|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  64 65 [66] 67 68   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dvojčki 2009
16.4.2011 22:05:19   
lara light
še ena scuzana fata na broju...
ninčy, ma joj, kaj ne poveš...močno mislim na malo pikico, kup pikapok, da bo vse v redu, držte seuser posted image
belen moja, ravno prej med likanjem sem mislila nate in kdaj bi lahko prišli dol...saj je to res misija nemogoče, moj vse vikende dela, razen nasl. ko mamo rd...ne vem, mislim, da ti bom kar poslala posojeno, ker me je res že sram.

barbi, ma itak da se spoznamo, če ne prej čez ene 30 let, ko bojo ptički šli iz gnezda in bomo mele cajta na pretek, penzije itak ne bo, tko da bomo več al manj ždeli doma

almk, naj bo res zadnjič to z boleznijo letos...glede mer, tudi moja 3/4 vleče do tal, drobižek naš
noki, kje si??
pika, kako vi?
še me čaka fatarija, vse dobro vaši pikici ninčy, še enkrat




_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 1626
   RE: Dvojčki 2009
18.4.2011 8:54:14   
pikatara
Blanči tudi mi imamo zvečer še flaško.

larči 14 dni sem na bolniški (prejšnji in ta teden), med prazniki ko morava oba nujno bit v službi, sva za 2 dni varstvo našla, en teden po praznikih bo oči imel dopust, pol pa še jaz 14 dni. Mam še starega za izkoristit. Moj namen je bil sicer vzet dopust, otroke v vrtec in magistrsko pisat, pa bo spet moglo to počakat.

Ninčy super za žur, za revčka dvojčka pa držimo kup pesti. Me je kar groza kaj takega prebrat. Se vedno znova zavedam kakšno srečo smo mi imeli, da je bilo vse tako super.

Almk najbolje da se zmeniva in imamo otroke skupaj, pa jih vsaka malo čuvava. Tudi pri nas v službi niso preveč navdušeni, pa vedno slabše bo, ker sodelavki niso podaljšali pogodbe in nas bo manj. pa še ena gre na operavijo roke tako da bo počasi kriza.

belen nonote imamo smo ene, pa še te na Koroškem in v službi. Za prvi maj gresta na morje, sam jima ju ne bova dala s sabo. Dva dni ju bosta čuvala starša od kolegice. Smo se včeraj spoznali in sta bila otroka navdušena nad njima. Kako je bilo na našem koncu?

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 1627
   RE: Dvojčki 2009
18.4.2011 9:33:22   
Belen
ciao,
eko mene spet w slućžbi po super weekendu user posted image  
jaaaaaaa wčeri smo bli na vašemu koncu pika....w ZOO.... blo je super, sicer mal hladno user posted image ,ampak w redu..... najbolj so otroke zanimale opice, pičšančki w inkubatorjih in psi,ki so prihajali z ljudmi user posted image  user posted image user posted image user posted image
in seweda igrala, pa trampolin pa vlakec,ki ju je vozil okoli user posted image  uglawnem super izlet ... edino pol smo iskali plac za kosilo.... gužwa wse povsod....mi gremo ponavadi w ponvico,ampak bla gužwa do glane ceste  user posted image user posted image  pol smo šli w eno zrawen in je blo wseeno kul user posted image
no priporočam živalski wrt wsem user posted image


lara-nism mislila,da kaj prideš na Obalo,da mi vrneš hoduljo,ampak kdaj kej pridete,da vas kej vidmo? user posted image  user posted image user posted image

lara...že pečeš torto? user posted image

ninčy...poročaj kej kako je s tamalim user posted image ?


user posted image

_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu pikatara)
Neposredna povezava do sporočila: 1628
   RE: Dvojčki 2009
18.4.2011 19:54:45   
lara light
bravo pika, saj zmeraj zrihtaš, jaz ne vem, iz rokava povlečeš če je treba...carica!
belen, sej vem, da si zlato bitjeuser posted image ...ampak jaz ne vem, mi smo ena krizna familija, vsake kvarte en vikend skupaj, grrrr...veš, da sem si mislila, da bo hladno...super, da je blo fajn, tudi jaz si v kratkem želim tja...
ninčy, kaj novega, mislim na vas
grem lepotke, kiss zviz

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 1629
   RE: Dvojčki 2009
18.4.2011 20:27:41   
ninčy
Mah pri nas pestro ... Po mesecu in pol smo zakuhali (verjetno zaradi petic) ... Danes sem mislila it v P, pa sem morala po Žana v vrtec.
No, eden je OK, še cca 10 dni inkubatorja, pa bo. drugi se je pa rodil z neko prirojeno napako pljučk in se še nič ne ve. Sicer pravijo, da je vsak dan malce bolje ... Tud jaz ne vem več, kaj naj rečem. Danes sem hotla k njej, da bi jo vsaj objela. Čist sama je tam ...

Belen, super, da ste uživali! user posted image  Pa res vas vabim, da med prvomajskimi kaj v Volčji Potok pridete. Mi bomo doma, ker bo moj delal ... Seveda, vabljeni vsi, ne sam Belenovi. Pa najavte se, da vas pridemo pogledat. Mamo fajn igrišče pa še dinozavre. Pa za bolj zahtevne tud vlak user posted image

Šibam. Hvala vsem k mismlte na nas user posted image


_____________________________

Štorklja je malo prehitela ... Jan in Žan sta prišla 7. 9. 2009.

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 1630
   RE: Dvojčki 2009
18.4.2011 21:26:52   
blanč
A ste vidle. Ukinli nam bodo brezplačni vrtec za drugega otroka!! Prekleta država. Imamo najdražjo in najbolj lačno državouser posted image Grozni so!!!

_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu ninčy)
Neposredna povezava do sporočila: 1631
   RE: Dvojčki 2009
18.4.2011 22:37:46   
Barbk



IZVIRNO SPOROČILO: blanč

A ste vidle. Ukinli nam bodo brezplačni vrtec za drugega otroka!! Prekleta država. Imamo najdražjo in najbolj lačno državouser posted image Grozni so!!!
 
BANDA!!!!!!!!!!
Jaz tud jezna, da se ne da opisat, sem že prejšnji teden nekaj ujela, se vmes ohladila, zdaj so mi pa spet pristisk dvignil....


_____________________________

30.12.2006 sva po osem dnevni zamudi dočakala najino princesko Manco.Najina sreča je zdaj popolna...:o)

Za mesec in pol sta Brina in Žiga pohitela in našo družinico povečala...Pa nas je 5!
(10.7.2009 ob 9.49 in 9.50)

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 1632
   RE: Dvojčki 2009
19.4.2011 8:12:13   
Belen
IZVIRNO SPOROČILO: Barbk




IZVIRNO SPOROČILO: blanč

A ste vidle. Ukinli nam bodo brezplačni vrtec za drugega otroka!! Prekleta država. Imamo najdražjo in najbolj lačno državouser posted image Grozni so!!!
 
BANDA!!!!!!!!!!
Jaz tud jezna, da se ne da opisat, sem že prejšnji teden nekaj ujela, se vmes ohladila, zdaj so mi pa spet pristisk dvignil....




kje ste too brale al slišale???

link prosim user posted image user posted image

_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu Barbk)
Neposredna povezava do sporočila: 1633
   RE: Dvojčki 2009
19.4.2011 9:22:00   
ninčy
Punce, počas!
To je res zapisano v beli knjigi o šolstvu, ki je šele v javni razpravi. Itak je tolk anomalij in bedastoč notri, da dvomim, da bo kdaj sprejet. Naj bi pa bil vrtec za drugega 50% še vedno sofinanciran s strani države.
Res mislim, da tole ne bo šlo skoz ... Aja, drgač pa še link: http://www.belaknjiga2011.si/resitve.php

Midva z Žanom doma ...


_____________________________

Štorklja je malo prehitela ... Jan in Žan sta prišla 7. 9. 2009.

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 1634
   RE: Dvojčki 2009
20.4.2011 11:25:07   
ninčy
No, da nas spravim na prvo stran, poročam, kako smo ...
Včeraj čez dan je Žani zakuhal na 39,7, na krvi se je pokazalo, da gre za bakterijsko okužbo, naju je že hotla kar na infekcijsko poslat ... Po mojem Ne, sam tega ne, se je odločila, da začnemo za AB doma. Na srečo se je danes zbudil brez vročine, ves igriv ... Edino urina nikakor nisva ujela. No, enkrat sva ga, pa ga je bilo premalo ...

Kako pa drugi? Uživate v sončku?


_____________________________

Štorklja je malo prehitela ... Jan in Žan sta prišla 7. 9. 2009.

(odgovor članu ninčy)
Neposredna povezava do sporočila: 1635
   RE: Dvojčki 2009
20.4.2011 13:38:07   
hedviga
IZVIRNO SPOROČILO: ninčy

Kako pa drugi? Uživate v sončku?

user posted image  na žalost v službi, dopoldanskih sončkov je bolj malo za nas....
Pikepoke mali žabi...

_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu ninčy)
Neposredna povezava do sporočila: 1636
   RE: Dvojčki 2009
21.4.2011 13:27:29   
ninčy
Oh, punce, že prav. Kadar imam jaz čas klepetati, pa ni nikjer nobene. Še dobr, da se je včeri hedi mal javla, da ne čvekam sama s sabo.
Upam, da ste vsi kul in da ste se bolančki že kaj pocajtali.

Naš Žani je že naspidiran 100/uro, očitno so AB prijel, saj je že dva dni brez vročine. Danes popoldne bo končno lahko šel ven. Mi je že včeri kazu ven pa govoru pa-pa. Danes se ga bom pa usmilila, ko pride Jan iz vrtca.
Kolk mam prostega časa, ko je samo eden doma user posted image . Dans se mi zdi, k da sem na dopustu. user posted image

Za konec pa še vzpodbudne novice iz P: mali Vid je bil danes operiran (ko so uspeli vodo ven spravit, so ugotovili, da je imel revček na pljučkih tumor) in operacija je bila uspešna. Zdravniki so optimistični, mi pa vsi upamo na čimprejšnje okrevanje.


_____________________________

Štorklja je malo prehitela ... Jan in Žan sta prišla 7. 9. 2009.

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 1637
   RE: Dvojčki 2009
21.4.2011 15:21:50   
pikatara
Ninčy da ne boš sama s sabo čvekala še jaz kaj napišem. Super za Vida, držimo pesti. Pri nas vse po starem, še vedno smo doma, naveličana sta vsega in skoz pravita da gresta pa pa. Kaj bi šele bilo, če ne bi imeli atrija, sosedov da ju pošljemo na obisk in Barbi, Brine in Žigca, da nam pridejo družbo delat. Moram barbi pohvalit kako je pridna. Mi je dva dni nazaj Patrika čuvala, ko sva imele s Karolino pregled na PEK. Vsi se pa veselimo jutri, ko gremo za tri dni na morje. Bi šli za več, pa je treba v torek v službo. Vsem lepe praznike in uživajte.

(odgovor članu ninčy)
Neposredna povezava do sporočila: 1638
   RE: Dvojčki 2009
21.4.2011 20:40:01   
lara light
ninčy, o hb za fajn novičko, vesela za malega Vidka, naj čimprej okreva in kmalu v topel domek! pa super za tvojga, da je ok
kako, miska in mali junakec? kdaj domov?
pika, uživajte na morju
mi smo ok, vrtec laufa, ...čakam kak prost dan, kje boste ostale? mi bomo tu okrog pohajali, v pon praznovali kar doma, potem v torek jaz tudi delam in tko nasl teden, pa 2.5. tudi, ker pr sosedih ni praznika.
lepe praznike, kupe pirhov in dobrot ter prijetnih trenutkov voščim vsem, drage...user posted image user posted image


_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu pikatara)
Neposredna povezava do sporočila: 1639
   RE: Dvojčki 2009
24.4.2011 11:55:50   
evelinxx

       user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


VESELE VELIKONOČNE PRAZNIKE VAM VSEM ŽELITA

                HANA & MIJA Z MAMO

        user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 1640
   RE: Dvojčki 2009
24.4.2011 20:08:24   
almk
kako ste punce moje...pa vaši sončki..
evo mi smo boljše...noski še vedno polni, ampak se izboljšuje..
moram vam povedat, da sem prvič po skoraj dveh letih sama (no razen tistga kratkega dopusta)..malčka sta danes ostala pri babici in dediju, midva sva šla domov, moj jutri službeno odpotuje, jst bom pa cel dan samevala v miru in tišini...mislim, da mi bo kar pasalo..v torek pa itak delam, potem pa k malčkoma..potem pa še nekaj dni in gremo mal na dopust...
želim vam lep praznični dan...uživajte..pa pišite kaj...pogrešam vas..
lupčkaaaaaa..

(odgovor članu evelinxx)
Neposredna povezava do sporočila: 1641
   RE: Dvojčki 2009
24.4.2011 20:23:22   
Belen
almk......... wse kar ti lahko rečem: UUUUUUUŽIIIIIIIIIIIIIIIIIIIVVVVVVVVVVVVVAAAAAAAAAAAAAJJJJJJJJJJJJJJJ   user posted image   user posted image

_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu almk)
Neposredna povezava do sporočila: 1642
   RE: Dvojčki 2009
25.4.2011 7:58:57   
nokes
lara, zarja, izak vse najboljše!!!

tukaj je prostor za najlepšo in najokusnejšo rojstnodnevno torto za dvojčke!!!

lepo praznujte. user posted image user posted image

pozdrav vsem.

< Sporočilo je popravil nokes -- 25.4.2011 8:05:36 >


_____________________________

nokes

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 1643
   RE: Dvojčki 2009
25.4.2011 8:38:54   
ninčy
Lara, tudi od nas VSE NAJBOLJŠE! user posted image


_____________________________

Štorklja je malo prehitela ... Jan in Žan sta prišla 7. 9. 2009.

(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 1644
   RE: Dvojčki 2009
25.4.2011 8:44:10   
Belen
izak in Zarja wse naj naj za 2. swečko user posted image user posted image user posted image

_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu ninčy)
Neposredna povezava do sporočila: 1645
   RE: Dvojčki 2009
25.4.2011 8:58:01   
gemelli
DRAGI IZAK, ZARJA, LARA, TATKO.........VSE NEJBOLJSE IN NAJLEPSE VAM ZELIMO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sara,Alex,mama,tata

_____________________________

Sara & Alex 2.3.2009

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 1646
   RE: Dvojčki 2009
25.4.2011 10:33:46   
almk
user posted image user posted image  Vse najboljšeeeeee Izak in Zarja tudi od nas3ehuser posted image user posted image
Lepo praznujte!!!

(odgovor članu gemelli)
Neposredna povezava do sporočila: 1647
   RE: Dvojčki 2009
25.4.2011 11:44:28   
evelinxx
Vse najboljše Izak in Zarjauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu almk)
Neposredna povezava do sporočila: 1648
   RE: Dvojčki 2009
25.4.2011 13:08:23   
lana70
Drage moje dvojne! Se oproščam, ker vpadam v vašo temo, vendar bi vas prosila za eno pomoč in sicer: Smo pred nakupom vozička za dvojčke.....itak, da je to cla znanost, sem skoraj doktorirala na prejšnjem vozičku, kaj šele sedaj. Potrebujem terenca, vzdržljivega, z napihljivimi kolesi, torej: Hauck roadster duo, TFK twinner twist duo ali Easy walker ??????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Hvala za pomoč in lepe praznike vam želim.

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu evelinxx)
Neposredna povezava do sporočila: 1649
   RE: Dvojčki 2009
25.4.2011 14:37:31   
mismis
Zarja in Izak, pa seveda mami in oči, vse najboljše za drugo svečko user posted image user posted image user posted image

samo za intermezzo, Lana mi smo nabavili EW-ja, lahko ga prideš čez kakšen mesec pogledat, zaenkrat je še v škatliuser posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 1650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  64 65 [66] 67 68   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  64 65 [66] 67 68   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?