|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
6.7.2010 14:04:38   
Urša08
Tanci sem vesela da je Hana boljše, pa držim pestke da ostane hrana v želodčku

Birdy ojoj a veš da ne vem kok pogost čistim omarceuser posted image pomoje da niti 1x na mesec ne, razen če je kje res umazano. Joj kdo ti je pa reku da si packauser posted image Ma ne sekirej se zarad omaric sej nismo sužnje stanovanjauser posted image

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
6.7.2010 14:05:49   
birdy

IZVIRNO SPOROČILO: tanci29

HEJ

sva šli na en quck sprehodek...zdele je pojedla župco pa je še u želodčku..bomo vidli. drugače je pa čisto lepo razpoložena, nima vročine niti driske.

urša-tale rahla bomba je nekaj čisto vsakdanjega

katjuša-ful fajn da boste kmalu začeli fina dela, kdaj se imate plan preselit

birdy-uf ja tole skupno spanje pri nas ni šanse...še če sta vsak u svoji sobi se zbujata en druzgauser posted image ..omarice jest sem še slabš k ti


Tanci, upamda se Hana čimhitreje čist pozdravi!! Sej mogoče gre pa zdej na bolje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Glede omaric... Hb, pol očitno nisem taka packa. Iskren povedan sem debel pogledala. Itak vsak dan obrišem kej ker je mokro al pa umazan, ampak da bi pa načrtno vsak danuser posted image Moja teta to dela vsak dan, plus vsak dan pomiva (merka pa dva svoja vnuka, stara 2 in 1 leto). In pol je rekla kao da more prit k men pogledat kakšen svinjak mamo?user posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
6.7.2010 14:12:58   
Urša08
Birdy ma jaz bi teli teti sigurno kaj nazaj reklauser posted image ne sekiraj se če nisi obsedena s čiščenjem in raje drugače tisti čas preživišuser posted image Pri nas se pomiva 1x na teden - izjemoma večkrat če pride do kake katastrofe al pa bruhanja, sesam pa 2x , no če je res potrebno tud večkrat. 

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
6.7.2010 14:17:36   
Urša08
Dejte mi povedat kako reagirate ko otrok noče česa jest, ne mara. Mu skuhate drugo kosilo, vztrajate al kaj? 

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
6.7.2010 14:17:48   
Katjusa
Urša no to pa ni tak hudo......

Birdy ko čistim in brišem prah , takrat obrišem tud kljuke ponavadi nekje 1x tedensko.... no zdej pa tud bolj poredko k smo mal tu mal tam..... mi pa moj pomagauser posted image user posted image user posted image

Tanci selitev še ne vem ampak do konca avgusta že k pol grejo otroc verjetno tam v vrtec.... no vsaj Florjan... v bistvu nimamo nič planiran ker se nam ne mudi itak pa tud ni tako daleč...(25km)
sem vesela, da se je bruhanje umirilouser posted image user posted image user posted image user posted image .... lahko pride tudi od vročine (zraka)..... po bruhanju lahko sledi tudi driska, če gre za kako virozo tako smo mi imel par mesecev nazaj.... tak, da mal še pazite pri prehrani....

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
6.7.2010 14:18:58   
Urša08
Katjuša a za Benjamina niste dobil vrtca?

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
6.7.2010 14:20:26   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: birdy


IZVIRNO SPOROČILO: tanci29

HEJ

sva šli na en quck sprehodek...zdele je pojedla župco pa je še u želodčku..bomo vidli. drugače je pa čisto lepo razpoložena, nima vročine niti driske.

urša-tale rahla bomba je nekaj čisto vsakdanjega

katjuša-ful fajn da boste kmalu začeli fina dela, kdaj se imate plan preselit

birdy-uf ja tole skupno spanje pri nas ni šanse...še če sta vsak u svoji sobi se zbujata en druzgauser posted image ..omarice jest sem še slabš k ti


Tanci, upamda se Hana čimhitreje čist pozdravi!! Sej mogoče gre pa zdej na bolje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Glede omaric... Hb, pol očitno nisem taka packa. Iskren povedan sem debel pogledala. Itak vsak dan obrišem kej ker je mokro al pa umazan, ampak da bi pa načrtno vsak danuser posted image Moja teta to dela vsak dan, plus vsak dan pomiva (merka pa dva svoja vnuka, stara 2 in 1 leto). In pol je rekla kao da more prit k men pogledat kakšen svinjak mamo?user posted image

mislim, da jst nisem razumela tega kaj ti brišešuser posted image ..... tko da tist tedensko ne velja verjetnouser posted image

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
6.7.2010 14:20:52   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Katjuša a za Benjamina niste dobil vrtca?

ne vemo še zadnič je rekla da bo 99% ampak florjan bo pa 100%user posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
6.7.2010 14:23:25   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Dejte mi povedat kako reagirate ko otrok noče česa jest, ne mara. Mu skuhate drugo kosilo, vztrajate al kaj? 

mu pustim, da poje tisto kar je naprimer če je boranja ne je kuhanega korenčka mu ga pač ven poberem..... ne kuham posebejuser posted image večinoma pa vse jesta ker skos isto kuhamo..... edin mladega pečenega krompirja mi ni hotu jest ker je bil bolj na debelo kot pomfri (sem vztrajala, da je vsaj enega pojedel oz. da je poskusil) pol je pa čebela na morju tak fino rezala pa je jedel in pol je tud doma debelega jedel, ko sme mu povedala, da je tak k od tete čebeleuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
6.7.2010 14:25:27   
birdy
Katjuša, mislm, prov vrata od omaric. Če pogledaš tko mal pod kotom, pa iz večih strani to probaš, a maš kje kej šekast? No, kolkrat to brišeš, da ni šekast?user posted image Tist kar je pa prov očitno umazan pa verjetno itak sprot, tist k pogledaš iz helikopterja pa se viduser posted image Al pa če je mokro...

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
6.7.2010 14:25:57   
Urša08
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Dejte mi povedat kako reagirate ko otrok noče česa jest, ne mara. Mu skuhate drugo kosilo, vztrajate al kaj? 

mu pustim, da poje tisto kar je naprimer če je boranja ne je kuhanega korenčka mu ga pač ven poberem..... ne kuham posebejuser posted image večinoma pa vse jesta ker skos isto kuhamo..... edin mladega pečenega krompirja mi ni hotu jest ker je bil bolj na debelo kot pomfri (sem vztrajala, da je vsaj enega pojedel oz. da je poskusil) pol je pa čebela na morju tak fino rezala pa je jedel in pol je tud doma debelega jedel, ko sme mu povedala, da je tak k od tete čebeleuser posted image user posted image user posted image



Ma pri nas je začel Nejc štrajkati pri rižoti, no očitno mu riž ni všeč ker mlečnega tud ne je. In sem kar mal obupala in ga ne silim, mu pač kej skombiniram kako juhico al pa če od prejšnjega dne kej ostane. Sej ne vem če prav delam in bi mogla vztrajatuser posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
6.7.2010 14:27:44   
Katjusa
od včeraj ima Benjamin novo besedo in sicer DOBER s takim čudnim naglasom ampak tok simpatično.... neki poskusi al pa ko je da v usta in reče: mmmmm dobeluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
sicer je pa tak k Hana od tanci se ne pusti hranit ampak hoče sam jest in mu pustim, čeprav imamo pol povsod polno.... zelo prav nam pa pride plastičen slinček , ki je na koncu mal zavihan in ko poje vse iz krožnika še poje iz slinčka..... da ne boste rekle "bljak" jst ta slinček po vsakem hranjenju umivam kot posodouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
6.7.2010 14:29:47   
Urša08
Katjuša super za novo besedouser posted image user posted image user posted image user posted image pa lepo da mara ta slinček, pri nas ga Žiga ne prenese.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
6.7.2010 14:31:07   
Urša08
Grem še igrače mal na kup dat, potem pa mal na kvčka dokler Žiga še spi.

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
6.7.2010 14:31:30   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: birdy

Katjuša, mislm, prov vrata od omaric. Če pogledaš tko mal pod kotom, pa iz večih strani to probaš, a maš kje kej šekast? No, kolkrat to brišeš, da ni šekast?user posted image Tist kar je pa prov očitno umazan pa verjetno itak sprot, tist k pogledaš iz helikopterja pa se viduser posted image Al pa če je mokro...

vratca pa res ne vsak teden sploh pa ne stranice tko 1x na 2 mesecauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image razn po potrebi..... ampak kljuke pa vedno k prah brišem ker tiste so pa itak tud prašne in bolj umazene k vsi prjemamo.... no ampak vratca na kuhinji pa večkrat k imam taka rdeča in se vse vidi tko da kuhinjo pa 1x14 dni ziher ampak sam od zunaj se pravi fronteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image če pa kdo pokliče da pride na obisk pa tud na hitro obrišem čeprav je blo 2 dni nazaj.... ker imamo vhod v kuhinjo in se to takoj vidi.....pa pomivalni stroj ke inox in ga je tud treba redno.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
6.7.2010 14:33:07   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Dejte mi povedat kako reagirate ko otrok noče česa jest, ne mara. Mu skuhate drugo kosilo, vztrajate al kaj? 

mu pustim, da poje tisto kar je naprimer če je boranja ne je kuhanega korenčka mu ga pač ven poberem..... ne kuham posebejuser posted image večinoma pa vse jesta ker skos isto kuhamo..... edin mladega pečenega krompirja mi ni hotu jest ker je bil bolj na debelo kot pomfri (sem vztrajala, da je vsaj enega pojedel oz. da je poskusil) pol je pa čebela na morju tak fino rezala pa je jedel in pol je tud doma debelega jedel, ko sme mu povedala, da je tak k od tete čebeleuser posted image user posted image user posted image



Ma pri nas je začel Nejc štrajkati pri rižoti, no očitno mu riž ni všeč ker mlečnega tud ne je. In sem kar mal obupala in ga ne silim, mu pač kej skombiniram kako juhico al pa če od prejšnjega dne kej ostane. Sej ne vem če prav delam in bi mogla vztrajatuser posted image


jst ge nebi prav silila.... mu pa lahko vedno ponudiš, če noče pa kaka juhica v rezervi.... florjan je imel ful rada paradižnik k je bil mali pol ga je pa naenkrat nehal jest in sem mu ga vseeno vedno ponudla pa ga ni hotu..... no zdej ga spet je sicer pride dan ko reče da ga ne bo ampak ga pa je.

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
6.7.2010 14:33:07   
birdy
Urša, nič bat sem tud jst nazaj rekla... Da ne vem kaj delajo da more vsak dan pucat. No, pol se je pa začel... Pol je pa še moja mat rekla, da ona to tud vsak dan puca kadar sta tamali pri njejuser posted image Sem rekla, kaj a kr vse, in je rekla da ja... Sem povedala da mi umijemo roke in da ni nč umazan k kej prijemata, kar pa se umaže pa se sprot pobriše, ne šele zvečer. Pol se je pa še začel da bi mogla vsak dan pomivat... Never ending story. Moja mat je itak prsmojena, kadar ma tamale pri seb pomiva tud trikrat na dan. S tem da ma stanovanje v treh štukih, pomiva samo spodaj, kjer je dnevna in kuhinja. Skratka pomiva tok velko površino kot da bi jst vsak dan svojo dnevno in kuhinjo pomivala. Pa je tega zih ene 50 kvadratov, če ne več (to moj bolj ve).

Če česa ne jejo, morjo jest vseenuser posted image Ma pri nas ni tko da prov ne vem celga kosila ne bi jedl. Neli ne mara precej zelenjave in iz kake rižote pol ven pobira, kaj čem. Vse ji pa rečem da nej proba. In če ji ni všeč pol ne je. Druzga kosila pa jst ne kuham, al pa posebi. Verjetn zato ker pri mojem kuharskem znanju in želji po kuhanjuuser posted image še tisto prvo kosilo komi skuhamuser posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
6.7.2010 14:34:49   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Katjuša super za novo besedouser posted image user posted image user posted image user posted image pa lepo da mara ta slinček, pri nas ga Žiga ne prenese.

beni k je lačen zleze na stol in se potem skobaca v svoj stolček in si da slinček kr takoj goruser posted image user posted image user posted image user posted image jst bu ga vedno pripravim tak da ko ga spucam pa njegovo mizico mu ga dam kr nazaj na mizico in potem je tok posrečen k rpideš za njim v kuhinjo in sedi na svojem stolčku in ima napol zataknjen slinčekuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
6.7.2010 14:39:15   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: birdy

Če česa ne jejo, morjo jest vseenuser posted image Ma pri nas ni tko da prov ne vem celga kosila ne bi jedl. Neli ne mara precej zelenjave in iz kake rižote pol ven pobira, kaj čem. Vse ji pa rečem da nej proba. In če ji ni všeč pol ne je. Druzga kosila pa jst ne kuham, al pa posebi. Verjetn zato ker pri mojem kuharskem znanju in želji po kuhanjuuser posted image še tisto prvo kosilo komi skuhamuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image no tako je pri nas sicer rižota in solata če ne je rižote je res mal problem al da poje sam meseka ven pa solatouser posted image ne vem mislim, da juhica ne škodi sploh če je prejšni dan ostala...... bi pa jst vztrajala mogoče da al pove zakaj tega ne je al pa da poskusi.....
sem pa ugotovila, da jih v vrtcih tud kdaj silijo s čim..... zadnič mi je flori reku da je mogu peso jestuser posted image user posted image user posted image user posted image mislim mi je ne jemo doma ne vem zakaj bi jo mogu.... ok če mu je dobra naj jo je če je pa noče pa ne ga silit...

birdy vpraši mamo pa teto kolk tanka vrata imajo od brisanjauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
6.7.2010 14:40:37   
Katjusa
moj mišek mali se je zbudil in kliče ATI a nej grem jst k moj pride šele okol 17.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
6.7.2010 14:41:06   
birdy
Ja, sej Katjuša, jst če bi mela tako barvo k ese vse vid bi tud večkat pucala. Al pa kak sijaj varjanta (a maš ti slučajn to?). Sej pečico tud vsaj 1x na teden spucam k se vse vid (škoda k nisem tko pri oknih, sam so mal večjauser posted image ), sam da bi pa moje hvaležne omarice... To pa ne! In tud moja mat ma take hvaležne, mal manj kot jst sicer ampak še vedno ok.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
6.7.2010 14:43:42   
Katjusa
birdy zdej je mat  barva v novem stanovanju bo pa sijaj..... mislim,d a si bom kr cunje na roke pršila al pa bom v bombažnih rokavicah vse delalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sicer sma pa kupla tud vrata za kuhinjo (zdej jih ni bilo) tak, da bom lahko obisk peljela kr v dnevno pa ne bodo kuhinje vidluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image no drgač če ni prehudo itak sam stelex pošpricam in obrišem pa se šajnauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
6.7.2010 14:46:01   
Urša08
Katjuša in Birdy ma mislim da že od nekdaj ne mara riža sam je vedno en mal pojedel, zadnje parkrat pa pove da ni dobr in sem mu ene 14 dni nazaj rekla da nej vsaj 5 žličk poje pa je kr žveču tist, na konc že skor bruhal tko da sem si rekla da ga s hrano pa ja ne bom silila user posted image Mu pa še vedno ponudim rižoto in potem je back plan kaka juhica, ker sem mnenja da nekaj toplega pa more dobit za kosilo. 

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
6.7.2010 14:47:03   
Katjusa
birdy evo taka je sam da imam zdej pri štedilniku inox velik hladilnik pa inox štedilnik in tam k je pobarvan pomivalni stroj je zdej tud vse inoxuser posted image user posted image user posted image user posted image sej bi slikala pa imam poln pultuser posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
6.7.2010 14:48:45   
Urša08
Birdy jaz mam tud bolj take hvaležne omarice k jih ni treba vsak dan glancatuser posted image user posted image user posted image user posted image

Eto jaz še kar zabušavam namest da bi kej nardila. Se je pa ravnokar Žiga zbudil in že koraka sem. No grem počasi kosilčka dat na moizo smo dons pozni.

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?