|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
4.8.2010 13:38:00   
gigi1
Mausi  jaz sem štartala s 3 ampulami, vmes sem imela po 4 v zadnjem je pa eksperimentiral z 1 + klomifen. S 4 sem imela kar lepe rezultate user posted image  user posted image  user posted image . Torej gre bolj na ziher user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
4.8.2010 14:13:26   
hermy1
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_Jes

Mausika...kolk mam jest rada take pozitivne ljudi, kot si ti user posted image user posted image user posted image

...no meni se je naredila ena taka lepa rožica na riti user posted image (beri zlata žila), možno da je to to...
Hermy
...si lepo napisala user posted image user posted image user posted image ... Ne vem točno, a imaš enega al že dva otroka...mam u glavi da imaš 2 user posted image . A devet dni si šla čez rok...ooooooo, nehej!!!! Rodit bom pa šla na Jesenice, če se bo ta moja lumpa kej spomnila, da bo treba it ven...Mam 5 minut peš do bolnice user posted image . Kam greš pa ti?

Mausika
...jest tud user posted image user posted image user posted image !!

...ja, take rožice na riti  user posted image se rade v nosečnosti naredijo, moja je na srečo brez krvi,..tako, da lahko rečem, da sem jo še dobro odnesla!!
Mam dve pupi, ta bo že tretja user posted image , sam da prvi dve sta že (pridni user posted image ) študentki!! Mene so hudo potolažli user posted image , ko so rekli, da je to spet kot od začetka...in tako me res lahko spet pusti pridno čakati še čez rok user posted image !!
Če bi ostala v domačem kraju, bi tud šla na Jesenice al pa v Kranj! Zdej pa bom šla v Lj al Po, še ne vem?! Mogoče pa zato pupa ne pride, ker se še nisem odločla kam it user posted image user posted image user posted image !!

No, danes me ta srednja user posted image (po novem)  pupa ni prav nič vesela...mam pucalni dan in to same "garbičaste" opravke...smetnjake je blo treba pomit in pa omarico za njih...pa posesat in to ne sam po sred, ampak tud pod kavči,....in ker vsega ne zmorem sama, mora pomagat. Lahko kar vidite njen frisek, kolk je srečna user posted image user posted image user posted image !!! Sej verjetno tud tamala ni preveč, ampak tko kot reče ta najstarejša, "dokler nima svojga emšota, nema prava glasanja".

No, preden me računalnik spet ven vrže, moram končat...in it delat dalje, dokler me še drži user posted image user posted image user posted image !!!




(odgovor članu Tanja_Jes)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
4.8.2010 14:41:16   
mausikaa
IZVIRNO SPOROČILO: hermy1

Če bi ostala v domačem kraju, bi tud šla na Jesenice al pa v Kranj! Zdej pa bom šla v Lj al Po, še ne vem?!


Hermica od kje pa si ti? voham še eno Gorenjko

_____________________________

[img]http://lb1f.lilypie.com/hVkrp2.png[/img]

(odgovor članu hermy1)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
4.8.2010 14:51:23   
hermy1
IZVIRNO SPOROČILO: mausikaa

IZVIRNO SPOROČILO: hermy1

Če bi ostala v domačem kraju, bi tud šla na Jesenice al pa v Kranj! Zdej pa bom šla v Lj al Po, še ne vem?!


Hermica od kje pa si ti? voham še eno Gorenjko


Ja, ejga, mal nas pa mora bit tut tle gor user posted image user posted image user posted image !!!

(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
4.8.2010 14:57:49   
mausikaa
IZVIRNO SPOROČILO: hermy1

IZVIRNO SPOROČILO: mausikaa

IZVIRNO SPOROČILO: hermy1

Če bi ostala v domačem kraju, bi tud šla na Jesenice al pa v Kranj! Zdej pa bom šla v Lj al Po, še ne vem?!


Hermica od kje pa si ti? voham še eno Gorenjko


Ja, ejga, mal nas pa mora bit tut tle gor user posted image user posted image user posted image !!!

user posted image  ejga a veš dej res

_____________________________

[img]http://lb1f.lilypie.com/hVkrp2.png[/img]

(odgovor članu hermy1)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
4.8.2010 15:08:15   
isabeaux
user posted image Živjo bejebeuser posted image

Seveda me lahko skrajšate na Iso user posted image  ...ne bo prvič...hehe...

No takole...kako smo mi prišli do naših cukerčkov...najverjetneje sedaj ne bom kratka...ampak si lahk dam duška...ker maladva spita...user posted image

Torej kot rečeno so me  pri 24 obsodili na to, da sploh ne bom mogla imet otrok, ker so mi odkrili raka na MV...hiter stadij...od treh stopnja dve...in desni jajčnik v tumorju mešane vsebine, ter levi jajčnik nedejaven ( baje posušen)user posted image user posted image ...No in ker so me hoteli operirat in mi odstraniti desni jajčnik s tumorjem vred...sem rekla NE...srečo sem imela da sem prišla k super g....ki je sedaj tudi moja osebna g...in sem ji rekla...glejte...če mi to nardite...potem res sploh nimam več možnosti sploh upanja da bi pa imela svojega otroka....pa me je razumela in mi je postavila neke vrste ultimat...rekla je, da mi da tri tedne...in če se bo tumor vsaj malo zmanjšal...imam možnosti...če ne pa sploh nimam šans...ker pol pa mora bit op.....

No sama sem se prepričala..in to zelooo...da enostavno ta tumor mora bit čez tri tedne manjši...hodila sem vsak dan na obsevanja...ki so bila huuudaaa...ampak sem vzdržala...in non stop sem razmišljala o tem, da bo uspelo...enostavno drugače ne gre kot da rata...sem si govorila...no in po treh tednih se je tumor zmanjšaluser posted image user posted image torej uspelo je....user posted image user posted image

Seveda me je pa čakala op. na MV...kjer mi je ta ista g. odstranila vse rakave celice in še delček zdravega tkiva...za ziher...potem pa po gori tablet...mi je rekla...da nama da tri mesece...če nama  v treh mesecih ne uspe zanosit...potem bom mogla čakat vsaj četo ali dve...z zdravili...da se tumor zmanjša...ker je pa tko...da ga je vsaka ovulacija "hranila" in je bil vedno večji...no glede na to...da sva dva ss - a že imela...nisem bila preveč sigurna, da nama bo uspelo......ampak...glej ga zlomka...že naslednji ciklus je bil+----ki pa je žal šel k angelčkom v 8 tednuuser posted image ...no takrat sem bila spet na tleh...in potem ko nama je rekla ta ista g. ...da naj raje res počakava leto dve.... sem se s tem sprijaznila...glavno da še imam možnost imeti svojo bebico...čeprav sva tudi že o posvojitvi takrat razmišljala...v glavnem...vdala sem se...in si rekla ok...bo že kako....in čakala sem na drugo M po ss - u...da bi imela potem spet pregled in da mi da g. zdravila...ki bi naj tumor posušila....no in čakala sem in čakala....pa mi le pade na pamet...emmm...kaj pa če.....pa rečem mojemu...emmm...kaj pa če.....pa pravi...eh,...ne...hormoni te hecajo....user posted image

In ja hecali so me hormoni...točno beta hcg user posted image user posted image ...tako je nastala najina prva pikica...ki se je kljub prbitim mesecem v P....in sumu na IUGR...itd....rodila zdrava velika 3000g in dolga 48 ...in to na rok....sedaj bo stara 9 let user posted image

Skratka bila sva presrečna starša...in vesela da imava našo pikico.....

minila so leta...jedla sem hormone za preprečevanje o...da bi se končno že rešla tega tumorja...in ko je bila naša prvorojenka stara 4 leta...mi je reklag...na vnovičnem uz - ju...da pa ona res več ne vidi tumorja....seveda so sledili še uz - ji in pregledi...pa posveti ...in na konsu je bilo rečeno...tumorja ni več...user posted image

Pa sva se z možem ppogovarjala neki in pravi on...a misliš, da bi še lahko imela enega...otročka...jaz pa ...zakaj pa ne...pa poskusivauser posted image ...in spet je minilo nekaj mesecev ko je naenkrat bil +.....ampak to ni bil naš sinko...skratka sledili so spet 3 je ss - i...in v četrto je uspelo....user posted image  da skrajšam...sinko je nedonošenček v 33 tednu....ki je bil včeraj star 2 leti...sedaj je z njim vse ok...res pa je, da smo se zelo borili za njegovo življenje...zaštrikal pša je en mb g....ki naju ni poslušal in mi ni dal dexamethasona...ker on "vidi2 na uz - ju da so pljučka razvita v 33 t....kar ne more biti res-.......niti tega ne more videt na uz - ju niti tako hitro ne morejo biti razvita razen če je nosečnica prej dobila dexamethason....no in seveda ko se je mali rodil...so se mu pljučka sesedla...oživljali so ga...posledično je začel krvavet v možgane...in še in še...da o infekcijah, ki jih je dobil v bolnici sploh ne govorim...v glavnem...sedaj je vse ok...z njim in je pravi naš mali nagajivi cartek...user posted image user posted image .ampak izkušnja me je zelo naučila in izučila...

No po porodu mi je porodničarka, ki je bila takrat dežurna dobesedno vtrgala posteljico ven...potegnila je za popkovino...mene je fajn zabolelo...in dobesedno potegnila del posteljice ven...seveda je povzročila obilno krvavitev...ampak putili so me ležati 1 uro...ker sem pa potem padla v nezavest zaradi izgube krvi...in je mož zelo popenu in se začel tam dret...so me pogledali in me nato peljali na abrazijo...posledično sem dobila 2 litra krvi in 2 litra plazme...potem veste da sem res skoraj izkrvavela...a ne...noro....no ampak tudi sama sem si opomogla...le da je posledica sčabo opravljene abrazije bila nato histeroskopija, kjer so mi odstranili še placentarni polip, ki je ostal od posteljice...

No...seveda sva potem z možem se nekak spet pogovarjala...in sem jaz rekla...kaj če bi pa meli še enegauser posted image user posted image user posted image

Pa me mož najprej čudno pogleda...pa reče...ej...ti si zdaj pri porodu skoraj šla...pa mali tud...ne me hecat...pa sem rekla...eh...pa saj je sedaj vse ok...zdaj vsaj veva na kaj morva pazit...no na koncu je rekel...ja ok...sam najprej vprašaj tvojo g....kako s tem...pa seveda jaz rečem...ona mi reče..joj ste pa pogumni...ampak na koncu mi reče...ja poskusita...čeprav ni bila preveč navdušena...ker še vedno ni bilo jasno zakaj vsi ss - i...no in pred tem mi še reče ...da naj počakava najprej na hsc...kjer mi bodo odstranili polip...pa potem....

Ampak seveda..jaz kot jaz...pač sva poskusila...in spet so sledili 4 ss - i....no pri četrtem pa sem res bila obupana...in sem rekla...očitno res ne bo šlo...moha g. pa mi reče...bomo sedaj videli, kaj bo hsc pokazala...

In pokazala je 5 cm pregrado, ki je ni nihče videl...user posted image ...no odstranili so jo...zraven s polipom...in potem sva spet poskušala...no potem pa ni ratalo...nikakor...pa mi na naslednjem uz - ju reče g....da je en jajcevod sactosalping...torej vrečasta oblika jajcevoda, v katerem se nabira toxična tekočina...in pobije vse kar pride v maternico...
Naročila me je na laparo....in smo čakali...vmes pa sem pila aloe vero in jedla klomifen ter medrol...in še pred laparo smo spet videli +...in to je naša tretjerojenka...tudi nedonošenka...ampak kot rečeno naučeno iz izkušenj...sem zahtevala ustavljanje popadkov v 33. tednu in dexamethason...ki so mi ga dali...in z njo je vse ok...user posted image user posted image res da sem sedaj spet imela abrazijo, ker posteljica ni šla ven...pa vendar je vse okuser posted image user posted image

No in iz teh mojih zgodb sem se naučila veliko...sevda preštudirala literature in interneta na veliko...sploh o hormonih in hormonskih problemih..res pa je da te literature ne najdeš v slovenščini ampak samo v ang. in nem.....

Tako zdaj sem pa napisala roman a neuser posted image user posted image ...ampak nauk moje zgodbe naj bo...da bo tudi vam uspelo...samo pozitivno mislite...pa bo....pa včasih se skregajte na zdravnike...user posted image user posted image

_____________________________

Pa imamo tri lepe in zdrave sončke :-)

(odgovor članu hermy1)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
4.8.2010 19:37:59   
Fidolina
Isa user posted image in user posted image user posted image user posted image .
 
Hermi - zdaj imaš pa zares ZSuser posted image .

(odgovor članu isabeaux)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
4.8.2010 19:39:53   
Fidolina

IZVIRNO SPOROČILO: mausikaa


Hermica od kje pa si ti? voham še eno Gorenjko


Kako se zavoha Gorenjkauser posted image ???

(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
4.8.2010 19:46:35   
hermy1
IZVIRNO SPOROČILO: Fidolina
 
Hermi - zdaj imaš pa zares ZSuser posted image .


Ti pa meil user posted image !!

(odgovor članu Fidolina)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
4.8.2010 19:51:20   
Fidolina
Hermi nič ne vidimuser posted image

(odgovor članu hermy1)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
4.8.2010 20:02:15   
hermy1
Potem mi pa samo na moj meil nekaj malega napiši, da dobim tvoj meil, ti bom rajši tam odgovorila!

(odgovor članu Fidolina)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
4.8.2010 20:06:11   
Fidolina
Hermi - jaz sem ti poslala ZS. A si dobila. Če si, potem ti pošljem še moj mail, ker jaz od tebe nisem dobila ničesaruser posted image

(odgovor članu hermy1)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
4.8.2010 20:15:06   
hermy1
IZVIRNO SPOROČILO: Fidolina

Hermi - jaz sem ti poslala ZS. A si dobila. Če si, potem ti pošljem še moj mail, ker jaz od tebe nisem dobila ničesaruser posted image


Točno to sem želela user posted image user posted image user posted image !!!

(odgovor članu Fidolina)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
4.8.2010 20:15:28   
Fidolina
HERMIiiiiiuser posted image user posted image

(odgovor članu Fidolina)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
4.8.2010 20:27:35   
Fidolina
Hermi, trikrat že poskusila poslati in nič se ne zgodi. Ta RR stinks. Nadaljujem..

(odgovor članu Fidolina)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
4.8.2010 20:34:53   
Fidolina
Hermi, bom probala še zvečer, ko bojo šle čvekudrice spat. Mogoče ne bo toliko zaseden.
Sicer pa vse lepo pančajteuser posted image .

Ma, bi to RR najraje po riti!

(odgovor članu Fidolina)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
5.8.2010 7:02:54   
mausikaa
dobro jutro,


evo za nas zaspane
user posted image

< Sporočilo je popravil mausikaa -- 5.8.2010 7:03:11 >


_____________________________

[img]http://lb1f.lilypie.com/hVkrp2.png[/img]

(odgovor članu Fidolina)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
5.8.2010 7:05:56   
hermy1
IZVIRNO SPOROČILO: mausikaa

dobro jutro,


evo za nas zaspane
user posted image

Kako si vedla, da se tko počutim????
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Jutro!!

(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
5.8.2010 7:14:24   
mausikaa
ma Hermica podoben emšo?

dobro jutro tudi tebi...jaz sem danes že dolgo pokonci in dejansko sem zelo zelo podobna zgornji slikici

kako si ti? že v nizkem startu?



_____________________________

[img]http://lb1f.lilypie.com/hVkrp2.png[/img]

(odgovor članu hermy1)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
5.8.2010 7:19:09   
hermy1
IZVIRNO SPOROČILO: mausikaa

ma Hermica podoben emšo?

dobro jutro tudi tebi...jaz sem danes že dolgo pokonci in dejansko sem zelo zelo podobna zgornji slikici

kako si ti? že v nizkem startu?

Edini razlog, da sem pokonci je, da moram it dat kri... o kje bom parkiral pred P user posted image ! Drugač se mi pa zdi, da bolj se bliža dan D, boljša sem?! Očitno nas bo pustila mal čakat user posted image ???

(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
5.8.2010 7:19:58   
hermy1
Zakaj si pa ti Mausi že tako zgodnja user posted image ??

(odgovor članu hermy1)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
5.8.2010 7:25:32   
mausikaa
sem šla mal Ateja pogledat in zdaj sem že v službi, s polno torbo "rcnij"
s tem, da mi je rekel da sem zmedena user posted image  in to čisto upravičeno, uni list s terapijo sem pustila doma, pa izjave tudi...še dobro da sem vse vedela na pamet...

_____________________________

[img]http://lb1f.lilypie.com/hVkrp2.png[/img]

(odgovor članu hermy1)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
5.8.2010 7:30:14   
hermy1
Zakaj bi bil pa vedno samo on zmeden user posted image ???!!!
user posted image user posted image user posted image za arcnije!!! Grem zdej, se tipkamo!

(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
5.8.2010 7:40:56   
zarja1
Dobro jutro pupe.......

Mausi za arnicije...user posted image user posted image user posted image

Isa to pa je borba. Svaka čast!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Hermy ma kot bi me fotkala dans zjutraj. Super sem. A pupa še noče ven? user posted image

Fidi a sta skomunicirale...user posted image

Gigi, Mismisu super za bajte!!!!!!!user posted image user posted image user posted image

Zdaj sem pa se naploskala kot na kakšni tekmi....user posted image

Mikli, Loremi, Naska, Lanči,......joj je še prezgodaj da bi se vseh kr spomnila...cmokam vas!!!!!!!

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Nismo še obupale kljub 40+ III. del
5.8.2010 8:26:51   
sonček33
Gigi, Mismisu super za bajte!!!!!!!

čakej, čakej... kje sem jaz nekja zamudila...a obe sta si bajto umislile.... ma superca ... jaz bi tudi...eno malo staro hiško...eno kravco, 2 kozi, par kokoši, mačka in psa pa zelenjavni in zeliščni vrt. Pa moja dva fanta. Čist dovolj za vse življenje. In enkrat, ko bom velika, tudi bo tako.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.
Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?