|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  85 86 [87] 88 89   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mama, kje si?
1.9.2010 15:08:44   
RAKICA2007
benti... error user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2151
   RE: Mama, kje si?
1.9.2010 15:09:56   
RAKICA2007
user posted image user posted image user posted image  Kerensa*
user posted image user posted image user posted image  g. Skok

zdaj pa naprej v AKCIJO!!!

Kerensa* - vsedi se...v miru spij eno dobro kavo...počasi pokadi cigaret...uživaj... si zaslužiš... user posted image

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 2152
   RE: Mama, kje si?
1.9.2010 15:45:06   
Kerensa*
Ja, Peggy user posted image ... grem izpolnjevat' vse obrazce, ki jih je Pubertetnik danes privlekel iz šole. Začuda niso dobili vseh tistih prospektov za revije, zavarovanje, tečaje in ostalo. Najbrž me to še čaka.

V glavnem... nič kaj konkretnega v zvezi z Džovano nimam zdaj na sporedu. Še vedno grem lahko obiskat sintska in romska naselja na Gorenjskem, kontaktiram romska društva, vključno z njihovimi časopisi in radii itd. - vse ostalo bo pa majstr Skok user posted image  uredil.

Aja, pa Mauru/Marku sem že sporočila tole in slišati je bil zadovoljen. Naslednjič, ko pride v Ljubljano, mi bo še podpisal pooblastilo, potem se pa spet lahko podam na sprehod po uradnih inštitucijah. In Skoku skačem v zelje. user posted image  Brez zamere, g. Skok (ker vem, da berete) - malo heca mora bit'.

Iz golega firbca sem "vprašala strica Googla" o pogrešanih osebah v Sloveniji. Vraga, nisem vedela, da jih je toliko. Najstarejša zadeva, kar sem jo našla, je punčka Maja Vojvoda, ki je izpred domačega bloka izginila leta 1986, ko je bila stara 11 let. Do danes ne duha, ne sluha o njej. No, ampak pri njej je policija že naredila vse, kar je lahko in jo imajo samo še v evidenci. Enako velja tudi za natakarico Heleno Sedej, ki je "mrknila" pred 10-imi leti na poti iz službe domov. Pa za Jureta Plevnika - uzela ga magla.

Katera je bila že tista RR-ovka, ki me je spraševala za pogrešano... kaj že - sestrično?... Evo, zdaj imam čas. In voljo. In živce. Pa tista... Stojanovič - a ne?... s Štajerske. A je o teh dveh kaj novega?

Ja, Peggy - bom poskrbela za svoje potomstvo user posted image , ampak za Boga milega - dajte, prosim, koga pogrešat'. user posted image

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 2153
   RE: Mama, kje si?
1.9.2010 15:55:41   
Julija08
Prav faca se mi je zdel, ja... pa še to - BERE TA FORUM.
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*





oooooooooooo živjo Robert, kako kaj PU LJ???user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2154
   RE: Mama, kje si?
1.9.2010 15:57:49   
ronja
Hehe, Kerensa, bravo! Po 87ih straneh smo končno prišli do najbolj logičnega korakauser posted image (še vedno mi sicer ni jasno, zakaj to ni uspelo Marku, če je res že poizkušal - ti si šla na PU in je bilo urejeno...). Bolje ikad nego nikaduser posted image . Pa držim pesti, da jo najdete!

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2155
   RE: Mama, kje si?
1.9.2010 16:00:07   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Julija08
oooooooooooo živjo Robert, kako kaj PU LJ???user posted image user posted image user posted image

Samo ne reci mi, da si ti tista J., ki mi jo je g. Skok omenil (v kontekstu vpogleda v določene evidence)?

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 2156
   RE: Mama, kje si?
1.9.2010 16:02:08   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Po 87ih straneh smo končno prišli do najbolj logičnega korakauser posted image

Najbolj logičen, res je - ampak pravno pa rahlo zaje*an, glede na komplikacije pri tem, kdo in v kakšnem primeru lahko prijavi osebon kot pogrešano. No, saj mislim, da tega še zdaj nismo naredili (menda bo g. Skok pri jeseniškem komandirju preveril, kaj se dogaja tam gor), ampak važno, da je uradna preiskava tudi brez tega, da je prijavljena za pogrešano. Preiskavo so pa menda lahko sprožili na podlagi suma (ali je utemeljen ali ne, se bo pa najbrž kaj kmalu videlo) kaznivega dejanja. Kakšnega, itak živ Bog še ne ve. user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 2157
   RE: Mama, kje si?
1.9.2010 16:03:31   
PeggyBundy
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

user posted image , ampak za Boga milega - dajte, prosim, koga pogrešat'. user posted image


Jst pogrešam mojih 500 eur! V paketu po 100.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2158
   RE: Mama, kje si?
1.9.2010 16:19:22   
Julija08
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Julija08
oooooooooooo živjo Robert, kako kaj PU LJ???user posted image user posted image user posted image

Samo ne reci mi, da si ti tista J., ki mi jo je g. Skok omenil (v kontekstu vpogleda v določene evidence)?






Ne, ne nisem...sploh ne vem za kaj se gre...ne delam na policiji ali kaj podobnega.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2159
   RE: Mama, kje si?
1.9.2010 16:21:22   
Kerensa*
Dokaz, da mi je dolgčas... grem kuhat juho, omako in riž. user posted image

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 2160
   RE: Mama, kje si?
1.9.2010 16:31:44   
Klemy82
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Dokaz, da mi je dolgčas... grem kuhat juho, omako in riž. user posted image


Njami, a prideš še men skuhat?user posted image


_____________________________

Jst.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2161
   RE: Mama, kje si?
1.9.2010 16:36:28   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82
a prideš še men skuhat?user posted image

Juha in omaka sta iz vrečke user posted image , riž se samo v vodo vrže, zrezke sem pa prepustila g. Možu, drugače bi jih jaz uničila. user posted image  Bi še vedno rada, da pridem tudi k tebi? user posted image

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 2162
   RE: Mama, kje si?
1.9.2010 17:10:20   
Micy
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82
a prideš še men skuhat?user posted image

Juha in omaka sta iz vrečke user posted image , riž se samo v vodo vrže, zrezke sem pa prepustila g. Možu, drugače bi jih jaz uničila. user posted image  Bi še vedno rada, da pridem tudi k tebi? user posted image



Hehe, jaz sem pa že mislila, da se ja naša Kerensa naučila kuhati. Ker iz časov, ko sem bila bolj aktivna na RR se spomnim, da si velikokrat omenjala hranico iz konzervic in vrečk, druge so pa norele, hahahah user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sem že mislila da je druga Kerensa pa je še vedno ista. Jupi, tole z Đovano je pa napeto, ampak ne komentiram splojh, ker nisem tip za te zadeveuser posted image .

čao bao


_____________________________

Love is in di er.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2163
   RE: Mama, kje si?
1.9.2010 17:15:34   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Micy
jaz sem pa že mislila, da se ja naša Kerensa naučila kuhati.

"Vaša" Kerensa zna kuhati, ampak se ji večinoma ne da. user posted image

(odgovor članu Micy)
Neposredna povezava do sporočila: 2164
   RE: Mama, kje si?
1.9.2010 18:57:05   
alejna
user posted image Stojanovicka TUKAJ!!!Nisem se dolgo oglasila ker je oce od mojega moza hudo bolan user posted image in smo ze par tednov nazaj cist iz sebe,tako da res nisem imela casa in volje iskati Stojanovicko.Grem pa naslednji teden v Slovenijo in jo bom poskusila sama najti...ce mi pa ne uspe,ti se spet oglasim user posted image .Hvala ti!!!

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2165
   RE: Mama, kje si?
1.9.2010 22:15:03   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

.... ampak za Boga milega - dajte, prosim, koga pogrešat'. user posted image


Jaz imam pogresanega strica. Zadnji podatki o njem so iz leta 68.... te zanima?

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2166
   RE: Mama, kje si?
1.9.2010 22:16:16   
Kerensa*
Zanima me marsikaj... si pa premalo napisala, da bi videla, ali me dovolj zanima. user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 2167
   RE: Mama, kje si?
1.9.2010 22:17:33   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Hehe, Kerensa, bravo! Po 87ih straneh smo končno prišli do najbolj logičnega korakauser posted image (


Aleluja !! user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 2168
   RE: Mama, kje si?
1.9.2010 22:19:37   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Zanima me marsikaj... si pa premalo napisala, da bi videla, ali me dovolj zanima. user posted image


Ne zanima te dovolj.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2169
   RE: Mama, kje si?
1.9.2010 22:22:38   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Ne zanima te dovolj.

Mene mora vsaka stvar, ki se je lotim, začet' zanimat'... nekaj mora bit' vzvod.

V končni fazi je tudi moj sorodnik pogrešan od časa po 2. svetovni vojni. Odšel je iz Mostarja, menda v Kanado. Enkrat se je še javil, ko je poslal paket domačim in zraven priložil pismo, da odhaja na 6-urno pot. Od takrat naprej pa... nema ga. Danes najverjetneje niti živ ni več - če že, potem je kdo od njegovih potomcev, če jih je imel. Ampak... nekaj očitno manjka, da začnem iskati. Kaj manjka, pa pojma nimam.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 2170
   RE: Mama, kje si?
1.9.2010 22:26:12   
Nasara88
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*


V končni fazi je tudi moj sorodnik pogrešan od časa po 2. svetovni vojni. Odšel je iz Mostarja, menda v Kanado. Enkrat se je še javil, ko je poslal paket domačim in zraven priložil pismo, da odhaja na 6-urno pot. Od takrat naprej pa... nema ga. Danes najverjetneje niti živ ni več - če že, potem je kdo od njegovih potomcev, če jih je imel. Ampak... nekaj očitno manjka, da začnem iskati. Kaj manjka, pa pojma nimam.


poznaš to? poskusi, mogoče pa boš imela kaj sreče user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2171
   RE: Mama, kje si?
1.9.2010 22:26:33   
Nasara88
http://www.familysearch.org/eng/default.asp

(odgovor članu Nasara88)
Neposredna povezava do sporočila: 2172
   RE: Mama, kje si?
1.9.2010 22:28:38   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Nasara88
poskusi, mogoče pa boš imela kaj sreče user posted image

"Vzvod" za iskanje mi manjka... Saj vem, da je hecno slišati, ampak drugače, kakor tako, niti ne znam razložiti. In ja - če se "pojavi vzvod", bom definitivno iskala.

No, o košarki sicer nimam pojma, ampak če komentator reče, da so naši zmagali (proti Braziliji), potem pa to tudi jaz razumem. user posted image  Bravo, naši! user posted image

Grem pogledat večerna poročila in svojo posteljo. user posted image  Nočko.

(odgovor članu Nasara88)
Neposredna povezava do sporočila: 2173
   RE: Mama, kje si?
1.9.2010 22:32:09   
Nasara88
got the point user posted image mogoče ti pride prav kje drugje...

maš ZS

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Nasara88
poskusi, mogoče pa boš imela kaj sreče user posted image

"Vzvod" za iskanje mi manjka... Saj vem, da je hecno slišati, ampak drugače, kakor tako, niti ne znam razložiti. In ja - če se "pojavi vzvod", bom definitivno iskala.

No, o košarki sicer nimam pojma, ampak če komentator reče, da so naši zmagali (proti Braziliji), potem pa to tudi jaz razumem. user posted image  Bravo, naši! user posted image

Grem pogledat večerna poročila in svojo posteljo. user posted image  Nočko.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2174
   RE: Mama, kje si?
2.9.2010 11:18:09   
Micy
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Micy
jaz sem pa že mislila, da se ja naša Kerensa naučila kuhati.

"Vaša" Kerensa zna kuhati, ampak se ji večinoma ne da. user posted image



Ja kako pa k "NAŠA" oz. jest ponavad tko rečem za nekoga k se mi zdi zanimiv oz, k je velik govora o njem.
Včasih je blo kr hudo kle na RR, no sej vidiš od kdaj sem član. Se spomnim par hudih tem, ki so ble podobne tejleuser posted image user posted image

Ti čist vrjamem, da znaš kuhat in da se ti ne da, ker se tud men ne da, čeprav čez vikend pa zelo rada kaj skup spackam, čez tedn se pa tud pr nas bolj na hitr kuha :)))

_____________________________

Love is in di er.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  85 86 [87] 88 89   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  85 86 [87] 88 89   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?