|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   II pričakujemo februarja 2014
26.12.2013 10:56:04   
mamica deklicam
No, pa jo bom kar odprla. Glede na moje dolge cikle bom januar kar spustila, je pa recimo ne pričakujem 5.2.user posted image

na ta datum imam več lepih spominov. Pred 6 leti sva na ta dan delala test za prvo hčeko in je bil pozitivenuser posted image . Nato sva pred 3 leti na ta dan dobila mlajšo hčerko in ker pravijo, da so vse dobre stvari 3, bomo na ta dan dobili še user posted image ali user posted image na testu
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: II pričakujemo februarja 2014
26.12.2013 12:32:24   
Žabinčica
No, to pa ti morem kar odgovorit mamica deklicam - ti držim pesti, navijam, da bodo res vse dobre stvari tri in da se tudi nadaljuje tradicija z odpiranjem tem user posted image .

Navijam tudi za vse druge, pa verjetno se vam v tem mesecu tudi sama pridružim :).

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: II pričakujemo februarja 2014
26.12.2013 15:19:52   
Katte
Navijam in upam, da se bom lahko dodala na seznam. Zaenkrat pa se ne.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Žabinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: II pričakujemo februarja 2014
27.12.2013 8:34:52   
tinncyka
Očitno je res nekaj na tem z magičnem odpiranjem tem user posted image  user posted image MD držim pesti in seveda tudi za vse ostale user posted image user posted image

Mene med navijačice prosim user posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: II pričakujemo februarja 2014
28.12.2013 10:09:41   
witch
NAVIJAM user posted image user posted image user posted image

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu tinncyka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: II pričakujemo februarja 2014
30.12.2013 21:09:53   
*viva*
no pa dajmo...skupaj čakat na februaruser posted image user posted image user posted image Ker me user posted image heca me prosim dajte pod x.2.14user posted image user posted image

Navijam pa moooočnoo,da vsem, ki jim ni letos in, ki jim slučajno v januarju ne bo uspelo, uspe februarja, v mesecu ljubezniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: II pričakujemo februarja 2014
6.1.2014 22:47:43   
NikaAnna
Zivjo punce. Sem v IVF postopku, tako da user posted image ta mesec sigurno dobim, ampak februarja pa definitivno ne, ker pricakujem user posted image (transfer predviden po 20.1.) ..pa da vidimo, ce tole odpiranje tem res deluje, ker po prebiranju foruma vidim, da nekaj je na tem. user posted image

(odgovor članu *viva*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: II pričakujemo februarja 2014
12.1.2014 10:21:14   
Wishes


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





user posted image ali user posted image PRIČAKUJEMO


05.02
mamica deklicam

08.02
wishes

x.02
*viva*

user posted image NAVIJAČICE user posted image   
  tinncyka, witch, NikaAnna



user posted image v februarju:


< Sporočilo je popravil Wishes -- 12.1.2014 10:22:56 >

(odgovor članu NikaAnna)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: II pričakujemo februarja 2014
12.1.2014 11:27:14   
NikaAnna
Wishes jaz pricakujem user posted image februarja (11.2.) Hvalaaaa user posted image
Imejte prelepo nedeljo, punce user posted image

_____________________________

''Out of difficulties grow miracles.''

(odgovor članu Wishes)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: II pričakujemo februarja 2014
13.1.2014 18:21:04   
*tedy*
NAVIJAMuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NikaAnna)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: II pričakujemo februarja 2014
13.1.2014 21:57:19   
Katte
Tudi jaz navijam (sem se že višje gori javila).
Sicer sem še na januarskem seznamu, vendar še nič ne kaže na O in znam pristati tukaj. Bom sporočila.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu *tedy*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: II pričakujemo februarja 2014
14.1.2014 8:24:24   
LittleSun
Še jaz pridem pokukat.
Močno navijam za vse vas. Še posebej za stare borke, ki že preedolgo čakate na magične pluske.

Pri nas še vedno nič, upanje je iz leta v leto manjše, a sem vredu. Srečna sem, da mi je bil dan en otrok in vsa moja pozornost je namenjena njemu.
Začela sem razmišljati o IVF, čeprav sem bila sprva čisto odločena, da ne grem v noben postopek. Morda pa letošnje leto prinese nove odločitve.

Pike poke mislim na vas, četudi se nič ne oglasim in vsaki od vas želim, da hitro zagleda user posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: II pričakujemo februarja 2014
14.1.2014 13:13:02   
Anonimen
js se preselim k vam, ne pričakujem je 8.2.

LS: pa si bila na kakšnih pregledih, al si obupala še predn si prišla do doktorjev?

Iza

(odgovor članu LittleSun)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: II pričakujemo februarja 2014
14.1.2014 13:28:55   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: LittleSun

Še jaz pridem pokukat.
Močno navijam za vse vas. Še posebej za stare borke, ki že preedolgo čakate na magične pluske.

Pri nas še vedno nič, upanje je iz leta v leto manjše, a sem vredu. Srečna sem, da mi je bil dan en otrok in vsa moja pozornost je namenjena njemu.
Začela sem razmišljati o IVF, čeprav sem bila sprva čisto odločena, da ne grem v noben postopek. Morda pa letošnje leto prinese nove odločitve.

Pike poke mislim na vas, četudi se nič ne oglasim in vsaki od vas želim, da hitro zagleda user posted image


smo te že povsod iskaleuser posted image . Si se očitno kar odklopila s foruma.

Glede IVF sem bila do pred pol leta tudi sama proti. Nato sem spremenila mnenje, a kaj ko je moj odločno zavračal. Sva že imela datum za konzilij a sem morala na žalost odpovedati. Tako, da je ostalo samo še upanje po naravni poti, mogoče malo s pomočjo moje G. Če ne bo šlo, grem do nje in ji povem situacijo. Mi je hkrati v uteho, da imam dve hčeri, tako da če ne bo tretjega, se tudi svet ne bo podrluser posted image . Zato bi vama rekla, če sta oba za, poskusita še to varianto, zgubiti nimata kaj, lahko pa samo pridobita

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: II pričakujemo februarja 2014
15.1.2014 10:57:37   
zlatolasek
Pozdravljene, ker je včeraj prišla M (kar pomeni da smo spet v boju) in bom ta cikel pričela s klomifenom, bi prosila, da me daste na seznamček....in sicer je NE pričakujem recimo 20.2 user posted image
Tokrat imam res veliko upanja, sicer sva začela delati na user posted image že junija, potem zaradi dolgih ciklov ni bilo uspeha, vmes sva zaradi nove službe tudi malo prekinila aktivno delanje, sedaj pa gre ZA RESuser posted image user posted image

So tukaj morda še katere klomifenke? Kakšen tretma imate 3-7 ali 5-9 dan?

Upam, da bo valentinček prinesel kaj user posted image .......in da se kmalu preselimo v drugo temouser posted image

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: II pričakujemo februarja 2014
15.1.2014 12:24:59   
Anonimen
js tut tko upam, ker so novebrčki super otroci user posted image

Iza

(odgovor članu zlatolasek)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: II pričakujemo februarja 2014
15.1.2014 12:27:58   
Wishes
A lahko do 24.1. počakam s posodabljanjem seznamčka? :) Razen če ima kakšna željo posodobiti :) (meni je kar fino postalo). Do 24.1. imamo namreč zadnje datume, ki jih še čakamo v januarju, tako da vas bom vnesla ko vidimo če bo še kakšna iz januarja sem padla :(

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: II pričakujemo februarja 2014
15.1.2014 13:21:27   
LittleSun
Tukaj sem ves čas, le javljala se nisem nič, ker nisem imela kaj povedati user posted image

Iza ja, za nama je že skoraj 2 leti v neplodnostni ambulanti, imela sem že vse možne preiskave, na koncu so ugotovili, da imam zaraščene jajcevode. Laparo najbrž nebi bila dovolj, tako da je bila top izbira IVF, ostalo ne pride v poštev.
Smolko kot sem sem pa kmalu zatem Ko so ugotovili kakšno je stanje z mojimi jajcevodi, dobila hudo vnetje jajčnikov, notranje krvavitve in cel kup nekega sranja, tako da sem bila primorana za določen čas na pauzo s posegi in vsem tem.
Včasih sem bila mnenja, da če ne bo šlo po naravni poti (prvič je namreč takoj uspelo), pač ne bo šlo. Sedaj pa počasi spreminjam mnenje in morda se odločimo za IVF.

MD pri nas je podobna situacija. Oba z možem sva bila proti, sedaj se jaz začenjam odtajat. Vendar, če bi se jaz 100% odločila, vem, da bi bil tudi on za, saj ve kako močno si želim še enega otroka. Se mi pa zdi, da je to res odločitev obeh, tako da če partner ni 100% potem boljše poskusit vse drugo prej.

Je pa še en problem, da zelo slabo prenašam vso hormonsko terapijo, tako da je to eden izmed glavnih razlogov zakaj tako odlašam.

(odgovor članu Wishes)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: II pričakujemo februarja 2014
15.1.2014 14:58:36   
witch
LS vesela sem da si se spet javila. Navijam in močno držim pesti za tebe. Naj vam bo letošnje leto naklonjeno user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: II pričakujemo februarja 2014
15.1.2014 15:08:29   
mamica deklicam
LS, boš videla, tudi za naju bo še posijalo sonce v obliki enega kričačauser posted image user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: II pričakujemo februarja 2014
15.1.2014 16:13:14   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: LittleSun

Tukaj sem ves čas, le javljala se nisem nič, ker nisem imela kaj povedati user posted image

Iza ja, za nama je že skoraj 2 leti v neplodnostni ambulanti, imela sem že vse možne preiskave, na koncu so ugotovili, da imam zaraščene jajcevode. Laparo najbrž nebi bila dovolj, tako da je bila top izbira IVF, ostalo ne pride v poštev.
Smolko kot sem sem pa kmalu zatem Ko so ugotovili kakšno je stanje z mojimi jajcevodi, dobila hudo vnetje jajčnikov, notranje krvavitve in cel kup nekega sranja, tako da sem bila primorana za določen čas na pauzo s posegi in vsem tem.
Včasih sem bila mnenja, da če ne bo šlo po naravni poti (prvič je namreč takoj uspelo), pač ne bo šlo. Sedaj pa počasi spreminjam mnenje in morda se odločimo za IVF.

MD pri nas je podobna situacija. Oba z možem sva bila proti, sedaj se jaz začenjam odtajat. Vendar, če bi se jaz 100% odločila, vem, da bi bil tudi on za, saj ve kako močno si želim še enega otroka. Se mi pa zdi, da je to res odločitev obeh, tako da če partner ni 100% potem boljše poskusit vse drugo prej.

Je pa še en problem, da zelo slabo prenašam vso hormonsko terapijo, tako da je to eden izmed glavnih razlogov zakaj tako odlašam.



user posted image vama želim vztrajnosti in poguma! Sej drugače sva že klepetali, sm Izabelina, samo ne maram, da se tm v okncu vidi v katerih temah sodelujem...
res želim vsem starim borkam sreče!!!

Iza

(odgovor članu LittleSun)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: II pričakujemo februarja 2014
15.1.2014 16:23:39   
NikaAnna
LS drzim pesti, da bo to leto uspesno user posted image
Wishes js kamot pocakam do 24.1 za posodobitev seznamcka, samo potem me pa prosim prestavi v cakajoce na user posted image ker user posted image NE pricakujem 11.2. user posted image
velik objem vsem skupaj user posted image

_____________________________

''Out of difficulties grow miracles.''

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: II pričakujemo februarja 2014
16.1.2014 12:22:15   
LittleSun
witch hvaaalaaa in iskrene čestitke ob rojstvu

MD sonček za naju itak že sije, imava srečo, da sva lahko mami. Tako sem vsaj jaz začela gledati na situacijo v kateri sem se znašla. Seveda pa bom presrečna, če se nam pridruži še kakšen mali čudež.

Iza se te spomnim...tudi tebi vso srečo

NikaAnna hvalauser posted image

Močno stiskam pestke, da se vse po vrsti kmalu preselite k sosedam user posted image

(odgovor članu NikaAnna)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: II pričakujemo februarja 2014
16.1.2014 12:31:42   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: LittleSun

MD sonček za naju itak že sije, imava srečo, da sva lahko mami. Tako sem vsaj jaz začela gledati na situacijo v kateri sem se znašla. Seveda pa bom presrečna, če se nam pridruži še kakšen mali čudež.



user posted image user posted image

se 100% strinjam s teboj, imamo pri nas prostor v srcu in hiši še za kakšnegauser posted image user posted image in se ga ne bom branila.

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: II pričakujemo februarja 2014
16.1.2014 13:29:48   
lily32
NAVIJAM!user posted image user posted image

V nove boje se ne bova podala. Je preveč stvari pod vprašajem. V prihodnjih nekaj letih bo z mojo službo bolj skromno. Zidali bomo in jaz se približujem 40, zato bomo verjetno ostali pri dveh. Si ne upava še enega privoščiti. Po eni strani sem malo žalostna in kar sanjam še eno nosečnost, po drugi strani se tolažim in sem vesela, da imam dva sončka doma.

Zato bom trepetala za vaše user posted image , da vsaj še malo podoživim veselo pričakovanje. user posted image

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?