|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  54 55 [56] 57 58   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dvojčki 2009
9.2.2011 13:38:37   
lara light
Pika, spimo še vedno le doma...ne vem, če bodo še za ta teden predlagale spanje, za drugi pa sigrno. Sine uživa tam in se mi prešerno nasmeje, ko ga pridem iskat, lepotička pa je bolj kot ne žalostna in jokajoča...upam, da se tudi ona čimprej privadi. Prej sem doma že mislila da spita, pa zagledam tamalo, ki gleda proti oknu v sobi in maha in pravi papa,papa...pa sem jo vprašala koga pozdravlja, in pravi: mami. Vse zelo občutljivo doživlja, velika je že in vse do potankosti razume, tud čez vikend mi je pripovedovala: tam, mami papa, ...pa obema isto + o vrtcu pripovedujem in okino knjigico vrtec imamo...in glej on tko, ona pa čisto drugače. Še dobro, da sine povprečje popravi, drugače bi mi sigurno kdo oporekal, da jo nisem prav pripravila na odhod.

Super, da ste v vrtcu in ostanite zdravi!user posted image
Noki, kako gre?user posted image
Hedi, pridi no naokrog...user posted image
Zvizzz...

< Sporočilo je popravil lara light -- 9.2.2011 13:39:34 >


_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu pikatara)
Neposredna povezava do sporočila: 1376
   RE: Dvojčki 2009
9.2.2011 13:58:46   
mismis
Hedi, Miha in Špela, vse naj naj za vašo obletnico, pa da bi še dolgo nagajala mamici user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 1377
   RE: Dvojčki 2009
9.2.2011 15:04:13   
Barbk
Hedi, Miha in Špelca iskrene čestitke za 2.svečko! user posted image  Čim več zdravih, čudovitih, rahlo nagajivih dni vam želim. user posted image
Lara tudi princeska bo kmalu ugotovila, da je vrtec ena taka čudovita stvar. In ne bo nič več tistih žalostnih pogledov. Kako kaj s časom.user posted image  Zdaj ne rabiš več plašča, bo treba kmal po kopalke. user posted image
Pika vidim, da si uspela priti do službe. Držim pesti, da boste dolgo zdravi.
Gosenica jaz imam taka srečo in trkam, da se še rada vozičkata, le sedeti notri, če smo pri miru nočta, pa zaspita še zmeraj rada med vozičkanjem. O "povodcih" nimam predsodtkov-boljše to kot, da se komu kaj zgodi.
Noki kako je uspelo "račkanje"? In user posted image  za bolnačka.


_____________________________

30.12.2006 sva po osem dnevni zamudi dočakala najino princesko Manco.Najina sreča je zdaj popolna...:o)

Za mesec in pol sta Brina in Žiga pohitela in našo družinico povečala...Pa nas je 5!
(10.7.2009 ob 9.49 in 9.50)

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 1378
   RE: Dvojčki 2009
9.2.2011 21:40:04   
almk
Miha in Špelca - vse najboljšeeeee tudi od nas3eh user posted image user posted image user posted image  ...

pri nas ena sama groza...mala je z antibiotikom končala v ponedeljek, danes pa že vročina 39,3°C..mali je po 1 tednu bolje..še vedno jima teče iz noska, čistimo jima pa vsaj 3-4x dnevno...očitno bomo prišli do službe/vrtca ravno nekje v marcu..vsaj upam..

lep večer vsem...pa bodite zdravi, ker nam se počasi že meša od teh bolezni...Ninčy se velikokrat spomnim nate in na tvoja dva fanta..


(odgovor članu Barbk)
Neposredna povezava do sporočila: 1379
   RE: Dvojčki 2009
10.2.2011 11:22:08   
pikatara
Larči naša mala joka ko gremo v vrtec, pravi da ne bo šla, tam se pa pol pomiri. Včeraj je ene parkrat malo pojokcala pa jo hitro potolažijo. Pomočnico ima ful rada in jo kar hitro nasmodi da jo v roke vzame. Saj se ne moreta vrtca navadit, če sta tam par dni na mesec. Patrik je drugače ful vesel, te dni pa še ni čisto vredu. Tudi doma skoz neki teži in joka. Malo je od bolezni, večinoma pa po moje od 6 ker mu obe spodnji ven rineta.

Almk in ostali bolančki držite se. Pa upam, da bomo tokrat malo dlje zdržali. Sicer bo pa kmalu pomlad in bo bolje,

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 1380
   RE: Dvojčki 2009
10.2.2011 12:22:05   
hedviga
Najprej en user posted image  čez tole ringarajo, ker že dva dni limam tortice in vsakič grejo u maloro....


Sicer pa punčke moje HVALA vsem za lepe želje!!

Mi smo eno rundo že praznovali v nedeljo, toritci sta bili brez račk. Smo v "lunarni" fazi user posted image user posted image user posted image , zato sva jima naročila dve tortici, sonček in luno.
Svečke smo komaj uspeli popihati, ko sta že napadla vsak svoj planet s taveliko žlico.
In sedaj še tretji poskus pogostitve in naj vam tekne!!!

user posted image




O naših ipičnih napadih in odtlametanjih pa rajši kasneje user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu almk)
Neposredna povezava do sporočila: 1381
   RE: Dvojčki 2009
10.2.2011 12:36:38   
gosenica1986
Hello!

Hedi,Špelca in Mihec,sicer z enodnevno zamudo,ampak vseeno vse najbolješe pa veliikooooo zdravja :))

Ja no,odločila sem se da bom vseeno nabavila oprtnice za našedva malčka,da jih imam vsaj za na pločnik če ne drugega...sicer v vozičku se peljeta,ampak mi po eni uri vožnje začtneta težituser posted image pa večinoma sem sama,tko da mislim da mi bo prav prišlo....hvala za nasvete user posted image
Glede vrtca pa nimam kej povedat ker imata domače varstvo,me je pa kar groza ko pomislim da gresta septembra v vrtec...bogve kako bo,ampak saj s slej al prej navadijio...
Zdaj ko je fizično vse lažje se mormo pa s trmo spopadat a ne?zmerej se nekej najde user posted image Alen sicer še nima izpadov histerije in trme,zato jih ima pa Ema tok več,hahaha...ampak vztrajam pri tem da jo ignoriram,če mi pa začne cepetat jo pa nesem v sobico na njen mali stolček da se zjoka,potem pa pride nazaj,v bistvu ko ji rečem "kr v sobo se pejt zjokat" gre sama,se vsede,zjoka in vsa objokana z nasmeškom pride nazaj-cele komedije user posted image

Aja!pozabila sem vprašat-a so kej bl bolani vaši sončki,ko hodijo v vrtec?

lepo se imejte punce,se oglasim še kaj zvečer,se trudim zdaj vsak dan pridt mal pogledat,da vam sledim hihihih :))

papauser posted image

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 1382
   RE: Dvojčki 2009
10.2.2011 13:08:28   
hedviga
IZVIRNO SPOROČILO: gosenica1986

Aja!pozabila sem vprašat-a so kej bl bolani vaši sončki,ko hodijo v vrtec?




Non stop!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu gosenica1986)
Neposredna povezava do sporočila: 1383
   RE: Dvojčki 2009
10.2.2011 13:17:09   
Belen
IZVIRNO SPOROČILO: hedviga

IZVIRNO SPOROČILO: gosenica1986

Aja!pozabila sem vprašat-a so kej bl bolani vaši sončki,ko hodijo v vrtec?




Non stop!!! user posted image user posted image user posted image


mi pa skor nič.... sam 2x bli od sept.po 3 dni  user posted image user posted image user posted image

_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 1384
   RE: Dvojčki 2009
10.2.2011 14:10:22   
lara light
Lunarna faza hedi, he heuser posted image , lepa in teknila je, hvalauser posted image  pridi še

IZVIRNO SPOROČILO: gosenica1986

Aja!pozabila sem vprašat-a so kej bl bolani vaši sončki,ko hodijo v vrtec?



Šele dopoldanskih 6 dni, težko podam kako statistikouser posted image


_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 1385
   RE: Dvojčki 2009
10.2.2011 18:38:23   
almk
vrtec - ja mi smo bli od decembra do zdej dobre 3 tedne, ostalo pa skoz neki bolani...jst pa v službi od januarja do zdej niti 14 dni..pravjo, da boljše spomladi - upam, da res...
Hedi - sem se posladkala...mmmmm je bla dobrauser posted image ..

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 1386
   RE: Dvojčki 2009
10.2.2011 19:35:27   
ninčy



IZVIRNO SPOROČILO: hedviga

IZVIRNO SPOROČILO: gosenica1986

Aja!pozabila sem vprašat-a so kej bl bolani vaši sončki,ko hodijo v vrtec?



 
Non stop!!! user posted image user posted image user posted image

Podpišem ... Čeprav zadnjih 14 dni oz. ves januar precej bolje.
Gosenica, kje si dobila te povodce. Naša2 se sicer v vozičku nočta več vozit (kar sem Barbk včasih prov fouš), zato smo ga že predali žlahti, v dvojnem triciklu je sicer fajn, sam se drugi hitr začne bunit, k je uzad, pol se prvi začne bunit, ker bi šu peš, pol oba težita ... Jst za reko pa s psom pa user posted image . In bi blo tole kr uporabno, ker vedno se mi ju pa ne da poslušat, kako ne razumeta, da smo sami in da ne morta it peš, ker mam še Foxy zrave in pol si Žan itak namisli, da bi pa on Foxy držal ... Tko da se mi zdi, da bi ble pr nas tud uporabne, pa ni važn, kako zgleda user posted image

Drgač pa hedi, vse naj naj tud od nas!
Belen, vi ste, kar se zdravja tiče itak atipični user posted image  Kar tako naprej!

No, jst spet na bolniški. Očitno smo staknili eno od viroz, a ker imata samo malo vročine in teče iz nosu, ni tako hudo ...
Bolančki, čim prej okrevajte, zdravi pa Belenove posnemat čim dlje user posted image


_____________________________

Štorklja je malo prehitela ... Jan in Žan sta prišla 7. 9. 2009.

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 1387
   RE: Dvojčki 2009
11.2.2011 9:24:15   
pikatara
Vrtec in bolezni - raje sploh ne omenjam. Od 1. decembra sta bila 7 dni v decembru, 5 v januarju in 3 v februarju. V službi sem od januarja šele 8 dan. Pa nam spet slabo kaže, ker Patrik že težko diha in čakamo če bo dobil zvečer napad. Upam, da mu bo ventolin prijel in da ne bo tolk hudo. Sva pa celo noč razmišljala zakaj je od januarja tako slab, da je bil od novega leta do zdaj samo par dni vredu. Tuhtala sva kaj smo spremenili in me je prešinilo da dobiva vsak večer med v mleko in da bi lahko bilo to. Imamo v torek pulmologa in če bo zdrav ga bo testirala na alergije. Lep sončen dan vsem in seveda še lepši vikend. Petek jeuser posted image . Odkar sem v službi se spet petkov veselim.

Ninčy zato smo mi v ločenih triciklih, je pa res, da moram pol bogega kužota doma pustituser posted image .

< Sporočilo je popravil pikatara -- 11.2.2011 9:25:22 >

(odgovor članu almk)
Neposredna povezava do sporočila: 1388
   RE: Dvojčki 2009
11.2.2011 10:21:19   
Barbk
Spet en kup bolančkov...nč všeč. Vsem bolančkom en kup user posted image .
Almk sočustvujem s tabo, ker vem kak šok je ko otrok neha ab pa čez par dni spet jovo na novo. Naš neslavni rekord je bil tri dni po ab spet gnojni izliv in tako se je ponavljalo in ponavljalo enkrat prej drugič malce kasneje (najdlje je zdržal enkrat en mesec). Jaz vsekakor upam, da boste vi na boljšem.
Ninčy jaz sem pred tremi leti nabavla tele povodce v Baby centru, pa na Sonček.si so ga imel...
Pika upam, da zvozite brez posebnosti in da vam pulmolog pove kaj koristnega in predvsem takega, da bo Patriku pomagalo. Mislim pa, da je med precej alergen. user posted image  
Hedi torta je bila mjami. user posted image  
Larči kako vrtec?
Belen vam pa kapo dol.user posted image  Držte se tako dobro, skoz! Kako v službi?
Gosenica pridi naokol vsak dan in piši kaj o vaših dogodivščinah.
A sem kero pozabla? Verjetno...sam saj veste nč bit hude.user posted image  Aja nisem nič napisala, da je Žiga imel kontrolo pri imunologu. Spet vzeli precej krvi, da vidijo kako zaščito mu dajejo cepiva iz rednega programa. Mal so me spet čudno gledal, ker je tak suhec in je dr. mal "panike" zagnala, da ga je treba obravnat zaradi rasnega hormona.user posted image  No na koncu so ugotovili, da s težo ne nazaduje je pa še zmer ekstra šlank-19 mesecev in celih 8.400g, oblečen. Višino zmert pa je bilo no go-beri dretje na polno. user posted image  No zdele pa šibam še posrane riti previt pol pa nev na sončka.
Lupčka vsem!


_____________________________

30.12.2006 sva po osem dnevni zamudi dočakala najino princesko Manco.Najina sreča je zdaj popolna...:o)

Za mesec in pol sta Brina in Žiga pohitela in našo družinico povečala...Pa nas je 5!
(10.7.2009 ob 9.49 in 9.50)

(odgovor članu pikatara)
Neposredna povezava do sporočila: 1389
   RE: Dvojčki 2009
11.2.2011 11:23:10   
ninčy
Hej!
Očitno prestajamo to dvofazno virozo, na kar me je zdravnica včeraj opozorila - danes sta namreč oba kot rožice, se pa še ničesar ne veselim.
Pika, upam, da Patrik ne bo dobil napada in da čim dlje ostnete v vrtcu! Al si danes že spet na bolniški?
Barbk, važn, da teža ne gre dol! Sej gor bo že še šla!
Zdej pa grem v lov za temi povodci, pol pa na drugi tek superkombinacije.
Včeraj smo se prav smejali, namreč, jaz sem kot osnovnošolka vedno "zbolela" med svetovnim prvenstvom v smučanju - navadno mi je bilo slabo al me je pa glava bolela, fotr tega ni mogu kontrolirat in me je pustil doma. No, očitno fanta sta po mami in vesta, kdaj je ugoden trenutek za bit doma, da ni dolgčas user posted image . Seveda bi danes raje bila v službi! ampak smešn se mi je pa vseen zdel ...



_____________________________

Štorklja je malo prehitela ... Jan in Žan sta prišla 7. 9. 2009.

(odgovor članu Barbk)
Neposredna povezava do sporočila: 1390
   RE: Dvojčki 2009
11.2.2011 12:24:38   
Belen
ciao punce,
ker doma ne utegnem nič napisat (beri akcija non stop), ga mam saj mal w službi user posted image
no hwala punce, za 1x smo res pridno zdravi,ko berem almk, piko, barbk, in ninčy tudi..... jah mogoče nas bo pa kasneje kej doletelo... user posted image  upam,da ne user posted image

barbk...w službi je super....
ninčy....ja mi imamo tudi dwa ločena tricikla,kr w enem ne bi ble..... user posted image
že zdej se non stop cufata za eno in isto "igračo".....ahhhhhh ...js sm bla wedno prti istem oblačenju, istim igračam za dwojčke, očitno bom mogla zdaj to uvest,kr hočeto eno ta isto.....če ne je jok, dretje, TRMAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!
kot berem,se mi zdi da so wedno punce une ta bolj tečne, fantki pa wsi pridni user posted image  user posted image user posted image

lara...kako wrtec? kej boljše z Z ?


ewo ta teden je šibnil,se widi da je bil most...pa wreme za weekend na obali ne obeta nič dobrega, čez teden pa sončko in toplo...ahhhhhhh


če bo kera kdaj na obalo pršla,naj kej jawi? user posted image user posted image



ciaooooooooo

_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu ninčy)
Neposredna povezava do sporočila: 1391
   RE: Dvojčki 2009
11.2.2011 13:26:44   
lara light
almk, ojoj pikapoke, ninčy, naj druge faze ne bo in za timing, pika naj traja, noki, kako vi?

Barbi, belen,gosenica, prvi podatek za statistiko vrtec-bolezni...mali dobil vnetje očk, menda nalezljivo, včeraj tudi malo vročine in smo jasno ostali doma...verjetno do torka, preventivno, čeprav je že bolje, moram s kapljicami tobrex do torka nadaljevat.
Gemelli, izogibajte se nas, sorry.
Upam, da se mala izogne. Strašno je dobre volje, ko je danes domauser posted image . Upam, da se res kmalu uvede.

Eno vprašanje totalno off topic: punce, ki delate v pisarnah, lepo prosim, zanima me katere programe, če sploh, uporabljate za hranjenje kontakov, kot imenik oseb posl. partnerjev, strank, ipd...Hvala za pomoč. 



_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 1392
   RE: Dvojčki 2009
11.2.2011 13:32:41   
Belen
lara ja mi smo tudi imeli unetje na začetku sept.Tobrex takoj primejo, naslednji dan ni blo več nič.... ampak je nalezljivo (neboleče), obe sta staknili w wrtcu..... jemali smo jih do konca,da se ne ponovi-ma nič tazga user posted image

aja glede kontaktov... js mam wse w outlook-u.... drugače pa fizično w imeniku-kot 100 let nazaj user posted image   ziher je ziher,če se rač.sesuje  user posted image user posted image user posted image

_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 1393
   RE: Dvojčki 2009
11.2.2011 14:32:36   
hedviga
IZVIRNO SPOROČILO: lara light

Eno vprašanje totalno off topic: punce, ki delate v pisarnah, lepo prosim, zanima me katere programe, če sploh, uporabljate za hranjenje kontakov, kot imenik oseb posl. partnerjev, strank, ipd...Hvala za pomoč. 




Microsoft CRM, ....
Jaz delam v rač.inženiringu...mamo tut svoje... 

_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 1394
   RE: Dvojčki 2009
11.2.2011 15:49:25   
lara light
Belen, veš da sem pozabila, da sta tvoji tud meli...ja hb ni nič takega in hitro mine...
Tudi jaz za tisto malo ljudi, ki sem rabila, sem mela v outlooku...pa na poletno za gvišno praviš tiuser posted image
Hedi, hvala, te bom še kdaj pocukala za rokav, zdaj grem gledat kako deluje ta CRM...


_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 1395
   RE: Dvojčki 2009
12.2.2011 11:26:58   
ninčy
Hello!

Ena kavica, da nas spravim na prvo stran ...


user posted image  
 
Kako ste kaj? Bolančki bolje? Upam.
Naj vas to turobno vreme danes ne spravi v slabo voljo!
Pri nas fanta že spita, po malici pa na praznovanje kar dveh RD - do večera smo dobri ...


_____________________________

Štorklja je malo prehitela ... Jan in Žan sta prišla 7. 9. 2009.

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 1396
   RE: Dvojčki 2009
12.2.2011 11:27:46   
ninčy
Mah, ne bom več lepila kavic, očitno ne znam ...


_____________________________

Štorklja je malo prehitela ... Jan in Žan sta prišla 7. 9. 2009.

(odgovor članu ninčy)
Neposredna povezava do sporočila: 1397
   RE: Dvojčki 2009
12.2.2011 11:57:58   
Belen
IZVIRNO SPOROČILO: ninčy

Mah, ne bom več lepila kavic, očitno ne znam ...




user posted image user posted image user posted image


_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu ninčy)
Neposredna povezava do sporočila: 1398
   RE: Dvojčki 2009
12.2.2011 13:16:15   
almk
hej punce..
mi smo bolje, sicer ušeski še vedno niso čisto ok, pa tudi iz noska nam še teče...tako da smo še cel naslednji teden doma...maladva ne bom dala v vrtec pomoje do marca..računam, da bomo doma še 14 dni, potem pa mogoče spet poskusimo z vrtcem in upam, da bo tokrat kaj dlje in bolje..
tamaučka trenutno spita, jst seveda kje drugje kot za računalnikom, ko mi ni treba kuhat...gremo danes k mojim in bomo tam kar ostali do jutri, oči je šel službeno nekam, mi pa, da ne bomo sami, gremo k mojim..jutri ma pa itak mami praznovanje rojstnega dneva tako da bo pestro...sej veste polno sorodnikov in ostalih družinskih prijateljev...
želim vam en prelep vikend, tisti, ki ste bolančkani tako kot mi se čimprej pozdravite, ostali pa, naj vas pikapoke user posted image zavarujejo pred boleznijo...
pa-pa..

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 1399
   RE: Dvojčki 2009
12.2.2011 19:48:40   
evelinxx
Ojla
Imam spet eno vprašanjeuser posted image :iz česa pijejo vaši malčki da ne polivajo? Mi smo imeli take fajn kozarčke od Tupperwareja pa sta mi tisti nastavek za pitje žvečile in naredile  velike luknje da zdaj ven teče če ga obrneš,prej pa ni,pa sem zamenjala z Nukovimi, ti pa tudi tečejo če obrneš.Svetujte prosim.user posted image
Jaz pa jeznauser posted image ker še vedno ni odgovora za podaljšanje P,v ponedeljek mi pa preteče,tako da bom mogla it na Zavod za zaposlovanje vprašat kaj naj,če se že prijavim ali pa še toliko počakam da dobim odgovoruser posted image .
Mi zdravi HB, škoda da se je vreme poslabšalo in ne moremo ven,drugače pa sta še vedno radi v vozičku ko gremo na sprehod ali po trgovinah,edino zaspita več ne v njem.
Lp

(odgovor članu almk)
Neposredna povezava do sporočila: 1400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  54 55 [56] 57 58   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  54 55 [56] 57 58   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Za uporabnice Mirene
terida

Koliko časa vam je po vstavitvi mazala Mirena?

Nič. (59%)

Manj kot en mesec. (13%)

Več kot en mesec in manj kot tri mesece. (7%)

Več kot tri mesece. (22%)


Število vseh glasov: 46

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!