija 2010
22.6.2010 7:59:09   
witch
Jutro punce user posted image kako smo danes?
Jaz se počasi odpravljam na izpit user posted image in upam, da bo vsaj približno uspešno user posted image
Drugače je pa tudi mene včeraj zvečer nenormalno špikalo v levem jajčniku... Pa nimam pojma kaj bi to bilo. Bom danes spet pozorna na to. Ker O še naj nebi bila...
Lep dan vam želim user posted image


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Lun1ca)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: II pričakujemo Julija 2010
22.6.2010 16:30:24   
Little Star
IZVIRNO SPOROČILO: Lun1ca

Ojoj sem ugotovila, da vodim po krogih user posted image Upam da to pomeni, da sem ta mesec jaz na vrsti user posted image no pa seveda tudi čim več ostalih tudi user posted image user posted image user posted image


A ne ne.. pri nama je to nekje 36 krog.. ampak 2 krog po operaciji.. user posted image

Drugač pa..v soboto mi je test kazal ovulacijo pa šikal me je v jajčniku.. no zdej imam pa občutek kot da se pripravlja M. Saj pri tem zmešanem ciklusu mi res ni jasno. Če gledam prvo M po laparo bi res 17 ali 18 morala dobit drugo, če štejem tisto 4. junija pa šele 1. julija.. user posted image  Mah mi nič ne preostane... le čakam lahko. user posted image

No kakorkoli.. če do 3. julija ne bo nič-- delam test user posted image

< Sporočilo je popravil Little Star -- 22.6.2010 16:31:44 >

(odgovor članu Lun1ca)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?