|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
6.7.2010 14:50:20   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Birdy jaz mam tud bolj take hvaležne omarice k jih ni treba vsak dan glancatuser posted image user posted image user posted image user posted image

Eto jaz še kar zabušavam namest da bi kej nardila. Se je pa ravnokar Žiga zbudil in že koraka sem. No grem počasi kosilčka dat na moizo smo dons pozni.


a žiga sam pride iz postelje? moj si še kr pojeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   [Brisano sporočilo]
6.7.2010 15:32:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Katjusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
6.7.2010 15:37:46   
sjmm
dan!

mi že neki dni tlele u straškem štrašimo!!!

net bol tko tko

smo se pa vozil skor 7 ur..je bla ena nesreča...se je seno vnelouser posted image user posted image

Maj je tooook trmast, da še nisva z mojim kej dost uživala, no, pa ta velki tok bol uživajčkajo...pa še družbo z našga konca majo!!!!

drgač je kamp lep, plaža super....sam kućica pa bol tko tko...pa tale terasa je mal got dvignena...pa skou malega lovimo...je cel razbojnik...se pa dere histerično za vsak NE....nova moda al sam dopustniško razpoloženjeuser posted image user posted image user posted image user posted image


birdy in čebel@...čestitke za maturo...kok ste pridne!!!!!!!!!!!

urša
...pocajtajte se hitro!!!!

dons mam mau kuhalne pauze...je šel moj po pice...sej kr paše...k drgačkuham k pr norcih ...tle so mulci še bol lačniuser posted image user posted image user posted image

najbolj všeč so mi večerni sprehodi...takrat se počutm k d sm na dopustuser posted image user posted image user posted image user posted image

ajde, babnce vas pogrešam, lepo pozdravlam...bodte mi u cvetju!!!!!

sej se še kej pokonektam!!!!


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
6.7.2010 15:39:09   
sjmm
IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

Dan

Sm kr mal utrujena od letanja....pr arhitektu se še nismo nč konkretnega zmenil, smo sam bl debateral....Šimetu se je mal tema delala k je un začel z enimi idejami, d je zdej moderno, d maš v najvišjem nadstropju kuhno pa dnevno čez cel štuk, ker so ful lepi razgledi venuser posted image , spodaj pa spalniceuser posted image user posted image user posted image  in d nej še tloris tega štuka prneseva, d bi tle kr mal stene podiraluser posted image user posted image user posted image .....pol smo prešli na izolacijo in ventilacijo in naju je poslal še k enmu svetovalcu, tko d je treba še par gradbenih zadev dorečt, pol pa naprej.....mislm d bo glih ene 2015 vseljivouser posted image user posted image user posted image

Bagarist je zrihtu vse hribčke, dolince in ravnince in prav luštn zgleda, vrtnarček mi je poslal predračunuser posted image  ......morm tastarga politično prepričat d nujno rabmouser posted image , ker so ful lušne rastlince, sploh Acer palm. atrop- rdečelistni  pahjčast javor me je čist nakuruuser posted image user posted image user posted image , pa wimbldonska trava v tepihu ni d niuser posted image .......sam že vidm d bo spet: Kaj bo pa mamica rekla......

Šibam po tamale, pol pa spet naprej, Šime že u kombinezonu pr mamici podira eno staro krušno peč.

TANCYuser posted image za Hano, pa d čim prej dobite ključe.





pr vs je pa skoz turbo vklopln ...vidm!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
6.7.2010 20:53:37   
Katjusa
sjmm ravno dons sem nate misla, k ni blo v skrinji nič meseka.... upam, da se maj kmalu privadi novega okolja in boste užival 100/huser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

čebela poslala sem ti slike od Pikija upam, da si dobla......

lep večer vsem skupajuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
6.7.2010 21:29:55   
Onasiss
ČEBEL@ IN BIRDY.... ČESTITKE ZA MATURO!!!!!!!!!!!1user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   kdaj gresta na maturantski izlet???????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
6.7.2010 21:33:31   
Onasiss
tanci.... vau a se že selte??? superrrrrrrrrrrrrrrrrrr... pa žmilion user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za Hano-lumpo....user posted image res je faca.... upam, da ni kaj resnega.


kolumbo..... vam pa res ni dolgčas...user posted image

sjmm.. hvala za pozdravčke iz Paga, daj pošl še kaj morskega sončka... plissssssssssssssss


Katjusa.... a tisto je tvoja kuhinja?? deluje fulll seksualno rdeče....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

So what....

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
6.7.2010 21:37:38   
Onasiss
Danes smo imeli spet prepihavanje učkov, u bistvu ni bilo v očesnem mešičku nobenega gnoja (HVALA BOGU) IMELA JE PA KAO BOLJ ZATEKLO OČESNO SLUZNICO AL NEKI TAZGA... NO SKRATKA ZDAJ NAJ BI sory črke...bila stvar čist ok, drugače pa, če ne bo ok, do drugega leta stvar boljša, ji bojo morali vstaviti cevkouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ... upam da ne...user posted image



_____________________________

So what....

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
6.7.2010 21:40:04   
Onasiss
No... prehlad se loteva tud mene (ker pri odprtem oknu user posted image user posted image user posted image user posted imageuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sem celo noč krehala k en star dec, sem hodila po med u kuhinjo, pol sem pa kar ž žlico u ustih na kavču zaspala...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   [Brisano sporočilo]
6.7.2010 22:44:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Onasiss)
  Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
7.7.2010 6:02:28   
Čebel@
jutrouser posted image user posted image user posted image

katjuša....sem dobila slikice-full ti hvalauser posted image user posted image user posted image



Čebela vidm d že 2 dni pijeuser posted image  in nas ne šmirglauser posted image
vidim da sem pogrešanauser posted image user posted image user posted image .........nič ne pijem-sem tok  čudna zadnje dneve da sem že kar test delala,ampak ni ničuser posted image user posted image



user posted image se oblečt in v službo-lep danuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
7.7.2010 6:34:03   
baki
jutrooooouser posted image .kako smo kaj?mi smo vredu.se prpravlamo za na morje.(katja ne vsi).regres naj bi bil šele oktobrauser posted image ,bo šlo po moje vse v stečaj.mi vrjamete da se fullll bojim kaj bo.mah glavno da je sonce zuni da lahk gremo venuser posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
7.7.2010 7:07:56   
Urša08
jutro

Čebel@ naj se počutje izboljša ali pa vsaj pokažeuser posted image user posted image potem vsaj veš zakaj si takuser posted image user posted image user posted image user posted image

Kolumbo uvau to pa boš mela dons obisk user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image aja moje počutje bistveno boljše, še mal smrkanja pa mal buča boli

Onasiss user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sjmm miss you user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sem vesela da uživate, kaj pa Majčija daje pa pojma nimam, mogoče pa ni navajen mamice delituser posted image user posted image user posted image

Onasiss držim pestke za Evito, da ne bo treba cevke vstavit

Baki ojoj naj se situacija izboljša, Katja pa naj uživa v kolonijiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baki)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
7.7.2010 7:08:25   
baki
zaspankeuser posted image user posted image .nosečnicam je oproščenouser posted image user posted image

(odgovor članu baki)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
7.7.2010 7:08:57   
Urša08
Baki sem že na delovnem mestuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baki)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
7.7.2010 7:09:21   
baki
o urša a je zajtrk že na mizi?

(odgovor članu baki)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
7.7.2010 7:12:18   
Urša08
IZVIRNO SPOROČILO: baki

o urša a je zajtrk že na mizi?


Baki kje pa, me je mož komi s postle spravil, da sem otroka prevzelauser posted image user posted image user posted image user posted image joj men se še vedno samo spi, pa sem šla že ob 9 spat. Trenutno pijem kavico, tamaledva se pa igrata. Mam par minut zase. Kaj pa tvojedva počneta? Še spita?

(odgovor članu baki)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
7.7.2010 7:12:42   
baki
jst sem tudi že na delovnem mestu.sem že dala stroj cot prat pop.pa nesem dol k mami da jih zunaj obesim.so suhe v dveh urah.nimamo balkona pa nimam kam obest.pozimi pa jih imam v stanovanju al pa jih dam v sušilca.KOSILO-zelenjavna juha+kipjeni knedeljniuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baki)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
7.7.2010 7:13:42   
baki
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

IZVIRNO SPOROČILO: baki

o urša a je zajtrk že na mizi?


Baki kje pa, me je mož komi s postle spravil, da sem otroka prevzelauser posted image user posted image user posted image user posted image joj men se še vedno samo spi, pa sem šla že ob 9 spat. Trenutno pijem kavico, tamaledva se pa igrata. Mam par minut zase. Kaj pa tvojedva počneta? Še spita?

zaenkrat še.se nik že zbuja.šibam

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
7.7.2010 7:16:40   
baki
evo nik je pokonci.katji sem prej dala ab zdej pa še malo drema.

(odgovor članu baki)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
7.7.2010 7:18:16   
Urša08
Baki dobr da maš mami bliz da lohk tam cunje posušiš. Men je pa v petek mehčalca zmanjkalo pa ga še vedno nisem kupla, cune se pa kar kopičijo. Bom šla najbrž kar na sprehod do trgovine da začnem prat.

Kavica popita tko da grem počas tamalima zajtrk narestuser posted image

(odgovor članu baki)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
7.7.2010 7:19:46   
Urša08
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Birdy jaz mam tud bolj take hvaležne omarice k jih ni treba vsak dan glancatuser posted image user posted image user posted image user posted image

Eto jaz še kar zabušavam namest da bi kej nardila. Se je pa ravnokar Žiga zbudil in že koraka sem. No grem počasi kosilčka dat na moizo smo dons pozni.


a žiga sam pride iz postelje? moj si še kr pojeuser posted image user posted image user posted image user posted image



Katjuša ja Žiga sam vstane iz postelce. Sva mu kake dva meseca nazaj dala tri lajštice vn in sedaj sam vstane, imam prišparano dvigovanje kar mi odgovarja, no pa ponoči je tud fino k sam pride k nama če želiuser posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
7.7.2010 7:21:05   
Urša08
še jutranja kavica
user posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
7.7.2010 7:31:40   
simonakr
Jutro punce!
Urša - hvala za kavico. Jo rabim da ne bom zaspala na šihtu user posted image  Dons mam nekej CTGjev tko da mi ne bo dolgčas. Pa sej glih takrat ko se spraviš nekaj počet pride kakšna za recept, pa telefonov je neomejeno user posted image

tko šibam da ne bodo rekl da na delovnem mestu samo na netu visim. user posted image user posted image

_____________________________

"Nihče ni nikoli tako visok kot tedaj, ko poklekne k pomoči potrebnemu otroku."

RDEČI NOSKI

19.2.2009 se je rodil naš škorček Larisa

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
7.7.2010 8:34:53   
baki
šment a ni nobeneuser posted image

(odgovor članu simonakr)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?