|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dvojčki 2009
19.8.2010 14:28:43   
nokes
IZVIRNO SPOROČILO: hedviga

IZVIRNO SPOROČILO: Alenka-8

Hedi user posted image user posted image user posted image user posted image
Barje, seveda. user posted image Lahko tudi obalauser posted image user posted image



Sem veeedla, da je bo barje "The one" lokacija" user posted image user posted image user posted image  


da best, hedi bo pekla čevapeuser posted image , pridemo.

resno, tudi sama sem že nekaj gruntala o tem, preden greste vse na šiht, ker pol bo dan prekratek za vse narest. sam kje je plac, da prenese tolk mulčkov? pa ne rečt, da je na barju ful placa. rabimo klopce, pa postrežbo, pa igrala... Mostec? a se nismo enkrat že menile za mostec? povejte. baj, šibam po tamala.

uf, glih prebrala, mostec ne... bbbb???user posted image

< Sporočilo je popravil nokes -- 19.8.2010 14:29:59 >


_____________________________

nokes

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Dvojčki 2009
19.8.2010 14:44:52   
hedviga
Ma lah je Mostec, to je blo tko, figurativno rečeno, zaradi neljubljančank...user posted image
In seveda ma barje poln placa, samo igral je res nekam malo....user posted image  Mislim da naj povejo mamice ki se veliko udejstvujejo v javnosti-beri:ki so več na igralih ipd....

_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Dvojčki 2009
19.8.2010 16:43:20   
Belen
IZVIRNO SPOROČILO: hedviga

IZVIRNO SPOROČILO: Alenka-8

Hedi user posted image user posted image user posted image user posted image
Barje, seveda. user posted image Lahko tudi obalauser posted image user posted image



Sem veeedla, da je bo barje "The one" lokacija" user posted image user posted image user posted image  



js se strinjam z Obalo user posted image user posted image user posted image


_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Dvojčki 2009
19.8.2010 17:28:02   
ninčy
IZVIRNO SPOROČILO: Belen

IZVIRNO SPOROČILO: hedviga

IZVIRNO SPOROČILO: Alenka-8

Hedi user posted image user posted image user posted image user posted image
Barje, seveda. user posted image Lahko tudi obalauser posted image user posted image



Sem veeedla, da je bo barje "The one" lokacija" user posted image user posted image user posted image  



js se strinjam z Obalo user posted image user posted image user posted image



Men bi pa Domžale sedle user posted image .

Joke user posted image
Lahk je tud kje drgje.

_____________________________

Štorklja je malo prehitela ... Jan in Žan sta prišla 7. 9. 2009.

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Dvojčki 2009
19.8.2010 19:04:39   
nokes
zdaj pa čist resno sprašujem: koliko obrokov na dan imate? ker naša jesta ob 6.15 flašo mleka (cca 200 ml), nato ob 7.15 zajtrk (kruh+nekaj gor namazano), to je lahko tudi 2 kosa, nato pridemo ob 8.00 v vrtec, jupiiiiii zajtrk, se že gužvata na stolčkih, ko j*** mamo, ki se poslavlja z besedami, ja,... jaz vaju tudi imam rada, se vidimo, ko pridem iz službice,...bla, bla, kao nekaj proti travmam zaradi ločitve user posted image , nato v vrtcu malica ok. 10.00+kosilo, 11.30+malica okoli 14.00, potem pa jaz že pridem po njiju. skoraj vedno mi vzgojiteljice rečejo: ja, veste, kosila pa sta res veliko pojedla, zelo veliko (kot da ne vem!), potem imamo doma ali na igrišču še vsaj 1x malico (kaki grisinčki, pa sadje npr. 4 breskve!!!user posted image , in ob 17.00 ali 17.30 večerjo, ker potem že šibata spat. no, za večerjo so tudi najboljši ostanki od kosil (kak pogret riž, postani špageti ali razkuhana enolončnica, ni blema, sam da ni kašica...user posted image ), čeprav je največkrat res kakšna varianta na mlečno zadevo, saj veste, kalcij, pa tako...

v glavnem, mi samo jemo, se mi zdi, tamala2 pa suha, da se jima vidijo rebrca. razmišljam, da v resnici v vrtcu dobita premalo, ker še ne jesta sama, pa ju je treba hranit in ker je gužva, se jima ne morejo posvetiti toliko časa, da bi v miru pojedla, kolikor pač hočeta. no, ne vem, ugibam, ker toliko malic na dan je mal huda, se pa non stop dereta njam njam njam.

kolko oz. kolikokrat pa jedo vaši papavčki? pliz, pa po resnici!user posted image

_____________________________

nokes

(odgovor članu ninčy)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Dvojčki 2009
19.8.2010 20:34:51   
Belen
ufffffffffff ko te berem nokes, sm mislila,da mi jemo non stop,ampak wi nas prekašate na pouno user posted image user posted image user posted image
ob 7.30-8h zajtrk gres/kašica/mleko s piškot (250ml)..nekaj mlečnega uglawnem
ob 11h sadje
ob 13h jogurt
ob 16-17h kosilo
ob 18,30h skuta al puding
ob 20-21h flaša mleka 180-250 odwisno

meni se zdi dosti.... pa imamo pri 14mes 10kg cc. in nekje 80-cm welike....

sicer ni wedno tako....lahko jih imamo 5 obrokow...ampak w powp.nekje 5-6 user posted image



mi pa prawijo mamice ,ki imajo ali so imele otroke pred kratkim w jasli...da wečina otrok pride lačnih domow iz wrtca....da tam full malo pojejo (ker se učijo kao sami jest-gre pol kosila wen.....) malice (sadje) kao narežejo in pol se otroci zagrebejo" in če dobiš - dobiš.... pol ti baje dajo še neki za domow (pop.malica) uglawnem prawijo,da wečina jih je doma še 1x kosilo, ali pa da do spanja ima otrok še najmanj 2-3 obroke user posted image user posted image user posted image
ne wem.... bomo widli zdej sept.ko gremo w wrtec....

aja nokes..kake copatke imate za wrtec?


za srečanje sm za.... user posted image

< Sporočilo je popravil Belen -- 19.8.2010 20:48:04 >


_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Dvojčki 2009
19.8.2010 21:28:45   
Shadow
Srečanje - načeloma sem zraven, ampak do obale se pa ne bi vozila, lepo prosim :\

Čevlji - tamala ima dvojne pedipedke (user posted image user posted image user posted image ), tamali ene superfit in ene elefanten (user posted image user posted image user posted image ), v glavnem smo pa itak bosi ali pa v zoknih z abs-om. Sem pa fuuuuuuuuuul hepi, ker sem ondan slučajno uletela v Deichmanna in ubodla vsakemu po en par elefanten jesenske obutve za 4,95 eur. Pojma nimam, v čem je bila finta, mogoče bodo že v prvih petih minutah razpadli na nogah user posted image user posted image user posted image

Copate ima tamala ala robeez, ampak malo cenejšo varianto (hvala, Ebay), malemu pa je tak model pretesen - gumica mu preveč špana nogico in ima pol čisto plavo na tistem mestu, kjer je elastika, tako da smo mu nabavili Superfit copate (je imel tudi naš Ciciban shop znižane).

Obroki - podobno kot Belen, razen da imamo zjutraj ko vstanemo (med 7. in 8. uro) AM (200 ml), potem pa za malico ob 10h gris ali sadje s skuto. Kosilo je ob cca 13h, popoldanska malica ob cca 17h pa je ali sadje ali pa kaj mlečnega (odvisno, kaj je bilo dopoldne). Vmes še pade kak keksek ali pa kak liz sladoleda, zvečer pa je še vedno samo AM (200ml).

Povštri - nimamo, ker itak spita vsepovprek, najraje na oddeji, zato imata že kar zimske pižamice.

Kaj počnemo cele dneve? Čakamo, da je čas za spanje! user posted image  Ne res, doma je itak vse brezveze, igrače so brezvezne, nonstop sta mi za ritjo, kuhati sploh ne morem več, ker se mi vesita po nogah, tako da šibnemo dvakrat dnevno ven. V vozičku se še kar rada vozita, bog pa mi pomagaj, če si hočem vmes kako kavico privoščiti - hočeta ven in potem adijo kafe v miru. user posted image  Za igrala smo še malo premajhni, sta pa zelo srečna na travi, v blatu in pesku. user posted image

Aja, pa našo Stijan in njena dva svetlolasa knedleka smo spoznali! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Dvojčki 2009
19.8.2010 22:12:40   
Alenka-8
Obala ja, majo ful lepa igriščauser posted image user posted image Na Barju pa tud placa kar ga hočešuser posted image

Obroki: pri nas je vsak dan enako. Zjutraj okoli osmih ali devetih (ko izvolita vstat) dobita vsak 120 ml mleka + kosmiče (ali kašica ali krih in nekaj namazano), kosilo po novem ob 12.00, zadnje čase se neki spakujeta, ne pojesta prav dosti. Po spanju okoli pol štirih malica, največkrat sadje + mogoče še mini jogurt ali skuta (recimo vsak pol breskve ali pol banane + 60 g jogurtam skute). Ob 19.00 večerja kašica ali puding ali gre, nekaj mlečnega skratka. In ko sta že v pižami in v postelji še vsak 160 ml mleka v flašo. To je to. A jih stradam? user posted image user posted image user posted image No ja, mogoče vsake tolko še dobita kak piškotek, rozine ali kaj podobnega. Večinoma po kosilu.

Dajte mi povedat, te ki ste iz LJ, kam hodite na ogrišča? Ma tu na Obali je res polno lepih igrišč, zdaj smo vsak dan nekje drugje. Zakon res. Kaj pa v LJ? Tivoli? Še kaj? Ej Belen uno novo igrišče v KP v mestu je res ful lepo, pejte enkrat pogledat.

Nič, grem. Mirno noč.

(odgovor članu Shadow)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Dvojčki 2009
19.8.2010 22:15:00   
Alenka-8
Ne res, doma je itak vse brezveze, igrače so brezvezne, nonstop sta mi za ritjo, kuhati sploh ne morem več, ker se mi vesita po nogah


Tudi pri nas je bilo tako obdoje. Noro!! Ubitačno! Adijo pamet! Idrija in Poljeuser posted image user posted image user posted image Ampak je minilo. Mata zdaj spet neke čudne nove fore, ampak je bolje. Sploh Lana, včasih je prava tečna babnica. Frklja. Prej je hodila po stanovanju s sončnimi očali in šlaufom za plavat. Adijo pamet.

(odgovor članu Alenka-8)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Dvojčki 2009
20.8.2010 7:22:54   
Belen
IZVIRNO SPOROČILO: Shadow

Srečanje - načeloma sem zraven, ampak do obale se pa ne bi vozila, lepo prosim :\





hahaha user posted image user posted image user posted image pa sej daš skozi celo SLO w dveh-treh urah user posted image user posted image user posted image
ne sej se hecam....werjetno bi bla LJ,ki je lih wmes-najboljša


kot prawi alenka je res na Obali (glede na to,da je majhna) fulll igrišč (welikih-z igrali, senčko, peskovnikom, mizami....) sam w Izoli jih je ene 3, za koper wem za dwa, drugo ne poznam....

shadow...za kolko si dobila elephant??????? ma kaj je bla kaka akcija? mi smo dali w akciji za en par 19,90 eur....pa se mi je zdelo že to kul user posted image user posted image user posted image


_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu Shadow)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Dvojčki 2009
20.8.2010 9:59:10   
nokes
hvala vam vsem za odgovore, po moje bo res tako, kot je rekla belen, da je to zaradi vrtca, tam jih nihče ne vpraša, če bi slučajno jedli, pa koliko časa bi si vzeli za to... doma je res drugače. no, upam...

aha, copatki: že skozi imata mehke usnjene z gumicami: jinwood na www.copatki.si (vidim, da imajo tudi full lepe čeveljčkeuser posted image ), sicer so une gumice malo tesne, oz preveč nategnjene, pa sem copatke prej oprala v pralnem stroju in se je usnje zmehčalo, pa gumica je malo popustila.

pouštr: nimamo, nimam občutka, da bi rabili. naša 2 niti ne spita pokrita, nista v vrečah, tako da ju malo bolj oblečem ali pa ju grem ponoči pokrit s tetra pleničko.

igrišča v Lj? jah, tivoli, v Zoo (a imaš uno sezonsko karto? oz,. polsezonsko), Mostec, drugače pa v okolici blokov,... sam ta niso glih ziher glede čistoče. v Zoo-ju je res fajn zrihtano.

kaj zdaj glede srečanja? Je šla Hedi v nabavo?user posted image

ker smo tule iz vse slovenije, je ljubljana res najbolj na sredini in zato iz vseh strani približno isto oddaljena. tako da.... a mamo vsaj makrolokacijo dogovorjeno?user posted image  

_____________________________

nokes

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Dvojčki 2009
20.8.2010 11:00:40   
hedviga
Ujeej Noki, tvoja dva sta pa fejst lačna user posted image
Torej naša dva tut slučajno ne pojesta tolko.
Zjutraj okoli 7:30 -8:00 pojesta zajtrk, ki je običajno kaj mlečnega ali kaj na kruhu,pred tem kakšen piškotek da se počaka. Ob cca 10.00 sadna malica. To imata rada, ker jima še vedno z veseljem pacamo raznovrstne kombinacije sadja ipd... tega pojesta precej. Pred tem včasih zmažeta kako jabolko ali hrško tako na "peš" potem je malice manj. Pojesta vse po vrsti z lupino vred... Kosilo je okoli 13.30  (odvisno od tega kdaj je bila malica). Pojesta kaj pa vem koliko...mislim da ne zelo malo in ne zelo veliko, nekaj srednjega. Ob koslu zraven mlatita jogut, ampak nekaj žlic, ne veliko (namest solate user posted image  ). Potem je jogurt/puding/štrudel ipd malica ob 17. In ob 20 mlečna večerja. Mleka ne marata pit oz redkokdaj, zato imamo več mlečnih obrokov in jogurta. Pijeta vodo, hipp čajčke, razredčen sok... Pijeta veliko in rada, sploh Špela stanka 150 ml kot bi trenil, tako malo za hec.. med obroki včasih rada še kaj pomlatita, predvsem kaj mmm dobrega. Ali pojesta očiju pol sendviča (pred tem pa malico ven pljuvata) ipd.. Skratka, jesta velikokrat, ampak količine niso velike. Pomoje bo v vrctu bolj problem, ker se ne bojo tolk ubadali z njima. Včasih ju je treba prav animirat da se je oz da se začne jest, sicer je na stolčku sedet itak bedno in je treba tulit in se dret.user posted image  mere so pa 13 kg in 85 cm Miha in 10 kg in 81 cm Špela...

_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Dvojčki 2009
20.8.2010 11:07:23   
hedviga
IZVIRNO SPOROČILO: Alenka-8

Ne res, doma je itak vse brezveze, igrače so brezvezne, nonstop sta mi za ritjo, kuhati sploh ne morem več, ker se mi vesita po nogah


Tudi pri nas je bilo tako obdoje. Noro!! Ubitačno! Adijo pamet! Idrija in Poljeuser posted image user posted image user posted image Ampak je minilo. Mata zdaj spet neke čudne nove fore, ampak je bolje. Sploh Lana, včasih je prava tečna babnica. Frklja. Prej je hodila po stanovanju s sončnimi očali in šlaufom za plavat. Adijo pamet.




user posted image user posted image user posted image  Stilski izziv! Mami na morje bo treba! user posted image user posted image
Sicer pa tole vse poznam pri nas je še vedno štala ko se spravim kuhat ali pomivat. Kaj jima to ni všeč res ne vem.... Dretje, obešanje aaaaa 
Špela zna tudi bit...mislim... Miha je pač dec in temu primerno siten, tišat, trmast, živahen in luškan. Pač fantek. Špela je pa ko je razpoložena za pojest res, neverjetna je, stopiš se,cuker, smejka iskriva, pamenta, vesela, smešna... ko je pa sitna je pa tečnaaaa da Miha nikol ni tolk. user posted image

_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu Alenka-8)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Dvojčki 2009
20.8.2010 11:10:51   
hedviga
Aja copatje imamo mi (kot zgleda vso obutev ) Chicco. Meni te z gumicami niso ble ok, sta imela ob skos rdeče gležnje. Teli so običajni za zapet, imajo jan mehek podplat, so platneni. Edin Mihatu v teh in v vsem ostalem tudi katastrofano noga švica. To nima po mamici! Zdaj moram kupiti še eno rundo za vrtce in tudi večji bodo. Mulc ima pravo barjansko plavutko.user posted image user posted image Zdaj ima 23 pa bo treba 24.

< Sporočilo je popravil hedviga -- 20.8.2010 11:11:59 >


_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Dvojčki 2009
20.8.2010 11:19:06   
nokes
IZVIRNO SPOROČILO: hedviga

Mulc ima pravo barjansko plavutko.user posted image user posted image Zdaj ima 23 pa bo treba 24.


user posted image user posted image user posted image user posted image

čeprav, sj ma naš tut user posted image user posted image user posted image  no, 23.


aja, hedi, a ste že bili na pregledu pri letu in pol??? baje neko cepljenje?

< Sporočilo je popravil nokes -- 20.8.2010 11:20:10 >


_____________________________

nokes

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Dvojčki 2009
20.8.2010 11:27:56   
almk
evo nas, evo nas...mi smo tud za srečanje..ampak upam in želim si, da naslednji teden ali pa čez 3 tedne, ker vmes smo mi na morju...bi pa prišli kamorkoli - tam kjer boste dorekle, tja pridemo..
Noki - mi mamo pa hranjenje takole - ob 8.30h mlečna kašica, potem okoli 10h pol žemljice al pa nič, potem ob 12h sadje+piškot zmiksano z jogurtom/kefirjem/skuto, ob 15.30-16h kosilo, ob 17.30-18h grisini ali sadna kašica ali skutka, ob 20h mlečna večerja in potem še ob 20.30h-21h mleko - spijeta nekje 90-120 ml..
Igrišča pa - mi mamo ena igrala pred blokom, ampak kaj ko igrala niso zanimiva ampak stopnice, potem pred šolo Vita Kraigherja je en full lušten park z igrali, pa v Domžalah, kar sem že pisala, v ZOO še nismo bli, bomo pa šli to kmalu pogledat..
no zdej pa še eno vprašanje - kaj naredite ve ko/če se vaši malčki tepejo oz. naša mala je v fazi, ko non stop tepe malega in to nima veze s čim, lahko je samo roka, z lopatko, s kockami, itd...jst sem ji zdej uvedla kazen in sicer, da ko se to zgodi gre za nek minutk v trip trap in potem ji poskušam razložit, da se to ne dela, ampak ona s tem še kar nadaljuje...ne vem - povejte ve, ki mate že malo večje, če ste imele kake težave s tem in kaj ste naredile..
v glavnem pri nas se počasi pribljižuje Polje user posted image

(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Dvojčki 2009
20.8.2010 11:40:35   
hedviga
IZVIRNO SPOROČILO: nokes

IZVIRNO SPOROČILO: hedviga

Mulc ima pravo barjansko plavutko.user posted image user posted image Zdaj ima 23 pa bo treba 24.


user posted image user posted image user posted image user posted image

čeprav, sj ma naš tut user posted image user posted image user posted image  no, 23.


aja, hedi, a ste že bili na pregledu pri letu in pol??? baje neko cepljenje?


Ja, mi smo bli tist po urniku (di te per al kaj vem kaj...) in zadnjo rundo prevenarja (pnevmokoke). Prviiiič ever, je mela Špela reakcije mal.

Aja, mam telefon v crkovanju in nisem na šiht, zato te bom rufnla raj v pon.

_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Dvojčki 2009
20.8.2010 11:46:55   
hedviga
IZVIRNO SPOROČILO: almk


no zdej pa še eno vprašanje - kaj naredite ve ko/če se vaši malčki tepejo oz. naša mala je v fazi, ko non stop tepe malega in to nima veze s čim, lahko je samo roka, z lopatko, s kockami, itd...jst sem ji zdej uvedla kazen in sicer, da ko se to zgodi gre za nek minutk v trip trap in potem ji poskušam razložit, da se to ne dela, ampak ona s tem še kar nadaljuje...ne vem - povejte ve, ki mate že malo večje, če ste imele kake težave s tem in kaj ste naredile..
v glavnem pri nas se počasi pribljižuje Polje user posted image


Pri nas to počena Miha. najrajši takrat ko hoče nekaj kar ima Špela, takrat gre kot traktor k njej in ji brezdebatno vzame. ona tuli raj že v naprej ali kar spusti. Če se upre, jo lopne ali ugrizne. In potem prituli mama vsa besna, ga umakne, in v isti sapi tolaži Špelo, krega Mihata in razmišlja o Polju. Skratka noro. Potem mu razlagam in pojasnjujem. Pha, skoz uhe lepo ven in naslednjič isto. Je pa res, da je včasih tepel kar skos nekaj, že za zabavo in sem mu vsakih roko prijela, ga grdo gledala, ipd in to miljardokrat pa je zdaj maaal boljše. Zdaj če že lopne je ko je rees jezen.  No, je pa zdaj Špela prišla v to fazo, ko ji je najboljše da ko pridem iz službe se pot sekund stiska k meni, pa me mahne pa spet stiiiska pa spet mahne...Obup. Na momente se mi zdi da se samo še prepiram z njima in jima ene in iste stvari razlagam. To s stolom smo tudi mi probal, ampak nekak nisem imela občutka da to že povezujeta eno z drugim. mogoče bi morala dlje vstrajat.

< Sporočilo je popravil hedviga -- 20.8.2010 11:49:06 >


_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu almk)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Dvojčki 2009
20.8.2010 12:10:56   
nokes
pretepanje:
hja, itak tudi pri nas: V maha okoli sebe, malo tudi poskusi zanalašč, me gleda, če bom reagirala. če udari I, potem ga umaknem, povem, da se to ne počne in poskusim biti skulirana. mislim, da sta še premala, da bi razumela, kaj pomeni, da boli,... tudi po moje še ne povezujeta "kazni" z vedenjem. ne vem, no. še nekaj časa bomo "v prazno" razlagale, da se to ne počne in umikale otroke. še ni nobenega haska.

včasih V to počne samo zaradi moje reakcije (ki ni vedno skuliranauser posted image , pač pa zelo burna), takrat se vidi, da v bistvu išče mojo pozornost. zato se tudi trudim, da ne popi*dim. če tolče po tleh ali tako, da ničesar ne poškoduje, potem ignoriram, kmalu neha.

I pa samo kriči in je še nisem videla, da bi udarila, enkrat je V vlekla za majico, to pa je tudi vse... uf, punce, se bodo še mlatili!user posted image

_____________________________

nokes

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Dvojčki 2009
20.8.2010 14:07:58   
ninčy
Hej!

Očitno imamo prehranjevalne navade približno podobne, edino kosilo je pri nas že ob 12.30, popoldne pa potem malica in večerja že okrog 18h, ob 19h, ko gresta spat, pa še flaša mleka in to je to.

Mi smo bili danes na spoznavnem srečanju z vzgojiteljico. Bilo je full fajn. Vrtec in soba še nista povsem pripravljena na nove otročke, ampak do 1. bodo seveda vse pošlihtali. Naša2 bosta najmlajša v skupini in vzgojiteljica je rekla, da bosta očitno njuna mala scrklančka, kar sem ravno včeraj doma tudi razmišljala. user posted image  Je pa vzgojiteljica full prijazna in očitno "stare šole", kar mi je še posebej všeč.. Mala2 sploh nista niti malo pojokcala, ko ju je ogovarjala, kar je predvsem za Žana velik uspeh user posted image .

Kar se pa "pretepanja" tiče, pa opažam, da se bo tudi pri nas kmalu začelo. Zametki ruvanja za isto igračo so že tu. Jao, jao user posted image . almk, jaz mislim, da si se dobro lotila. Upam, da bo mala kmalu razumela, da to ni dobro.

_____________________________

Štorklja je malo prehitela ... Jan in Žan sta prišla 7. 9. 2009.

(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Dvojčki 2009
20.8.2010 14:43:49   
blanč
Srečnje: upam, da kmaluuser posted image
Prehranjevanje: mi jemo nonstop...user posted image
Copatki: Ni mi jasni kako imate probleme z gumicami, ko pa ne vzame več kot dve minuti, da napelješ novo gumico. Jaz moram B-ju vedno zamenjat za daljšouser posted image
igrala: pri nas redkostuser posted image
Lep dan


_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu ninčy)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Dvojčki 2009
20.8.2010 16:28:12   
nokes
aja, še igrala:

je že almk napisala, za bežigradom pri šoli, supersko igrišče, ful lepih igral in noro lep star park z ogroooomnimi drevesi.


user posted image
pa še nov novcat park v Lj, med železniško postajo proti bežigradu: severni mestni park, tudi ful lepo narejen, nov, sam drevesa še naj zrastejo, pa bo super.

drgač pa blanč, ja prav imaš, bi lahko menjale gumice, verjameš, da sem bila že 2x v trgovini, da jo kupim, pa sem prinesla vse kaj drugega domov. user posted image

no, severni mestni park:

user posted image

_____________________________

nokes

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Dvojčki 2009
20.8.2010 20:07:26   
mlinčka
Čeeer!

Najprej en vroč slasten kakavčič, zdej se grejo pa Mlinčkova mati mal razpisat. Bo trajalo, nč zraven čičat pa čakat user posted image

user posted image

_____________________________

In vendarle so bile štorklje...

(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Dvojčki 2009
20.8.2010 20:41:14   
nokes
kva zej mlinčka??? nas hočeš zastrupit s kakavom??? user posted image

piši, piši, ... ne morem dočakat!!! ste se uvedli? naigrali???

BABE; VIKEND BO LEP; MI GREMO KAMPIIIIRAT! !!!! jooooj, komi čakam.... jutri, nič, bom kr bedela do jutri....user posted image user posted image

_____________________________

nokes

(odgovor članu mlinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Dvojčki 2009
20.8.2010 21:12:51   
nokes
aja, pa še katastrofa!!! ste videle, da so nam spizdli una 2 graheca??? naša mala sparkling dvojčka iz seznama??? nema više, ništica, nada, null, ... barabeuser posted image  grem takoj poiskat kaj novega,....mislim....čist brez manir... noben nič ne praša, tu mač....

_____________________________

nokes

(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?