|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ambulanta MB - 2. del
4.7.2010 20:16:14   
Anonimen
a ja pa še to urinski test je bil 5 dan negativen zato sem bila presenečena

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ambulanta MB - 2. del
4.7.2010 20:47:33   
pikachu
Pozdravljene!

No za nami je en lep sončen vikend, upam da ste ga maksimalno izkoristile.

talika super za uspešno NS, pa tudi s srčkom bo vse ok, držim pesti.

Nas pa loči še en teden da vidimo svojo pikico.Komaj čakam.


_____________________________

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
22.02.2011 smo postali družina, saj sma v naročje dobila najin dolgo pričakovan zakladek

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ambulanta MB - 2. del
5.7.2010 11:40:41   
talika81
pikachu, hvala. sej vem, da bo vse. ok.
sem pa danes vseeno šla na tisti test. tak da bomo vidli, kaj in kako.

anonimna, svetujejo, da naj se ne dela test pred 10-tim dnevom po ET, ker lahko pokaže tudi lažno nosečnost. sam kolker razumem si ti šla na krvni test, a ne? in ta načeloma ne laže. in tvoja vrednsot nakazuje, da naj bi bila nosečnost. ampak bo potrebno seveda še počakati par dni, da se vidi, kako bo vse skupaj potekalo.

zato pa se svetuje, da nej se ne prehitro dela test.


_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu pikachu)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ambulanta MB - 2. del
5.7.2010 11:55:55   
el.k
Talinka najlepša hvala za odgovor vem da se nesme delat ampak moja nestrpnost je preovladala. Ko sem pa šla brat forume je bilo rečeno da samo krvni test res pokaže. Hormona od stop inekcije je pa zelo minimalen 25 tako mi je ena zagotovila in od dneva v dan pada.
Drugač pa tebi želim lepo nosečnost.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ambulanta MB - 2. del
5.7.2010 14:11:26   
Rakica_80
Ciao punceuser posted image

Imam par vprašanj......user posted image
02.08 imam posvet v MB in me zanima, koliko časa od 1 razgovora traja, da dobiš odgovor, oziroma se začne z zdravili, ker sem bila sedaj v postopku v LJ in bi rada malo se ščistila od vseh teh hormonovuser posted image
Kako poteka zdravljenje v MB in vse kar se da, mi lahko napišeteuser posted image , ker vem da ima vsaka klinika drugačno zdravljenje.
Sedaj grem v 4 postopek, vsi 3 postopki so bili neuspešniuser posted image
Drugače sem iz KP in bo kar ena pot do MB, hvala bogu imam gor prijateljico pa bom lahko gor pri njej, ko bo treba hodit na UZ-e.user posted image

Držim pestke za vseuser posted image pa hvala za odgovoreuser posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu el.k)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ambulanta MB - 2. del
5.7.2010 16:06:48   
el.k
Pozdravljena Bebiii zadnjč je bila ena punca zmano ki je prestopla od lj klinike v mb klinike kokr sem jaz zastopla je približno pol leta ali več sigurno ne takoj ćakala na postopek. Samo je pa to pripomnila da lj in mb sta si ko noč in dan no jaz mislim da ti bo tokrat uspelo.


< Sporočilo je popravil el.k -- 5.7.2010 16:08:28 >

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ambulanta MB - 2. del
5.7.2010 18:21:44   
zaljubljena23
shyshy, si pozabila, da smo mi NS že imeli user posted image

Aja, da se považim...Od danes naprej sem tudi sama diplomantkauser posted image


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu el.k)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Ambulanta MB - 2. del
5.7.2010 19:10:26   
september1
ojla

talika user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za NS. boš videla da bo na koncu še vse dobr.

zaljubljena čestitke za zagovor diplome. joj kje je že moj zagovoruser posted image user posted image user posted image user posted image

beba lepo za pošto da boš kmalu v novem postopku in vrag da zdaj neb uspelo.

jst sem pa dans bla na ctg-ju in je že pokazal 2 rahlaaaaaa popadka. nič resnega še ni je rekla zdravnica. pa itak sem se s tamalim zmenla da ta teden še ne sme prit na svet ker očija ni doma.user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Ambulanta MB - 2. del
5.7.2010 20:57:14   
latka
Večer!

No jaz sem že tako nestrpna, namreč vsak dan čakam pošto iz MB, da bom končno vedela kdaj lahko greva v postopek, ampak pošte še ni!!user posted image Tak da sploh ne vem kdaj naj pričakujem, kdaj bova šla podpisat papirje(14.6.sva bila na branju izvidov) pa prevzem zdravil oz. začetek postopka, tak sem nevedna, kako to sploh poteka?!Joj sem tečna!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Ambulanta MB - 2. del
6.7.2010 7:09:06   
športnica

IZVIRNO SPOROČILO: latka

Večer!

No jaz sem že tako nestrpna, namreč vsak dan čakam pošto iz MB, da bom končno vedela kdaj lahko greva v postopek, ampak pošte še ni!!user posted image Tak da sploh ne vem kdaj naj pričakujem, kdaj bova šla podpisat papirje(14.6.sva bila na branju izvidov) pa prevzem zdravil oz. začetek postopka, tak sem nevedna, kako to sploh poteka?!Joj sem tečna!!



poklici sestro pa vprašaj. jst sm za prvi postopek poklicala in vprašala, pa mi je približno povedala kdaj gredo pošte ven.


(odgovor članu latka)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Ambulanta MB - 2. del
6.7.2010 9:07:19   
Klavirka
Punce,

a mi lahko poveste kam naj pokliče, če se želim naročiti v Mariboru. Pa koga od zdravnikov priporočate? Se res čaka eno leto? Do zdaj sem bila dvakrat pri Rešu in enkrat v Ljubljani, pa nič. Ker se za Maribor čaka, bi se rada kar takoj naročila.

Hvala že vnaprej. SREČNO!!!!

K.

(odgovor članu športnica)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Ambulanta MB - 2. del
6.7.2010 9:09:46   
talika81
september, to še nič ne pomeni. lahko da še 14 dni ne boš rodila. in če sta se s tamalim tko zmenla, pol bo že držal obljubo, a ne?

ja, sej vem, da bo vse okej. tako da sem pomirjena.

latka, sej jo boš kmalu dobila. lahko pa res pokličeš v ambulanto in vprašaš, katera pošta zdaj hodi ven in ti bo približno povedala, kdaj jo lahko pričakuješ.

BEBIII, dobrodošla med nami. čakalne dobe v MB so se zelo skrajšale, čeprav je verjetno sedaj zaradi dopustov treba malo dalj čakati. drugače pa mislim, da kar hitro dobiš pošto, kdaj je potrebno priti podpisat papirje.
pri vama bo verjetno šlo še malce hitreje, ker imata že vse preiskave narejene. razen če imata izvide glede krvi starejše od 6 mesecev, bosta morala dati kri. ampak vaju bodo vseeeno uvrstili na čakalno listo.

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu športnica)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Ambulanta MB - 2. del
6.7.2010 11:06:28   
september1
ja talika saj vem da še to nič ne pomeni, vem pa da se počasi telo pripravlja.user posted image user posted image user posted image

upam da bo tamali držal besedo in bo počakal-ma valda da bo.če ne pa noge skup in v luft.

klavirka
čaklane dobe so se skrajšale, no zajle bo malce za počakat ker so dopusti. je talika že bebiii vse razložla.
naročiš se pa na: 023212448, zdravnika ti pa oni določijo in naj ti povem da je vseen pr kom si ker so vsi 1A



(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Ambulanta MB - 2. del
6.7.2010 11:42:56   
zaljubljena23
september..hvala...Ja ti si bila bolj pridna kot jazuser posted image user posted image

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu september1)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Ambulanta MB - 2. del
6.7.2010 11:54:22   
talika81
IZVIRNO SPOROČILO: september1

ja talika saj vem da še to nič ne pomeni, vem pa da se počasi telo pripravlja.user posted image user posted image user posted image

upam da bo tamali držal besedo in bo počakal-ma valda da bo.če ne pa noge skup in v luft.


ko bi tole kaj pomagalo, ko se začenja zares.
drugače pa vama res želim, da bi bilo tvoj user posted image  doma, ko bi rodila.

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu september1)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Ambulanta MB - 2. del
6.7.2010 14:52:31   
talika81
punce, kako je kaj vreme na štajerskem?

tu v LJ je prav čudno nebo, grmi, bliska in ravno se je končala kar močna nevihta. upam, da ne bo kake toče še zraven ..

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Ambulanta MB - 2. del
6.7.2010 18:27:08   
zaljubljena23
talika, glede na obupne vremenske napovedi, smo jo kar dobro odnesli...In pašeee ta ohladitev

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Ambulanta MB - 2. del
6.7.2010 18:42:33   
Rakica_80
Punce, hvala vam za odgovoreuser posted image
Vam sporočim avgusta kako in kaj naprej, do takrat pa se lepo imejte pa čim več pluskovuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Pa pa

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Ambulanta MB - 2. del
7.7.2010 22:52:35   
elenica9
Da vas malo  pozdravim!

pikachu čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , tebi, taliki in vsem ostalim user posted image   želim čim lepšo nosečnost.

Jaz pa sem se že sprijaznila z neuspelim IVF, drugo mi niti ne preostane. Komaj čakam pošto in nov postopek.


(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Ambulanta MB - 2. del
8.7.2010 8:10:13   
baby1978
Pozdravljene punce, da se vam še jaz malo javim. Najprej naj se pohvalim, da sem od sobote naprej gospa, saj sva se poročila. Bebica je supper, kot zgleda bo fantek, tudi krvne preiskave sem opravila in je vse supper. počutje pa še vedno - slabosti občasne.
Vsem , ki čakate na postopek, naj vam čimprej mine.
Pozdravček vsem starim in novim članicam RR.

(odgovor članu elenica9)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Ambulanta MB - 2. del
8.7.2010 9:55:51   
talika81
baby, čestitke ob poroki in tudi bo novici, da je vse vredu. super. sem zelo vesela za vaju oziroma za vas.

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu baby1978)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Ambulanta MB - 2. del
8.7.2010 10:09:29   
september1
baby čestitke ob poroki. in super da se počutje izboljšuje, še malo pa boš polna energije ker bo prvo tromesečje za tabo.

jst pa dans začnem pakirat torbo za P, čeprav mi vsi govorijo da bom čez rok rodila(1.otrok pa še fantek bo), jst bi pa že prej rada mela štručko v rokah. brca pa nenormalno od kje mu še prostor?

lep sončen dan vam želim.







(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Ambulanta MB - 2. del
8.7.2010 11:53:20   
zaljubljena23
baby iskrene čestitke mladoporočencema user posted image user posted image user posted image čestitke za uspešne preiskave in seveda za fantičauser posted image user posted image user posted image

september, mogoče pa te le preseneti in bo prej...


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu september1)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Ambulanta MB - 2. del
8.7.2010 12:30:34   
pikachu
Pozdravljene!

baby čestitke tudi iz moje strani.

Jaz pa imam spet eno vprašanje, v ponedeljek imam UZ in sedaj nevem če takrat dobim še kako potrdilo za bolniško ali pa moram it delat.


_____________________________

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
22.02.2011 smo postali družina, saj sma v naročje dobila najin dolgo pričakovan zakladek

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Ambulanta MB - 2. del
8.7.2010 13:16:44   
baby1978
hvala vsem........talika, kako pa ti? zaljubljena?
september- ja sej za fantke pravijo, da so zelo živahni v trebuščku......komaj čakam, da bom tako daleč. Želim ti čimlepši POROD, brez zapletov in čimmanj bolečin. Boš imela epiduralno ali kja druga?
pikachu- po UZ ti napišejo, da imaš kontrolo pr svoji ginekologinji in priporočajo počitek, tako, da jaz sem že od vsega začetka doma. In bom do konca.....

(odgovor članu pikachu)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?