|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kamp straško vs. šimuni
22.6.2010 11:38:17   
ksenjak
Danes sem si malo ogledovala kampa Straško in Šimuni na otoku Pag. Sta me oba precej navdušila, ustavilo pa se je pri ceni - za Straško sem v avgustu za nas štiri izračunala cca 35EUR/dan (to mi je sprejemljivo), za Šimuni pa kar cca 60EUR/danuser posted image (to mi je pa za kamp absolutno preveč). Sem šla kar trikrat računat, saj nisem mogla verjeti, da je ta kamp tako drag.

Sem bila kar presenečena, ko sem na forumu zasledila, da vas kar veliko v ta kamp hodi dopustovat.

Zdaj pa še vprašanje oz. še kakšne izkušnje s kampom Straško.

Hvala in lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kamp straško vs. šimuni
22.6.2010 12:01:05   
kamp
Mi smo bili že v obeh kampih. Lahko rečem, da kar se narave tiče je Šimuni lepši, kar se pa tiče infrastrukture se pa s Straškim ne more primerjati. Mi smo zato sedaj izbrali Straško in smo zelo zadovoljni. Do Novalje lahko greš peš, tudi s kolesi se lahko voziš kamor želiš, v samem kampu je veliko možnosti (restavracija, igrala, trgovine......)

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kamp straško vs. šimuni
22.6.2010 12:11:10   
ksenjak
Kaj pa cene? Ali je to možno, da je kamp Šimuni tako drag?

(odgovor članu kamp)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kamp straško vs. šimuni
22.6.2010 12:28:54   
kamp
Cene se razlikujejo predvsem pri osebah. V Straškem imajo otroci do 7 leta zastonj, v Šimunih pa samo do 3 leta. Mogoče je tukaj razlika, ker je cena parcele približno enaka. Koliko pa vas je oz. starost otrok.

lep pozdrav

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kamp straško vs. šimuni
22.6.2010 12:59:56   
tintin
straško je super, samo mularija, ki hodi v zrče je ubitačna...
šimune bomo pa sprobali letos!

(odgovor članu kamp)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kamp straško vs. šimuni
23.6.2010 7:50:17   
ksenjak
Ja, otroka bosta imela oba zastonj.

Zdaj bi vas pa še nekaj res lepo lepo prosila. Sem včeraj poslala v kamp povpraševanje o parcelah za željeni termin, saj bi rada prej rezervirala. Žal pa se mi niti malo ne sanja, kako kamp izgleda. Poslali so mi ene par možnih parcel s karto, vendar se ne morem odločit. Skrbi me namreč, da bo parcela na soncu.

Ali bi mi lahko kdo približno pomagal.

Hvala in lp

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kamp straško vs. šimuni
23.6.2010 10:26:38   
bosukotu
Pogledaš katera parcela ti bolj odgovarja (bližina WC - ja, trgovina, plaža) nato pa
napišeš v kamp, če ti lahko pošljejo kakšno sliko parcele. Sigurno pa so proste samo
parcele, ki so malo več oddaljene od plaže (zgornji del kampa).

p.s. upam, da govorimo o Strašku 

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kamp straško vs. šimuni
23.6.2010 11:13:54   
ksenjak
IZVIRNO SPOROČILO: bosukotu

Pogledaš katera parcela ti bolj odgovarja (bližina WC - ja, trgovina, plaža) nato pa
napišeš v kamp, če ti lahko pošljejo kakšno sliko parcele. Sigurno pa so proste samo
parcele, ki so malo več oddaljene od plaže (zgornji del kampa).

p.s. upam, da govorimo o Strašku 


Ja, govorimo o Strašku.
V bistvu sem to že pogledala, moti me edino to, da ne vem ali je parcela v senci.
Kako pa se drugače tebi zdi ta bolj zgornji del kampa? Jaz si ga namreč ne predstavljam, saj tam še nikoli nisem bila.

lp

(odgovor članu bosukotu)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kamp straško vs. šimuni
23.6.2010 19:05:20   
suzolinka
Parcele, ki so označene s številko so večinoma v senci. Se tudi zgodi, da je kaka parcela brez ... mi smo se ravno vrnili in sem si ogledovala. V bistvu neke ornk sence ni. Če imate senco zjutraj, sije sonce opoldan in obratno. Ampak toliko sence, da daš spodaj ležalnik, mizo, ... je.
Parcele, ki niso razparcelirane imajo tudi dovolj sence, je pa vmes en pas, ki je ni.
Drugače pa ti predlagam, da gledaš parcele, ki so stran od restavracije. Mi smo bili lani tik ob njej in smo imeli muziko na fuuuul do polnočiuser posted image
Pa še to. Prvi pas (tisti ob morju in prvo potko) so večinoma kamperji in prikolice in je hitro vse zasedeno. Tisti drugi pas (med dvema potkama) je pa prav lušten. Edino kar je minus je to, da imaš kar nekaj do morja. Ampak mene to ne moti, ker nas je itak polno po celem kampuuser posted image
Najbolj, da mi napišeš katero parcelo gledaš, pa ti povem, morda se celo še kaj spomnim

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kamp straško vs. šimuni
23.6.2010 22:39:00   
voznikvozniku
Nekako se ne morem strinjat, da v Strašku ni veliko sence...ravno danes sem se sprehajal po kampu Ježevac na Krku in se mi zdi, da skorajda ni kampa, ki bi lahko imel več sence. Če pa za kakšno urco pride sonce na parcelo, pa po mojem tudi ne bo nikogar konc, saj smo vendar na morju :).

Kaj je pa kaj novega letos v Straškotu, a so prenovili kakšne sanitarije...kako pa je z FKK delom, so pozimi rekli, da ga bodo malce obnovili, pa potem niso nič sporočili, kaj so naredili. Bodo pa v kampu v naslednjih letih še dodali mobilne hišice, sedaj je samo še vprašanje ali proti fkk delu ali pa tam od športnega centra proti plaži.


(odgovor članu suzolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kamp straško vs. šimuni
24.6.2010 6:48:33   
ksenjak
IZVIRNO SPOROČILO: suzolinka

Parcele, ki so označene s številko so večinoma v senci. Se tudi zgodi, da je kaka parcela brez ... mi smo se ravno vrnili in sem si ogledovala. V bistvu neke ornk sence ni. Če imate senco zjutraj, sije sonce opoldan in obratno. Ampak toliko sence, da daš spodaj ležalnik, mizo, ... je.
Parcele, ki niso razparcelirane imajo tudi dovolj sence, je pa vmes en pas, ki je ni.
Drugače pa ti predlagam, da gledaš parcele, ki so stran od restavracije. Mi smo bili lani tik ob njej in smo imeli muziko na fuuuul do polnočiuser posted image
Pa še to. Prvi pas (tisti ob morju in prvo potko) so večinoma kamperji in prikolice in je hitro vse zasedeno. Tisti drugi pas (med dvema potkama) je pa prav lušten. Edino kar je minus je to, da imaš kar nekaj do morja. Ampak mene to ne moti, ker nas je itak polno po celem kampuuser posted image
Najbolj, da mi napišeš katero parcelo gledaš, pa ti povem, morda se celo še kaj spomnim



Ma sem ful žalostnauser posted image . So mi včeraj sporočili, da parcela ni več prosta, ostale pa da niso v senci. Zdaj pa res ne vem. Ali misliš, da sploh ni možno dobiti enega luštnega prostorčka, če greš kar na blef? Saj ponavadi smo mi vedno hodili brez predhodnje rezervacije pa smo vedno kaj našli. Povej, kakšne imaš s tem izkušnje v Strašku.

Hvala in lp

(odgovor članu suzolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kamp straško vs. šimuni
25.6.2010 9:15:18   
suzolinka
Mah žal je Straško hitro zaseden. Ne morem ti reči kako je, če greste na blef dol. Mi smo bili lani konec junija in je bil kar poln. Sicer je mrgolelo Čehov, ki so zasedli skoraj vse neoševilčene prostore in zato so se ostali prerazporedili drugje ... jaz na blef ne hodim. Je pač moja hiba ta, da moram vedet kam grem.
Če vam je vseeno do tega, da greste v Straško pa vzamite s seboj še gadafija oz. senčnike in bo ok, zjutraj vas bo pač sonce zbudil, ampak saj otroci itak ne spijo dolgouser posted image Senca na plaži je, če boste tam večino dneva. Tudi drugje v kampu je veliko sence pa se lahko tja skrijete.
Kaj pa ti je napisala, da je še fraj???

Glede prenove kampa pa so že lani začeli. Zmanjšali so FKK del in namestili mobilne hiške. Kako je pa s prenovo FKK dela pa ne vem.

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kamp straško vs. šimuni
28.6.2010 7:09:47   
ksenjak
Par parcel čisto zgoraj, v bistvu se držijo že neparceliranega dela kampa. So pa napisali nazaj, da te parcele niso ravno v senci.

lp

(odgovor članu suzolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kamp straško vs. šimuni
2.7.2010 9:38:04   
*žaži*
Pozdrav,
a je bil kdo pred kratkim v kampu Šimuni?? Je gužva, kdo ve? Je kaj placa?
Hvala za info user posted image


(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kamp straško vs. šimuni
2.7.2010 9:53:24   
vesna_b
meni osebno je bolj všeč kamp Straško, saj je bolj ravnina, sence je kar precej - no, en del je res nima, ker so šele dobro posadili drevesa, ima pa prednost, da greš peš do mesta... brez te možnosti zame dopusta ni - ker moramo gibat in laufat. zjutraj kavica v mestu, potem nazaj na zajtrk, pa na plažo, zvečer v mesto...

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kamp straško vs. šimuni
2.7.2010 11:05:59   
ksenjak
IZVIRNO SPOROČILO: vesna_b

meni osebno je bolj všeč kamp Straško, saj je bolj ravnina, sence je kar precej - no, en del je res nima, ker so šele dobro posadili drevesa, ima pa prednost, da greš peš do mesta... brez te možnosti zame dopusta ni - ker moramo gibat in laufat. zjutraj kavica v mestu, potem nazaj na zajtrk, pa na plažo, zvečer v mesto...


Da še tebe vprašam, ali misliš, da imamo možnost dobiti kakšen lep prostor za naš šotor, glede na to, da rezervirati nisem mogla?

lp

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kamp straško vs. šimuni
2.7.2010 11:32:28   
vesna_b
ma kakor jaz vem, prav za šotor (v ozadju kampa, neparcelirano) - se da zmeraj dobit.
res pa je, da je mal dlje od plaže. sam ok, tud ne tako daleč. sam ne vem, kako je tam z elektriko. po moje se da dobit, sam moraš met doooolge kable. mi smo bili vedno na parceli (prikolica).

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kamp straško vs. šimuni
2.7.2010 12:08:32   
ksenjak
Kaj pa senca? Je tam ali je sploh ni?

lp

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kamp straško vs. šimuni
2.7.2010 12:27:05   
vesna_b
ja, je. tam se itak postaviš, kjer koli hočeš, ker ni narejenih parcel. ok, ne bom rekla, da je drevo pri drevesu, ampak senca pa je in ni vrag, da ne najdete enega drevesa frej.

bi se pa res prej pozanimala glede elektrike. ker res nisem sigurna, kako majo tam poštimano.

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kamp straško vs. šimuni
5.7.2010 7:41:25   
ksenjak
Najprej hvala za odgovor.

Ja, zdaj pa res ne vem kako in kaj. Ma bomo že kaj našli kot si rekla. Je pa malo zoprno, da ne bi bilo, ker je otok in kam potem it. Če si na obali se pač še malo zapelješ in najdeš kakšen drug kamp.

lp

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kamp straško vs. šimuni
5.7.2010 22:41:56   
simvir
Pred nekaj dnevi smo se vrnili iz Straška. Super kamp, smo že tudi pred leti hodili tja kampirati. Sedaj smo bili sicer v prikolici skoraj ob plaži, so pa kolegi kampirali. Ko so se prišli prijaviti, so jih z električnim? avtomobilom (a la golf vozili - imajo vsaj 3) peljali po prostih parcelah, glede na njihove želje. Morda so parcele zdaj še malo bolj zasedene kot pred 10 dnevi - se pa itak dnevno spreminja. Morda je smiselno priti v kamp po 12h (do takrat morajo biti parcele za tisti dan izpraznjene) in pa izbrati takšen dan v tednu ko je verjetnost praznih parcel večja (morda ponedeljek ali nedelja pop?). Sem pa prepričana, da boste našli kakšno primerno parcelo.

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kamp straško vs. šimuni
6.7.2010 10:02:12   
suzolinka
V neparceliranem delu je elektrika in res je, rabiš dooooolge kable

(odgovor članu simvir)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kamp straško vs. šimuni
12.7.2010 7:59:42   
ksenjak
IZVIRNO SPOROČILO: suzolinka

V neparceliranem delu je elektrika in res je, rabiš dooooolge kable


Mogoče približno veš, kako dolge kable? Ne znam si niti predstavljati.
Hvala in lp

(odgovor članu suzolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kamp straško vs. šimuni
12.7.2010 15:43:39   
suzolinka
Vsaj 10m, če ne več.
Mi imamo takega
http://www.lovecnacene.si/podaljsek-kolut-4x220v-10m-bm/m/123247/   potem pa še kak navaden podaljšek oz. razdelilec

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kamp straško vs. šimuni
13.7.2010 13:40:00   
kalbo
Ma ja. V Straškem se vedno najde kak plac za šotor, pa tudi sence je obilo. S 50m kolutom za šalo dobiš elektriko. To je minimum kabla, ki sem ga vedno vzel na kampiranje. Tistemu, ki se zdi pa 10 m kabla dooolg kabel lahko rečem pa samouser posted image Greš v Bauhaus, Obi, al pa nekaj podobneha, kupiš 50m kabla na kolutu in to je to.

Midva sva vedno kampirala v Straškem, potem sva se pa iz finančnih razlogov selila na Murter v Slanico, kjer skoraj dobim pavšal za ceno tritedenskega dopusta v Straškem. WC ni ravno komfort kot v Straškem, razgled in voda sta pa sanjska.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 13.7.2010 13:41:28 >

(odgovor članu suzolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?