|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: varanje
30.6.2010 11:58:55   
Colt
Mojamura, kar se mene tiče se skušam vzdržat določenih sodb v tako perečih temah. Dejstvo je da imamo ful mal podatkov, pa še to iz ene strani pri tej temi. Zato pa raje ''in general'' zaključim da sploh ni nobenih razlik. Moškim bo vedno pasal lulčka vtikat v lulike, lulikam pa bo isto pasal čutit lulčka v sebi.

In ne pristanem na tezo ''vsi moški prasci'' stil. K je dostikrat obratno. Časi so pač taki, da se še prehitro pozablja na zakonske obljube in moralne vrednote.

Sicer pa okej, če se vzamejo besede avtorice tega posta kot suho zlato in diamantno resnične, potem štekam tvoje razmišljanje. Samo kot sem rekel...mamo samo eno plat zgodbe.

G


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   [Brisano sporočilo]
30.6.2010 12:30:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Colt)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: varanje
30.6.2010 13:24:23   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Mojamura, kar se mene tiče se skušam vzdržat določenih sodb v tako perečih temah. Dejstvo je da imamo ful mal podatkov, pa še to iz ene strani pri tej temi. Zato pa raje ''in general'' zaključim da sploh ni nobenih razlik. Moškim bo vedno pasal lulčka vtikat v lulike, lulikam pa bo isto pasal čutit lulčka v sebi.

In ne pristanem na tezo ''vsi moški prasci'' stil. K je dostikrat obratno. Časi so pač taki, da se še prehitro pozablja na zakonske obljube in moralne vrednote.

Sicer pa okej, če se vzamejo besede avtorice tega posta kot suho zlato in diamantno resnične, potem štekam tvoje razmišljanje. Samo kot sem rekel...mamo samo eno plat zgodbe.

G



finta je da ti mene sploh ne štekaš.user posted image user posted image

sorry ampak malo mi je že vse skupaj smešno. normalno da sta 2 plati zgodbe...ampak ne morem komentirat drugega dela zgodbe (se pravi od njenega partnerja) dokler je ne poznam.

'in general' tudi jaz nikogar ne obsojam izražam pa samo svoje mnenje, ki če je zvenelo kot sodba, lahko samo rečem, da se oproščam, ker ni bilo tako mišljeno.

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: varanje
30.6.2010 14:22:00   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Kaj pa ženske ki so takšne ki se izdajajo za samske? V bistvu pa so poročene mamice? Ali pa npr poročene mamice ki tega niti ne skrivajo, hlinijo srečen zakon npr, v RL pa iščejo vsak klin kamor se lahko obesijo?  Npr tut po dva v istem obdobju?

To sem napisal samo zato ker gre debata v nevarno primitivne vode, kjer bo nenadoma kr moški glavni krivec, ženske pa uboge in nič krive.

Poudarjam kot že mnogokrat, dva morata biti za varanje. In po ''krivdi'' se NIKAKOR ne razlikujemo, tako moški kot ženski spol je čist isto do vratu v dreku tule. Opravičevati enega in kriviti drugega, no go!




tudi tukaj se strinjam...
na krivce , moške je letelo ravno zarad avtorke prvega posta in striktno se je govorilo o njemu ,ker je on kao privolil v odnos. Je pa res,da so tud ženske take, ki imajo družine in varajo. Potemtakem pa itak da bo ženska kriva, ki je po svoji lastni želji začela odnos. Pač, s katerega stališča gledamo. Res,da sta za varanje vedno dva "krivca", vendar osebno tistega drugega, ki je mogoče brez družine in otrok ne obsojam.....Pač moje skromno mnenjeuser posted image je pa res, da varanje kot samo vedno nastane z nekim razlogom...in še taki veliki babjeki, kot jih velikokrat imenujemo, bi se  slej ko prej zresniliuser posted image  Če pa je tak oz taka po naravi in ni pomoči, potem pa tak brezveze, da se v zvezi s tako osebo vztrajauser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: varanje
30.6.2010 14:23:24   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja



jaz bi se dobila z njo in se pogovorila z njo in z njem isto časno in bi vidla reakcijo lahko da samo on teži njej.Ker jaz mam eno sosedo ko je enga spoznala prek neta in je tudi poročen in ima otroke pa njej laže da doma ni tako ko bi morala bit pa bla bla bla ona pa ne želi bit z njem on pa še kar neki teži.Tak da jaz mislim da te on vara



brezveze....morda bosta onadva končala odnos in si bo drugo našeluser posted image ...Mora on sam pri sebi najprej razčistituser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: varanje
30.6.2010 14:28:55   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja

da mi partner visi na raznih straneh za spoznavanje,
te strani je res veliko in so večinoma poročeni ali poročene eni iščejo malo spremembe eni pa samo dolg čas preganjajo v službi je pa res da od kar je ta internet je več ločenih družin ko prej 


tukaj se pokaže potem karakter......kot pravijo...:.....lahko jih je tisoč okoli mene a jaz mislim le na tebe

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: varanje
30.6.2010 14:30:34   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: Colt


In ne pristanem na tezo ''vsi moški prasci'' stil. K je dostikrat obratno.



zakaj pa bi to držalo? Jih je zelo veliko,ki niti približno niso takiuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: varanje
30.6.2010 23:18:07   
Colt
No, samo da se razumemo. Mojamura...sicer pa sem prepričan da misliva isto. user posted image

G


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: varanje
1.7.2010 8:28:45   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: Colt

No, samo da se razumemo. Mojamura...sicer pa sem prepričan da misliva isto. user posted image

G




user posted image


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 34
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?