|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo Julija 2010
5.6.2010 22:04:45   
Nitkica11
pozdravljene punce,

koncno se v tej temi tudi lahko pridruzim tudi jaz, sicer bom ta mesec se dobila user posted image , naslednji mesec pa koncno spet zacnemo delati na user posted image po ss user posted image

_____________________________

Kar te ne ubije te ojača!

(odgovor članu evatisa)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: II pričakujemo Julija 2010
6.6.2010 9:57:11   
twetka
Danes se pa tudi jaz uradno pridružujem tej temi, moja M je danes prišla po tabletah tako da zdej se končno lahko naročim na pregled in grem dalje. Točno ne vem  kdaj bi jo naj zdej pričakovala, bom vidla kaj mi bojo po pregledu rekli, mogoče se bo po njem kaj spremenilo. 

(odgovor članu Nitkica11)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: II pričakujemo Julija 2010
7.6.2010 7:58:48   
witch

user posted image

user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image X.7. twetka (x. krog)
user posted image x.7. zvezdan (x.krog)
user posted image x.7. naja17 (x. krog)
user posted image x.7. anonimna (23. krog)
user posted image x.7. twetka (x. korg)
user posted image 2.7. evatisa (14. krog, 3. klomifena)
user posted image 3.7. mojamura (9. krog)
user posted image 4.7. jacki (4. krog)


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 8

user posted image


NOSEČK: ____________



    user posted image

NAVIJAČICE:

witch, lidik, **M**,
zaljubljena23, twetka,
mag3, BOSTINA, Little Star,



_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: II pričakujemo Julija 2010
7.6.2010 8:50:26   
zvezdan
witch ja seveda se bom pofočkala tudi na juniju ko pride user posted image . Glede krogov ti težko rečem, ker gre velikokrat mesec naokrog brez user posted image ob pravem časuuser posted image user posted image Tako da bom ostala kar pri x krogu če smem. Bi bila pa tudi jaz vesela navijačica, če me boš dala na seznamček.

Punce pridne boditeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: II pričakujemo Julija 2010
8.6.2010 12:54:35   
mojamura
eno intimno/osebno vprašanje...vsaka približno ve kdaj ovulira...kolikokrat takrat user posted image pri vas? ali pa to kar prakticirate vsaj enkrat na dan ves mesec?

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: II pričakujemo Julija 2010
8.6.2010 14:28:15   
zvezdan
Danes je rodila ena moja kolegica...sem ravno izvedela. Mene je pa kar stisnilo. Sram me jeuser posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: II pričakujemo Julija 2010
8.6.2010 14:37:11   
pupica25
Tako, še jaz. Podajamo se v 2. krog in stiskamo pesti. Ta teden moramo bit še posebej pridni, da bomo lahko čim prej user posted image

_____________________________

Moja pupica je stara že dobri 2,5 leti in čaka na družbo!

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: II pričakujemo Julija 2010
8.6.2010 14:40:40   
pupica25
Aja, mojamura! Pri nas se pač trudimo, da smo pridni prib. na dva dni - baje ni dobro preveč,... pa kaj jaz vem, ... dajta, ko vama bo user posted image

_____________________________

Moja pupica je stara že dobri 2,5 leti in čaka na družbo!

(odgovor članu pupica25)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: II pričakujemo Julija 2010
8.6.2010 14:44:28   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: zvezdan

Danes je rodila ena moja kolegica...sem ravno izvedela. Mene je pa kar stisnilo. Sram me jeuser posted image


ah...zvezdan čeprav niso to lepi, so pa zelo človeški občutki in čustva. nikar se ne sramuj.

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: II pričakujemo Julija 2010
8.6.2010 14:45:58   
mojamura



user posted image

user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image X.7. twetka (x. krog)
user posted image x.7. zvezdan (x.krog)
user posted image x.7. naja17 (x. krog)
user posted image x.7. anonimna (23. krog)
user posted image x.7. twetka (x. korg)
user posted image x.7. pupica25 (2. korg)
user posted image 2.7. evatisa (14. krog, 3. klomifena)
user posted image 3.7. mojamura (9. krog)
user posted image 4.7. jacki (4. krog)


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 9

user posted image


NOSEČK: ____________



    user posted image

NAVIJAČICE:

witch, lidik, **M**,
zaljubljena23, twetka,
mag3, BOSTINA, Little Star,




_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: II pričakujemo Julija 2010
8.6.2010 14:47:10   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: pupica25

Aja, mojamura! Pri nas se pač trudimo, da smo pridni prib. na dva dni - baje ni dobro preveč,... pa kaj jaz vem, ... dajta, ko vama bo user posted image


hehehe, saj tako tudi midva delava. ampak mogoče pa delava kaj narobe (v kar sicer po eni strani dvomim) ampak ok...user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu pupica25)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: II pričakujemo Julija 2010
8.6.2010 15:11:52   
mladika
hej,jst sm bla do zdaj vedno prepričana kdaj ovuliram in sva takrat z dragijem slončkala usak drugi dan,no ta mesec sem si pa začela prvič merit BT pa upisovat na ff in mi je zračunal ovulacijo že 9 dan ciklusa!!Naj povem še da mam cikluse na 26-28 dni in iz tega sledi ugotovitev da sva 8 mesecev mimo "streljala" če se ff seveda ne motiuser posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: II pričakujemo Julija 2010
8.6.2010 15:16:32   
Rakica_80
Heejla punce, Mojamura, lahko daš tudi mene na seznam in sicer xx.07, enkrat v začetku julija bom imela uradni test, ker sem 3 postopek umetne oploditve, zame je še poseben mesec, saj sem takrat rojenauser posted image
Punce moje čim več pluskovuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: II pričakujemo Julija 2010
8.6.2010 15:16:44   
naja17
Zakaj na 2 dni? Zakaj ne v tistem času vsak dan? Jaz nimam pojma... Vedno sva user posted image  pač takrat, ko je zapasal... Zdej, ko se še ni prjel, bom pa tud jest bolj pozorna kdaj itd... Zdej me pa pač zanima zakaj user posted image ?

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: II pričakujemo Julija 2010
8.6.2010 20:13:41   
Solero
Še jaz sedam na ta julijski vagon. Tudi ime bi bilo zelo primerno...

Ampak!! Midva nimava časa sexat!! Pa to je noro. Ovulacija gor, dol, skoraj v beležko si moram napisat, da vidim, če bom tisti dan sploh imela čas. Vse turnuse imava kontra, vsa možna dežurstva naju doletijo, 12urni vikendi... ne samo da ni časa, še na kraj pameti nama ne pade od utrujenosti, da bi lezla drug po drugem. No, se spomniva, ampak ostane pri ideji, ker eden od naju sredi stavka zaspi. :) Če sploh naletiva na luksuz, da sva oba zvečer doma. Včasih se srečava na poti iz oz. v službo, lubčka kar ob cesti, pa adijo, pazi nase...  Ja, nič, en dan bova pač zlezla v avto in se usekala kar ob cesti. Če naju kdo vidi, sva midva, ki sredi menjave šihta delava otroka.
Prvorojenec pa v vrtcu čaka, da ga kdo pobere.
Hja, samo še malo. Pa bo dopust. Pa bova usekala enga julijčka. Upam, da doma, med rjuhami. Ali pa vsaj v kuhinji. ;) Ja, to bi bilo res good.

In potem iščejo razloge, da rodnost pada. Hahaha, državni vic.

Še enga vem, ampak ta je čisto res črn in avtobiografski: včasih se je sexalo za užitek, pa za rekreacijo, pa za prosti čas...zdaj pa le še za razplod, pa še to ne vsak mesec. Hahahaha, jaz se resnično smejem, hahahah....


OK, konc heca, le še prijetni pozdravi pa čimveč zmečkanih rjuh želim.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: II pričakujemo Julija 2010
9.6.2010 9:21:59   
mojamura





user posted image

user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image X.7. twetka (x. krog)
user posted image x.7. zvezdan (x.krog)
user posted image x.7. naja17 (x. krog)
user posted image x.7. anonimna (23. krog)
user posted image x.7. twetka (x. korg)
user posted image x.7. pupica25 (2. korg)
user posted image x.7. BEBIII(3. postopek umetne oploditeve)
user posted image x.7. Solero(x. krog)
user posted image 2.7. evatisa (14. krog, 3. klomifena)
user posted image 3.7. mojamura (9. krog)
user posted image 4.7. jacki (4. krog)


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 11

user posted image


NOSEČK: ____________



    user posted image

NAVIJAČICE:

witch, lidik, **M**,
zaljubljena23, twetka,
mag3, BOSTINA, Little Star,





_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: II pričakujemo Julija 2010
9.6.2010 9:23:30   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: Solero



Še enga vem, ampak ta je čisto res črn in avtobiografski: včasih se je sexalo za užitek, pa za rekreacijo, pa za prosti čas...zdaj pa le še za razplod, pa še to ne vsak mesec. Hahahaha, jaz se resnično smejem, hahahah....


OK, konc heca, le še prijetni pozdravi pa čimveč zmečkanih rjuh želim.


hehehehe....ti pa si facauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Solero)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: II pričakujemo Julija 2010
9.6.2010 9:25:57   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: mladika

hej,jst sm bla do zdaj vedno prepričana kdaj ovuliram in sva takrat z dragijem slončkala usak drugi dan,no ta mesec sem si pa začela prvič merit BT pa upisovat na ff in mi je zračunal ovulacijo že 9 dan ciklusa!!Naj povem še da mam cikluse na 26-28 dni in iz tega sledi ugotovitev da sva 8 mesecev mimo "streljala" če se ff seveda ne motiuser posted image



ok....call me crazy, but WTF is FF?

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: II pričakujemo Julija 2010
9.6.2010 10:16:25   
zvezdan
Solero se strinjam s tabo. Tudi sama imam podoben problem. Rodnost pa pada zaradi preobremenjenostiuser posted image . Zvečer samo padeva v posteljo pa še to ne istočasno, ker vedno kdo pride kasneje ko drugi že spiuser posted image user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: II pričakujemo Julija 2010
9.6.2010 11:12:02   
mojamura
mogoče bi pa nam morali izredni dopust odobrit za delanje otrokuser posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: II pričakujemo Julija 2010
9.6.2010 11:19:56   
zvezdan
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

mogoče bi pa nam morali izredni dopust odobrit za delanje otrokuser posted image



user posted image user posted image user posted image hahahha dobrauser posted image user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: II pričakujemo Julija 2010
9.6.2010 11:24:14   
miklarom
da se še jaz pofočkam, za seznam in sicer user posted image  ne pričakujem 2.7.

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: II pričakujemo Julija 2010
9.6.2010 11:43:41   
zaljubljena23
FF je http://www.fertilityfriend.com/ ;)

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: II pričakujemo Julija 2010
9.6.2010 11:49:55   
elle7
Ojla, jaz tudi grem v novi krog upam, da zadnji zato vas prosim, če se vam smem pridružiti. Upam, da bo sedmi mesec za naju srečen in, da končno zagledava praviuser posted image , ker vam moram povedati , vse ki ste v dvomih glede teh testov, imam občutek, da vse povprek kažejo neke črtice na koncu pa dobišuser posted image  in si ful razočarana. Sem naredila dva CB in oba sicer res 4 dni pred pričakovanouser posted image  in sta  lepo kazala rahli plusek no nakoncu pa se je izkazalao, da tudi CB ni več tako zaneljiv. No malo sem si mogla olajšati dušo, ker zdaj že dve leti pridno delava nauser posted image  in upam, da nama končno uspe.
Lepe sončne pozdrave pošiljam vsem bodočimuser posted image .

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: II pričakujemo Julija 2010
9.6.2010 12:12:41   
witch
BEBIII oooo a že je ta čas? Hmmm se mi zdi da sve si glih zdaj na zsjih pisale... Pa se mi je zdelo do tvojega postopka v juliju ful daleč.. Držim pesti za tebe in močno močno upam, da vama uspe user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Solero s tvojimi besedami pa se popolnoma strinjam user posted image na žalost je ta mesec tudi pri nama tako.... enostavno ni časa, ko pa sva oba doma pa samo padeva v posteljo...

miklarom tudi tebi želim vse najboljše in da bo uspelo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?