|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dvojčki 2009
8.8.2010 12:05:04   
ninčy
nokes, ja, full sta hitra, sej vem. Sam jst sem bla tud, sem že z 10 meseci hodila, tko da talenta za hojo sta očitno po mami user posted image .
Ja, porodniško sem pa skrajšala zaradi vrtca. V Domžalah je pač tako, da ali otroka vpišeš s 1. 9. ali pa ga ne. Če si pa na porodniški, ga pa itak ne moreš vpisat. No, pol je bil pa zato tudi mož na dopustu za nego in varstvo in s 1.9. ga tudi on zaključi, jaz sem pa itak že na dopustu. V šoli, kjer delam, so pa itak bolj zadovoljni, da pridem z začetkom šol. leta kot decembra.
Ej, pa full si me v dobro voljo spravila s temle uvajnjem. Pri nas jih bo oči.

_____________________________

Štorklja je malo prehitela ... Jan in Žan sta prišla 7. 9. 2009.

(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Dvojčki 2009
8.8.2010 15:23:35   
Alenka-8
Jan user posted image user posted image user posted image za korake!

Belen, jaz sem stalno v Idriji user posted image user posted image user posted image Tako ali drugačeuser posted image Super za dopust, škoda ker tako hitro mine, ane. Mi gremo naslednji teden spet malo, vas na svetilnuku pocukamo za rokavuser posted image

Nokes, naš Jaša ima že vse zobke od 1 do 4 zgoraj in spodaj. Lani pa zdaj rastejo trojkice spodaj, 4 že ima. Ma ni pravila pri zobkih, kako rastejo. Pri nas so tudi zrasli brez problema, mogoče malo težav s štirkicami, pa malo več sline in to je to. Smo bili ravno zadnjič spet pri zobarju, je rekla zdravnica, da mata lepe zobke user posted image user posted image user posted image Jih tudi kar pridno uporabljata, sploh v borbi za igrače ali kaj podobnegauser posted image

Jaz si uvajanja v vrtec sploh ne predstavljam. Saj bomo še eno leto doma, ampka vseeno. Zadnjič sem ju pustila v trzinu v igralnici za 1 uro, pa baje ni blo neke večje panike. Samo ko sva ju prišla iskat, sta se začela pa histerično dret in sta se naju držala kot klopa še vsaj pol ure. Bomo vidli, kako bo naslednjič...

Sicer pri nas bolj ali manj po starem. Smo prešaltali iz 2x spanja na 1x, ker sta začela vstajat ob devetih zjutraj. Tako da zdaj hodita spat po kosilu, cca ob enih pa spita kaki dve urci. Ampak zdaj par dni spet vstajata že ob osmih, in sta ob dvanajstih že totalno zaspana... Moja zaspanca, kaj bomo v šolo hodili za ob desetih?

Aja, mleko: naša dva sta še vedno na aptamilu 3 in bosta do 2. rojstnega dne. Ampak to pomeni, da dobita aptamil zjutraj in zvečer v flašo, puding in gres in te zadeve pa kuhamo z navadnim mlekom. Samo aptamil je v večini, tako priporočajo naj bi bilo do 2. leta. In ker sta mala potencialna alrgika, pač pazimo na te zadeve. Ampak do zdaj je bilo vse ok, trkam.

Nič, lep preostanek nedelje. Mi bomo šli malo pohajat, še ne vemo kam. Nekam blizu.

(odgovor članu ninčy)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Dvojčki 2009
10.8.2010 12:44:18   
nokes
hojla, dvojne,

no, mi pa smo.................ja, res, no ..... super,..... zobki .....vrtec ..., šiht, ...laufamo,... včeraj .... , tobogan ...

hja, a ste mislile, da mam na šihtu cajt pisat??? user posted image  neeee, sam na prvo stran nas moram mal porinit, no! pridne bit.

_____________________________

nokes

(odgovor članu Alenka-8)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Dvojčki 2009
11.8.2010 7:23:08   
Belen
dobro jutro

smo se končnooooo odločili,da naredimo sobo za naše male čebele, do sedaj so bile z nami...... danes gremo pogledat w ikeo za kej pohištwa....
powejte mi punce,kje imajo lepo in ne preweč drago pohištwo za otroške sobe? namreč čez kake 2-3 leta jo bomo spremenili... (mladinske postelje, drugi motivi....) user posted image
naswet? user posted image




eko očitno se mi privajajamo na now režim ustajanja z uwajanjem w wrtec.... še 7dni nazaj smo spali do 8-9h... zdej pa 6.40- max.7h je Lija že pokonci..... user posted image user posted image
no sej je prow, se morm še js nawadit user posted image


pridno delajte,tiste ki ste w službi.... druge pa...užiwajte user posted image user posted image user posted image

_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Dvojčki 2009
11.8.2010 9:23:36   
Alenka-8
Belen, naša dva mata sobico Alples Planet, Smo zadovoljni in jo mamo namen imeti kar še nekaj časa. Dokupili bomo edino posteljo in pisalno mizo, mogoče še kako omaro. Pa medvedka Puja odstranli s sten pa bo lahko drugačna sobica. SEm tudi jaz gledala Ikeo, samo tiste baby sobice majo tako majhne omare. Sicer pa so mi lepe te, ki so zdej na novo, in se jih da še kar kombinirat med samo.
Naša dva sta tudi prešaltala na vstajanje ob osmih, prej pa 9-10. Nisem ravno zadovoljnauser posted image Spita pa zdej samo enkrat na dan, po kosilu za urco in pol do dve.

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Dvojčki 2009
11.8.2010 10:15:11   
mlinčka
Kofe?

user posted image

Pri nas je že četrti dan Idrija (po Belen, 2010 user posted image ). Taji spodnja desna 4. ven rine in je ful boga. Prejšnjih 8 zob skupi ni bil tak problem. Jaooo! Vročina do 39,6...po Calpolu pade, ko ta popusti, spet naraste. Klicala P, je ni, sestra pravi kar tako naprej...zbijat...ni panike...bo že minil...če ne bo, pokličte... Pa sej vse veste, kako je to, kaj bi človk govoru user posted image  Prejle si je pa na drugo stran preste tiščala...možno da ji še kakšen ven rine, ne pusti kaj preveč šarit po ustih.

Anja se mi pa zadnje 14 dni obvezno 1x na noč s krikom zbudi in tuli ko ranjena žival. Ko pridem v sobo, se sicer hitro pomiri, ampak je pol je.ba ven iz sobe pridt, ker je sirena, čim hočem svojo rit ven odtihotapit user posted image . Me čekira skoz. In pol preden zaspi nazaj...user posted image . Enkrat sem bla že tik na tem, da si kar kovter na tla ruknem in tam zraven zaspim, tolk sem bla že hin. Kaj pa vem, al sanja al tud kak zob? Se mi zdi, da ma že dolgo vse po malem zatečeno in bo zgleda naenkrat ven rinlo, samo trenutno ni videt kakih premikov v to smer.

Nč, sem dan sam pojamrat prišla, ni časa za kej več. Pridne ste itak pa pozdravčke vsem po vrsti!

Aja, drugač je pa dans 14 let, kar sva se začela z mojim za rokce držat user posted image . Matr gre cajt hitr!


< Sporočilo je popravil mlinčka -- 11.8.2010 10:17:38 >


_____________________________

In vendarle so bile štorklje...

(odgovor članu Alenka-8)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Dvojčki 2009
11.8.2010 12:14:31   
hedviga
Ojla... Pri nas ni Idrije. Pri nas je pa Polje user posted image user posted image
Miha že 14 dni ponoči štrajka in se non stop nekaj premetava, jamra, pojokava...ipd... Tudi jaz sumim zobe, samo ne vem katere. Ima že vso serijo, za 5 je pa še pomoje prekmalu. Je pa res da spodnja 3 še ni čiiist do konca zunaj...
Skratka se pridružujem totalnim neprespankam. je pa res da sem jaz v bistvu nekak bolj utrjena oz. navajenauser posted image  Ma punce spat do 9-10??? Svašta. Naša dva sta najdlej spala do 8:30 in še to samo ene trikrat pa sem že mislila da sta bolanauser posted image   Je pa res da okol 11 počas padeta dol za kako uro. popoldne po kosilu pa še malo. Čeprav je popoldne Miha tooolk siten ko se zbudi, da je groza, najraj bi mu ukinila to spanje, ampak potem je siten pa prot večeru.

No, še po dolgem času en slikovni update:

Špela

user posted image

Miha

user posted image




_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu mlinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Dvojčki 2009
11.8.2010 21:03:48   
lara light
Hedi, Mlinčka, Noki, Belen, gemelli, ninčy, miška, stijan, mf, sigurno sem jih pol spustila sorry, ...
čeprav se mi ne da pisat in sem pršla samo malo počekirat, me tko hudičevo glava cel dan boli, Belen že ve, kako to zgleda,...
Hedi, ma tud če ne spita bohve kej, sta KRASNAAAA!! Lepotca in pol, resno, bravo!user posted image

Mlinčka, tud tvoji dve gledam, princeskiiiii!!user posted image
Belen, almk, lepe otročaje mata, sem vidla na fb!
A niso vsi tu mač lepi ti naši dvojčki? Ma itak, tanajtalepši!user posted image  Kot bi bli moji vmesuser posted image

Zgleda, da je cajt mučnih štirk, tudi moji manjka še zadnja in se matra iz dneva v dan, ponoči pa je kak mini alarm, hb in kar lepo spita..
ju3 odpeketamo za cca 10 dni v hribe.user posted image  Ja se mi smeje...grem še kej spakirat, lepo naj vam bo in kup dobrih želja za čimmirnejše dneve in predvsem noči!user posted image user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Dvojčki 2009
11.8.2010 21:39:00   
Belen
lara užiwajte , lepo se imejte...ko prideš nazaj,boš rabla še en dopust,da se spočiješ od dopusta user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Dvojčki 2009
11.8.2010 22:32:27   
lara light
he, he, belenuser posted image , ja vem, kako to greuser posted image  
moja glava ok, tvoja?
nič babike, pridne bit, pa pisat! le kje sem to pobralauser posted image


_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Dvojčki 2009
12.8.2010 8:17:53   
lara light
user posted image  Ena super kavica za super mamice le od naju, saj moški del ekipe še spi...lubčke in zvizzzzzuser posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Dvojčki 2009
12.8.2010 11:22:06   
Belen
hwala za kofe....
papa user posted image


_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Dvojčki 2009
12.8.2010 19:06:13   
blanč
Ojlaaaaaaaaa. kak smo dvojne????
Danes je bil lep dan. Smo bli pri miški na obisku in sta njena dva taka bombončka, en bolj lušn kot tadruguser posted image Mami pa najbolj.
Slikce mihca in špele so lepa poživitev naše teme, kaj, če bi še druge mal sončke poslikale, da vidim kakšni so zdaj, ko niso več dojenčkiuser posted image user posted image user posted image
Ps: mišu moj, tist puding je zginu v sekundi dvajstuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Babike pridne bit pa pisat... le kje sem to pobralauser posted image


_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Dvojčki 2009
12.8.2010 19:08:16   
sonček33
Špela in MIha  cukra!

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Dvojčki 2009
12.8.2010 23:12:43   
aknela123
lep pozdrav od Gaje in Zoje! 

http://www.shrani.si/f/2W/n1/IUb3y7i/p7080050.jpg

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Dvojčki 2009
12.8.2010 23:14:24   
aknela123
eh, joj, sem že zarjavela, pa ne vem več, kako slike spraviti gor. user posted image

(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Dvojčki 2009
13.8.2010 8:27:25   
ninčy
Evo nas, smo že doma. Saj je bilo luštno 100/uro, sploh čez dan. Sta uživala v vodi, da sem bila čisto paf. Ne pa ne ven user posted image . Druga zgodba pa je bila ponoči. Eno noč smo bili 2 uri skupaj pokonci, kar se nam doma ni zgodilo v vseh 11 mesecih. No, današnjo noč sta doma prespala brez težav in tako se je tudi mami malo spočila.
Vidim, da tudi pri vas ni dolgčas user posted image .
Eko, toliko od mene, moram zdaj nujno dopolnit vlogo za znižano plačilo vrtca, potem se bosta pa itak že zbudila iz dopoldanskega lepotnega spanca.
Se beremo.

_____________________________

Štorklja je malo prehitela ... Jan in Žan sta prišla 7. 9. 2009.

(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Dvojčki 2009
13.8.2010 13:20:25   
Shadow
Ajej, smo padle na 23. stran, hitro pisat, da nas ne prekrije pajčevina! user posted image

Zdaj razumem, zakaj imajo/-mo mame z dvojčki največ časa za pisanje po forumih v tistih mesecih takoj po porodu... Ma komaj, da se za 5 min čez dan prišvercam na net, ker sta postala GROOOOOOOOOOOOOOOZNA! user posted image  No, ampaj fajn grozna... živo srebro na kvadrat. Zvečer pa nimam več energije in volje. Pa saj bo. user posted image

Imeli RA + posvetovalnico pri 12m2t, gibalno sta oba ok, samo čakamo, da shodita. Teti na nfth smo že nesli bonboniero in se ji lepo zahvalili za sodelovanje. user posted image  Zrastla sta ful, tamali ima 81 cm in 11700g, šefica pa 74 cm in 9800g. V štirih mesecih sta se zredila vsak po par 100g. Ja, res se pozna, ko se začnejo gibati, vse pokurijo.

Jemo že vse, alergij zaenkrat ni. Spimo enkrat na dan, okoli 12.30 za kako urco in to je to. Zvečer pa padec v posteljo in mir vsaj do 7h. Nam ustreza.

Stijan, jaz grem z mojima velikokrat v Draš center pod Pohorje, če ti je, se lahko kdaj tam dobiva, ali pa kje drugje, če ti ustreza. Javi mi na ZS!

No, pa še en pikčr naših nič več doječkov, pol pa moram letet.

user posted image


(odgovor članu ninčy)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Dvojčki 2009
13.8.2010 14:24:26   
sayuri
Vidim, da vsi toooook hitro rastete. A niste komaj rodile? user posted image user posted image user posted image  Krasne sličice, krasni otroci. Seveda, če so pa same krasne mamice.

Pozdravček od dvojne iz 2008 leta :))))

(odgovor članu Shadow)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Dvojčki 2009
14.8.2010 13:41:16   
lara light
Dan!
Sayuri, lepo da si nas prišla pozdravit, kake lepotce maš, uhuu, lepi in pridni berem, fajn!user posted image
Sonček, kako je L? Cel junak, vem, vemuser posted image
Ninčy, bravo za hojo, brzinski ste!user posted image
Belen, kaj pravita princeski?user posted image
Aknela, shadow-bravo za mere, blanč, iiiiii, krasni!user posted image user posted image
Gemelli, kako ste vi? Brojite sitnouser posted image
Noki, daj rukni gor še tvoja2 velikanauser posted image

No mi smo se spakirali, šli in nasledni dan spet spakirali in odpakirali...grrr, neurje nam je streho nad glavo - veliko platno strgalo, pa kup reči zmočilo, tko da smo odpeketali...upam, da čez kak dan nazaj, samo moramo prej popravit..eh..

zdaj pa mam cajt in bi že zapravljalauser posted image , dajte mi povedat, če in kakšne pouštrčke majo vaši? moja dva namreč spita kontra, na odejici, tko da imata nekaj pod glavo in sta posledično ves čas odkrita...rada bi jima nabavila nekaj pametnega, pa še ne vem kaj. Imam enga, ki smao ga dobili v kompletu z jogijem in je velik ploščat, bolj trd, noben ga noče in leti stran...hvala za pomoč.user posted image

In še moj svet...

http://www.shrani.si/f/3p/BO/4xefoKYi/prva.jpg
http://www.shrani.si/f/1Q/dJ/2uH5sWIB/druga.jpg

Lubčke od nas!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Dvojčki 2009
14.8.2010 14:16:03   
Alenka-8
Pozdravček od naših dveh razgrajačev, ki uživata v skakanju po lužah :)
user posted image


(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Dvojčki 2009
14.8.2010 16:43:24   
Belen
lara light...sm mislila,da si kot jaz,da si na dopustu in wisiš na netu user posted image user posted image user posted image


končnoooooooo,da widimo tudi twoja dwa user posted image ..... lepa,lepa user posted image


_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu Alenka-8)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Dvojčki 2009
15.8.2010 13:10:22   
lara light
Dan!user posted image  
Belen, sicer na dopustu redko, ker je tud dopust poredkouser posted image , ampak sem def. preveč na netu...kje ste bejbe?
Tko, da smo vsaj na prvi strani, če nas kera še iščeuser posted image
Lepo nedeljo!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Dvojčki 2009
15.8.2010 21:25:37   
almk
evo nas...
tkole no; v toplicah je blo superuser posted image , kot je že belen napisala..jst lahko rečem, da to je bilo zame, pa čeprav sem bila sama (no s frendico in njenim 10-mesečnikom) do sedaj najbolj podobno dopustu..wellnes park Laško je super, imajo full velike sobe - tako velike, da smo imeli notri 3 prenosne posteljice, pa midve na zakonski postelji, no pa še prostor za naš duble voziček in njen enojni, aja no pa še malčki so lahko skaklali okoli, sicer mimo ovir, ampak je šlo..hrana dobra - samopostrežni zajtrk in večerja, zraven kotiček za otroke, tako, da smo vsaj približno lahko pojedle, bazeni z dovolj toplo vodo, potem pa še igralnica, pa steze za sprehajat, no pa še cena ugodna...če se katera odloča za toplice, jst welnes park Laško definitivno priporočam...sicer je res, da smo domov prišli z neko virozo - driska, ki je trajala samo 1 dan, ampak to se lahko zgodi v katerihkoli toplicah ali pa tudi kje drugje, kjer je veliko ljudi..
drugače pa - pri nas hodimouser posted image - mala že super, mali pa malo manj, še surfa, ampak mu gre vsak dan bolje...zdej pa ne vem a naj bom vesela al bo tole zdej še večji stres..ampak veste kaj - vesela sem že tega, da sploh hodita..pa mogoče bodo zdej kolena malo manj strgana in spraskana..je pa res, da sta zdaj vse manj rada v vozičku, tako da sprehode krajšamo na minimalno..
danes smo se pa odločili, da gremo nekaj ven pojest, pa sem malo gledala po netu, kje bi imeli kako fino picerijo ali gostilno z igrali, no in smo se odločili za paparotti pri domžalah - in smo bli zadovoljni - imajo zelo lepo narejeno za otroke (igrala, trampolin, poganjalčki), sicer postrežba tko, tko, pica pa zadovoljiva..kam ve iz Ljubljane in okolice hodite ven jest?
zanima me še - kaj počnete cele dneve z malčki...men že počasi malo zmanjkuje idej kam naj ju peljem oz. kaj naj doma počnemo...vrta nimamo, ker živimo v bloku, tako da je vsaka stvar pogojena s tem, da se moramo kam odpravit, doma pa seveda nekaj časa razmetavata, nekaj časa se igrata, potem pa večino časa plezata po meni user posted image
kaj še - da se danes mal razpišem...aha mala ima že 11 zobkov, mali 8...spanje pa - zvečer gresta spat okoli 20.30-21h - 8-8.30, popoldan pa od 12.30h kako uro in pol, do dve..ja glede spanja se zaenkrat ne bom nič pritoževala..večino noči prespimo...hrana pa tako, tako...kosila so še vedno najmanj priljubljena, ostalo pa še kar gre..hranim ju še vedno jst, ker za njiju je žlica za drgnjenje dlesni in grizenje, ne pa še za hranjenje..ampak do šole bosta tud to osvojila user posted image
no toliko za danes...lepo in mirno nočko vsem, pa še lupčkaaaaaaaa vsem vašim sončkom..

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Dvojčki 2009
16.8.2010 12:26:11   
lara light
Dan lepotičke!

Danes pa jaz častim...menda je leto spet naokrog, omguser posted image    user posted image
user posted image
user posted image

vse je iz domačih bio eko natur demeter brez e-jev,...
gremo, samo gas in dolge lučiuser posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu almk)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?