|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  53 54 [55] 56 57   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dvojčki 2009
3.2.2011 14:21:31   
nokes
IZVIRNO SPOROČILO: ninčy

Hej hej!

Končno imam spet nekaj časa, danes sem spet malo prej doma. Sem bila že v šopingu za maškarami, eden bo pikapolonica, drugi pa čebelica. JBG, če nimajo nič pametnega za majhne fante. Sem jima pa kar samo pončo kupila, da jima ga bom lahko tudi za na sprevod oblekla.


ker se mi mudi, samo tole komentiram, jaz bi tudi, torej, kje si kupila, predvidevam da neka ogrnjala al kaj? imam pa isto idejo, pikapoka in čebela, pazi ninči, da mojih ne boš odpeljala iz sprevoda user posted image


_____________________________

nokes

(odgovor članu ninčy)
Neposredna povezava do sporočila: 1351
   RE: Dvojčki 2009
3.2.2011 16:26:01   
pikatara
Larči če te kaj potolaži, naša mala tudi joka v vrtcu, ko grem se pa pomiri, ko pridem je pa ful dobre volje. Reče, da ne bo šla v vrtec. Pa se bo že navadila. Meni je ful vredu ker je naša vzgojiteljica stroga, jejo sami, dud ne kradejo, pri mizi sedijo čisto pri miru, ni divjanja, ne tulenja. Lp vsem šibam kosilo kuhat. Aha larči na Češko gremo v pon, poročam pol kako je blo.

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 1352
   RE: Dvojčki 2009
3.2.2011 20:35:55   
Belen
ćeeeeeeeeeeeer user posted image

ja larči dok se ne navadijo-bo jok eni prej, drugi kasneje...isto kot hoja, govor in vse ostalo..... user posted image mi smo meli tudi z lijo probleme, z Našo pa nič.... user posted image
glede hranjenja, jemanja dud, pacanja.... a niso tej oz.večina otrok že od sept v vrtcu???  user posted image user posted image pa sej jim vzgojitelce postavljajo meje kako in kje lahko? user posted image pri nas so vsi pridni, dud jim ne dajo razen za spanje(tudi en nov jo ima sicer-ma nihče ne krade), glede hrane jejo večina sami-so se naučili od sept, ubogajo-jejo-pijejo wse pri mizi.... zato doma ne ubogajo nič.in mamo cel swinjak user posted image ahhhhhhhh....

kdaj začneš delat?

bežim,kr me zvija v trebuhu-danes je luna in sm na postu,da vidim,če kej pomaga user posted image user posted image user posted image user posted image


noč punce user posted image


_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu pikatara)
Neposredna povezava do sporočila: 1353
   RE: Dvojčki 2009
3.2.2011 21:31:28   
lara light
ninčy, user posted image za kostume
pika, bom mislila na vas, fajn opraviteuser posted image
belen, fajn za post. Naj deluje!!user posted image  Ne ne, to je čisto nova skupina, od torka., večina 11mesečnikov, moja dva in dobri dveletnici. Niso pa še vsi prišli, manjkajo še 4. in še teh devet komaj sfolgajo. Nevem, ne moreš bit strog in kaj dopovedat niti enoletnikom, ki se derejo in zvijajo, v naročju mečejo nazaj, upam, da se unesejo kmalu, ...saj vem, da se vsi navadijo,... no jaz se nisem nikoli in sem jokala do faxauser posted image ...nevem, imajo neko mesto, kjer postavijo flaše, dude in zgleda, da otroci do sami dosežejo. Od ju3 bodo naše dude shranjene v nahrbtniku, tudi moja2 jo mata le za spanje, sem pa jo vseeno prinesla, če bi bil jok in to. Delat?čimbolj poznouser posted image , nevem še točno, v marcu, do takrat se moram zvežbat, da otroka oddam do 7.15. Ne bo mi lahka, danes smo že bli tipi topi, ko se je mali polil in ponovi vajo z novimi oblačili, evo ode 10minuser posted image ...zviz v kopalnico, lep večer vsem in ostanite zdravi!user posted image user posted image  

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 1354
   RE: Dvojčki 2009
4.2.2011 13:45:54   
buba.miska
Porednica se javla na raport user posted image

joj ni časa vse se tak hitro odvija, se je blo treba navadit, da otroci hodijo, da jim ni muka nikjer prespat brez mame, da hodimo v vrtec, najteže pa se je blo navadit nazaj na študijske obveznosti user posted image

No kot sem povedala Žana in Klemen hodita, začela sta tam okoli 14 mesca. do vrtca smo bli dokaj zdravi DOKAJ. S septembrom smo začeli z vrtcom, uvajanja skoraj ni bilo, zakaj? Ker sta me že po petih minutah dala na ignor in mi je vzgojiteljica rekla naj kar domov grem ker me ne rabita user posted image
No saj je zato jok prišo teden dni po začetku :)
Žana je dosti bolj pogumna z neznanci kot Klemen. oba se veta postavit za sebe.
Klemen ve biti tudi ipičen, trmast... al kak se že reče če mu nekaj ne uspe pa se potleh meče tudi do 1 ure. Sedaj sem uvedla kazni, ko se mečemo po tleh gremo v sobo oz. na postlo, 3x ga dam na postlo čtrtič je mir. Tudi Žana je probala če za njo velja enako, ni pardona

Klemen rad spi pri nama, čeprav to probam čim manjkrat, to predvsem izkoristi če je bolan, Žana želi svojo pojstlo in mir :)

Spita v normalnih pojstlah že enkrat poleti, od novega leta pa še brez ograje, zato Klemen že pride sam iz pojstle ponoči, Žana samo podneviuser posted image

Žana že na veliko ponavlja besede Klemen pa samo hhhhh
Klemen ima zelo suho kožo je rekla da je atiopiski dermatitis, ne pomaga skoraj nobena krema ali ima kdo izkušnje. Pojštre imata takšne kot midva neke od dormeota

oba spita z medvedki, Žana z dvema, dud se še nismo odvadli in mislim da še ne bo prišel ta danuser posted image
Žana že gre tu pa tam na kahlo Klemen samo oblečen.

No od kar smo v vrtcu smo bili zaradi boležni doma že 2 mesca z razmaki :)

No to je nekaj malega od mene

aja še to začeli smo razmišljat o večjem domu, enosobno stanovanje je postalo premajhno :=)


_____________________________

ŽANA(2130g) IN KLEMEN (2310g) 14.5.2009

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 1355
   RE: Dvojčki 2009
4.2.2011 16:49:36   
Barbk
Da se še jaz mal pofočkam-sej bo res na kratko, ker mi maladva ne data miru. Al sta čist podivjana...mulo mali je danes navil pečico na 250 user posted image , moja mami ne ve več al bi se smejala al jokala. Tako, da Pika tnx, da smo lahk prišli k vam na obisk. Pol je pa mami produžila še na kofe z dvema prijateljicama, maladva sta zaspala za dobri 2 uri v vozičku. Jaz pa kofetala na sončku-Matr je pasalo, vam povem.user posted image
Larči lepo za uvajanjeuser posted image  Kam s prostim čssom? Plašč že?
Noki men tud eno brco v rit. VSEnajboljše za drugo svečko! Iz srca, čeprav malo pozno.
Šibam, lupčka vsem!


_____________________________

30.12.2006 sva po osem dnevni zamudi dočakala najino princesko Manco.Najina sreča je zdaj popolna...:o)

Za mesec in pol sta Brina in Žiga pohitela in našo družinico povečala...Pa nas je 5!
(10.7.2009 ob 9.49 in 9.50)

(odgovor članu buba.miska)
Neposredna povezava do sporočila: 1356
   RE: Dvojčki 2009
4.2.2011 19:24:08   
ninčy
Helou!
Pri nas danes malo podaljšali večer, sta šla spat šele ob 19h, ker zjutraj čisto prehitro vstaneta. Drgač pa smo danes zvečer sami, je oči šel na "predfantovščino" - k sta se moja sestra in njen končno odločila, da se poročita - tko bosta fanta vsaj strica dobila user posted image . Ne vem, zakaj moj tolk jamra, kako ju je težko zrihtat zvečer. 1,2,3 smo bli fertik tud sami. Ah, očitno morjo očiti mal tud mučenike špilat pa slabo vest delat, čeprav jaz še nikol nisem šla žurat, kadar ju je sam spravljal spat, sem zmer na govorilnih al pa na konferenci.

Sicer pa je za nami en fenomenalen popoldne na sončku, na sprehodu ... pred nami, vsaj mano, pa podaljšan vikend, fanta bosta šla pa v pon kar v vrtec, JBG, je treba mal generalne spet nardit, pa itak tako rada hodta tja, da ne vem, zakaj bi ju mel doma ...

Barbk, dej knofe na pečici dol, če grejo. Mi smo jih tud mogl dat, k sta kar naprej laufala pečico.
Pika, držim pesti za ponedeljek.
buba.miška, lepo, da si se oglasla. a kar v ta velikih postlah, frajerja user posted image . Drgač pa tilažba glede bolezni - baje bo drugo leto bolje. Vsaj jaz se s tem tolažim ...
Lara, sej se boste navadli tud točni bit. Ti se zdaj še spočij, preden šibaš v službo!
Belen, a zato mamo mi dma tak raztur, k je v vrtcu vse tako poštimano ... Še nikol nisem v tej smeri razmišljala.
Nič, grem mal pred TV al pa si bom clo kakšno knjigo prvošla ... Uživajte!


_____________________________

Štorklja je malo prehitela ... Jan in Žan sta prišla 7. 9. 2009.

(odgovor članu Barbk)
Neposredna povezava do sporočila: 1357
   RE: Dvojčki 2009
4.2.2011 20:23:35   
nokes
hojla,

deca spijo, ata šraufajo poganjalčke, mati lepo na izico čitajo RR in pišejo... ah, c''est la vie...user posted image

pri nas je noro, kar se tiče pi*darij! skozi same pi*darije! ja, včasih se tudi jaz smejem, samo bolj iz nemoči kot zato, ker je smešno. NI! tisočkrat prestavim nož iz pulta, miljonkrat potisnem stol od štedilnika, neštetokrat zaprem vročo vodo v kopalnici, ahhhhhh.... se mi zdi, da mi oči iz riti poganjajo user posted image , sem skozi na preži, vmes še kuham, previjam, berem knjigico, pomivam, sesam, brišem prah, noske, .... pol pa ni čudno, da padem zvečer dol. aja, pa manikuro in fejs masko sem pozabila med predahi. user posted image

zdravi? nič ne bom reklauser posted image

če sem z enim, mi je ful čudno, ker lahko sedim in opazujem okolico, pa samo eno roko imam v uporabi, lahko bi, npr. spet začela kadit, ker ne vem, kam naj z levico user posted image , pa pogovarjam se lahko s kom, pa ne kričim na nikogar in tako... ko gledam kako izčrpano mamico z enim, se mi ful smeji, res je dopust imeti enega, čeprav se mi zdi, da me pol manjkauser posted image

kaj še?? torta? ne bom sama pekla, bo presenečenje, ker sem jo naročila po telefonu na blef user posted image user posted image user posted image , v glavnem, gor bosta 2 raci! user posted image user posted image

gremo jutri v eno gostilno, kjer imajo igralnico in predvsem okolico, ki je primerna za laufanje 2 divjakov, pa vesta kaj še??? RAČKE!!!! in kure in peteline in ostalo nezanimivo perjad in kopitarje in prežvekovalce in dvoživke in ... sej štekate, ne, da je poudarek na RAČKE!!!! user posted image user posted image , v glavnem, upam ,da niso zmrznile in da bodo odigrale svojo življensko račjo vlogo za moja 2 slavljenca.  nič velikega, malo levo malo desno, pa veliko GAGAGA.user posted image

aja, poganjalčki zašraufani, mater ta ikea stajl, vse je en dva tri, pa orodje zraven dobiš, nič ni kot v moji mladosti, ko je bilo skup-šraufanje celodnevni projekt in to ne samo za ateja, pač pa še za sosede, žlahto in sodelavce, mati pa so pekli, kuhali goveji golaž in delali špricarje. user posted image

še vedno ne vem, kaj z pustki, kaj boste nardile ostale?

pika, kakšna praga? nekaj sem ujela, pa se ne spomnim. vso srečo, itak, potem pa poročaj. držim pesti in vam pošiljam user posted image user posted image user posted image

upam, da ste vsi lepo in ste zdravi in okej. pišite, zdaj pa šibam.user posted image

< Sporočilo je popravil nokes -- 4.2.2011 20:26:18 >


_____________________________

nokes

(odgovor članu Barbk)
Neposredna povezava do sporočila: 1358
   RE: Dvojčki 2009
5.2.2011 9:28:00   
lara light
Lepotičke, serviram...
user posted image
noki, lepo se imejte danes, naj bo gaganja čimveč, naj raci na torti vžgeta, skratka, naj bo nepozabno!user posted image user posted image user posted image
kakšni poganjalčki iz ikee? info pls ob priliki
buba, a taka korenjaka maš? ja bravouser posted image  čimveč zdravja in pridi še
ninčy, vsi na poroko, kdaj? lepoo, in fajn za novga stricauser posted image  thx, saj se bom res oddahnila, ko bosta tam tudi spala nasl. teden. Mam kup reči za postorit, doma generalno, uff tud pr nas je razturuser posted image user posted image
barbi, plašča zgleda, da ne bo, nič všečnega našla... mi smo že v majcah in me je malo minilo...kako tvoji 3?

blanči, mlinčka, šedov, hedi, mf, JAVNI OPOMIN!  Brez hecauser posted image
Fajn WE!user posted image



_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 1359
   RE: Dvojčki 2009
5.2.2011 11:01:30   
evelinxx
OJLA
Almk
te ne najdem na FB poglej prosim ZS.
Shadow tebe sem našlauser posted image na FB.
Mi smo OK,zdravje nam služi HBuser posted image ,odgovora za podaljšanje p.še nisem dobila.
Nokes veselo praznovanje user posted image vam želimo,naj bo pravi žur in naj user posted image veselo gagajo.
Lp in šibamouser posted image na sončka ko se punci prebuditauser posted image z lepotnega spanca


(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 1360
   RE: Dvojčki 2009
5.2.2011 20:50:26   
almk
no tkole je - naš dopust odpade, ja prav ste prebrale...mi smo še kar bolani al spet bolani al kaj bi napisala..mala še vedno na antibiotiku, sicer čist živahna in vse, mali nam je pa v četrtek zakuhal, pa do danes temperatura še kar ni padla...zjutraj je sicer ni imel in smo mislili, da bomo šli, no potem je pa popoldan spet narasla na 38,8°C in smo se odločili, da nimamo kaj iskati v KG z bolanim otročkom..naj bi pa to bila neka viroza, ki nimam pojma kje jo je staknil, ker imam že 14 dni oba doma in smo zaprti v stanovanju..mah..sej več ne vem kaj naj...ja čakam pomlad, kot vse ostale...
doma se mi pa tud že počasi meša...en bolan in bi bil skoz po naročju, druga pa živahna in bi svojo pozornost..
evelinxx - sem te že dodala za frendico na FB, pa čakam na tvojo potrditev..
noki - upam, da je praznovanje z račkami uspelo..
buba miška - lepo da si se javila in tako razpisala..še kdaj...
drugim pa samo en kratek pozdravček...grem od tuge pred TV al kaj..
nočkoooooooooo..

(odgovor članu evelinxx)
Neposredna povezava do sporočila: 1361
   RE: Dvojčki 2009
5.2.2011 21:39:58   
lara light
almkuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu almk)
Neposredna povezava do sporočila: 1362
   RE: Dvojčki 2009
5.2.2011 23:44:56   
blanč
Čerrr
Mi seveda spet bolani.
Ene velike čestitke, sicer z zamudo veljajo noki in njenima navihancema. Torta z račkami zgleda super...
Vsem lep jutrišnji dan. Mi bi radi šli ven na sončka pa ne smemo, pejte ve za nasuser posted image


_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 1363
   RE: Dvojčki 2009
6.2.2011 7:55:49   
lara light
Jutro lepe!
user posted image
kavica  z larino zvezdicouser posted image  special za blančetove in almk family
Blančiuser posted image user posted image , oba bolna praviš? lubčka naša, en močan objem in pikapoke za več zdravjauser posted image


_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 1364
   RE: Dvojčki 2009
6.2.2011 12:11:58   
ninčy
Ojoj, almk, podoživljam s tabo in upam, da se čim prej zdravje izboljša. Zdrži!
Blanč, vi tud zboleli?! Tudi za vas user posted image
Mi pa čakamo, da vstaneta, pol pa ZOO ...


_____________________________

Štorklja je malo prehitela ... Jan in Žan sta prišla 7. 9. 2009.

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 1365
   RE: Dvojčki 2009
7.2.2011 15:24:28   
hedviga
IZVIRNO SPOROČILO: nokes

hojla,

deca spijo, ata šraufajo poganjalčke, mati lepo na izico čitajo RR in pišejo... ah, c''est la vie...user posted image

pri nas je noro, kar se tiče pi*darij! skozi same pi*darije! ja, včasih se tudi jaz smejem, samo bolj iz nemoči kot zato, ker je smešno. NI! tisočkrat prestavim nož iz pulta, miljonkrat potisnem stol od štedilnika, neštetokrat zaprem vročo vodo v kopalnici, ahhhhhh.... se mi zdi, da mi oči iz riti poganjajo user posted image , sem skozi na preži, vmes še kuham, previjam, berem knjigico, pomivam, sesam, brišem prah, noske, .... pol pa ni čudno, da padem zvečer dol. aja, pa manikuro in fejs masko sem pozabila med predahi. user posted image

zdravi? nič ne bom reklauser posted image

če sem z enim, mi je ful čudno, ker lahko sedim in opazujem okolico, pa samo eno roko imam v uporabi, lahko bi, npr. spet začela kadit, ker ne vem, kam naj z levico user posted image , pa pogovarjam se lahko s kom, pa ne kričim na nikogar in tako... ko gledam kako izčrpano mamico z enim, se mi ful smeji, res je dopust imeti enega, čeprav se mi zdi, da me pol manjkauser posted image

kaj še?? torta? ne bom sama pekla, bo presenečenje, ker sem jo naročila po telefonu na blef user posted image user posted image user posted image , v glavnem, gor bosta 2 raci! user posted image user posted image

gremo jutri v eno gostilno, kjer imajo igralnico in predvsem okolico, ki je primerna za laufanje 2 divjakov, pa vesta kaj še??? RAČKE!!!! in kure in peteline in ostalo nezanimivo perjad in kopitarje in prežvekovalce in dvoživke in ... sej štekate, ne, da je poudarek na RAČKE!!!! user posted image user posted image , v glavnem, upam ,da niso zmrznile in da bodo odigrale svojo življensko račjo vlogo za moja 2 slavljenca.  nič velikega, malo levo malo desno, pa veliko GAGAGA.user posted image

aja, poganjalčki zašraufani, mater ta ikea stajl, vse je en dva tri, pa orodje zraven dobiš, nič ni kot v moji mladosti, ko je bilo skup-šraufanje celodnevni projekt in to ne samo za ateja, pač pa še za sosede, žlahto in sodelavce, mati pa so pekli, kuhali goveji golaž in delali špricarje. user posted image

še vedno ne vem, kaj z pustki, kaj boste nardile ostale?

pika, kakšna praga? nekaj sem ujela, pa se ne spomnim. vso srečo, itak, potem pa poročaj. držim pesti in vam pošiljam user posted image user posted image user posted image

upam, da ste vsi lepo in ste zdravi in okej. pišite, zdaj pa šibam.user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
do solz!!!!!
Poznan mi je vsak detajl tvoje zgodbe. kot ponavadi.....user posted image user posted image

_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 1366
   RE: Dvojčki 2009
7.2.2011 19:19:24   
pikatara
Barbi vedno dobrodošli. Se vsaj kaj mojima mulcoma dogaja, da je pol mir pri hiši. Je pa mali popoldne zakuhal na 40 in je to trajalo tri dni tako da nismo prišli do Češke. No danes je prvi dan brez tako da upam, da bo. Moram v sredo v službo, sem bila samo 5 dni od novega leta.

Ninčy ko bi vsaj naša dva šla kdaj ob 19 spat. Imamo srečo če zaspita nekje od 20.30. Pa zjutraj sta že pred sedmo pokonci.

Noki vedno me nasmejiš. Na Češko smo hotli k enemu dohtrju, ki pogleda krvno sliko in na podlagi tega da neka zdravila. Hčerko od kolega je ozdravil bronhiolitisa.  Kje si našla ta čudež od gostilne? se zanimivo sliši. Uživajte.

Almk škoda za vaš dopust. Isto je pri nas s tole virozo. Traja že več kot 14 dni, mali je bil vmes že vredu. Pediatrinja je rekla, da obstaja dvofazna viroza, da si vmes že ok in da lahko traja do 18 dni. Pri nas je trajala 17 dni.

Nič grem mulce počasi v pižamo dat, seveda če se bo sine ločil od sesalca. Odkar je imel te dni tako visoko vročino, ga sploh ne smem v omaro dat. Dobi histerični napad. Pri 40 vročine je sesaluser posted image . Aja pa obe spodnji šestki se že pošteno vidita in čakamo da prebijeta.

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 1367
   RE: Dvojčki 2009
8.2.2011 8:02:34   
lara light
Dobro jutro! Bolančkom kupe pikapokuser posted image , za vse mame pa eno kulturno kafeuser posted image
user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu pikatara)
Neposredna povezava do sporočila: 1368
   RE: Dvojčki 2009
8.2.2011 8:08:59   
nokes
jutrro!!!

dodajam en pošten in zdrav zajtrk,user posted image kulturno, prosim, v vrsto in lepo s prtičkom brisat kotičke ust!

user posted image


danes je soooonceeee, izkoristite vsi, upam, da ste bolančki vsaj malo boljše.

_____________________________

nokes

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 1369
   RE: Dvojčki 2009
8.2.2011 10:43:50   
Barbk
Jutro, dan...
in tudi iz moje strani en lep praznični dan...zdaj pa na sooooooončkaaaaaa, jeeee

Lupčka vsem, user posted image  pa vsem bolančkom


_____________________________

30.12.2006 sva po osem dnevni zamudi dočakala najino princesko Manco.Najina sreča je zdaj popolna...:o)

Za mesec in pol sta Brina in Žiga pohitela in našo družinico povečala...Pa nas je 5!
(10.7.2009 ob 9.49 in 9.50)

(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 1370
   RE: Dvojčki 2009
8.2.2011 20:21:42   
nokes
brišem vse, sej so prfu*nje/ni!

user posted image user posted image user posted image

tule na RR, mislim, hočem nekaj napisat, 1 minuta, da najdem še fottko, pa me zdelitira, potrem pa se ne morem bveč prijavit, pa.... kar naenkrat se znajdem na njihovi prijavi za rr fenico??? user posted image user posted image  a res? eh.

vsem sem hotela žaželeti uspešen nov delovni/vrtčevski teden. user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil nokes -- 8.2.2011 20:25:09 >


_____________________________

nokes

(odgovor članu Barbk)
Neposredna povezava do sporočila: 1371
   RE: Dvojčki 2009
8.2.2011 21:52:00   
gosenica1986
HELLO PUNCE!!

vem,čist sm neumesna,sam ne morem dohajat dnevom,res ne....vaestvo,služba,skos sama...ni varjante da bi vam vsak dan sledila user posted image
upam da ste vse v redu,da sončki pridno rastejo in da ste zdravi....
sm pa mislila da bo skos lažje,pa vidim da sm se pošteno uštela-to k začnejo hodt je pa fertik user posted image eden sm drug tja....v vozičku pa nočta bit več...ajooooj... user posted image
zato me pa zanima,če ima kera od vas svoje vragce na oprsnicah in povodcih ko greste na sprehod?ker če grem sama na sprehod z njima,raj vidm da me ljudje butast gledajo pa da sta na varnem,kokr pa da mi en pobegne na cesto......user posted image

hvalča za odgovore-upam da se čimprej javim kej,vsaj tok da vas pozdravim čeprov me nben ne pogreša user posted image ker pač nič ne pišem,hehehe ...

lepo se imejte!

papauser posted image

(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 1372
   RE: Dvojčki 2009
9.2.2011 8:15:48   
nokes
IZVIRNO SPOROČILO: nokes

vsem sem hotela žaželeti uspešen nov delovni/vrtčevski teden. user posted image user posted image


očitno ga mi ne bomo imeli user posted image , V vročina, I kašlja kot star kadilec in smrka, da ne folgam brisat noska.

IZVIRNO SPOROČILO: gosenica1986

zato me pa zanima,če ima kera od vas svoje vragce na oprsnicah in povodcih ko greste na sprehod?ker če grem sama na sprehod z njima,raj vidm da me ljudje butast gledajo pa da sta na varnem,kokr pa da mi en pobegne na cesto......user posted image

hvalča za odgovore-upam da se čimprej javim kej,vsaj tok da vas pozdravim čeprov me nben ne pogreša user posted image ker pač nič ne pišem,hehehe ...



glede teh oprsnic sem jaz imela kar dilemo, pa jih nimam, prvič zato ker smo v glavnem vsi skupaj, če kam gremo, drugič zato, ker sta shodila dokaj pozno, pa se ta potreba ni pokazala za tako nujno, tretjič iščem načine, kjer se lahko varno igrata (ograjena otroška igrišča). do tja pa hočeš nočeš v vozičku.

kaj si pa drugi mislijo, pa user posted image user posted image .user posted image

drugače pa, jaz pogrešam kar nekaj dopisovalk, a če ne pišejo, uradno niso med pogrešanimi. basta. user posted image

mislim, da danes praznujeta MIhec in Špelca, vse najboljše! user posted image user posted image user posted image




_____________________________

nokes

(odgovor članu gosenica1986)
Neposredna povezava do sporočila: 1373
   RE: Dvojčki 2009
9.2.2011 8:24:06   
lara light
Mami Hedi, vse najboljše tvojima škratkomauser posted image user posted image , obilo veselja in zdravja vsej družinici! Lepo praznujte!user posted image Katera žival je pri vas aktualna? Torte? Firbec babjiuser posted image

Noki, ojoj naj bo vse skupaj le prehlad iz račje fešte in naj hitro mine, pikapoke
Gosenica, moj sine hodi ob meni, čudo od detetauser posted image , za tamalo, ki pa je glih dobro shodila bo treba kaj ukrepat, namreč vse mora nadoknadit in samo pičiuser posted image
Danes ju mam do 12h v vrtcu in mam kup stvari za postorit, torej zvizz in lep dan!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 1374
   RE: Dvojčki 2009
9.2.2011 13:14:39   
pikatara
Hedi, Hedek, Mihec in Spelca vse naj naj. Pa kaj vec napisi kaksne vragolije zganjata.

Gosenica lepo da se kaj javis. Pri nas morata oba yunaj roko dat, ce ne gremo pa domov. Pri nas je bila sreca, da je Karolina zacela skoraj 3 mesece za Patrikom konkretno hodit in je bil on ze toliko bolj samostojen in ubogljiv. Od zacetka sem zunaj vedno pograbila tisetga ki je bil bolj kriticen in letela po drugega. Smo pa imeli sreco, da smo bili dost v atriju in na tenisu, kjer ni bilo nevarnosti. Zdaj pa ze razumeta in vesta da bomo drugace doma. V vozicku noceta bit, sta pa yato ful rada v triciklih in ju tako vozim okrog.

JOJ noki revcki vi. Poydravite se. Pri nas je bilo 16 dni kriye, danes sta pa spet v vrtcu. Po skoraj 3 tednih. Bomo videli kako dolgo bo trajalo tokrat.

Larci kako v vrtcu. To pa poznam kako prehitro cas mine in koliko je treba zrihtat tisto malo casa vmes.

(odgovor članu gosenica1986)
Neposredna povezava do sporočila: 1375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  53 54 [55] 56 57   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  53 54 [55] 56 57   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




prevara
danuska

Ali bi oprostili partnerju če bi vas prevaral?

da (9%)

ne (58%)

mogoče (33%)


Število vseh glasov: 500

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!