|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
11.7.2010 22:12:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sonček33)
  Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
12.7.2010 8:08:42   
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: niia

jogurtov...teh ne mara več...

evo to pa naš obožuje, pa skuto kar s prsti je.



naša jih ma tud rada...

no nasploh je postala nejedec, mislim saj je, ampak ji morm vmes celo knjigo prebrat pa pokazat kaj je kaj, pa če kje kaj brenči, ji razlagat, pa sprašvat vse mogoče, da jo pač zamotim.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
12.7.2010 8:10:20   
Ploha
vsem trem: liam, patrik in tinej...vsem paše frizurca!user posted image

marta: daj slikaj tineja še od spredaj! user posted image



(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
12.7.2010 8:11:24   
marta82
IZVIRNO SPOROČILO: Ploha



marta: daj slikaj tineja še od spredaj! user posted image





Bom.user posted image

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
12.7.2010 9:04:18   
Hijacinta
Jutrce,

sm besna kot ris na mojga user posted image . Mi že sto let obljublja da mi bo zrihtal ene stvari pa še do dons nič. Sploh ne vem kako naj se skuliram. Pa cel lijak posode odmakam da jo bom lahko dala v stroj prat ker včeraj po tekmi ko je rekel da bo to naredu je bil pa že tok utrujen da ni mogu user posted image

Zvezdica kok sta lušna user posted image

Nina sem čisto spregledala da je bil Domen ful bogi. No upam da je sedaj že bolje.

Rubica hvala za recept.

IZVIRNO SPOROČILO: niia

jogurtov...teh ne mara več...

evo to pa naš obožuje, pa skuto kar s prsti je.



naša jih ma tud rada...

no nasploh je postala nejedec, mislim saj je, ampak ji morm vmes celo knjigo prebrat pa pokazat kaj je kaj, pa če kje kaj brenči, ji razlagat, pa sprašvat vse mogoče, da jo pač zamotim.

Naš tudi. To je edino kar še je brez problema, vse ostalo samo par žličk in konec. No saj mu nič ne škodi ker ima dobrih 13 kg user posted image

Mi je pa zanimivo da mora otrok tolikokrat sprobat predno sprejme hrano. Nisem vedla tega.

Pa da ne pozabim, Plohca a si ti rešila probleme s hemeroidi?! Rabim nasvet user posted image

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
12.7.2010 9:05:29   
Hijacinta
Zakaj ko kopiram ne da v okvirček? 

(odgovor članu Hijacinta)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
12.7.2010 9:08:13   
Zvezdica


Zakaj ko kopiram ne da v okvirček


označiš text in daš odgovor.

če pa citiraš pa klikneš citiraj in nič ne označuješ texta:)


Sicer pa dobro jutro vsem skupaj:)


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu Hijacinta)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
12.7.2010 10:15:43   
Najki
Zvezdica kolk sta kjut user posted image . Komaj cakam imet dva joj. Pa da ze oba laufata okol hehe.

Nia nas tudi zelenjavne juhce. V nedeljo je imel juhco iz boba, kolk je blo to fino. Ma kot pravim strocnice mu fuuuul potegnejo. On se vecinoma naje juhice potem pa tisto meso in krompir samo na pol poje.

Zdejle sem bla na glukoznem testu in sem imela sok ene limone s sabo, ko sem zmesala zadevo, je bilo kot ena osvezilna limonada user posted image . Prav nic ogabno. Potem sem med cakanjem dala se urin, na koncu pa, ko mi je jemala kri se za ostale teste, je bila tako nezna, da sploh spika nisem cutila. To se mi s v lajfu ni zgodilo. Pa ko je menjala epruvetke tudi nisem cutila user posted image . Jutri pa pregled pri gino, upam da vse stima. Zihr spet voda ne bo v redu, ker sem pozabila pit =].

Vroce je za znoret, pa klima strajka v sluzbi =[. Grem se delat da delam user posted image .

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
12.7.2010 10:40:31   
ronja
Najini punci jesta vse: solate ne moreta dobro zgrist - jo pa stalno poizkušata - prav zoprno, ker maš potem vso solato napol pogrizenouser posted image
Ronja sicer zadnje čase pravi, da ne mara blitve, samo jo pa potem vseeno poizkusi in pojeuser posted image . Špinačo pa obožuje, me non stop fehta za špinačno juho. In potem jaz fehtam, če lahko namesto blitve gor posejo špinačo user posted image .

Sicer me rana od zoba manj boli, včeraj in predvčerajšnjim sem vzela samo 2 tableti Lekadola, pa tudi ni bilo tako hudo (samo nisem čakala, da bi se ful fejst razbolelo).

Včeraj smo šli na izlet na veliko Planino. Z gondolo gor (Ronja jokala gor grede, dol grede sva zamenjala in sem jaz mela Ronjo, on pa Lejlo, pa prej smo se pogovarjali, kako bo itd... in je bilo malo boljše, jo je bilo še strah, samo ni pa jokala), potem smo šli še s sedežnico naprej gor (vsi 4je naenkrat, jaz sem mela Lejlo zavezano, lubi je Ronjo držal, ona pa njega, hehe. Pri tem ji je odpihnilo klobuk - na srečo čisto na začetku - in so nam ga eni, ki so šli dol pobrali in dali v vrečko in na sedežnico, da ga je odpeljala gor k nam:) Lejlin klobuk je tudi dol padel, samo ga je že takoj videl žičničar in nam ga dal v ruzak (je prijazno predlagal, da nam da ruzak na naslednji sedež, da nam dol ne pade,ko mava dve mali). Je bilo prav zanimivo.
Potem smo šli do tistih kočic in tam so bili vsi 3je že lačni in tečni, hehe. No, seveda sem mela s sabo "prvo pomoč": francosko solato, domače bagelse (eni taki kruhki z lukjno, kao židovski, sicer pa tipični ameriški - samo da so bili ti polnozrnati) in seveda sadje in vodo. POtem smo sicer ko žuti čakali gondolo za dol (ker imajo naštimano tako, da je sedežnica ob 19h, gondola pa ob 20huser posted image ), ampak sta punci preživeli še s frutabelami do avtauser posted image .
Zvečer sva si pa privoščila še banana split doma.

sm besna kot ris na mojga user posted image . Mi že sto let obljublja da mi bo zrihtal ene stvari pa še do dons nič. Sploh ne vem kako naj se skuliram. Pa cel lijak posode odmakam da jo bom lahko dala v stroj prat ker včeraj po tekmi ko je rekel da bo to naredu je bil pa že tok utrujen da ni mogu user posted image

hijacinta, wellcome to the clubuser posted image . Sva mela iste probleme - jih imava še vedno občasno, ampak to se jih da precej prevzgojit - se mi zdi, da je to nekak cena zato, da imaš sicer fajn fanta. Vsak mora met kako šibko točko - boljše, da je to to kot pa kaj durgega, a ne?
Sicer pa nič se ne skuliraj, lepo popeni in bo naredil, heheuser posted image . Mal heca, velik resnice. Včasih moramo tut mal "znoret", da vidijo, da nam nekaj res tok pomeniuser posted image . Sam tko - namiguser posted image . Sej to ne pomeni, da ga nekam pošlješ, sam da mu poveš, kako se počutiš, če tega ne naredi... Saj je fajn fant, bo že štekaluser posted image .
Pa pridite kaj na sladoled, mam par novihuser posted image (bazilikin, "ledeni čaj sladoled" - iz domačega ledenega čaja z mamino meto in pa bananin iz sojinega mleka (domače sojino mleko in sploh nima toliko okusa po soji, sem bila prav zadovoljna, ker nismo lih soja feniuser posted image ). To delam za enega fantka, ki ima alergijo na kravje mleko - so nam pokazali svojo prikolico za kolo, pa bi se jim rada oddolžila. Mimogrede, naša prikolica še ni prišlauser posted image .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
12.7.2010 11:46:27   
Zvezdica
ia nas tudi zelenjavne juhce. V nedeljo je imel juhco iz boba, kolk je blo to fino. Ma kot pravim strocnice mu fuuuul potegnejo. On se vecinoma naje juhice potem pa tisto meso in krompir samo na pol poje.

Zdejle sem bla na glukoznem testu in sem imela sok ene limone s sabo, ko sem zmesala zadevo, je bilo kot ena osvezilna limonada user posted image . Prav nic ogabno. Potem sem med cakanjem dala se urin, na koncu pa, ko mi je jemala kri se za ostale teste, je bila tako nezna, da sploh spika nisem cutila. To se mi s v lajfu ni zgodilo. Pa ko je menjala epruvetke tudi nisem cutila user posted image . Jutri pa pregled pri gino, upam da vse stima. Zihr spet voda ne bo v redu, ker sem pozabila pit =].


naš mali pa edino stročnice ignorira. Je pa nor na paradajz, samkaj ko je potem ves pikast. edina reč ki mu ne odgovarja.

Super za brezboleč pregled. Glede vode PIJJJJJJ! Tud če nisi žejnauser posted image Itak da bo vse ok.

Jast grem kuhat, za naju pišč file s paprikami, popečeni v ponvi. Pa solata (paradižnik+kumare+čebula). Patrik dobi polnozrnate testenine z mesno zelenjavno omako. Ala bologneseuser posted image Liam je pa itak uživa pri babiciuser posted image


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu Najki)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
12.7.2010 11:47:58   
Zvezdica

sm besna kot ris na mojga user posted image . Mi že sto let obljublja da mi bo zrihtal ene stvari pa še do dons nič. Sploh ne vem kako naj se skuliram. Pa cel lijak posode odmakam da jo bom lahko dala v stroj prat ker včeraj po tekmi ko je rekel da bo to naredu je bil pa že tok utrujen da ni mogu user posted image


nč bit huda,pusti mu za popoldne,ko pride iz službe. še posodo naj v stroj zložiuser posted image

Kako ste kaj? A bova spet kako kavico zmenile?


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu Hijacinta)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
12.7.2010 12:27:33   
sonček33
naš mali pa edino stročnice ignorira. Je pa nor na paradajz, samkaj ko je potem ves pikast. edina reč ki mu ne odgovarja.

A dobi drobne pikice? Pri nas se jih en rešimo že kak mesec in pol. Pa je kakšen dan boljše, jih je samo nekaj, pa se drug dan spet pojavijo na veliko..jih ima pa na zatilju in dol proti lopaticam. Pa sploh ne vem, kaj naj skenslam. Ideje?


Stročnice ima L. zelo rad...kuhano čičeriko, fižol, grah obožuje..pa zdaj ta stročji fižol, ga skuham in ga gloda s takim užitkom.

Jast grem kuhat, za naju pišč file s paprikami, popečeni v ponvi. Pa solata (paradižnik+kumare+čebula). Patrik dobi polnozrnate testenine z mesno zelenjavno omako. Ala bolognese Liam je pa itak uživa pri babici

dobro kosilo. Mi bomo zelenjavno juho, pri babi.
 
za večerjo pa mogoče čebulni žepki, se mi jih lušta ful. [/quote]


Gremo popoldne k dr. se pokazat, če nam da zeleno luč, a gremo pomoči na morje.

< Sporočilo je popravil sonček33 -- 12.7.2010 12:29:22 >


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
12.7.2010 12:58:39   
sonček33
krtekxx, a je čas kavice?  kako je bilo v bohinju? ste se kopali? kaj pa Brita?

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
12.7.2010 13:32:35   
sonček33
Marta, kako si?

Domen, kako si?

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
12.7.2010 13:38:04   
nina166
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Domen, kako si?


Domen je super. Iz petka na soboto je celo noč kuhal...čez 39 vročine, bruhal, ob 7.00 zjutraj sem mu dala še 2 svečki, potem se je zbudil ob 9.30 in je bil popolnoma zdrav. Celo soboto in nedeljo brez vročine, jedel je za tri, bil ful živahen...tako da še sedaj nisem povsem prepričana kaj mu je blo. Danes pa je že v vrtcu.

Letim zdaj po njega...pa še zvečer kaj pokomentiram


_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
12.7.2010 14:15:40   
Jancci
Dan!

Ste pridne vse neki kuhate. user posted image Z mano pa nič. No ja, saj v službi sem neki naredila danes. Je čas kar letel..

Na morju je bilo fino. Voda je bila sicer včeraj ful svnjska, je bila pa družba tolk boljša. user posted image Tamala je tut uživala.
Smo tut ful fajn jedli. Evo, če ima kera rada tartufe (jest jih obožujem) si lohk tut to pripravite. Mi smo jih jedli čist tko na izi z makaroni in smetano. 

Fest tili vaši fantje!! Evo še mojo misico.. poletna varianta user posted image :
user posted image


< Sporočilo je popravil Jancci -- 12.7.2010 14:18:14 >


_____________________________

Tako drobcene ročice,
pa se za vse večne čase oklenejo naših src.
(P Brown)

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
12.7.2010 18:44:45   
marta82
Plohca evo še od spredaj:

user posted image

user posted image

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu Jancci)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
12.7.2010 18:48:55   
marta82
Pri mojih doma pa imamo novo psičko Tojo:user posted image

user posted image

user posted image

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
12.7.2010 18:50:20   
sonček33
Tinej  fletko.

Misica prinčipesa.

Mi nismo dobili zelene luči za morjeuser posted image . Grlo je sicer ok, levkociti pa še povišani, tako da ... Gremo pa jutri za 2 dni na Jelovico, na vikend. tam je vsaj znosna temperatura.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
12.7.2010 18:50:24   
marta82
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Marta, kako si?




Bila pri zdravnici. Angina. Dobila Ospen 1500. Zdaj bo boljše.user posted image

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
12.7.2010 18:50:54   
sonček33
Bila pri zdravnici. Angina. Dobila Ospen 1500. Zdaj bo boljše.

_____________________________


Tko kot anš L. Ospen hitro prime, pa boš ok.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
12.7.2010 18:51:35   
sonček33
Marat,  super za Tojo.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
12.7.2010 19:22:49   
Najki
Soncek, te pikice so najbrz od hrane. nas jih dobi se po pregibih in stegnih pa mal po prsnem kosu. Ce je dalj casa izpostavljen alergenu, se bojo verjetno sirile, ce pa alergen odvzames, pa bojo izginile v ksne 5 dneh. Js bi probala izvzet kaksne ocitne alergene v sadju recimo jagode, breskve, sicer pa kaj sezonskega, kar je recimo pred mesecem zacel dobivat?

Jancci ma tamala je kt manekenkica =].

30,6 vrocine imamo v sobi... Avto je kazal zunanjo 39... Savna res. Zdejle bom sla pod hladen tus ma mi bo itak cez 5 min spet vroce..

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
12.7.2010 20:35:41   
krtekxx
Kak dolgčas, otroci spijo, fucbala ni več, na kolesu sem danes že bila, ...
Pikice: naša princesa je po obrazu čist pikasta. Po moje zato, ker jo je moj pozabu namazat s kremo za sončenje in jo pustil opoldne eno uro v bazenu na soncu.
Sonček: 5 kavic vsak dan. Smo bli v Bohinju, vroče za pop...drgač pa fajn. Super, da greste na Jelovico. Kam ste pa mislili na morje?
Zdej pa ne vem kaj naj; a naj začnem brati eno knjigo al raje eno pisati???

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
12.7.2010 20:37:09   
sonček33
na kolesu sem danes že bila,

kje?

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu krtekxx)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?