|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novalac, kje je najcenejši?
28.2.2012 21:28:27   
urskaja
kimica86...hvala tudi tebi! zlata tudi ti!!! samo a moraš naročit v naprej...jst bi šla po 10 škatel...tko da se mi res splača...

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Novalac, kje je najcenejši?
28.2.2012 21:37:21   
2sneg13
IZVIRNO SPOROČILO: urskaja

kimica86...hvala tudi tebi! zlata tudi ti!!! samo a moraš naročit v naprej...jst bi šla po 10 škatel...tko da se mi res splača...


Ne pretiravat. Glede na to, da imaš oktobra rojenega otroka, bo tole absolutno preveč 10 škatel. Ker pri 6 mesecih je že Novalac 2. ponavadi že tam pri 5 mesecih večina otrokom Novalac 1 ni več dovolj, so lačni že na 2 uri.

3 leta nazaj je bil pri nas Novalac v lekarni 12 € za 400g, na današnji dan samo 8€. Zanimivo,ne?

(odgovor članu urskaja)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Novalac, kje je najcenejši?
28.2.2012 21:47:56   
lily32
IZVIRNO SPOROČILO: 2sneg13

3 leta nazaj je bil pri nas Novalac v lekarni 12 € za 400g, na današnji dan samo 8€. Zanimivo,ne?



Ja, zanimivo. In takrat se pri nas 800g pakiranja ploh še ni dobilo in je cena v Italiji skoraj za 50% nižja. user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: urskaja
samo a moraš naročit v naprej...jst bi šla po 10 škatel...tko da se mi res splača...


Ti priporočam, da pokličeš, ker včasih, ko sem prišla tja, so imeli le 3-4 škatle na zalogi. Se pa strinjam s predhodnico, da bi se ti verjetno bolj splačalo, da vzameš malo 1 in malo 2.

(odgovor članu 2sneg13)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Novalac, kje je najcenejši?
28.2.2012 22:04:35   
mojcakk
zdravo punce..
berem vašo debato,in sem tudi jaz začela študirati o hrani..mi se po spletu okoliščin hranimo z allernovo(mu po mnenju zdravnikov odgovarja),ki smo jo dobili na recept,odobrenih 30 škatel.vzeli smo jih 25,imamo jih še 5..kaj bo,ko bo teh škatel zmankalo??
namreč,škatla je 400g,porabimo jo v 2-3 dneh,stane pa celih 18e..se tudi to da dobiti kje ceneje?smo iz brežic..
super vesela bom za vse nasvete..hvala

(odgovor članu lily32)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Novalac, kje je najcenejši?
29.2.2012 6:49:21   
urskaja
2sneg13...ja vem, da je mali že 4m star...sej bi vzela še 2ko (hotla sem samo rečt, da za eno samo se pa tud ne splača it...ne?)...lej jst to 800g res skurim v 6ih dneh in je kr mal noro! jst dam na mesec skor 100 evrčkov sam za mlek...mal mi je noro, če ga lahko kje dobim ceneje...je pa res da sm hitra kot en polž..hahaha

mojcakk...jst pojma nimam! jst sm vguglala novalac, pol pa sam iskala in iskala...in ko sm najdla tole sem še upala, da bo kdo to prebral...glede na začetni datum...

ful zanimivo kje se srečamo ane (2sneg13 in mojcakk)...a nismo me vse 3 oktobrke? joj sej moram tud tja se mal poštampljat...

(odgovor članu mojcakk)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Novalac, kje je najcenejši?
29.2.2012 9:24:43   
mojcakk

IZVIRNO SPOROČILO: urskaja

2sneg13...ja vem, da je mali že 4m star...sej bi vzela še 2ko (hotla sem samo rečt, da za eno samo se pa tud ne splača it...ne?)...lej jst to 800g res skurim v 6ih dneh in je kr mal noro! jst dam na mesec skor 100 evrčkov sam za mlek...mal mi je noro, če ga lahko kje dobim ceneje...je pa res da sm hitra kot en polž..hahaha

mi damo za mleko na mesec z receptom 80evrov,brez recepta pa 160evrov..ne vem še,kaj bo..sem študirala,da bi probala navadn novolak..če bi mu odgovarje,ker se je zdaj tega navadil pomoje..

mojcakk...jst pojma nimam! jst sm vguglala novalac, pol pa sam iskala in iskala...in ko sm najdla tole sem še upala, da bo kdo to prebral...glede na začetni datum...

ful zanimivo kje se srečamo ane (2sneg13 in mojcakk)...a nismo me vse 3 oktobrke? joj sej moram tud tja se mal poštampljat...



mislim da smo,ja..user posted image

(odgovor članu urskaja)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Novalac, kje je najcenejši?
29.2.2012 12:22:24   
kimica86
IZVIRNO SPOROČILO: urskaja

kimica86...hvala tudi tebi! zlata tudi ti!!! samo a moraš naročit v naprej...jst bi šla po 10 škatel...tko da se mi res splača...


IZVIRNO SPOROČILO: 2sneg13

Ne pretiravat. Glede na to, da imaš oktobra rojenega otroka, bo tole absolutno preveč 10 škatel. Ker pri 6 mesecih je že Novalac 2. ponavadi že tam pri 5 mesecih večina otrokom Novalac 1 ni več dovolj, so lačni že na 2 uri.

3 leta nazaj je bil pri nas Novalac v lekarni 12 € za 400g, na današnji dan samo 8€. Zanimivo,ne?



IZVIRNO SPOROČILO: lily32

Ti priporočam, da pokličeš, ker včasih, ko sem prišla tja, so imeli le 3-4 škatle na zalogi. Se pa strinjam s predhodnico, da bi se ti verjetno bolj splačalo, da vzameš malo 1 in malo 2.


urskaja
: kot sta rekli obe punci, ne pretiravat.. Raje vzemi 5 škatel 1 in 5 škatel 2, ker boš imela teh 5 škatel 1 lih še za 1 mesec in bo to čisto v redu, potem pa prešaltaš na 2.. Ko začneš z 2 pa ponovno skočiš na en izletek do obale in vmes do Italije in kupiš še 10 škatel 2, da boš imela za naprej in boš vsaj 2 mesca mirna user posted image

Ma po mojem, bimorali imet vsaj 5 škatlic na zalogi.. Ker to gre za med ponavadi.. Ker skoraj nobena mamica ne pride v lekarno in kupi samo 1 škatlico.. Jaz vzamem vsaj 2, da ne hodim vsakih 10 dni v lekarno user posted image

(odgovor članu urskaja)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Novalac, kje je najcenejši?
29.2.2012 12:23:17   
2sneg13
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jajaja,bo že res.user posted image

(odgovor članu mojcakk)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Novalac, kje je najcenejši?
29.2.2012 15:30:17   
si.pikica
pozdravček... tudi jaz sem oktobrka user posted image

no, jaz že dlje časa hodim kupovat naovalac v trst, točneje v lekarno v aqulineo in večinoma kupim po 4 škatle in jih imajo vedno na zalogi. sem pa iz kopra in mi res ni težko it samo zaradi tega tja. kolko stane alernova pa ne bi vedla, lahko pa vprašam, ko grem naslednjič tja.

lp

(odgovor članu 2sneg13)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Novalac, kje je najcenejši?
29.2.2012 18:51:01   
mojcakk

IZVIRNO SPOROČILO: si.pikica

pozdravček... tudi jaz sem oktobrka user posted image

no, jaz že dlje časa hodim kupovat naovalac v trst, točneje v lekarno v aqulineo in večinoma kupim po 4 škatle in jih imajo vedno na zalogi. sem pa iz kopra in mi res ni težko it samo zaradi tega tja. kolko stane alernova pa ne bi vedla, lahko pa vprašam, ko grem naslednjič tja.

lp


zdravo..bi prosila..
lahko se pridružiš forumu oktobrčki 2011..user posted image

(odgovor članu si.pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Novalac, kje je najcenejši?
29.2.2012 21:10:16   
marjetka1975
Novalac, je bil še poleti v Ljubljanskih lekarnah 800 g po ceni 10,22 EUR. Sem ga kupovala sama. Samo si moral bit pazljiv, ker so imeli 2 dobavitelja. Eden je bil Medis, njihove škatle so bile po cca 16 eur, ta drugega so pa uvažali sami in je bil cenejši . Seveda so raje ponujali unega ta dražjega, tako da če nisi bil pazljiv si plačal precej več. Razlika med njima je bila samo v tem, da je na eni škatli pod dobavitelji pisalo Medis na drugi pa Ljubljanske lekarne. Ker jim je zaloge zmanjakalo se Novalaca po tej ceni ni več dalo dobiti, zato sem jaz prešaltala na HIPP s katerim sem bila celo bolj zadovoljna, saj je bil moj mali po Novalacu zelo zaprt. tako da jaz sem sedaj na HIPPu že nekaj časa in bom tudi ostala.

kakorkoli hotla sem povedat, da pokličte v Ljubljanske lekarne pa se pozanimajte, če že imajo Novalac po ceni 10,22 eur za 800 g in če ga nimajo če ga dobijo in kdaj ga dobijo.

lp

(odgovor članu mojcakk)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Novalac, kje je najcenejši?
29.2.2012 21:56:22   
urskaja
marjetka1975...to je pa precej zanimiv podatek...prvič slišim kaj takega! takoj jutri jih pokličem! a te lahko samo vprašam v kateri lekarni si to kupovala? ker tale cena...to je res noro! jst sem bla sinoči čisto adijo...sem na medis poslala mail kako in zakaj...pa mi niso še nič odgovorili-mogoče mi sploh ne bodo...itak sem težko zaspala in preden končno le sem, sem prišla do čudnega zaključka: italjani hodijo k nam po bencin in cigarete, mi pa moramo po hrano za otroke ven hodit...kretenizem na kvadrat!

(odgovor članu marjetka1975)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Novalac, kje je najcenejši?
29.2.2012 22:55:06   
mojcakk

IZVIRNO SPOROČILO: urskaja

marjetka1975...to je pa precej zanimiv podatek...prvič slišim kaj takega! takoj jutri jih pokličem! a te lahko samo vprašam v kateri lekarni si to kupovala? ker tale cena...to je res noro! jst sem bla sinoči čisto adijo...sem na medis poslala mail kako in zakaj...pa mi niso še nič odgovorili-mogoče mi sploh ne bodo...itak sem težko zaspala in preden končno le sem, sem prišla do čudnega zaključka: italjani hodijo k nam po bencin in cigarete, mi pa moramo po hrano za otroke ven hodit...kretenizem na kvadrat!



žal je res tako..pa še slabše bo,kakor stvari peljejo..user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu urskaja)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Novalac, kje je najcenejši?
1.3.2012 16:06:36   
si.pikica
v italiji in avstriji je otroška hrana subvencionirana s strani države, pri nas pač še ni tako...

nič ne vem kolko stane alernova v trstu, ker je šel dragi že včeraj po službi po melko (ker je vidu, da gre proti koncu) in ni vedu, da mora vprašat.

drugače pa sem na forumu oktobrke že cisto od začetka...lp

(odgovor članu mojcakk)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Novalac, kje je najcenejši?
2.3.2012 9:43:04   
mojcakk

IZVIRNO SPOROČILO: si.pikica


nič ne vem kolko stane alernova v trstu, ker je šel dragi že včeraj po službi po melko (ker je vidu, da gre proti koncu) in ni vedu, da mora vprašat.

aha..dobro..user posted image

drugače pa sem na forumu oktobrke že cisto od začetka...lp



aja,točno..user posted image

(odgovor članu si.pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Novalac, kje je najcenejši?
10.3.2012 23:04:06   
urskaja
zdravo!

tako! danes smo šli na fernetiče po mleko za najinga user posted image ...sva vzela 10 škatel in dala 100 evrov, kar je cca 60 evrov ceneje od tega pri nas...je pa res, da je sestava malce različna! za tiste ki jih zanima razlika, sem objavla primerjavo v mojem albumu tu na RR...ne znam, in ne vem, če gre tukaj na forumu objavljat slikce?! (sicer je cena 11,80 vendar je dala kr en popust...pa je pršlo ravno 10/kom user posted image )

@ mojcakk...sem vprašala za alernovo, pa gospa nima tega mleka v računalniku tako, da ga najbrž nimajo....

nočko!


(odgovor članu mojcakk)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Novalac, kje je najcenejši?
11.3.2012 9:41:43   
_martina
Pri nas na Obali dajem za 800g Novalaca 11,23€. Se pravi če kupim po redni ceni v Trstu ni nič ceneje.

(odgovor članu urskaja)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Novalac, kje je najcenejši?
19.3.2012 10:10:48   
MoLLiKa
_martina a je povsod na obali taka cena novalaca? V kateri lekarni ga kupuješ? Pri nas na Gorenjskem je 800g 15,62eur....

(odgovor članu _martina)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Novalac, kje je najcenejši?
19.3.2012 22:02:58   
kealy
Ko že vidim tule temo o Novalacu, bom kar tu vprašala. Kaj se še kateri zdi, da je to mleko kakor voda, moja  user posted image bi ga kar papala. V tabeli na embalaži piše na tri ure..., če bi jaz tisto upoštevala bi bila moja mala zelo lačna. Koliko ste ve odmerjale svojemu 4. mesečnemu dojenčku, tista ki ima izkušnje? Moja poje tako različno, nikoli tako kot je napisano v navodilih user posted image

(odgovor članu urskaja)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Novalac, kje je najcenejši?
20.3.2012 7:57:50   
urskaja
@kealy...moj mali bo konec tedna star 5 mesecev...na škatli piše da naj bi že od 4 mes. naprej imel obrok 180ml-210ml....no mali je še do pred kratkim jedel 150ml...zdaj mu dobrih 14 dni dajem 180ml, zvečer in zjutraj pa 210ml. vendar kdaj tudi ne poje vsega in pusti...se pa tudi midva še vedno na 3 ure hraniva(redko potegne pol urce čez...) in ima tako 5 obrokov...

(odgovor članu kealy)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Novalac, kje je najcenejši?
20.3.2012 16:38:06   
kimica86
Pri nas v lekarni v Ankaranu je Novalac 800g cca. 11 eur..

Kar se tiče količine mleka: naša poje toliko kolikor pač želi pojest.. Zaenkrat jo dojim in dodajam pa spije približno od 140-160ml kakor kdaj.. Kašenkrat ima celo tašno hudo lakoto, da spije 180ml.. Tako, da držati se navodil, ki pišejo na škatlici je brezveze.. Ker otrok poje toliko, dokler se ne nasiti.. Naša takoj z jezikom poriva ven cucelj ko ji je preveč ali zaspi..

(odgovor članu urskaja)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Novalac, kje je najcenejši?
21.3.2012 10:04:03   
kealy

Ne morem verjeti, primerjam mleko Novalac 1, ter Babylove1 in je vsebinsko precej bolj bogat, celo od ita Novalaca??

Pa še dosti cenejše je... Sedaj sem pa res čisto zmedena. Jaz pa kupujem ta Novalac v prepričanju, da je res nekaj dobrega!!



(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Novalac, kje je najcenejši?
21.3.2012 18:30:13   
_martina
MoLLika, v Izoli dajem toliko. Drugje na obali pa nisem kupovala (ker imam lekarno par m od doma).
Moj mali poje v vsakem obroku 180ml, sedaj je star 3,5 mesece. Pa včasih bi še in še, ampak mu ne dam. user posted image

(odgovor članu kealy)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Novalac, kje je najcenejši?
21.3.2012 18:46:20   
kimica86
IZVIRNO SPOROČILO: _martina

MoLLika, v Izoli dajem toliko. Drugje na obali pa nisem kupovala (ker imam lekarno par m od doma).
Moj mali poje v vsakem obroku 180ml, sedaj je star 3,5 mesece. Pa včasih bi še in še, ampak mu ne dam. user posted image


Zakaj pa mu ne daš še, če mali zahteva še???? Moja tamala ima 8 tednov in spije od 140-160ml, ko ima dneve, ko ima povečan apetit zna spit tudi 180ml in predvidevam, da, ko bo stara kot tvoj tamali bo ziher spila še vsaj +50ml več user posted image user posted image user posted image Jaz bi mu na tvojem mestu pripravila vsaj 200ml..

(odgovor članu _martina)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Novalac, kje je najcenejši?
22.3.2012 7:13:44   
urskaja
@ kimica86...tud jst semmu dajala 150ml kar dolgo...je pa res da moj mali ogromno ven vrže...on bi sicer jedel ful, sam pol pa skoz iz njega leti...pa se mi zdi bolj pametno mu dat manjši obrok in pač naslednjega dat prej...tako midva še vedno (pri 5m) jeva na 3h, ko mnogi že na 4 ali 5h. drugače pa super, da imate pri vas tok kul ceno...se bo treba na obalo preselt...hihihi
lp

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?