|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo Julija 2010
15.6.2010 10:34:09   
coris
Sem ravno iz lekarne in pošteno jezna....user posted image

pridem z receptom za klomifen nakar mi povejo da tega pa že nekaj časa ni več v lekarnah in kaj zdej...nazaj do ginekologa po nove tablete????? a kera ve kaj se je namesto klomifena????

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: II pričakujemo Julija 2010
15.6.2010 11:02:53   
Monstera
Joj Coris tudi meni so že enkrat za ene druge tablete to rekli, pa sem šla v eno drugo lekarno pa so jih imeli in so bili začudeni, ko sem jim rekla, da jih ni več. Si kakšno novo dobila, ki ni vedela ali kaj podobnega. Pojdi v drugo lekarno :D

(odgovor članu coris)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: II pričakujemo Julija 2010
15.6.2010 11:09:48   
twetka
ja coris pojdi v drugo lekarno. Js sem do zdej brez problema dobila klomifen, še pred dvema mesecema brez problema, niti ne vem zakaj bi ga umaknili, če delajo z njim postopke inseminacije, pol bi mogli G bit o tem obveščeni verjetno če tega zdraviila več nebi bilo na trgu. Kolk so v enih lekarnah čudni, kr neki. Če jih kar tako na vsem lepem umaknejo s  stržišča bi moglo bit razloženo najprej zakaj, če so jih res in obvestit vse te institucije da lahko spremenijo način zdravljenja, ker večina ko je v postopku umetne oploditve oz inseminacije se grejo prvi trije postopki s klomifenom. ne vem no, ne morem verjet da so ti dali tak odgovor. 

(odgovor članu Monstera)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: II pričakujemo Julija 2010
15.6.2010 11:56:42   
coris
hej monstera in tweetka, hvala za nasvet in hiter odgovor user posted image user posted image
poklicala v drugo lekarno, kjer jih imajo še 3 škatlice in sem jih hitro rezervirala. so mi pa potrdili da naj bi šle te tablete res ven iz "prodaje" sicer ne vem zakaj, ampak bom povprašala ginekologa user posted image  upam da najdejo kako dobro nadomestilo.

(odgovor članu twetka)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: II pričakujemo Julija 2010
15.6.2010 11:58:44   
mojamura
to pa je res čudno....potem bi morali že pred umikom klomifena iz lekarn ginekologi druge tablete predpisovat....mislim svaštauser posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu coris)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: II pričakujemo Julija 2010
15.6.2010 12:17:50   
coris
mojamura .user posted image ......se popolnoma strinjam....sam bog vedi zakaj se to dogajauser posted image ...lahko so pa sam naše raje s kom drugim podpisale pogodbo od katerih imajo več koristi, sej vemo, kako je z našimi lekarnami...na koncu se bom v privat lekarne zatekala :/

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: II pričakujemo Julija 2010
15.6.2010 12:23:51   
twetka
joj kriza a pol jih naj nebi več bilo al kaj. Presneto pol sem ga pa ta mesec svetovno posrala, ko sem eno škatljico pojedla na svojo roko, sicer z dovoljenjem osebne G, predpisali so mi jih pa v mb za postopke, do katerih še nisem prišla, ker nisem prišla še na vrsto za pregled. Za tiste ko ne spremljate moje zgodbe, nej povem da bi mogla it na pregled jajcevodov, če so prehodni in mi je moja G predpisala Primolut, sem M dobila se naročila in v tem ciklu nisem prišla na vsrto. Kaj zdaj naredit, za naslednji cikel da bo M in bom lahko spet probala srečo če pridem na vrsto. Kličem mojo G povem da imam doma 3 škatljice klomifena za postopke in da mi nej svetuje kaj zdej naredit, pa mi pravi da nej eno pojem, da zgubit nimam nič, bom vsaj M dobila in mi ona nebo rabila kaj predpisovat spet, lahko pa da celo zanosim, v to nisem najbolj prepričana če bo treh meecih še nisem, da bi pa zdej s 4 škatljico. Presneto res, ves čas ene skrbi. Prej me je skrbelo kaj bo z mojo M, pa sem prišla tolk daleč da so mi jo sprožili pol skbela če bo prišla, je prišla sem se naročila, spet skrbela kaj bo, a bom prišla na vrsto, dobro, se se za ta mesec izognila preizkavam pol pa spet skrbi kaj bo za naslednji cikel, no da bi bile pa vse skrbi popolne pa še zdej to da klomifena ne bo več na tržišču. Sej ne vem kaj nej rečem, beda od bede vsak dan bolj. Včeri sem kupila O teste v upanju da bo tu kaj pozitivnega ven, piše not da so pri diagnozi PCO lahko lažno pozitivni, ma kr neki. Ves čas upam da bi le ratalo da bi bil O test pozitiven na koncu mu pa še upala nebom verjet. Mah, komaj čakam da bo 8 julij in da pride moja M, da bom šla končno na preizkave pa da vidimo, če je vse ok in bom lahko zadihala. Sem si rekla, da bom pa zdej izklopila pa bo kar bo, sam me kr iz minute v minuto razjeda dvom, če sem se napačno odločila da sem en klomifen pojedla, glede na to da nama prej 3 mesece ni ratalo s klomifenom in da me daje dvom če je z mojimi jajcevodi vse ok. Sej vem, preveč se psihiram spet, po eni strani sem pa čist nekak obupala nad vsem in prepustila usodi kaj bo pa bo. Jao pa spet to delam, da vnaprej razmišljam, sej vem tečka smotana sem. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: II pričakujemo Julija 2010
15.6.2010 12:36:07   
coris
ej tweetka te cist razumem user posted image

jz si pa ne kupujem teh trakov za O, jaz sem si kupila mikroskop taki otroški v Baby centru in opazujem svojo slino. mogoče pa rata. zdej sem poslala SMS eni kolegici ki dela v farmaciji in jo vprašala za klomifen, sedaj pa čakam na odgovor..sporočim če oz. ko odgovori user posted image

(odgovor članu twetka)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: II pričakujemo Julija 2010
15.6.2010 12:49:54   
coris
user posted image ok, dobila odgovoruser posted image

klomifen se ne umika iz tržišča kot me je naplahtala nevedna farmacevtka v lekarni, je pa res da ga že lep čas ne dobivajo več ker ga je težko dobiti na tržišču. zato praznijo zaloge in zato se ga toliko težje dobi.

lep dan user posted image

(odgovor članu coris)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: II pričakujemo Julija 2010
15.6.2010 12:54:00   
twetka
Coris hvala ti za odgovor, sem se pomirila, zdej bom brez problema dobila novo škatljico za postopke, če bo potrebno, ker če ne boig ve s čim bi me spet filali potem. 

(odgovor članu coris)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: II pričakujemo Julija 2010
16.6.2010 22:53:58   
jacki
Hejla!
Evole, pridno lulam na O listke in danes se je pokazala ena ekstra rahla črtica, kar pomeni, da se bliža O user posted image . Sem prav vesela user posted image . Zdej pa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu twetka)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: II pričakujemo Julija 2010
17.6.2010 8:31:19   
mojamura
ooooo draga moja jacki, potem pa v akcijooooooooooooooouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu jacki)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: II pričakujemo Julija 2010
17.6.2010 20:15:09   
jacki
itak user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: II pričakujemo Julija 2010
18.6.2010 0:16:22   
Lun1ca
Pozdravljene!

Jaz sem prišla spet po dolgem času nazaj se malo na sezname pofočkat user posted image Namreč mam občutek da bo ta mesec uspelo! user posted image tako da bom user posted image zagledala 5. 7., sem pa v 11. krogu user posted image

Držim pesti za vse nas user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jacki)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: II pričakujemo Julija 2010
18.6.2010 8:19:37   
zvezdan
Lun1ca držim pesti da vama rata pridelat en konkretenuser posted image user posted image pol pa veselih user posted image . Jacki enako želim tebi zdaj se pa kar veselo na delo (user posted image ), sej veš brez dela ni jela in arbeit macht frei(čeprav v tem primeru bo verjetno ravno obratno user posted image )

Coris glede tistega mikroskopa. To je tisti, ki nanj pljuneš in pogledaš skozenj kakšna je slina a ne? Moja kolegica ga je uporabljala pred leti vendar zato, da je vedela kdaj ima ovulacijo in ni hotela zanositi. Vem da je en mesec stalno pljuvala na ta mikroskop in ugotavljala kdaj ima o. da bi se takrat izognila user posted image vendar je vseeno v prvem mesecu zanosila. Tako da ne vem če ta mikroskopek drži pri ugotavljanju o. Mogoče pa samo ona ni pazila med o. Kaj pa veš. No saj tisti ki si ne želijo user posted image jim pa takole na hitro ratauser posted image . Kakšne izkušnje imaš pa ti s tem mikroskopom?


_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu Lun1ca)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: II pričakujemo Julija 2010
18.6.2010 8:47:44   
mojamura


user posted image

user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image x.7. zvezdan (x.krog)
user posted image x.7. naja17 (x. krog)
user posted image x.7. anonimna (23. krog)
user posted image x.7. twetka (x. korg)
user posted image x.7. pupica25 (2. korg)
user posted image x.7. BEBIII (3. postopek umetne oploditeve)
user posted image x.7. Solero (x. krog)
user posted image x.7. elle7 (x. krog)
user posted image x.7. Little Star(2. korg)
user posted image 2.7. evatisa (14. krog, 3. klomifena)
user posted image 2.7. miklarom (x. krog)
user posted image 3.7. mojamura (9. krog)
user posted image 4.7. jacki (4. krog)
user posted image 5.7. lun1ca (11. krog)
user posted image 8.7. twetka (4. krog klomifena)
user posted image 13.7. astrid1(8. krog)
user posted image 14.7. coris (x. krog, 1. klomifena)
user posted image 14.7. zvezdan (x. krog)
user posted image 15.7. lily32 (3. krog)
user posted image 17.7. witch (6. krog)


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 20

user posted image


NOSEČK: ____________



    user posted image

NAVIJAČICE:

witch, lidik, **M**,
zaljubljena23, twetka,
mag3, BOSTINA, Little Star, frufru











< Sporočilo je popravil mojamura -- 18.6.2010 8:55:28 >


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: II pričakujemo Julija 2010
18.6.2010 8:49:53   
mojamura
lun1ca welcome. držim pesti zate in za vse nasuser posted image user posted image

zvezdan tudi me bomo v bližnji prihodnosti dočakale user posted image ali user posted image , tako da le pozitivno mislit in glavo goruser posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Lun1ca)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: II pričakujemo Julija 2010
18.6.2010 8:51:54   
zvezdan
mojamura a bi dodala prosim na seznamček, da user posted image ne pričakujem 14.7. Kateri krog je pa težko rečemuser posted image




_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: II pričakujemo Julija 2010
18.6.2010 9:01:37   
zvezdan
hvala mojamura za lepe želje. Julij je našuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: II pričakujemo Julija 2010
18.6.2010 9:22:14   
Lun1ca
Hvala punce!!

Upam da nas bo ta mesec čim več nosečk user posted image

Sam ta mesec mam res neki pravi občutek... Komaj čakam da bo 5.7. user posted image

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: II pričakujemo Julija 2010
18.6.2010 9:23:37   
coris
Ojla punceuser posted image

sam tok da boste vedle danes je zame en tak super dan. dobila sem rezultate brisa ki je negativenuser posted image user posted image user posted image  lahko torej začnem jesti klomifen in to že kar danes....aja pa še to....vem da bom ta mesec zagledala user posted image user posted image  sm se tako odločila in tako bo user posted image user posted image user posted image  tako da vrjamem da bom 14.7 sporočila eno super novico user posted image user posted image

user posted image coris

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: II pričakujemo Julija 2010
18.6.2010 9:28:07   
zvezdan
coris tut jaz bom 14.7. sporočila super novicouser posted image user posted image user posted image user posted image jeeeee

_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu coris)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: II pričakujemo Julija 2010
19.6.2010 11:53:27   
Little Star
Uhh.. jaz sem imela danes ovulacijsko sluz, takoj sem naredila ovul test, pokazal mi je dve konkrtne črte in smo šli takoj v akcijo. user posted image  No.. kakšen bo rezultat pa.. user posted image  Glede na zmešan ciklus po operaciji, vmesne krvavitve in vse ostalo mi itak nič ni jasno. Še to ne, kdaj naj pričakujem naslednjo M.. pa je bila prej vedno na uro točna. user posted image

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: II pričakujemo Julija 2010
19.6.2010 14:46:19   
twetka
Dan pupe, kako smo kaj?? vreme res malo bedno, ni sončka ampak bo za preživet. Najprej morem čestitat novim nosečkam. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image le tako naprej, še malo več kot teden je do konca meseca in upam da bo na koncu meseca seznam zaključen z roza barvo, držim pestke za vse vas. Tudi js sem danes začela z O testi pa žal še ni bilo videt rezultata. Je po moje še prehitro, glede na prejšnje cikle pa na izračun O. Tu na rr mi jo izračuna nekje naslednji teden, ampak js sem vseeno danes že začela da bom videla spremembe, če se bo kaj pokazalo. Upam, da bo res ta mesec prišlo do O, pa da sem reagirala na klomifen, res srčno upam da bi kaj ratalo iz tega, če pa ne, pa tudi nebomo preveč razočarani, ker itak vem kaj me čaka naprej pa se bom pač prepustila toku dogajanj in če ne prej, upam da plusek zagledam konec leta. Lep vikend vam želim vsem skupaj in čimveč roza barve. 

(odgovor članu Little Star)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: II pričakujemo Julija 2010
19.6.2010 16:42:38   
Poka
Sicer še čakam na junij, ampak tako kot vse stvari v mojem življenju, se mi zdi, da se bom mogča precej potrudit, da bo kaj... Na srečo sem pa tisti teden, pred O na morju z mojim. user posted image  Pa še potem en teden doma in bo veliko časa.

To bo potem 5. (mogoče 6. krog). Mi je pa to tako - prej se nikoli nisem obremenjevala, pa so vsi priporočali, naj imava otroke prej, ker je lahko kaj narobe in saj veste kako je - to se samo drugim dogaja, me pa skrbi, ker sem imela in imam stalna vnetja, ki jih ni možno pozdravit oziroma očitno ginekologi nimajo interesa, povsod piše, da lahko imaš težave z zasnositvijo, zamašene jajcevode, meni je pa ginekologinja rekla, da to ni res. Vsekakor je pa moji sodelavki uspelo iz prve, pa je starejša od mene. Mogoče da vpliva tudi to - moj je namreč že pri 40 letu.

(odgovor članu twetka)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?