|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: klomifen
16.7.2010 14:17:03   
coris
tejčit

če spirit ne bo za, se jaz toplo priporočam ker ga imam samo še za ta mesec...ga odkupim,PLIIIIISuser posted image

(odgovor članu tejčit)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: klomifen
16.7.2010 14:41:45   
tejčit
Ja ni problema.sam nevem kake  so cene tega.Jst pa še dva meseca in pol in bouser posted image

(odgovor članu coris)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: klomifen
19.7.2010 6:32:45   
Spirit75
Tejčit hvala,

sem jih dobila z Avstrije, sem jih kar naročila po telefonu in so mi jih poslali po pošti. Bili so zelo prijazni. Sem bila prav zadovljna. Saj mogoče jih ne bom potrebovala in jih bom potem jaz lahko kateri dala. Upam user posted image
Cena pa je nekaj centov manj kot 15 Eurov.

Coris,

lahko se zmeniš s Tejčit, da ti jih proda. Saj pravim dobiš jih pa še v Avstriji.
Drugače pa je tako, saj bodo morali naši ginekologi in zdravniki predpisovati kaj drugega, če jih ne bo več na našem tržišču.

< Sporočilo je popravil Spirit75 -- 19.7.2010 6:33:26 >

(odgovor članu tejčit)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: klomifen
19.7.2010 8:02:31   
coris
user posted image user posted image super spirit, hvala lepa

tejčit torej jih odkupim za 40 eur, bo ok?

(odgovor članu Spirit75)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: klomifen
19.7.2010 9:29:02   
tejčit
Lep pozdrav.lahko sej pravim.Lahko mi napišeš na ZS

(odgovor članu coris)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: klomifen
19.7.2010 11:26:43   
coris
sem ti poslala ZS user posted image user posted image  hvala hvala hvala

(odgovor članu tejčit)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: klomifen
20.7.2010 0:48:11   
drejcisu
Kje v Avstriji pa se da dobit?
Se tud jaz priporočam za kakšno škatlico če jo ima katera odveč.....
Sem imela tud jaz dan iskanja Klomifena po celi Sloveniji....


Baje da ni zdravila z enakim ali vsaj podobnim učinkom....no vsaj tko mi je dans rekel ginekolog,....

(odgovor članu coris)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: klomifen
20.7.2010 6:45:30   
Spirit75
Jutro,

kjerkoli - v vsaki lekarni. Samo pokličeš, nakažeš denar in dobiš v enem tednu. Al pa se zapelješ z avtom. Odvisno, kar ti bolj paše.
Lekarne so pa itak povsod - Borovlje, Celovec,... v glavnem blizu slovenske meje

(odgovor članu drejcisu)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: klomifen
20.7.2010 16:16:17   
drejcisu
O super....samo moraš pa imet recept najbrž al se da dobit tud brez? Mal bo kriza ker je moje znanje nemščine bolj krizno ampak če ne bo šlo drugač se bo treba potrudit....
hvala za informacije!

(odgovor članu Spirit75)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: klomifen
20.7.2010 18:17:52   
Spirit75
dobiš jih brez recepta, samo denar nakažeš in ti jih pošljejo. Sploh ni panike.

(odgovor članu drejcisu)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: klomifen
20.7.2010 18:26:59   
drejcisu
o super....zaenkrat sem najdla 4 škatlice za naprej pa zdaj vem kam it po njih...hvala ti

(odgovor članu Spirit75)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: klomifen
21.7.2010 10:09:14   
naty09
Spirit 75 oprosti za zamudo. Dobila sem jih v lekarni Cerknica.
LP

(odgovor članu drejcisu)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: klomifen
18.8.2010 9:44:58   
~Biba~
Pozdravljene,

a mi lahko katera pove, če se še da kje dobit klomifen?

(odgovor članu naty09)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: klomifen
18.8.2010 18:03:45   
tecnobica
Ne razumem. Klomifen je v prosti prodaji? Pa vam je dr. vsaj predpisal te tablete, al jeste to na lastno odgovornost. K to so le zelo močna hormonska zdravila. 

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: klomifen
19.8.2010 9:39:02   
~Biba~
klomifena v prosti prodaji ni, vsaj v Sloveniji ne.
Žal se ga zadnji mesec, tudi preko recepta ne da dobit v nobeni lekarni, ker so ga nehali dobavljat, po besedah ene farmacevtke v lekarni: ker  zavarovalnica noče več kriti tako dragega zdravila..in smo spet pri denarju.
Za avstrijo vem, da rabiš beli recept, da lahko dvigneš klomifen.

Jesti klomifen, brez zdravniškega nadzora, in opazovanja z UZ, pa je tudi zame neodgovorno početje.


(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: klomifen
19.8.2010 12:07:56   
tecnobica
IZVIRNO SPOROČILO: Spirit75

dobiš jih brez recepta, samo denar nakažeš in ti jih pošljejo. Sploh ni panike.



UnPerfect, tukaj piše, da ja.

(odgovor članu Spirit75)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: klomifen
21.8.2010 14:17:13   
smrko
Jaz sem jih dobila v Rovinju, ker sem jih naročila znanki ki je bila ravo tam in seveda ni imela recepta s seboj, jih je v eni lekarni brez problema dobila (imeli so samo še 1 škatlico), v drugi pa so ji komplicirali, ampak na koncu jih je vseeno dobila. So pa okoli 7 EUR.

Tako da mam zdaj 3 škatlice, 1 sem že pojedla, in sedaj čakamo do konca meseca ali pride user posted image ali ne ? user posted image

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: klomifen
22.8.2010 11:21:08   
~Biba~
IZVIRNO SPOROČILO: tecnobica

IZVIRNO SPOROČILO: Spirit75

dobiš jih brez recepta, samo denar nakažeš in ti jih pošljejo. Sploh ni panike.



UnPerfect, tukaj piše, da ja.

za bruhat

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: klomifen
23.8.2010 7:58:11   
ema09
Jutro vsem,

no, tudi meni je ginekolog ponovno predpisal 3 škatlice klomifema in mi že naprej povedal, da jih v Slo. ni za dobit.

Pa sem si prejšnji teden vzela malo časa in klicarila po lekarnah. Odgovor je bil povsod enak: nimamo ga več. Nato pa kličem še v Lekarno Ljubno in mi gospa reče, da ima še 4 škatlice. Pa sem ji rekla, a ste prepričani in je rekla, seveda, jih držim v roki. user posted image

Verjamete, da sem skakala od veselja. user posted image Pa še do Lekarne Mozirje so mi jih v petek dostavili, ker imajo odprto do 19.00 in še v soboto.

Torej, če ga katera še potrebuje, 1 škatlica mogoče še čaka v lekarni.

Vidite, tudi nemogoče je včasih mogoče.

Srečno vsem pri iskanju.

lp, E

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: klomifen
23.8.2010 8:02:17   
drejcisu
Hm.....še dobro da so jih najdli...sem teden nazaj spraševala v Learni Ljubljana pa sp rekli da v nobeni od jihovih lekarn nimajo teh tablet.

prav si napisala veliko sreče vsem pri iskanju!!!!

(odgovor članu ema09)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: klomifen
25.8.2010 18:04:47   
smeška83
Ali ima katera info, ali bodo namesto klomifena predpisovali kak generik al pa kej podobnega (če to sploh obstaja), glede na to, da je predraguser posted image

(odgovor članu drejcisu)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: klomifen
12.9.2010 10:02:43   
doom
Živijo vsem skupaj !

Na novo se vam pridružujem , sem prav tako klomifenka v 3.ciklusu. Imam dva otroka user posted image .
Z možem načrtujeva tretjega otroka in že leto dni delava na tem. Žal uspeha ni user posted image .
Klomifen sem kupila v Avstriji,ker se ga  pri nas ne da dobit. Škatla je mal čez 14€.

Veliko uspeha vsem,z veliko mero upanja, da nam bo kmalu uspelo.user posted image

lp

(odgovor članu smeška83)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: klomifen
13.9.2010 6:28:04   
princpesi
OILA! Žal mi je da ne rata še tretjič, bodi pa vesela, da imaš vsaj 2 že za seboj in imej vsaj to za tolažbo (včasih smo ljudje prezahtevni in premalo hvaležni za vse stvari ki se nam dogajajo, sploh dobre, ko marsikatera te stvari ki jih doživljaš ti, doživljamo že ko se trudimo za prvega user posted image . In upam da ne vidiš vse tako črno.... Saj bo, ob svojem času, tudi za nas ki se trudimo že pri prvemuser posted image .

Jaz pa sem trenutno v četrtem ciklu s Klomifenom (končno me bo ginekologinja spremljala z UZ, ker sem jo tudi prosila), nevem pa ali so bolečine v trebuhu normalne ob jemanju teh hormonov. Morda katera s podobnimi težavami?

(odgovor članu doom)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: klomifen
13.9.2010 9:08:58   
doom
Res je princpesi imam ze dva otroka in zelo sem hvaležna za moja sončka,ampak nekako te vse skupaj v določenih trenutkih potre,čeprav tega nočeš in razmišljaš pozitivno. Upam naprej.

Kako dolgo pa se že trudiš? Napiši kaj več .

Lp in držim pesti, da bo kmalu princpesa user posted image .

(odgovor članu princpesi)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: klomifen
13.9.2010 10:37:36   
princpesi
kaj čem rečt? Nekaj sem že pisala tukaj gor... drugače pa se trudiva že zelo dobri dve leti; s Klomifenom ne gre, HSG je bil b.p., spermiogram prvič v mejah normale, drugič b.p., tako da gremo zdaj počasi v Ljubljano na prvi pregled oktobra. Je pa verjetno veliko na psihi (vsaj pri meni mislim). Ko se trudiš imeti prvega je še toliko bolj stresno (pa študiram vse sorte; kako bom sploh rodila, al mi bo slabo al ne, pa da ne bi šlo kaj narobe že pri prvi nosečnosti itd.). In ta Klomifen mi sedaj dela  probleme za znoret (bolečine v trebuhu) in komaj čakam petek, da grem na pregled (prvič me bo gin.spremljala če so folikli, oz. če sploh reagiram, in če celo niso kake ciste)
Ti doom pa resnično lahko odmisliš, saj dva že imaš, in takoj ko boš to dala na stran bo slej ko prej prišel še tretji user posted image , kar ti seveda zelo privoščim!!!
za nas, ki planiramo prvega je težko odklopituser posted image


(odgovor članu doom)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?