|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: dajete kapljice d3?
8.7.2010 15:29:40   
alejna
Katy78 :ja imas cisto prav,brezveze se sploh truditi,in razlagati...user posted image

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: dajete kapljice d3?
8.7.2010 15:49:12   
mojamura
IZVIRNO SPOROČILO: eva1

Ok, kaj pa imate razlog da ne dajete AD3 kapljic? mislim stane nič, dobro je za otroka? Torej, kje je poanta? 


poanta je v tem:



IZVIRNO SPOROČILO: alejna

Ameriška pediatrična akademija je objavila podatek s katerim želi opozoriti starše na dejstvo, da otroci ne zaužijejo dovolj vitamina D kar pušča posledice na njihovem zdravju, piše Times.

Zdravnike skrbijo predvsem otroci, ki se prehranjujejo z materinim mlekom, ker je prav vitamin D zadolžen za absorpcijo kalcija, ki vpliva na zdrave kosti, ter preprečuje nastanek raka in multiple skleroze. Če mama nima dovolj vitamina D, za pomanjkanjem trpijo tudi otroci.


pa se to,a ti ves da posledice niso samo rahitis???Ce v otrostvu ne dobis dovolj vitamina D,imas vec moznosti da zbolis za rakom,sladkorno bol.,visokim krvnim pritiskom...?



vse kar nekdo objavi, študije etc vse moramo zagrabiti....zdi se mi, da smo kot slepe kure. oz se ravnamo po črednem nagonu. ja zakaj že kapljice??

ne prepiča me nič v to, da so pa zdaj oh in sloh življensko pomembne za razvoj naših otrok- ker če bi to bilo res tako kot propagirajo, potem bi že od nekdaj morali jemati take in drugačne vitamine.

ne vidimo, da nam farmacija prikrito, ali pa če hočete, odkrito pere možgane in nam vsiljuje svoj prav.

ja ko je dojenček majhen potem mu je treba dajati svečke, ko zboli tak antibiotik, potem calpol za zbijanje vročine, potem žnj ala pikovit sirupov, da bo pa ja imel dovolj vseh potrebnih vitaminov....

že sami otroke tako vzgajamo, da podpiramo to farmacevtsko bando!!user posted image


poglejte svoje starše oz. osebe 50+ vsak je že na nekih tabletah ali za pritisk ali za holesterol itd....ja zdaj boste pa rekle, da se je pač življenska doba tudi dvignila OK! ampak dvignila se je pa tudi zeeelooo nezdrava prehrana!

< Sporočilo je popravil mojamura -- 8.7.2010 15:54:36 >


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu alejna)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: dajete kapljice d3?
8.7.2010 15:58:38   
*miska.mcc*
meni pa ni jasno zakaj P predpisujejo d-vitamin čisto vsem otrokom. od prvega do zadnjega.

kaj ni tako, da so si otroci, kot vsi ostali različni? eni rabijo več nečesa, drugi pa več drugega. zakaj vsem d-vitamin?

pa tudi (res ne vem) , kaj se ne špokaze pri krvi, če d vitamina primanjkuje?
ce ima otrok v redu kri, da mu ne manjka ničesar....zakaj dodajat ?

to me resno zanima. ne delam zbrke.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: dajete kapljice d3?
8.7.2010 16:15:13   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

meni pa ni jasno zakaj P predpisujejo d-vitamin čisto vsem otrokom. od prvega do zadnjega.

kaj ni tako, da so si otroci, kot vsi ostali različni? eni rabijo več nečesa, drugi pa več drugega. zakaj vsem d-vitamin?

pa tudi (res ne vem) , kaj se ne špokaze pri krvi, če d vitamina primanjkuje?
ce ima otrok v redu kri, da mu ne manjka ničesar....zakaj dodajat ?

to me resno zanima. ne delam zbrke.



http://www.bambino.si/kapljice_ad3_zakaj_kako_in_kdaj

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: dajete kapljice d3?
8.7.2010 16:25:40   
domišljava
Nimam nič proti kapljicam in otroku prav gotovo ne škodijo. Kaj vse naj bi ljudje zaužili,če bi poslušali proizvajalce teh izdelkov. Na tržišču en kup tabletk, ki jih naj bi vsak dan po eno zaužili,da bi dobili zadostno dnevno količino vitaminov, mineralov,... Najbolje,da živimo od teh izdelkov,par šumečih tabletk spiješ in to je to-pa še kuhat ni potrebno. Zakaj bi zelenjavo pridelal doma, če je že vse v tabletah? Mene prav zanima kako je lahko kemija zdrava,od kod dobijo stvari,da ratajo super kapljice?Zakaj bi posegali po nekih izdelkih, če lahko to izkoristimo iz narave? Kakor koli že, vsaka naj dela kakor se nje zdi prav. Jaz bom raje poskušala,da bo otrok dobil čimveč raznolike prehrane.  No pa sem že malo zašla iz teme.

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: dajete kapljice d3?
8.7.2010 18:17:26   
smokyhawk
IZVIRNO SPOROČILO: domišljava

Nimam nič proti kapljicam in otroku prav gotovo ne škodijo. Kaj vse naj bi ljudje zaužili,če bi poslušali proizvajalce teh izdelkov. Na tržišču en kup tabletk, ki jih naj bi vsak dan po eno zaužili,da bi dobili zadostno dnevno količino vitaminov, mineralov,... Najbolje,da živimo od teh izdelkov,par šumečih tabletk spiješ in to je to-pa še kuhat ni potrebno. Zakaj bi zelenjavo pridelal doma, če je že vse v tabletah? Mene prav zanima kako je lahko kemija zdrava,od kod dobijo stvari,da ratajo super kapljice?Zakaj bi posegali po nekih izdelkih, če lahko to izkoristimo iz narave? Kakor koli že, vsaka naj dela kakor se nje zdi prav. Jaz bom raje poskušala,da bo otrok dobil čimveč raznolike prehrane.  No pa sem že malo zašla iz teme.


nisi,nisi,čisto prav povedanouser posted image

(odgovor članu domišljava)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: dajete kapljice d3?
8.7.2010 21:47:19   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: domišljava

Nimam nič proti kapljicam in otroku prav gotovo ne škodijo. Kaj vse naj bi ljudje zaužili,če bi poslušali proizvajalce teh izdelkov. Na tržišču en kup tabletk, ki jih naj bi vsak dan po eno zaužili,da bi dobili zadostno dnevno količino vitaminov, mineralov,... Najbolje,da živimo od teh izdelkov,par šumečih tabletk spiješ in to je to-pa še kuhat ni potrebno. Zakaj bi zelenjavo pridelal doma, če je že vse v tabletah? Mene prav zanima kako je lahko kemija zdrava,od kod dobijo stvari,da ratajo super kapljice?Zakaj bi posegali po nekih izdelkih, če lahko to izkoristimo iz narave? Kakor koli že, vsaka naj dela kakor se nje zdi prav. Jaz bom raje poskušala,da bo otrok dobil čimveč raznolike prehrane.  No pa sem že malo zašla iz teme.


No in kaj boš dala 3, 4,5...mesečnemu otroku za jest da bo dobil dovolj vit A in D? Daj lepo te prosim ne moreš primerjati odraslega človeka in otroka ki tako hitro raste..sicer pa ne vem kakšno izobrazbo imate, da tako trdite svoj prav???

(odgovor članu domišljava)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: dajete kapljice d3?
8.7.2010 21:56:37   
constanca

nimam casa brat, samo vidim, da se spet nekaj kregate

pri nas jih dajemo. Vsako jutro eno kapljico in tako bomo poceli do prvega rojstnega dneva.

ce bi bïlo tako nepomembno, potem nam verjetno ne bi dali tako tocnih navodil, ko smo sli iz porodnisnice in ne bi p se vprasal sem pa tje, ce jih dajemo. Ne vem, vsi ostalo kar so nama narocil sva vzela za dobro in se je tako tudi pokazalo in zato sklepam, da nekaj pa ze bo na tem, brez da se poglabljam tristo na uro. Saj so se ze drugi na tem podrocju.

lahko, da samo farmacija zivi od tega, ampak potem se od marsicesa, pa res nisem iz tega foha.

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: dajete kapljice d3?
8.7.2010 22:11:57   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: constanca


nimam casa brat, samo vidim, da se spet nekaj kregate

pri nas jih dajemo. Vsako jutro eno kapljico in tako bomo poceli do prvega rojstnega dneva.

ce bi bïlo tako nepomembno, potem nam verjetno ne bi dali tako tocnih navodil, ko smo sli iz porodnisnice in ne bi p se vprasal sem pa tje, ce jih dajemo. Ne vem, vsi ostalo kar so nama narocil sva vzela za dobro in se je tako tudi pokazalo in zato sklepam, da nekaj pa ze bo na tem, brez da se poglabljam tristo na uro. Saj so se ze drugi na tem podrocju.

lahko, da samo farmacija zivi od tega, ampak potem se od marsicesa, pa res nisem iz tega foha.



se podpišem. Ker se ne spoznam, ne bi upala kar vsega metat v isti koš (tj vitaminov, ki jih lahko zase kupimo v DMu in teh kapljic) in ker gre za mojega otroka, ne bi upala kar na lastno pest nekaj odločat drugače, kot reče zdravnik. Če bi šlo zame ajde, ker pa gre za otroka, pa ne...


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu constanca)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: dajete kapljice d3?
9.7.2010 1:36:34   
petea
Letno se v Slo rodi 21000 otrok, v enem letu naj bi vsak porabil okrog 6 stekleničk kapljic D3, ena steklenička stane približno 6 € = 756 000 €.

Otroci naj bi jemali kapljice VSAJ do tretjega ali do petega leta, torej bi generacija otrok porabila za 2,27 mio € oz. 3,78 mio € kapljic. user posted image

Mi je kar malo žal, da nisem iz farmacevtske branže, bi tudi jaz z malo truda in z agresivnim prepričevanja pediatrov, da naj predpisujejo tak izdelek, od katerega najverjetneje ni velike koristi (škode pa tudi ne, razen finančne), vozila kak lep in predvsem pregrešno drag avto (mi je vedno bolj zanimivo, da farmacevti (Krka, Lek ...), prodajalci zdravstvenih pripomočkov in opreme zeeelooo lepo živijo! 
Kapljice namreč niso zastonj, plačamo jih vsi preko zdravstvene blagajne ZZZS-ja, ki pa je baje prazna!
Za inkubatorje in ostale nujne aparate pa zbirajo prostovoljne prispevke ...  user posted image


Noben ne trdi, da vitamin D ni važen za razvoj, vprašanje je le, kako in s čim ga dobimo.

Me zelo zanima naslednje: glede na to, da je to v MAŠČOBI topen vitamin - koliko vas da otroku ob D3 kapljicah za jesti kakšno maščobno živilo, da se vitamini sploh lahko absorbirajo iz črevesja?

Najbrž nobena. In potem gredo vaše kapljice lepo svojo pot ... direktno v plenico. Zelo koristno. Vaš otrok pa verjetno v resnici dobi potrebno količino vitamina D od sonca.


Narava ima vedno prav -> naravna hranila, izdelki in načini so večinoma boljši in bolj učinkoviti od farmacevtskih pripravkov. Ne propagira se brez razloga, naj ljudje jemo čim več (naravno pridelanega) sadja, zelenjave, žita ..., samo v izjemnih primerih pa potrebujemo prehrambene dodatke.
Ljudje se (preredko) učimo iz svojih in tujih napak. Še manj pa kritično razmišljamo. In potem nekdo z zadovoljstvom služi na naš račun. Posredno ali neposredno.


Še zanimiv članek; http://www.zdruzenje-nutricionisti-dietetiki.si/strokovni%20clanek%20Vit%20D%20in%20Ca%20120606.pdf.

Bo treba več jesti ribe. In biti na svežem zraku. Tudi pod drevesnimi krošnjami, v prijetni senci, naša koža absorbira D vitamin.

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: dajete kapljice d3?
9.7.2010 7:20:12   
mojamura
se pridružujem tvojemu mnenju petea.

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: dajete kapljice d3?
9.7.2010 7:26:23   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: petea

Me zelo zanima naslednje: glede na to, da je to v MAŠČOBI topen vitamin - koliko vas da otroku ob D3 kapljicah za jesti kakšno maščobno živilo, da se vitamini sploh lahko absorbirajo iz črevesja?

Najbrž nobena. In potem gredo vaše kapljice lepo svojo pot ... direktno v plenico. Zelo koristno. Vaš otrok pa verjetno v resnici dobi potrebno količino vitamina D od sonca.




AD3 in Oleovit so na oljni osnovi... torej je pripadajoča maščoba že zraven...

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: dajete kapljice d3?
9.7.2010 9:36:48   
alejna
Ja res je zelo pohvalno ker ne dajete otrokom kapljic...brezveze sploh kaj vec komentirat,ker lahko napisemo tukaj sto strani in vseeno ne boste razumele da kapljice otrok POTREBUJE!
Jaz vem da jih moja user posted image dobi vsak dan user posted image ,ker vem da je to moja dolznost in otrokova pravica do zdravega zivljenja



< Sporočilo je popravil alejna -- 9.7.2010 9:39:49 >

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: dajete kapljice d3?
9.7.2010 9:56:45   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: petea

Letno se v Slo rodi 21000 otrok, v enem letu naj bi vsak porabil okrog 6 stekleničk kapljic D3, ena steklenička stane približno 6 € = 756 000 €.

Otroci naj bi jemali kapljice VSAJ do tretjega ali do petega leta, torej bi generacija otrok porabila za 2,27 mio € oz. 3,78 mio € kapljic. user posted image

O marija da bi ti vedla, kako draga zdravila dajemo mi v bolnici bolnikov v terminalni fazi, pomoje v parih dnev preskočimo tole tvojo računico, tako da je tole pljunek v morje..vrjemni!


Noben ne trdi, da vitamin D ni važen za razvoj, vprašanje je le, kako in s čim ga dobimo.

Me zelo zanima naslednje: glede na to, da je to v MAŠČOBI topen vitamin - koliko vas da otroku ob D3 kapljicah za jesti kakšno maščobno živilo, da se vitamini sploh lahko absorbirajo iz črevesja
Zato pa piše da je treba kapljice jemati neposredno pred obrokom(pred dojenjem, tudi mleko vsebuje maščobe), ali pa pred katerokoli hrano, vsepovsod je toliko maščobe da se stavr absorbira


Najbrž nobena. In potem gredo vaše kapljice lepo svojo pot ... direktno v plenico. Zelo koristno. Vaš otrok pa verjetno v resnici dobi potrebno količino vitamina D od sonca.




No sicer pa sej vsejno, naj vsaka mama dela kot misli da je prav...

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: dajete kapljice d3?
9.7.2010 10:29:12   
petea
eva1, ja, še en dokaz, da se v zdravstvu razmetava z denarjem tako, da glava boli. Saj sem napisala, da vidim, da ponudniki medicinske opreme, pripomočkov in farmacevtskih izdelkov lepo živijo.

Ko pa je potrebno kupiti inkubator ali npr. popraviti slabo lego kolkov pri dojenčku, naprtijo finančno breme na starše.

'O marija da bi ti vedla, kako draga zdravila dajemo mi v bolnici bolnikov v terminalni fazi, pomoje v parih dnev preskočimo tole tvojo računico, tako da je tole pljunek v morje..vrjemni! '

A ni zanimivo, da je živali HUMANO usmrtiti, ljudi pa je bolj humano filati z ogromno množico dragih zdravil in izredno močnih protibolečinskih sredstev, dokler jim telo popolnoma ne odpove in umrejo sami? Meni ta paradoks ni nikakor jasen.
Sem pred tedni opazovala mučno umiranje pradedka.

Ko je P pred leti našemu prvemu user posted image  predpisala kapljice, sem si prebrala navodila za uporabo. Seznam stranskih učinkov me je ful negativno presenetil.
Moji otroci so ogromno na svežem zraku, jedo ribe in uživajo domače mleko in izdelke iz njega. Zaradi neuporabe kapljic D3 ne bodo imeli pomanjkanja vitamina D. 

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: dajete kapljice d3?
9.7.2010 11:33:04   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: petea

eva1, ja, še en dokaz, da se v zdravstvu razmetava z denarjem tako, da glava boli. Saj sem napisala, da vidim, da ponudniki medicinske opreme, pripomočkov in farmacevtskih izdelkov lepo živijo.

Ko pa je potrebno kupiti inkubator ali npr. popraviti slabo lego kolkov pri dojenčku, naprtijo finančno breme na starše.

'O marija da bi ti vedla, kako draga zdravila dajemo mi v bolnici bolnikov v terminalni fazi, pomoje v parih dnev preskočimo tole tvojo računico, tako da je tole pljunek v morje..vrjemni! '

A ni zanimivo, da je živali HUMANO usmrtiti, ljudi pa je bolj humano filati z ogromno množico dragih zdravil in izredno močnih protibolečinskih sredstev, dokler jim telo popolnoma ne odpove in umrejo sami? Meni ta paradoks ni nikakor jasen.
Sem pred tedni opazovala mučno umiranje pradedka.


Ja o tem se popolnoma strinaj s tabo, čeprav smo čisto zašle iz teme...žalostno a resnično

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: dajete kapljice d3?
9.7.2010 13:39:17   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: alejna

Ja res je zelo pohvalno ker ne dajete otrokom kapljic...brezveze sploh kaj vec komentirat,ker lahko napisemo tukaj sto strani in vseeno ne boste razumele da kapljice otrok POTREBUJE!
Jaz vem da jih moja user posted image dobi vsak dan user posted image ,ker vem da je to moja dolznost in otrokova pravica do zdravega zivljenja




glej alejna ne vsiljuj mi svoj 'prav' ker tudi jaz tega ne počnem, pa sem tudi prepričana v svoj prav. konec koncev gre za naše otroke!

in vsaka normalna mama bo delala po svoji vesti za dobro njenega otroka - z kapljicami ali brez njih.


carpe diem

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu alejna)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: dajete kapljice d3?
9.7.2010 14:19:52   
posh
Mojamura in petea, se 100% strinjam z vama, pa še s katero. Delati v zdravstvu pa res ne pomeni, da imaš neko spoznanje, ki je pa res pravilno-alejna. več ljudi umre zaradi zdravniških napak kot od prometnih, btw.

Ostali, ki slepo verjamete farmacevtom, za vsako ****stvar- izvolite!

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: dajete kapljice d3?
9.7.2010 14:21:48   
posh
Ah, še to. Ne dajem in ne bom dajala.

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: dajete kapljice d3?
9.7.2010 14:34:30   
smokyhawk
IZVIRNO SPOROČILO: posh

Mojamura in petea, se 100% strinjam z vama, pa še s katero. Delati v zdravstvu pa res ne pomeni, da imaš neko spoznanje, ki je pa res pravilno-alejna. več ljudi umre zaradi zdravniških napak kot od prometnih, btw.

Ostali, ki slepo verjamete farmacevtom, za vsako ****stvar- izvolite!

user posted image user posted image

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: dajete kapljice d3?
9.7.2010 15:43:03   
ledenaa
Ta pa je bosa da več ljudi umre zaradi zdr. napak kot pa od prometnih

A si ti na glavo padlauser posted image
Sprašujem dobronamerno,tako da te lahko k zdravniku pošljemuser posted image

(odgovor članu smokyhawk)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: dajete kapljice d3?
9.7.2010 16:04:36   
alejna

IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

Ta pa je bosa da več ljudi umre zaradi zdr. napak kot pa od prometnih

A si ti na glavo padlauser posted image
Sprašujem dobronamerno,tako da te lahko k zdravniku pošljemuser posted image


user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: dajete kapljice d3?
9.7.2010 16:14:37   
smokyhawk
IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

A si ti na glavo padlauser posted image
Sprašujem dobronamerno,tako da te lahko k zdravniku pošljemuser posted image



tale ringaraja forum pa postaja čedalje več oblegan z nesramnimi komentarji in njihovimi uporabniki....user posted image user posted image taki komentarji se meni zdijo nezreli kot tudi uporabniki ki očitno pač ne prenese kritike ali nestrinjanja z njimi....user posted image pa tale komentar mislim da vsi vemo da nis glih iz ''zajibancije'' napisala....

sploh nevem kaj še komplicirate,če jih nebo dala jih nebo dala pa pika...in nehajte že s tem!!pa nehajte že z nekimi pravicami otrok pa da mu s tem škodujete pa nevem kaj....jooooj,groza....user posted image

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: dajete kapljice d3?
9.7.2010 16:26:47   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

Ta pa je bosa da več ljudi umre zaradi zdr. napak kot pa od prometnih

A si ti na glavo padlauser posted image
Sprašujem dobronamerno,tako da te lahko k zdravniku pošljemuser posted image



Oprosti posh tale izjava pa je res adijo pamet!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Aja pa kar se tiče dela v zdravstvu, še zdaleč nisem v teh vodah(pediatrija), niti to ne vpliva na moj pogled na to..

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: dajete kapljice d3?
9.7.2010 21:08:58   
posh
IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

Ta pa je bosa da več ljudi umre zaradi zdr. napak kot pa od prometnih

A si ti na glavo padlauser posted image
Sprašujem dobronamerno,tako da te lahko k zdravniku pošljemuser posted image




Za razliko od tebe jaz razmišljam. Ti pa nujno rabiš tečaj bontonauser posted image

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?