|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  66 67 [68] 69 70   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dvojčki 2009
13.5.2011 11:24:26   
hedviga
Samo za Noki:

grrrrrrrrruser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

A kahla, ja no, Miha se polula not, če ga dam gor. Špela ne je..e kahle, ona noče in konc.
Dude smo vzel in jih nismo dal nazaj in konc. Nič ne pogrešata,.
KAr se pa ostalega tiče...a vam pove kaj informacija da obiskujem največrkrat un del foruma o vzgoji in trmi in .....user posted image user posted image


_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 1676
   RE: Dvojčki 2009
13.5.2011 14:00:40   
ninčy
Noki, ti nisi prebrala dobro! Piše, da niso delali raziskave za nosečke po IVF. Nikjer ne piše, da za vas to ne velja.
Sicer pa BTW, naša2 sta tud "naravna" z malo pomoči klomifena. Sem pa prepričana, da napor pri dvojčkih po IFV ali po uni drugi metodi ni nič manjši kot pri naravnih. Pa glej ga šmenta, tudi plodnost se izboljša. Katera že pričakuje, čeprav so rekli, da ni verjetnosti, da bi zanosila? user posted image

Več spet ne utegnem, šibam v vrtec.


_____________________________

Štorklja je malo prehitela ... Jan in Žan sta prišla 7. 9. 2009.

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 1677
   RE: Dvojčki 2009
13.5.2011 15:38:09   
pikatara
Noki mali je vredu, je bil le prehlad tako da nam lahko pridete družbo delat. Revček majhen je tako zdolgočasen da je groza. Če slučajno kje kakšnega otročka zagleda ga kar objame od veselja. No bo že moral še en teden zdržat.

Ostale lepo da ste se spet malo javile, vas je lepo brat. pozdravček vsem.

(odgovor članu ninčy)
Neposredna povezava do sporočila: 1678
   RE: Dvojčki 2009
15.5.2011 13:31:46   
lana70
Hej dvojne.....vidim, da niste kaj preveč čvekaste, kar pomeni, da bom tudi jaz gagala čez par mesecev user posted image . Spet rabim pomoč...počasi si ogledujem posteljice, vozičke...kaj pravite na eno posteljico 120x120???? Ali je boljše imeti ločeni posteljici? Thnaks za pomoč  pa sigurno bom imela do konca še kakšno vprašanje. Pozdravček mamicam in vašim sončkom.

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 1679
   RE: Dvojčki 2009
15.5.2011 20:49:27   
Belen
ja res je lana70-časa je bolj malo, in še ko ga je-se nam ne da pisat user posted image user posted image

js ne bi kupli 1 posteljo.....raje 2 kom po 120 X 60----kr na začetku lahko spijo skupaj v tej manjši postelji.... pol pa se bojo začeli premikat in skupaj ne bi mogli weč spat.....
ne wem,sama se odloči,to je sam moje mnenje user posted image   

šibam dat spat otroke user posted image


_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 1680
   RE: Dvojčki 2009
18.5.2011 16:48:29   
mismis
mama Mlinčkova, da te še jaz malo potunkam user posted image user posted image user posted image

hepi hepi brzdaj od nas petih user posted image user posted image user posted image user posted image , da bi še dolgo živela in z nami per pila user posted image


user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 1681
   RE: Dvojčki 2009
18.5.2011 18:56:12   
lara light
Še dobro, da mismis prideuser posted image , kako si? se dobro počutiš? še malo, malo oz. čimveč šeuser posted image
mama mlinčkova, tudi od mene vsega lepega in prijaznega na petek, močan objem in cmok!user posted image user posted image
te smo oz. ji bi glede na zatišje zamudile, vsem vse najboljše!user posted image user posted image
Taškica PDP 17.5.2009 ; rodila 4.5.2009
user posted image  JURIJ 2765g, 49cm in user posted image  ANDRAŽ 3160g, 51cm 

sosedica PDP 2009 ; rodila 5.5.2009
user posted image  PIA 2110g, ??cm in user posted image   AŽBE 2140g, ??cm  
 
 
Ona23 PDP 29.5.2009 ; rodila 8.5.2009
user posted image  MARK 2650g, 49 cm in user posted image  BOR 2730g, 48 cm
 

Snežinka4 PDP 26.6.2009 ; rodila 9.5.2009  
 user posted image  ROŠA 1780g, 43cm in user posted image  DAŠA 1970g, 42cm
 
 
Stijan  PDP 5.6.2009 ; rodila 11.5.2009 
user posted image  JAKOB 2310g, 45cm in user posted image FLORJAN 2460g, 44cm



buba.miska PDP 30.5.2009 ; rodila 14.5.2009 
user posted image  ŽANA 2130g, 42cm in user posted image  KLEMEN 2310g, 46,5cm 
 
 
_rosa PDP 25.6.2009 ; rodila 15.5.2009
user posted image  NEJA 1640g, ? cm in user posted image  NIKA 1810g, ? cm
 
 
buši2 PDP 15.6.2009 ; rodila 21.5.2009 
user posted image  ALJA 2530g, 49 cm in user posted image  NIKA 2460g, 48 cm
 
lana, moja dva sta bla skoraj 5m v eni od 140 x70. Meni je bilo komot in praktično, pa skupaj sta blauser posted image ...potem pa je def. cajt zanarazen, ker se začneta premikat v vse smeri user posted image
kahlica, ne vemo kaj bi z njo, razen, da se fajn čičauser posted image
dude, hmmm, drugičuser posted image
letim...kiss!


_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 1682
   RE: Dvojčki 2009
18.5.2011 20:48:35   
almk
no pa da se še jst malo javim..
no tkole je, če nisem na bolniški zaradi otrok, sem pa zaradi sebeuser posted image
maladva že 9x v vrtcu, sicer jima močno teče iz noska, ampak če bo samo to, bo ok..so bli pa danes od 13-ih samo 3-je...očitno so spet vsi bolani..pa a ni maj, a ne bi moglo bit pa zdej res že ok..
drugač smo pa v pripravah za drugi rojstni dan..smo se po dolgem premisleku spet odločil za piknik, jah, kaj čmo, če mamo pa velik prijateljčkov...vabila poslana, seznam narejen, zdej se pa sam še z vremenom zmenim, pa bouser posted image ..
kahla - pri nas mala zdej že pove, da bo kaka, pa gre na kahlico, vztraja toliko časa, da se al pokaka al pa vsaj polula...mali pa - za njega je kahlica prevozno sredstvouser posted image , čeprav pravijo, da v vrtcu pa lula in kaka vanjo, no doma ga to ne zanima...dude so še vedno zelo aktualne, ampak jih mamo samo za spat..upam, da nam jih enkrat do šole uspe spravit stranuser posted image
lana - mi smo imeli od začetka postljice 120x60 in vsakega v svoji ter v svoji sobici in jaz do njunega 6 meseca z njima...
nič lepo se mejte, pište kej, ker vas pogrešam...zdej mam čas brat, pa skoz visim tle gor in preverjam če kira kej piše...
poljubček vsem..


(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 1683
   RE: Dvojčki 2009
18.5.2011 21:11:29   
nokes
joooj, almk, upam, da ni kaj hujšega, pozdravi se, da boš lahko pekla hrenovke na pikniku!!!user posted image  kje pa imate? najamete prostor?

aj,aj ,aj mlinčkova, fse naj naj!!!!user posted image  itak, da s pirčkom, čin!



lara, kak ste vi? zdravi? juhuhu.

mišmiška itak raztura, naj še malo kipne user posted image user posted image user posted image

lana, mi tudi bili cca do 5 mesca v eni navadni postelji, potem sta bila predolga in sta se začela obračat, tako da takoj v 2 posteljici. voziček pa itak, EW.

vse ostale ste ene navadne *****e, ker nič ne pišete! user posted image saj vem, saj vem, a se večkrat spomnim na vas in me firbca, kako ste!

baj.user posted image  

< Sporočilo je popravil nokes -- 18.5.2011 21:18:29 >


_____________________________

nokes

(odgovor članu almk)
Neposredna povezava do sporočila: 1684
   RE: Dvojčki 2009
18.5.2011 23:07:03   
Shadow

IZVIRNO SPOROČILO: nokes

vse ostale ste ene navadne *****e, ker nič ne pišete! user posted image saj vem, saj vem, a se večkrat spomnim na vas in me firbca, kako ste!

baj.user posted image  



Evo, ena navadna P****** se javlja na raport! user posted image user posted image user posted image

Zdi se mi, da je bil komaj božič, zdaj pa nam že skoraj švic po tazadnji teče. Ma prehitro gre ta čas, res no.

Kaj je pri nas novega? Še vedno imamo plenice na riti, kahla je brezvezna, nastavek za WC malo boljši, ker je pač WC papir posledično na dohvatu ruke, ampak željenega rezultata pa praviloma ni, oz. le po naklučju. Prelagamo projekt 'Zbogom, Pampers & Co.' za nekaj tednov.

Še vedno imamo dude za zaspati, smo že poskusili vzeti, pa je bilo taaaaaaaaaaaaaaaaako kričanje v postelji, da smo se usmilili sosedov in jih dali nazaj. Prelagamo projekt 'Zbogom, Nuk & Co.' za nekaj tednov.

Še vedno damo v posteljici tik pred spanjem flaško z mlekom. Še nismo niti poskusili brez. Projekt 'Zbogom, Alpsko & Co.' začnemo čez nekaj tednov.

Drugače pa smo krasno, zdravi (pač posledica neobiskovanja vrtca), veseli, vedno bolj zgovorni, tudi trma že na veliko trka na naša vrata, zelo jasno se nakazujejo značajske razlike.

Jaz imam zadnje tedne gužvo v službi, tako da zvečer še samo padem kot cepanca najprej pod tuš, potem pa še v horizontalo, vmes pa še malo poškilim sem in opažam, da res počasi izumiramo. Na srečo nas Larči, Ninčy, Pika in občasno še kakšna vztrajno vlečejo izpod ruše. user posted image Tudi jaz pogrešam več branja o vaših prigodah, najbolj pa kakšne uporabne linke za izjemno smotrne nakupe!!!

Aja, še to: izrekam zaposnele čestitke vsem novopečenim dvoletnikom in vsem njihovim mamicam, ki so se medtem 'pomladile' za eno leto. user posted image

Mišmiš in Lana, kmalu zelo dobrodošli v našem malem klubu! user posted image user posted image user posted image Mi imamo že od začetka za vsakega svojo 120x60 posteljico, nikoli nista spala skupaj.

(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 1685
   RE: Dvojčki 2009
19.5.2011 19:59:43   
ninčy
Hej!

Se moram malo javiti ... Res mi primanjkuje časa ... Če nisem v službi, smo do večera zunaj. Obvezen je postanek v bližnjem lokalu s toboganom, ravno pravšnjim, da mami v miru spije nekaj svežega in skadi en čik user posted image . Danes smo tam spoznali tvojega, almk. Starši dvojčkov takoj vzpostavimo stik user posted image . Se mu je vidl, kako je navdušen nad svojima. Vse je "sčvekal": Da je Asha bolj motorična, Tar pa povsem po njem, pa pojamral je glede bolezni ... Skratka, zanimiv pogovor z očetom dvojčkov, za spremembo user posted image .

to je pa več al manj vse, kar se mi je zgodilo to popoldne. Vse dni od nedelje, ki je bila res super, sem bila tudi popoldne v službi. Aaaa, posledično je bila današnja noč že katastrofa - jaz pa ob 6h že v jutranjem varstvu user posted image .
No, pa saj je bil pa vikend toliko lepši - v nedeljo smo šli prvič v Atlantis. Uživali!

Šibam!


_____________________________

Štorklja je malo prehitela ... Jan in Žan sta prišla 7. 9. 2009.

(odgovor članu Shadow)
Neposredna povezava do sporočila: 1686
   RE: Dvojčki 2009
19.5.2011 21:40:10   
blanč
Mlinči vse naj, naj...
Mi smo tudi fajn, še vedno v plenicah z dudo v ustih in flaško za lahko noč...
Pri nas se je vse obrnilo. Zdaj je naša Larica priden otrok, o B-ju pa raje nebi... O kako se vse obrača, ekrat eden, drugič drugi... Govorimo, razen malo osnove še nič. Smo pa dobili vrtec in tako gremo septembra gledat, kaj bo kaj tam dogajalo... Babi bomo pa uporabljali za vikende.
Nč, grem ajat, jutri je spet naporen delovni dan.


_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu ninčy)
Neposredna povezava do sporočila: 1687
   RE: Dvojčki 2009
23.5.2011 11:48:49   
pikatara
Punce Pika se spet vrača. Se vidi, da imam čas samo še v službi. Naša pikota sta danes prvič po 6 tednih v vrtcu, oba nista hotela v igralnico, malo so odnesle, malega odvlekle (ja tudi on se je upiral z vsemi štirimi), oba jokala. Sem pol poklicala in sta čisto super. Prejšnji teden je bil naporen, v sredo smo šli končno na Češko k tistemu zdravniku ki sem ga že omenjala, v petek nazaj in takoj čez vikend na morje. Vsi smo crknjeni kot hudič, bilo je pa super.

Skratka Češka: tam je nek vojaški zdravnik, študiran v Ameriki, bolj znanstvenik, veliko se ukvarja tudi z vodo in vse dela na podlagi krvne slike. Patriku je vzel kri in tako kot pri nas alergolog na roki on nekaj kapa po krvi. Patrik je imel ful hudo reakcijo pri pljučnih boleznih, je rekel da če bi bil odrasel bi bila to sigurno tuberkoloza. Je bilo tako očitno da drugih testov ni delal. Pol da pa kri pod mikroskop. Mali ima preveč zgoščene celice, mu manjka kisika v krvi in v krvi en hud infekt s katerim se telo bori in ga ne more premagat in je zato skoz bolan. Prav se je videlo kako tale infekt gricka celice. Napisala sem kot malo znanstvene fantastike, je tudi tako zgledalo. Mala ima pa ful lepo kri. JE rekel, da če Patrik ne premaga tega infekta, da bo lahko hud asmatik ali kaj podobnega. Malo moram še na netu te zadeve preučit, ker je bilo vse v angleščini in mi še ni vse čisto jasno. Skratka dobil je ene kalpjice (ne homeopatske, ampak od klasične medicine, ki so za spodbijanje imunskega sistema, z njimi zdravijo tudi tuberkolozo, astme,...). Čez 14 dni naj bi bil dober. Bomo videli kaj bo. Kolegova mala je imela iste težave, pa ji je pred tremi leti odpravil vse bronhiolitične napade in je od takrat naprej le občasno prehlajena. Poročam kako bo.

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 1688
   RE: Dvojčki 2009
23.5.2011 16:59:32   
lara light
Mi pa imamo koze! Gemelli, še kera, pridete na obisk?user posted image
Pika, Barbi, koliko časa traja, kdaj dobil tadrugi? Zdaj ima samo fantek, samo nekaj pikic, verjetno še ven butne, bomo vidli. Dokler punčka ne dobi, sme ven verjetno? Al kako, naj jo zdaj 14 dni tiščim, pa če šele po 2t dobi, še 14 dni...jaz delam sicer, mojmu pa se že mešauser posted image

Pika, držim pesti, da mu bo pomagalo, dobri ste, za vse podvige od češke do morjauser posted image
Blanči, super za vrtec
Kako ste ostale?
Šibam, čao!user posted image user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu pikatara)
Neposredna povezava do sporočila: 1689
   RE: Dvojčki 2009
23.5.2011 21:24:43   
Belen
hellllooooooooooow user posted image

evo nas, otroci spijo, tata šel na žurko, mama se baše z gelatom user posted image

pika..... user posted image da ste šli na češko in da ni blo hudo glede wožnje w tako kratkem času.... upam,da bo patriku to pomagalo....in da se mu bo pozdrawlo user posted image user posted image user posted image

lara.... lih sm ti hotla rečt da sm nekje na RR brala da v NG razsajajo kozice..... povabi eno iz RR,ki bi rada jih čimprej dobila.... user posted image user posted image user posted image
moja P prawi,da ni nujno da drug dwojček jih dobi....ko smo pri nas sumili pri naši, je lija šla wseeno w wrtec.... pa sej ni nujno,da jih dobi.... tudi,če bi jih...sej ni konc sweta...pa še bolje je,da jih čimprej staknejo...

prawiš,da tatiju se meša? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kako mi je znano.... naš je sam par urc sam,pa že taščo (mamo) pokliče w pomoč.... user posted image user posted image ko pa js ponjurim,ko sm sama....mi pa reče ah ti si mama-ti to obwladaš user posted image user posted image

ninčy...pozdravte se user posted image

blanč... user posted image za wrtec.... zakon je user posted image


šibam se mal posprawit user posted image


_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 1690
   RE: Dvojčki 2009
24.5.2011 9:08:54   
pikatara
Larči Karolina je dobila ene 36 ur po Patriku. Lahko greste ven samo ne med otroke. Meni je pediatrinja rekla, da kar naj bomo zunaj. Edino barbi me je opozorila, da ne sme bit na soncu, samo malo prepozno. Karolini je ostalo malo pikic po obrazu, samo zdaj ne vem ali je sonce krivo ali kaj drugega. Pravi pediatrinja da ji bo na soncu zginilo, edino ena na obrazu ji bo sigurno ostala, ker si jo je spraskala. A ste dobili sirup proti alergiji? Nam je ful pomagalo, da ju ni skrbelo. A rabiš kremo za namazat? Mi smo jo od Barbi podedovali pa nam je skoraj cela ostala. Ti jo z veseljem pošljem.

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 1691
   RE: Dvojčki 2009
24.5.2011 17:50:37   
lara light
mmm belen, jaa gelatiuser posted image  ga takoj pošljem ponjuser posted image , da se zlufta user posted image
itak, da je vrtec zakon, komaj čakam, da bosta moja dva šla spet

pika, zaenkrat še ni dobila tamala, 2 dni je že...upam, da čimprej res. Kupli claritine sirup in nek losion, rabimo ne nič, ker jih ima malo in zgleda, da (še) ne srbi, upam, da bo šlo tko fajn mimo, bi bila zmaga in pol. Hvala za kremo, če bom rabila, javim.

Grem nove knjigice brat, pa pa

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu pikatara)
Neposredna povezava do sporočila: 1692
   RE: Dvojčki 2009
27.5.2011 12:42:42   
evelinxx
Ojla
Da se še jaz malo javim,mi smo tak takuser posted image ,zadnji dve noči sta malo bolj burni,imamo vročino in slabo spimo enkrat Hana potem pa spet Mija,ne vem kaj je vzrok,a prve misel so mi zobeki.Dobra novica dneva je ta da smo dobili vrtecuser posted image ,tako da septembra štartamouser posted image (težko je trenutno meni),no pa še ta je dobra da so mi danes nakazali vrnjeno dohodnino,tak da se bom dala zdaj malo razvajatiuser posted image .
Čebljamo že naveliko,glavno vlogo ima trenutno dedi,vsak sivi avto je dedi,vsak traktor je dedi,skratka dedi je caruser posted image .
Toliko od nas,se še kaj oglasim vi pa vsi uživajte doma in v službi in naj vam nebo prevročeuser posted image
LPuser posted image

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 1693
   RE: Dvojčki 2009
27.5.2011 13:00:33   
hedviga
IZVIRNO SPOROČILO: evelinxx

Ojla
Da se še jaz malo javim,mi smo tak takuser posted image ,zadnji dve noči sta malo bolj burni,imamo vročino in slabo spimo enkrat Hana potem pa spet Mija,ne vem kaj je vzrok,a prve misel so mi zobeki.Dobra novica dneva je ta da smo dobili vrtecuser posted image ,tako da septembra štartamouser posted image (težko je trenutno meni),no pa še ta je dobra da so mi danes nakazali vrnjeno dohodnino,tak da se bom dala zdaj malo razvajatiuser posted image .
Čebljamo že naveliko,glavno vlogo ima trenutno dedi,vsak sivi avto je dedi,vsak traktor je dedi,skratka dedi je caruser posted image .
Toliko od nas,se še kaj oglasim vi pa vsi uživajte doma in v službi in naj vam nebo prevročeuser posted image
LPuser posted image



user posted image user posted image user posted image  Pri nas je dedi car že dlje časa.... Dedi je najprej, pol pa dooolg nič, pol pa vsi ostali (z mano vred)

_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu evelinxx)
Neposredna povezava do sporočila: 1694
   RE: Dvojčki 2009
27.5.2011 13:36:50   
nokes
Dedi je najprej, pol pa dooolg nič, pol pa vsi ostali (z mano vred)


to je še dobro, če maš psa, kot pri nas, sem jaz še za cuckom user posted image

dialog v posteljici enega nedeljskega jutra:
V: ati moja.
I: ati moja!
V: ne! ati moja!
I: neeeee! A-TI MO-JA!!!!!
jaz iz postelje: kaj pa mami moja???
oba, : NEEEEEE! ati moja, dedi moja, babi moja, aki (pes) moja!!!

jaz čakam in čakam, ... ne dočakam...., no, pred kratkim sta me končno sprejela v klan "moja"user posted image  smrkolina!

kak ste? uživajte še danes, jutri puhovke iz omare!




_____________________________

nokes

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 1695
   RE: Dvojčki 2009
27.5.2011 14:01:49   
hedviga
IZVIRNO SPOROČILO: nokes

Dedi je najprej, pol pa dooolg nič, pol pa vsi ostali (z mano vred)


to je še dobro, če maš psa, kot pri nas, sem jaz še za cuckom user posted image

dialog v posteljici enega nedeljskega jutra:
V: ati moja.
I: ati moja!
V: ne! ati moja!
I: neeeee! A-TI MO-JA!!!!!
jaz iz postelje: kaj pa mami moja???
oba, : NEEEEEE! ati moja, dedi moja, babi moja, aki (pes) moja!!!

jaz čakam in čakam, ... ne dočakam...., no, pred kratkim sta me končno sprejela v klan "moja"user posted image  smrkolina!

kak ste? uživajte še danes, jutri puhovke iz omare!




user posted image user posted image
O tut to poznano:
"Špela, a si ti od Mihca?"
"Ne!"
"A si od dedija?"
"Ne!"
"A si od babice?"
"Ne!"
" A si od Mamice'"
"Ne!"
"Čigava pa si pol?"
"Od Katarine..." (pomočnica vzgojiteljice....)


Še hujše pa tole...
Zvečer, jaz vsa raznežena Špelco položim v posteljico, jo pobožam, da dam lupčka ipd...
Špela pa:
" MAmi, ne me božat! Ne gledat! Pejd stran!!"
Buaaaaaaaaaaaaaaaa

_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 1696
   RE: Dvojčki 2009
30.5.2011 11:10:19   
pikatara
Mi smo pa danes postavili rekord, šesti dan zapored smo v vrtcu in jaz v službi. Patrik je vsak dan boljši, živahnejši in zganja več neumnosti, zdaj se je pa začelo, da vse z vrtca domov prinese. Trenutno je bilo na vrsti pljuvanje. Karolina je pa tudi čisto živahna in nagajiva. Pri nas bi bil dedi zakon, če bi ga večkrat videla. Sta pa soseda toliko bolj in pa od kolegice starša, ki ju občasno čuvata. Še varuške ne rabimo. Naša mala je obsedena z mucami, skoz pravi da bi muco in če je kje kakšna, noče domov.

Hedi in Noki vidve me pa vedno nasmejita do solz.

OStale zgubljene duše, kje ste?

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 1697
   RE: Dvojčki 2009
30.5.2011 20:22:52   
almk
hej dvojne...
vidim, da ste zelo gostobesedne, tko kot jstuser posted image ...no da se mal javim...pika tud nam je ratal bit že 17x v vrtcu v kosu, da poudarim, to je do zdej od decembra največ...sicer obema skoz nekaj iz noska teče, ampak če je samo to, je super...drugače se pa na polno pripravljamo na rojstni dan...dršte pesti, da bo v nedeljo, če že ne sonce, vsaj dan brez dežja...kaj še...aha govorimo - čedalje več...mala že skoraj vse besede ponovi za mano, mali sicer malo manj, ampak je pa tko lušten ko kliče malo- asa, asa, aaaaaaaasaaaa...
aha pa celo ninčy mi je uspelo srečat v Domžalah...Ninčy kako ste?
drugač pa po starem - služba, vrtec, zunaj, večerja, kopanje, spanje...dejte mi povedat kaj ste svojim malčkom kupile za obut čez poletje - našadva mata crocse, pa mala ene sandalce, ampak bi bla oba skoz samo v crocsih...kako pa pri vas?
imejte lep večer...javite se kaj, ko boste imele čas - sej vem, da ga niuser posted image ...aja pa še to, da ne pozabim - gre katera v soboto na srečanje nedonošenčkov v Mostec???

(odgovor članu pikatara)
Neposredna povezava do sporočila: 1698
   RE: Dvojčki 2009
31.5.2011 10:26:43   
pikatara
Almk naša dva sta tudi skoz v crocsih, mala ima ene sandale samo ker niso roza in ker Patrik nima sandalov ne velja. Na srečanje pa ne gremo ker nismo nedonošenčki. Bi ju lahko pa v zoo peljala, bomo dva dni sami doma.

(odgovor članu almk)
Neposredna povezava do sporočila: 1699
   RE: Dvojčki 2009
1.6.2011 7:29:59   
Belen
Asha in Tar wse naj naj za 2. swečko user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu pikatara)
Neposredna povezava do sporočila: 1700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  66 67 [68] 69 70   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  66 67 [68] 69 70   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?