|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
9.7.2010 8:33:58   
Reby
Dobro jutro! user posted image
Že dolgo nismo pili kavice.

user posted image

komarji, klopi - jaz sem kupla nekaj prav za otročke v lekarni - na naravni bazi, Mosquito in še neki piše, sem pozabla, lahko potem pogledam, ker imam kar v avtu
zoo - mi z mojimsončkom in Zojo smo se imeli super, Zoja je takšen cuker, vedno lepša pupika in res hecno, kako otročki napredujejo, odkar smo se nazadnje vidle, pa je tega dober mesec. Tomi je bil deležen Zojinih lupčkov user posted image , pa še nafutrala ga je s piškotkom direktno v usta user posted image
Vidim, da ste se popoldanske tudi imele super.

(odgovor članu gapii27)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
9.7.2010 8:58:32   
mismis
No mamice, vidim da ste včeraj uživale v živalskem vrtu, ene dopoldne, druge popoldne user posted image user posted image user posted image

lepo, lepo boste že zdaj v rani mladosti poparčkale deco, samo upam da imate dovolj fantov za punce oz. dosti punc za fante user posted image


pa lep dan, za nas ki smo v službi je super, ker je danes petek

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
9.7.2010 9:21:57   
lučka 25
calgel, upam da se da res spet dobit, ker nam ga bo zmanjkalo. Mala pa ko jo zobki matrajo sam pokaže na tubo, da naj namažem.

proti komarjem in klopom - mormo še nabavit. Tisto tvoje Reby pa tud mislim da je dobro, ni mela Neža nobene reakcije. sonček, sem pa gledala tudi tisto na netu, da je tudi naravno, tako da razmišljam tudi o tej nabavi al pa od Reby.

zoo: madonca sem vam fouš.user posted image Ker na obisku pri sošolki smo ble smao dobre pol urce, pa tok vožnje sem in tjauser posted image . Še dobro, da smo šle k njenim staršem, ker ona se je pa sedaj preselila nekam na konc sveta user posted image  Upam, da se do konc avgusta še kaj dobimo, ker potem pa meni ne bo kar tako zneslo, ko bom v službi, edino popoldan še.

mismis, sem pa prav vesela ko te vidim med nami. Ja, pa petek je.....je tudi meni najljuši dan user posted image  Mislim nate še pa še.

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
9.7.2010 10:13:49   
gapii27
hvala babike

no sem včiraj našima junakoma namontirala cucelj 2 za večerjo, ker sem dodala 3 žličke riževih kosmičev... joj sta pojela v 5 minutahuser posted image   Jakob je lepo papcal-počasi,Ažbe pa je kr pavze naredil, da se je nadihaluser posted image

bom danes dala 5 žlič rižkota zraven, da bo bolj gosto-piše da lahk 5 žličk

no po končanem futranju sta pa sam strmela in se mi je zdelo da še kr čakata, da kaj dobitauser posted image

sem ju položila v pojtlo ob 20.30 in sta spala do 07.00user posted image   tak da vrjetno sita sta bla, sam hit je blo mimuser posted image

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
9.7.2010 11:35:04   
lana70

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

semper, lepo je bilo videt tebe in velikega K! user posted image

lana, tebe je bilo pa lepo spoznat, da o Ž. niti ne govorim user posted image  sam nasmešek!



Enako user posted image user posted image user posted image , sem bila prav vesela, pa takega zlatega otročka imaš, ma obe s Semper, ja ja, ti otročki skoraaaaaj IVF / IVF so pravi cukri. K je pa res velik fant. Upam, da se še kaj dobimo user posted image user posted image user posted image . Ma tisto tvoje hendlanje s kolesom mi ne gre z glave, se mi je tako fino zdelo....hm, jst bi tut user posted image , ko bo čas. Pošljem fotko našega druženja, Semper, ti mi pa pošlji mail.

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
9.7.2010 15:17:41   
Sempervivum
IZVIRNO SPOROČILO: lana70


IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

semper, lepo je bilo videt tebe in velikega K! user posted image

lana, tebe je bilo pa lepo spoznat, da o Ž. niti ne govorim user posted image  sam nasmešek!



Enako user posted image user posted image user posted image , sem bila prav vesela, pa takega zlatega otročka imaš, ma obe s Semper, ja ja, ti otročki skoraaaaaj IVF / IVF so pravi cukri. K je pa res velik fant. Upam, da se še kaj dobimo user posted image user posted image user posted image . Ma tisto tvoje hendlanje s kolesom mi ne gre z glave, se mi je tako fino zdelo....hm, jst bi tut user posted image , ko bo čas. Pošljem fotko našega druženja, Semper, ti mi pa pošlji mail.


Ojla user posted image

Meni je bilo tudi ful luštno v ZOO, pa Ž je res ena sama smejka user posted image  M je pa itak tako srčkan, da je kajuser posted image  Upam, da se še kaj zmenimo user posted image

Ko sem prišla domov, me je pa čist zvilo user posted image  Začelo zebst, kar koža me je bolela, glava, grozljivo. Sem takoj vzela lekadol, da sem vsaj približno lahko tamalega zrihtala. Pol sem pa šla kar spat. Tamali je, kot da bi vedel, spal celo noč, do 6-ih. Potem sva pa še prejle skupaj eno kitico oddremala. Tako da sem malo bolje.

Lep dan vsem!

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
9.7.2010 21:19:58   
gapii27
naš Ažbe pa ima vročinouser posted image

gremo spat počasi

nočko

(odgovor članu Sempervivum)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
9.7.2010 21:24:27   
sonček33
Pikapoke za Ažbeta. naj bo noč mirna, jutro pa zdravo.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu gapii27)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
9.7.2010 21:28:52   
Sempervivum
Sonček, je L že kaj bolje?

Pikepoke za Ažbeta tudi od mene.

Moj smotko pa noče zaspat. Sva probala že 2x na joški, pa tako in drugače ... ništa. Zdaj sem ga malo pustila, mogoče rata. Aaaaaah, še kar se oglaša  user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
9.7.2010 21:33:09   
sonček33
Sonček, je L že kaj bolje?

Semper, bolje. Hvala.  Čez dan je sploh že čist zdrav,. ponoči je mal bolj slabo, ker s emu zabaše v grlu ...no ja, upam, da bo današnja noč z več spanja.

Tudi L. je šele zdaj zaspal. Dovolj, preveč, energije imajo tile naši faloti.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Sempervivum)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
9.7.2010 22:14:22   
Sempervivum
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Sonček, je L že kaj bolje?

Semper, bolje. Hvala.  Čez dan je sploh že čist zdrav,. ponoči je mal bolj slabo, ker s emu zabaše v grlu ...no ja, upam, da bo današnja noč z več spanja.

Tudi L. je šele zdaj zaspal. Dovolj, preveč, energije imajo tile naši faloti.


No, fino, da gre na bolje. Mirno nočko vsem user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
9.7.2010 22:32:55   
Goldy
Čer!

semper* - super, da si bolje.

gapii - pikepoke za Ažbeta in tudi jaz vam želim mirno noč.

sonček - superca, da je L že bolje!

lučka - user posted image , ker se ne bomo videli...

Mi imamo najbolje nore dni v letu. Smo prejle šli malo pogledat, pa smo z A kmalu pobegnile domov. Mož je še ostal z mojim očetom in mojim bratom zunaj. Jutri dobimo obisk iz Gorenjske, zvečer pa še oba brata prideta. Imamo tako tradicionalno družinsko druženje. Pa seveda nastopamo oz. jaz malo šefico špilam.user posted image

semper* - javi se!!!user posted image

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu Sempervivum)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
9.7.2010 23:13:32   
Sempervivum
IZVIRNO SPOROČILO: Goldy

semper* - javi se!!!user posted image


Evo me, tukaj sem user posted image
Sem prav študirala, če se boš danes kaj javila, glede na to da je petek user posted image user posted image

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
10.7.2010 8:14:08   
biba007
Dobro jutro, pupike!

LBjček časti za 2muser posted image . Je čisto taprava, samo prosim ne me vprašat, če sem jo sama pekla - ker potem se Bibon počuti čisto preveč gospodinjsko neadekvatno ... user posted image

user posted image

(odgovor članu Sempervivum)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
10.7.2010 9:20:27   
gapii27
jutro

no danes je že boljše...sem mu včiraj dala svečko, ker je mel čez 38,5 in mu je na srečo padla... sem mela probleme s to svečko... je skos jo ven metalouser posted image   kak je čutil, da sem mu ju not dala se je začel napenjat... no pol pa sem jo skos držala dokler ni zlezla globjeuser posted image   bogi siromak, upam da ne bbo dobo kake fobije

zdej pa že čebeta in si poje tako, da je vidno boljšeuser posted image    hvala za pikepoke


(odgovor članu biba007)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
10.7.2010 9:22:30   
gapii27
oooo bibonček sem misla, da si kje v in0ozemstvu, ko te ni blo nikjer "opazit"user posted image

cmoka LB-ejčku za 2 mini rojstbi dan

(odgovor članu gapii27)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
10.7.2010 11:41:57   
Reby
Pupike uživajte, mi gremo na morčka user posted image

Pikapoke vsem bolančkom user posted image  user posted image  user posted image
Čestitke LB-jčku za 2 meseca user posted image . Pravi korenjaček.

(odgovor članu gapii27)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
10.7.2010 14:28:21   
lana70
Pa kaj je zdaj to user posted image , sami bolančki !!! Pikepoke, za hitro okrevanje user posted image user posted image user posted image user posted image .

Bibon, mi smo pa včeraj imeli 4 češnjeuser posted image user posted image user posted image ..tut čist taprave user posted image , jap, tut jst sm te imela na sumu, da pohajate kje around the world.

< Sporočilo je popravil lana70 -- 10.7.2010 14:30:42 >


_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
10.7.2010 14:31:57   
lana70

IZVIRNO SPOROČILO: Reby

Pupike uživajte, mi gremo na morčka user posted image




Rebič...en maksimalni odklop ti želim user posted image user posted image user posted image , uživajte.

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
10.7.2010 23:05:23   
Goldy
reby - uživajte na morju!user posted image

lana - čestitke za 4 češnje!user posted image

biba - čestitke za 2 češnji!user posted image  Jaz sem tudi mislala, da ste kje v inozemstvu. Sem hotela že kakšno mednarodno tiralico razpisat.user posted image

gapii - superca za A!user posted image

semper* - včeraj nismo imeli vaj. Imamo namreč PivoCvetje. Smo pa imeli danes generalko in jutri nastop - Ohcet po starih šegah.

sabsa - sem te prej opazila!!!user posted image

Smo imeli obisk in se imeli lepooo. Smo šli 2x v mesto. Samo sva mi2 ob ene pol desetih "pribežale" domov. Prevelika gužva, preveč hrupno...user posted image  Nočko!!!

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
11.7.2010 0:30:01   
Sempervivum
Goldy - pivo, cvetje, pa še ohcet ... ja pa saj ti si čisto v rožicah user posted image  Lepo se bere tole. Uživajte!

Reby - lepo se imejte na morčku user posted image

Biba - hvala za tortico. Je super, pa še taprava ... njami. Zdele bi pasala ena taka user posted image  Čestitke tudi z moje strani za tini mini rojstni dan user posted image

Lana - tudi vaši Ž vse lepo za 4 češnjice user posted image

Gapii - jutri bo pa že čist OK, tale tvoj fantič user posted image  Tadrugi pa itak user posted image

Toliko na kratko. Ura je že pozna, jaz sem sicer bolje, jutri gremo pa na nečakov RD, tako da bo tudi luštno.

Lepo nedeljo vsem!

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
11.7.2010 6:18:53   
kimsy
Jutro!

Naša punči mi nekaj lomi zadnje dni ponoči. Po moje jo matrajo zobki. Zvečer mi okol osmih skoraj zaspi na previjalni, ko jo oblačim pižamo, potem pade v posteljo in spi do cca enih, pol ji pa vsako uro pade vn duda in če je takoj ne najdem, je jok! Prej smo hodili spat ob 21ih. Pa itak si vse možno tlači v ustka, calgela pa ne mara.

Reby - fajn se mej na morju!  Mi gremo v torek, nas je moja mami povabila, da si bom jst kao mal odpočila, user posted image  Zraven bosta pa še moji sestri, tako, da bom res mal na of!
lana - že 4 mesece? Čestitke!user posted image
biba - tudi tebi oz malemu bibončku za dva čestitke!user posted image  Tvoje fotke na fb-ju pa so fantastične.
gapii - upam, da je tvoj mali cukrček že zdrav!
lučka - če želiš, lahko jst v naši lekarni ju3 pogledam za calgel, pa ti ga pošljem. Jst sm ga kupila pred enim tednom, pa ni noben reku, da ga bojo dali iz prodaje.
goldy - vidim, da se vam dogaja. user posted image  Super!

Še eno vprašanje!user posted image Naša je po hrbtu dobila full neke pikice. A je možno, da so od vročine, drugje razen okol vratu in pod pajsko jih nima. Od hrane naj ne bi bilo, ker nisva nič novega uvajali.

_____________________________

Nič ni nemogoče! So pa stvari lažje in težje dosegljive!

(odgovor članu Sempervivum)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
11.7.2010 7:34:02   
biba007
IZVIRNO SPOROČILO: gapii27

oooo bibonček sem misla, da si kje v in0ozemstvu, ko te ni blo nikjer "opazit"user posted image

Ah, nič potepanj, smo imeli adrenalin-week kar v domačih logih. Grrrrrrrrrrkhuser posted image ! Bi Bibon tudi raje pobegnil v inozemstvo....

Gapi, a s svečko da je tak špasuser posted image user posted image user posted image ? Samo da je vaša čvekica boljeuser posted image . Evo, še par pikapokicuser posted image user posted image , takole, za ziherhajt!
Oooooooopa, a to MAM 2? Ker, akhem, mi smo dvojkico namontirali že včeraj ... a smo preuranjeni? Se mi zdi, da res ultra teče ... ampak piše, daje od 2m dlje?!?!
Zakaj pa se dodajajo riževi kosmiči?

Lanči, čestitke! Češnjice so zakon!!!

A naša Zlatolaskica je pa v cvetju???? Madoniš se enim godi. Fouš, fouš, fouš!!!! A nam boš, takole za naslado, kaj poročala? Pliz? Pritipliz?

Rebiček, naj bo super čofačofauser posted image !


IZVIRNO SPOROČILO: kimsy
biba -  Tvoje fotke na fb-ju pa so fantastične.

... pa sploh niso pofotošopaneuser posted image user posted image user posted image
Je s pikicami kaj bolje? Z LBjčkom pošiljava roj matching pikapokic...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kimsy)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
11.7.2010 8:20:30   
gapii27
jutičko

no naša Ažbetka je včiraj še mel vročino, danes pa bomo vidli. zdej ni vroč...zdej mu je vsak dan tam po deseti uri naraslauser posted image
jes mislim, da bo zobek dobil. ker ni drugače nič prehlajen, pa še kr dobrovoljček je.

Bibon jes sem vzela 2 MAM pa piše po 6 m... sej ne vem al pa so dvojni različni, ker tega ko mam jes piše gor za kašice...
mi dodajamo zvečer riževe kosmiče, da sta bolj sita in lepo pa dlje pančkatauser posted image

goldy kako pivo in cvetje? je gužva dol ne?

cawci

(odgovor članu biba007)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
11.7.2010 9:31:07   
miska73
IZVIRNO SPOROČILO: biba007

Zakaj pa se dodajajo riževi kosmiči?



Da mame ponoči bolje spijo ;-)

Gapi, mi smo kar hitro startali tudi s prosenimi kosmiči - so tudi brez glutena in zelo dobri.

(odgovor članu biba007)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?