|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
22.12.2010 12:06:51   
gigi1
Piki, če prav zastopim M ni? Pestke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Lep dan vsem user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
22.12.2010 13:44:58   
gigi1

   user posted image   user posted image
 
 
user posted image
 
DŽOMBE IN MLAJŠE KONZERVE
 
(TER KONZERVANSI user posted image  user posted image  user posted image )
 
 
 user posted image
 
user posted image  TREPETALKE user posted image
 
 
                                         
 
 
user posted image V POSTOPKU user posted image
 
Loremi (33) user posted image   januarja v nov bojuser posted image   
 
Zarja (31)  user posted image               marca v nov boj  user posted image   
 
 
mausikaa (41)   user posted image         čakamo na datum v MB user posted image        
 
 
Srečica (42)user posted image   poskušamo natur user posted image     
 
Little Star (38) user posted image       poskušamo natur po laparo in histero
                                          septembra v postopek (? kako je sedaj) user posted image    
 
KT (39) v borbi user posted image
 
pika.po (36)user posted image   čakamo na odločitev o naslednji borbi user posted image  
 
Tassi (37)     Upamo, da se vse uredi  user posted image
  
 
 
 
user posted image    NOVI KROG user posted image
 
 
 
Pikica36 (38)     še malo pa v nove borbe
 
Kiwi (42)  user posted image      nov postopek ?      
 
Naska (42)   upamo, da se vse uredi user posted image
 
gigi (44)  user posted image  plan K
 
Fidolina (43)  je undercover user posted image
Grethy (45)   user posted image        user posted image in user posted image
neodkrita (47)  user posted image    user posted image        in user posted image
BBpikica (42) user posted image       pavza 
 
Dajamaja (43)    user posted image       pavza 
 
 
 user posted image
  
 user posted image  NAŠE SREČKE NOSEČKE  user posted image   

 
Vitachi (??) user posted image   user posted image   user posted image
 
Lana08 (??) 18T  user posted image    user posted image
 
Sonya1 (41) 13T   user posted image     user posted image   NS OK user posted image
 
Mišmiš (35) 12T    user posted image user posted image  user posted image   NS 30.12.user posted image
 
Aqua 77(33) 11T user posted image user posted image NS 03.01.user posted image
 
Roži_ (drobižek od let user posted image ) 9Tuser posted image  user posted image user posted image NS 11.01.user posted image
 
Miklarom (38) 5T  user posted image  user posted image UZ 04.01. user posted image  
 
 
 
 
user posted image  NAŠI ZAKLADKI user posted image
 
Kruce Fix (43)   user posted image    Karolina  user posted image  user posted image user posted image   
 
Bety11 (44)   user posted image   Damjan  user posted image  user posted image user posted image   
 
Reni70 (38)   user posted image     Aleksej   user posted image  user posted image  user posted image
 
omladinka Lana70 (40)   user posted image    Živa user posted image  user posted image  user posted image
 
Še ena T (39)   user posted image  Žana  user posted image  user posted image  user posted image
 
BarbiG (35) user posted image   user posted image   Ela in Eneja user posted image  user posted image  user posted image
 
kajsica (37)  user posted image Eneja user posted image  user posted image  user posted image
 
hermy1 (45)    user posted image     Brina user posted image  user posted image  user posted image
 
Tamalu Tanja_jes (31) user posted image      Staša user posted image  user posted image  user posted image   
 

 
 
 user posted image   user posted image
 
NAŠE ZVESTE NAVIJAČICE in NAVIJAČ
 
 user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image barbara b user posted image blanč user posted image tasa_muser posted image
user posted image *flower*user posted image Skuštrana Suzyuser posted image Isabeauxuser posted image
user posted image   Goldyuser posted image Rebyuser posted image alpoguser posted image
user posted image bambi75 user posted image sppsuser posted image Bituser posted image
user posted image ledenkauser posted image gajkauser posted image Pija76user posted image
user posted image  nokesuser posted image Serendipityuser posted image biba007user posted image
user posted image lučka 25user posted image Glorijauser posted image Bumouser posted image
user posted image Katka11user posted image Pikovituser posted image lana38user posted image
user posted image sonček33user posted image LuNa73user posted image Miška73user posted image
user posted image  DaisyEuser posted image Mlinčkauser posted image pikicaouser posted image
user posted image živa25user posted image Zara user posted image Hedvigauser posted image
user posted image Zvezdicauser posted image Katka37 user posted image   L & L user posted image
user posted image Zofka7 user posted image Andreja2000user posted image nmagkuser posted image
user posted image hanna1 user posted image Mariana user posted image   



user posted image   user posted image  


HIMNA (by BEYBA)
Vsako jutro komp prižgi,
Na forumu preberi si,
Kdo noseč je in kdo ne,
Kdo cele noči trudi se!

En Dva tri-na delo gremo mi,
Dva dva tri- že slončkamo vsi!

Če mesec mine in kaj več,
Dveh črtic pa le ni in ni,
Naj upanje ne uide preč,
Saj vztrajni bomo mi vsi!

Minil bo mesec ali več,
Nosečnic bo pa vedno več,

Nakoncu bomo mame vse,
Če slončkale bomo kot se zagre...

En Dva tri-na delo gremo mi
Dva dva tri-že slončkamo vsi...
  


_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
22.12.2010 17:28:18   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Miši moja draga

Happy bitrhday

user posted image

Ti že veš kdo je to user posted image


znam, znam .... user posted image user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
22.12.2010 19:12:39   
gigi1
AAAAaaauser posted image  Kaj je zej to? Nikjer nobene? Vse kuhate, pečete, šopingirate al ki?
Jaz iz šopinga user posted image  kupla našmu Božička user posted image . Pa parim otročkom malenkosti. Tastari itak dobijo domače zadevce user posted image . Sebi nič nisem kupila (!). Zapravila pa hmmm user posted image  predvsem za hrano user posted image


Hi,hi Miši...se mi je zdelo, da se bo ena dobra ritka prav prilegla za tale RD user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
22.12.2010 19:18:04   
mismis
Žižek, jaz sem tukaj, čakam na kavču, da naš naredi pizzo user posted image , ja sej vem, pujska sem.

Ti pa takole zapravljaš. A si meni kej kupila? user posted image user posted image user posted image


a ja, še to, a nas boš kaj na seznamu postarala (mislim, da lahko brez slabe vesti za eno leto postaraš vse decemberke...Tamalu, kajši, Alpog, pa mene user posted image )


< Sporočilo je popravil mismis -- 22.12.2010 19:20:29 >


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
22.12.2010 20:08:40   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

AAAAaaauser posted image  Kaj je zej to? Nikjer nobene? Vse kuhate, pečete, šopingirate al ki?
Jaz iz šopinga user posted image  kupla našmu Božička user posted image . Pa parim otročkom malenkosti. Tastari itak dobijo domače zadevce user posted image . Sebi nič nisem kupila (!). Zapravila pa hmmm user posted image  predvsem za hrano user posted image


Hi,hi Miši...se mi je zdelo, da se bo ena dobra ritka prav prilegla za tale RD user posted image


Evo jaz sem ravno 1 rundo piškotov spekla-medenjaki v obliki angelčkov
2 runda mora počivat 1h in bodo ingverjevi srčki z mandeljni
3 runda bodo cimetovi z lešniki
4 runda čokoladni z orehi

pol bo pa zadost user posted image

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
22.12.2010 20:10:50   
pikovit
Aha sem še hotla rečt,da sem danes še kupila tak lep papir in bom naredila vrečke iz njega in bom nafilala vrečke z home made piškotki user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
22.12.2010 20:25:14   
mladika
Drge moje...
nisem vaša članica in niti ne spadam še kvam glede let,le želela bi čestitat MIKLAROM za user posted image !!!Malo poznam njeno zgodbo in vem koliko časa se že trudita, tako da punca še z moje strani user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sem vas pa zadnje 3 dni skos spremljala zaradi nje in morem rečt kapo dol pred vami punce za ves pogum ki ga imate da dosežete svoj težko pričakovani cilj: user posted image .
sama sem na istem, čakava z dragijem že 15 mesecev na + pa še ničuser posted image so mi pa ne dolgo nazaj odkrili miom na jajčniku tako da moram na laparo, potem pa bomo videli, se priporočam za pestke, tako kot jih bom jaz držala za vse vas.user posted image
Kar se pa tiče prostovoljnih prispevkov če boste slučajno kej zbirale za tisto ki bo potrebovala (ne vem točno katera je) pa sporočte, pa z veseljem priskočim na pomoč s kakim evrčkom!!
lep večer vam želim!!

mladika


_____________________________

Mi še zmeram upamo!!!:)

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
22.12.2010 23:32:26   
Tanja_Jes
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

a ja, še to, a nas boš kaj na seznamu postarala (mislim, da lahko brez slabe vesti za eno leto postaraš vse decemberke...Tamalu, kajši, Alpog, pa mene user posted image )



stare koke user posted image user posted image user posted image user posted image

Jest sem pa dons šla po novo glavo, jutri imamo zaključno fešto s firmo pa sem si jo mal obnovila user posted image user posted image .  Sem pa zdej probala vse finske hlače, kar jih imam in niti enih ne spravim gor... %&$$"#$%% user posted image user posted image Zgleda da bom mogla it v ta zguljenih kavbojkah user posted image user posted image user posted image Najboljš da grem kr spat




_____________________________

Jutri je nov dan, pa če ustaneš al pa ne!

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
23.12.2010 0:22:37   
hermy1
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_Jes

user posted image user posted image Zgleda da bom mogla it v ta zguljenih kavbojkah user posted image user posted image user posted image Najboljš da grem kr spat


Zdele ti res ne preostane dost drucga, jutr zjutri pa v šoping, pa bo !!
Sicer pa, kdo te bo pa gledal v rit, pardon, hlače, če boš mela novo glavo user posted image !!


_____________________________

Kot sončni žarek nas vsak dan razveseljuješ!

(odgovor članu Tanja_Jes)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
23.12.2010 7:54:52   
zarja1
Dobro jutro pupe......
včeraj bla na LJ koncu v šopingu.......fino, le kuhanega imate po user posted image  ceni.


user posted image
Drugače pa ....MALI PETEK JE!!!!!!!!!!!!!1user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
23.12.2010 8:41:21   
sonya1
Včeraj nisem mogla prečekirat, kaj s eje dogajalo, pa sem zamudilauser posted image

Vse najboljše za te, vse najboljše za te, vse najboljše draga Miši, vse najboljše za teuser posted image
Za rojstni dan pa ti želim samo, da bi se imeli radi in da bi bili vsi zdravi, Miši  in Miškolin in kužon in Cilka in Bineuser posted image

Drugače je pa ata včeraj praznoval rojstni dan, celo na praznovanje sem šla, da sem se tam počutila kot peto kolo, kot da bi jaz sililia, da grem, bi bila 100x raje doma, sva se na poti nazaj na smrt skregala. Ni prihodnosti tule, pa bova s pikico žeuser posted image .

Grem pa danes svoji najboljši prijateljici voščit rojstni dan, sem ji kupila super darilo in komaj čakam, da vidi, pa njenega malega čmrlja, 2,5 let starega, bom malo pocrkljala, in se bomo imeli superuser posted image

Loremi, upam, da bodo letos lepi spomini nadomestili žalostneuser posted image
Gigi je pridna. Lepo se popedenala seznamček. Ljubica, ne preveč delat, pusti, da še tebe kdaj pocrkljajouser posted image
Pogrešam Mausi, Nasko in Fidiko. Upam, da je Tassi uredila doma.
Drugače pa, Tanja, če me spomin ne vara, si sedaj glih taprava !
Zarči, bo spet lepauser posted image . Kul, drugo leto, pa mora biti tvoje. privošči si še leto, ko sta še sama, pol ne bo več časa.
Nosečke, Aquica, Roži, uživajta v trebuščkih. Bo še kakšna slikica padla? Jaz zgledam še vedno kot da sem sepreveč najedla, jošek ima pa take, da jih v nobeno bluzo ne spravim. Bogatouser posted image !
Pikovitek naš, upam, da si v redu. Če pa bo kdaj potekala kakšna zbiralna akcija, sem pa seveda takoj zraven. Mi nismo potrebovali pomoči, iz vsega srca pa želim, da jo je deležen vsak, ki jepotrebuje.
Grethy, upam, da bo plan K dal rezultate. Me je včeraj prav mikalo, da bi seznamček popravila v moj sanjski seznameček in pol bi bile gor same nosečke. Sem pa tebi dodelila 2user posted image user posted image .

Še pozdravček našemu fantu Krucetuuser posted image
Pa Miklarom, upam, da si že dojela, da je res, kar se ti dogajauser posted image .
Aja, pa Hermy ne smem pozabiti in male princeske
Malo bom še prečekirala za nazaj, da vidim, da nisem kaj spustila, pa se še kaj javim.

Ljubice drage, naj vam bo pri srcu toplo kljub zimiuser posted image
 

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
23.12.2010 9:26:38   
gigi1
Jutrčka

Miši srce nisem ti nič kupila user posted image . Sploh nisem šla po ženskih oddelkih (sploh takih z nosečniško linžerijo user posted image ), sem ves čas zapravila, da sem našemu nekaj vsaj približno ubodla. Ah..desci.. Točno vem kakšen ima okus in cifre in vse...pa kaj...ko to ne obstaja user posted image
Je bila dobra pica? Vaš pa zna! user posted image
A bi bila ti tako zlata pa števce zavrtela? Pri Dajči in BB je tudi treba popraviti, pa pri ostalih, ki se ne javljajo.. Kiwi, še enaT...in tudi dolgo pogrešana Pikica36 - a mogoče katera ve kako je z njo? A sem pri BarbiG že popravila? Pa za Fidiko tud mislim, da je treba popraviti? Ti imaš bolj te podatke v glavi user posted image

Zarči si bila v naših koncih pa nič zvrcnila? user posted image  Pa tako si te želim videti po dolgem času user posted image

Piki pridna user posted image . Jaz sem zadnjič spekla 6 vrst piškotov in že skoraj vse potalala - kar tako, ne za darila user posted image . Imam veliko odjemalcev za sladkarije user posted image

Tanjči ma pa novo frizurco user posted image  user posted image  user posted image . Kavbojke s kakšno lepo bluzo nakitom in blejzerjem pa lahko izgledajo zelo fensi user posted image .

Sonya user posted image . Upam, da se zadeve poležejo in se z atijem nekako dogovorita.

Mladika hvala za pestke. Tudi me jih zate stiskamo user posted image user posted image user posted image

Lupčke vsem

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu sonya1)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
23.12.2010 9:35:09   
miklarom
dobro jutro!

kako ste danes na ta mali petek, že na veliko pečete kaj

pikovit - ti si pa bila že takole pridna pri peki, pa tolk dobrih keksov user posted image
mismis - jutro , ste že vstali al še kar spite,kako ste danes
sonya - zdaj sem pa že dojela ja , in kako si ti danes
zarja - a si spet zapravlala dnaruser posted image , pa še kuhan vnček si pila a je bil dober
Gigi - kako si danes , že kaj praznično
Hermy - kako sta z malo , je zdaj vse že vredu
Roži - I love you lepo božaj bušijauser posted image
aqua - kako se počutita z bebiko
tanja_jes - a si že šla u shoping po hlačeuser posted image
naska, mausika, fidi - kje ste user posted image

mi gremo tudi danes po novo glavo , da bomo malo lepi za praznikeuser posted image

mladika - najlepša ti hvala za čestitke user posted image , res moramo ogromno skozi dati, in nobena stvar ni prijetna vendar se splača vse to prestati samo da pridemo do svojega željenega cilja pa naj bo še tako srečno ali nesrečno ko ne odnehamo. Tebi pa želim da tudi čimprej zagledala ta magičen plusek in da ti končno tudi tebi posije sonček in žarek sreče. Vsekakor pa bom držala pestke zate da bo to čimprej .



_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu sonya1)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
23.12.2010 10:56:00   
pika.po
Ojla babe žabe!

Vidim, da pridno šopingirate, pečete, lenarite in vse kar paše zraven user posted image

Jej, veseli december, jest niti lastni senci več ne sledim user posted image

Zdajle še kak receptek dol z neta potegnem, potem pa šccccc se na božični večer pripravljat... user posted image
Hah, pa ni mi treba za 20 ljudi kuhat (ste me prehitro in preveč hvalile - nisem jaz taki maher kot mausika user posted image ), bomo 3 skup stople in skupaj skuhale božično večerjo in to je potem to za letos! user posted image

Ooooo vidim, da so decembrski dobri možje prinesli plusek Mikli. Miklarom, draga čestitam! Naj se pravljica konča zelo, zelo, srečno! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mišmišič kakšen dan zamujam, ampak vseeno vseeeeeeeeee najboljše! user posted image Sta B&C pridna in ubogata? Ti vidim, da si pridna in ju ubogaš (dolgo spanje, kavčanje, pizza user posted image )

Vse tanartabulš tud vsem decembrkam - Tanja, Kajši, Alpog user posted image user posted image user posted image


Pikovitka
draga user posted image user posted image user posted image Resnično si želim, pa tudi verjamem da bo leto 2011 tvoje leto!!! user posted image

Nosečke pridno božajte svoje bušije, friške mamice crkljajte user posted image in se prav nič ne sekirajte če vam tabulš hlače ne grejo na rit user posted image , vse ostale pa pridno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da Božiček in deda Mraz še kaj prineset_a!


< Sporočilo je popravil pika.po -- 23.12.2010 11:00:06 >

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
23.12.2010 14:24:37   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1
Zarči si bila v naših koncih pa nič zvrcnila? user posted image  Pa tako si te želim videti po dolgem času user posted image

sorry srce, sem bla službeno na Šmartinski, pol pa so me tiste neonske luči kar vabile v šoping....sem prišla domov šele ob enajstih. Naslednjič obljubim, da te obiščem. Cmok user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
23.12.2010 14:26:22   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: miklarom
zarja - a si spet zapravlala dnaruser posted image , pa še kuhan vnček si pila a je bil dober

dober, dober, ampak drag.....Na MB koncu je to skoraj zastonj.user posted image

Kako si mi ti drugače? A si že dojela? user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
23.12.2010 15:08:35   
miklarom
zarja - to pa čist verjamem da je drag in da je povsod ceneje kot tamuser posted image  sem že dojela , ja se pa počutim fenomenalnouser posted image

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
23.12.2010 18:23:23   
mismis


   user posted image   user posted image
 
 
user posted image
 
DŽOMBE IN MLAJŠE KONZERVE
 
(TER KONZERVANSI user posted image  user posted image  user posted image )
 
 
 user posted image
 
user posted image  TREPETALKE user posted image
 
 
                                         
 
 
user posted image V POSTOPKU user posted image
 
Loremi (33) user posted image   januarja v nov bojuser posted image   
 
Zarja (31)  user posted image               marca v nov boj  user posted image   
 
 
mausikaa (42)   user posted image         čakamo na datum v MB user posted image        
 
 
Srečica (42)user posted image   poskušamo natur user posted image     
 
Little Star (38) user posted image       poskušamo natur po laparo in histero
                                          septembra v postopek (? kako je sedaj) user posted image    
 
KT (39) v borbi user posted image
 
pika.po (36)user posted image   čakamo na odločitev o naslednji borbi user posted image  
 
Tassi (37)     Upamo, da se vse uredi  user posted image
  
 
 
 
user posted image    NOVI KROG user posted image
 
 
 
Pikica36 (39)     še malo pa v nove borbe
 
Kiwi (42)  user posted image      nov postopek ?      
 
Naska (42)   upamo, da se vse uredi user posted image
 
gigi (44)  user posted image  plan K
 
Fidolina (43)  je undercover user posted image
Grethy (45)   user posted image        user posted image in user posted image
neodkrita (47)  user posted image    user posted image        in user posted image
BBpikica (43) user posted image       pavza 
 
Dajamaja (44)    user posted image       pavza 
 
 
 user posted image
  
 user posted image  NAŠE SREČKE NOSEČKE  user posted image   

 
Vitachi (??) user posted image   user posted image   user posted image
 
Lana08 (??) 18T  user posted image    user posted image
 
Sonya1 (42) 13T   user posted image     user posted image   NS OK user posted image
 
Mišmiš (36) 12T    user posted image user posted image  user posted image   NS 30.12.user posted image
 
Aqua 77(33) 11T user posted image user posted image NS 03.01.user posted image
 
Roži_ (drobižek od let user posted image ) 9Tuser posted image  user posted image user posted image NS 11.01.user posted image
 
Miklarom (38) 5T  user posted image  user posted image UZ 04.01. user posted image  
 
 
 
 
user posted image  NAŠI ZAKLADKI user posted image
 
Kruce Fix (43)   user posted image    Karolina  user posted image  user posted image user posted image   
 
Bety11 (44)   user posted image   Damjan  user posted image  user posted image user posted image   
 
Reni70 (38)   user posted image     Aleksej   user posted image  user posted image  user posted image
 
omladinka Lana70 (40)   user posted image    Živa user posted image  user posted image  user posted image
 
Še ena T (39)   user posted image  Žana  user posted image  user posted image  user posted image
 
BarbiG (36) user posted image   user posted image   Ela in Eneja user posted image  user posted image  user posted image
 
kajsica (38)  user posted image Eneja user posted image  user posted image  user posted image
 
hermy1 (45)    user posted image     Brina user posted image  user posted image  user posted image
 
Tamalu Tanja_jes (32) user posted image      Staša user posted image  user posted image  user posted image   
 

 
 
 user posted image   user posted image
 
NAŠE ZVESTE NAVIJAČICE in NAVIJAČ
 
 user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image barbara b user posted image blanč user posted image tasa_muser posted image
user posted image *flower*user posted image Skuštrana Suzyuser posted image Isabeauxuser posted image
user posted image   Goldyuser posted image Rebyuser posted image alpoguser posted image
user posted image bambi75 user posted image sppsuser posted image Bituser posted image
user posted image ledenkauser posted image gajkauser posted image Pija76user posted image
user posted image  nokesuser posted image Serendipityuser posted image biba007user posted image
user posted image lučka 25user posted image Glorijauser posted image Bumouser posted image
user posted image Katka11user posted image Pikovituser posted image lana38user posted image
user posted image sonček33user posted image LuNa73user posted image Miška73user posted image
user posted image  DaisyEuser posted image Mlinčkauser posted image pikicaouser posted image
user posted image živa25user posted image Zara user posted image Hedvigauser posted image
user posted image Zvezdicauser posted image Katka37 user posted image   L & L user posted image
user posted image Zofka7 user posted image Andreja2000user posted image nmagkuser posted image
user posted image hanna1 user posted image Mariana user posted image   



user posted image   user posted image  


HIMNA (by BEYBA)
Vsako jutro komp prižgi,
Na forumu preberi si,
Kdo noseč je in kdo ne,
Kdo cele noči trudi se!

En Dva tri-na delo gremo mi,
Dva dva tri- že slončkamo vsi!

Če mesec mine in kaj več,
Dveh črtic pa le ni in ni,
Naj upanje ne uide preč,
Saj vztrajni bomo mi vsi!

Minil bo mesec ali več,
Nosečnic bo pa vedno več,

Nakoncu bomo mame vse,
Če slončkale bomo kot se zagre...

En Dva tri-na delo gremo mi
Dva dva tri-že slončkamo vsi...
  

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
23.12.2010 18:24:14   
mismis
len sem, zelo user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
23.12.2010 23:03:26   
pikovit
OK jaz še vedno nimam menstruacije.Tole pa pri meni ni normalno.Danes je že 29 dan ciklusa user posted image .Včeraj na 9 dan je bil še vedno -.Kakšna možna razlaga?????M imam redne,tam do 29 dni.Ma daj zdaj pa še sranje z tem user posted image

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
23.12.2010 23:04:27   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

imam redne,tam do 28 dni.


popravek

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
24.12.2010 7:32:29   
loremi
Dobro jutro!

user posted image

Pikovitka pa bi ti, čist tko mimgrede, za ziher, delala testek? user posted image  Tista krvavitev, ki je bila, ni bila ravno M, kajne? Kaj pa če je bila ... samo na glas razmišljam ... vgnezditvena? Nočem te s tem žalostno delat, če si prepričana, da res ni nič, ampak ... testek, za vsak slučaj?

Punce petek je! Končno.

Preživite lep dan.

_____________________________

Po dolgih letih truda ... dvakrat noseča, dvakrat z dvojčki in dvakrat ostala brez njih. :*(

Mogoče mora pa ena izmed velikih želja ostali le želja :(.

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
24.12.2010 7:41:47   
Anonimen
pikovit, mene tud tole malo bega. Kater dan si danes?  Sicer sem pa ravno zadnjič slišala za eno, ki je šla po zamrznjenčke, test na 15 dan negativen, 14 dni po testu M še vedno ni dobila.user posted image

(odgovor članu loremi)
  Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
24.12.2010 7:42:40   
hermy1
IZVIRNO SPOROČILO: loremi

Dobro jutro!

Pikovitka pa bi ti, čist tko mimgrede, za ziher, delala testek? user posted image  


Jutro!!
Če sem jest prou razumela Pikovitko, je delala test, ki naj bi bil negativen user posted image ??? Pri meni je bla po postopkih nato vedno nekaj časa zbraljana....pa je bla sicer tud vedno točna kot urca.

Sicer pa drage moje, lepo, lepo  praznujte (če praznujete današnji dan) in se veliko crkljajte čez vikend! Mi komplet odpotujemo v mama  hotel in pridemo čez kakšen dan nazaj. 
Naj se vam nič ne zasmodi in naj bo vse pravočasno!!!

Lubčke vsem po vrsti!!!!!


_____________________________

Kot sončni žarek nas vsak dan razveseljuješ!

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?