|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ambulanta MB - 2. del
15.7.2010 12:11:22   
pikachu
Ja september, me stokamo da nam je vroče tebi pa more bit še tolko bol boga. Ampak boš zato kmalu imela svojo bebiko v naročju.

Glede križa pa je tako, da je čez dan kar vredu zvečer pa  se začnejo bolečine ko se vležem v posteljo in če hočem potem vstat mi mora kar dragi pomagat saj se nemorem premaknit.


_____________________________

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
22.02.2011 smo postali družina, saj sma v naročje dobila najin dolgo pričakovan zakladek

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Ambulanta MB - 2. del
15.7.2010 12:42:55   
talika81
pol pa moraš jutri absolutno to povedat tvojemu ginekologu. pa ti bo pol on povedal, kaj storiti. ker se lahko to samo stopnjuje. in bo stanje samo še hujše.
mene je križ bolel samo v nedeljo, to pa zato, ker sem bila v soboto cel dan na nogah. in sem se tudi v nedeljo vstala cela polomljena. in sem se mogla skobacat iz postle, ker me je bolel križ bolel ko user posted image .
ampak zdaj je že vredu.

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu pikachu)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Ambulanta MB - 2. del
15.7.2010 15:16:39   
latka
Beba75, se mi je zdelo da si verjetno pomešala datum, samo sem upala, da boš napisala 27.7.!user posted image

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Ambulanta MB - 2. del
15.7.2010 21:31:04   
beba75
latka ja škoda pa samo za en dan se bova zgrešili. No pa saj v postopku bova istem in potem če ne prej se bova pa na uz srečale. 

(odgovor članu latka)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Ambulanta MB - 2. del
16.7.2010 10:34:38   
talika81
pikachu, poročaj, kako si zrihtala pri G.

punce, men je že zdaj ful vroče. pa sam sedim in tipkam ter buljim v računalnik. kaj šele bo ... groza ...

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu beba75)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Ambulanta MB - 2. del
16.7.2010 10:41:08   
baby1978
Hello punce...

Vroče pa je ja, čeprav sem celi dan v stanovanju- pod klimo in uživam. Slabosti še zjutraj prisotne, ampak ne bruham več.Hvalabogu. Komaj čakam da grem na dopust, še 8 dni. Trebušček pa raste in raste, skrivat več ne morem svoje nosečniške žogice.

Pikachu- mislim, da obstaja blazina, katero preprečuje bolečine v križu v nosečnosti.

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Ambulanta MB - 2. del
16.7.2010 10:55:27   
talika81
baby, jaz mam pa še en teden do dopusta ... komaj čakam. user posted image   user posted image

uh, blagor tebi, da se lahko hladiš. jaz bi se tudi ... sam kaj ko nimam klime v pisarni.

ja, men tud trebušček raste. sedaj tudi jaz počasi ne bom mogla več skrivati. ampak sej je prav tako. user posted image   user posted image  men so pa slabosti skoraj čisto ponehale. tu pa tam jih še imam. ampak zob si pa še vedno ne morem normalno umivati. mi gre kar na bruhanje.- čeprav je kak dan boljš, no. sam je pa še vedno kar hudo.


_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu baby1978)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Ambulanta MB - 2. del
16.7.2010 13:37:50   
pikachu
Pozdravljene!

Sem že doma. Danes nisem zvedla nič novega ker mi gin. ni delal UZ, je rekel da se še zdaj tako ni nič spremenilo od ponedeljka. Dal mi je samo potrdilo za podalšanje bolniške in me naročil na pregled 4.8. ob 7.10..

baby ti greš na dopust in si v bolniški si si zato mogla uredit kako potrdilo?


_____________________________

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
22.02.2011 smo postali družina, saj sma v naročje dobila najin dolgo pričakovan zakladek

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Ambulanta MB - 2. del
16.7.2010 14:17:27   
talika81
kaj pa za bolečine v križu si mu povedala?


_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu pikachu)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Ambulanta MB - 2. del
16.7.2010 14:45:36   
baby1978
pikachu- jaz sem zaposlena v sosednji avstriji in sem že na predčasni porodniški, to pomeni, da lahko hodim okoli. Če si pri nas na bolniški, pa rabiš potrdilo od ginekolga v katerem piše, da ti priporoča menjavo klime, al pa pač reskiraš, tako kot večina in če pride kontrolla pač greš naslednji dan domov in pač rečeš, da si bila ta dan pri mami ali.....

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Ambulanta MB - 2. del
16.7.2010 15:21:22   
pikachu
talika ja in je rekel da če se bo stanje poslabšalo naj pridem takoj na kontrolo.Oziroma če se bodo bolečine začele pojavljati tudi čez dan.


< Sporočilo je popravil pikachu -- 16.7.2010 15:22:08 >


_____________________________

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
22.02.2011 smo postali družina, saj sma v naročje dobila najin dolgo pričakovan zakladek

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

(odgovor članu baby1978)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Ambulanta MB - 2. del
19.7.2010 7:04:51   
beba75


Jutro punce! Kako je pasala ta rahla ohladitev, se je dalo prav lušno spat. Sedaj pa v službo, upam da se je tam tudi malo ohladilo.

Lepo se imejte, lep začetek tedna in se pišemo.

(odgovor članu pikachu)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Ambulanta MB - 2. del
19.7.2010 8:28:44   
september1
jutro

včerajšnji dan je bil pa pravi balzam zame, no tudi to dopoldne še je. danes na večer oz jutr dopoldan pa pride moj user posted image domov.user posted image user posted image user posted image , je najin sinček kr ubogljiv.

lep sončen in ne prevoč dan vam želim

(odgovor članu beba75)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Ambulanta MB - 2. del
19.7.2010 10:21:58   
talika81
o, super, september. očitno sta se tvoj user posted image  in vajin user posted image  res na srivaj zmenila, da user posted image  počaka, da pride ati domov. da ti bo lahko v uporo, ko se bo začelo zares.

tudi zame je blo včeri pravi balzam, ponoči še bolj, danes dopoldne pa je itak super. je kar boljš,  ker se da dosti lažje dihat.

jaz mam pa v četrtek spet pregled in upam, da mi bo nardila UZ, da bom spet videla mojega user posted image . september, a je tebi na vsakem pregledu naredila UZ?

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu september1)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Ambulanta MB - 2. del
19.7.2010 10:50:35   
september1
talika men je na vsakem pregledu nardila UZ.

škoda, jst mam pa v petek kontrolo pr njej. bi se lahko srečale. jutr pa morm na ctg.

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Ambulanta MB - 2. del
19.7.2010 11:54:06   
talika81
ja, res škoda. no, dobro, pol lahka pričakujem, da ga bo men tud.
sam vpisala pa ti verjetno ti vsakega v knjižico al tud?

a res? aja, da vidijo, kako in kaj glede morebitnih podadkov al ne? na kolko dni pa moraš hodit na ctg?

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu september1)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Ambulanta MB - 2. del
19.7.2010 12:14:43   
september1
vse karkoli je delala, gledala, merla vse je vpisala, če ne ona pa sestra.

od 36 tedna naprej hodiš 1x tedensko na ctg.

zaj pa če hodiš v MB ne komplicirajo. Jst pa hodim v CE (mi je bližje) in je sestra mal sitna da kaj me pošilja tko zgodi.ampak te morjo vzet. ko si pa čez rok te pa naročajo na dva dni ali vsak dan odvisno od plodovnice(ker po ctg-ju mi nardi še UZ in pogleda količino in barvo plodovne vode)

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Ambulanta MB - 2. del
19.7.2010 12:22:44   
talika81
aja, ker kolker sem brala, maš plačanih samo 2 ali tri UZ-je prek zavarovalnice. zato sem rekla, da te malo vprašam.

a res? ma, kaj komplicira. boljš, da greš večkrat na pregled, ker se lahko mariskaj zgodi v enem tednu. že v enem dnevu. ti maš naslednji teden rok,a ne?

jaz pa čakam na izvide DHT-ja. sam glede na to, da me niso nič poklicali, je verjetno vse okej in da bom dobila izvid po pošti. ker mislim, da je tudi dr. pelkič rekla, da me bo poklicala, če bo kaj narobe.

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu september1)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Ambulanta MB - 2. del
19.7.2010 12:49:35   
september1
ja plačanih maš tri UZ na zavarovalnico, sam men ga je vedno nardila.

pa itak komplicirajo tam kjer ni treba.

je prejšnji teden bla najina G na dopustu pa jo je ena druga nadomeščala drgač zlo prijazna (vendar groba pr vaginalnem pregledu) no pa mi je rekla da če kje komplicirajo naj samo rečem da otroka slabo čutim, pa morjo ctg vsak dan delat če je treba.

ja zdaj si me pa spomnila, v mislih skoz odštevam dneve, 14,13,12,10,..... da pa je to zdaj že drug teden mi pa na kraj pameti ni padlo. hvala za opozorilo.user posted image user posted image user posted image user posted image


ja če bi blo kaj narobe bi te v parih dneh poklicali. tak je tud na amnio bilo pr men. je rekla da ko dajo plodovnico na gojišče se že v enem tednu opazi če se kaj nepravilno razvija, deli,....
tak da veselo uživaj v nosečnosti še naprej, še prehitro bo minilo.user posted image user posted image



(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Ambulanta MB - 2. del
19.7.2010 13:00:18   
talika81
ja, to vem, da je bila najina na dopustu. sam mislim, da je danes začela delat. HB, ker mi je ona super. user posted image

ja, normalno, kaj bodo komplicirali. bolje, da pogledajo. sej zato so tam, a ne? ampak itak morjo vedno komplicirati, ker bi drugače bilo preveč idealno, a ne?

ja, sej je tudi moja sodelavka rekla, da ko so njej delali ta test, so jo kar hitro klicali, da je lahko nekaj narobe.
ja, sej uživam in gledam trebuščeka, kako pridno raste.
in razmišljam, kdaj se naj naročim na morfologijo. kdaj je najbolj primeren čas.

september, kje si ti bila na morfologiji?

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu september1)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Ambulanta MB - 2. del
19.7.2010 13:13:25   
september1
ja danes je začela delat.

mene je G poslala v MB porodnišnico k dr. Završnikovi (priporočam), ker mi je ona delala amnicintezo in sem potem tud mogla k njej na morfologijo it. tak da če ti G ne bo nič rekla ji sama predlagaj če lahko greš k njej. no odločitev je tvoja.

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Ambulanta MB - 2. del
19.7.2010 13:20:41   
talika81
sej za morfologijo ne dobiš napotnice? al pač?

hvala za informacijo, si bom zapisala priimek. pa to dela tudi samoplačniško?

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu september1)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Ambulanta MB - 2. del
19.7.2010 13:37:02   
september1
kolkr se men zdi delajo morfologijo na napotnico.
in gre vsaka user posted image na morfologijo


< Sporočilo je popravil september1 -- 19.7.2010 13:38:18 >

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Ambulanta MB - 2. del
19.7.2010 13:40:16   
talika81
aja, ne vem. bom vprašala, ko bom mela pregled. to se tko al tko dela med 21. in 24. tednom al ne?
madona, sem dans radovedna in te utrujam s tem.

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu september1)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Ambulanta MB - 2. del
19.7.2010 13:55:20   
september1
ja to se dela po 20 tednu, jst sem šla v 21 tednu. in se je vse lepo že videlo.user posted image

nič ne utrujaš s tem, ti kr  vpraši če te kaj zanima.

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?