|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ko mi pokne, mi pa pokne...
10.8.2010 9:43:19   
Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča

Svašta...........



Dašta..........

Nataša77, generacijo moja, mogoče se konec tvoje mizantropije nazira v enem izmed tvojih konkretnih predlogov, samo si dovoli biti bolj konkretna, da uporabiš kakšnega.

Odkar spremljam ta forum se pretežno javljajo ljudje s podobnimi problemi, začutijo stisko, pridejo sem po tolažbo in v zameno ponavadi dobijo pričakovan odgovor - masaker (tistega, ki piše oziroma tistega na katerega se problem nanaša, sploh če gre za moško prase). Po sistemu črno-belo - puj, vse sami partizanovci okoli mene!!!

Vprašati tukaj, na tem forumu, "kaj naj naredim?" je zelo podobno predvidevanju, kako se bo končala povprečna h`woodska romanca. Odgovor je - predvidljivo. Ko že liliana omenja laičnost svojih oči - tukaj se po konkretne odgovore prihaja k laični javnosti. Ki bojda ni kompetenta, da bi lahko razumela. Pa vendar, treba je spustiti nivo, ni važen torej odgovor, debata, zelo pomemben je nivo na katerem naj se razpravlja, ta določa našo realnost, znotraj tega kar izjavljamo se skriva resnica, normalnost. Skratka, dajmo se raje pošiljati v **** materino, pa magari za ceno nivoja, samo da se vsi razumemo, pa čeprav živimo v nenehnih konfliktih eden z drugim, vsi ostali, ki se vanabijevsko napravljajo, da odstopajo od povprečja pa so itak zarukani čudaki, friki, ki živijo v svojem svetu. In zopet, če ni belo je črno!!!  
In kot takšnim, normalnim, naj se nam v razsojanje prepusti vprašanje odločitve o tem kaj naj posameznik v konkretnem primeru naredi. In če odgovor ni dovolj konkreten naj se ga ne jemelje v ozir. Itak se ga ne razume. In odgovori na te probleme so običajno v stilu zapovedi, moraš to, moraš ono, začni se ceniti, blabla... Mislim, da se vsi zavedamo, da vsak ki se tukaj pojavi z nekim problemom, stisko, se tega zaveda, če bi lahko vedel kako to rešiti, verjetno ne bi rabil nobenega nasveta. Da rešiš zadevo še ni dovolj spoznanje kaj narediti, temveč je osnovni problem, kako to narediti. Recimo, da vzamemo konkreten predlog glede določenega problema, takšni nasveti so tukaj na forumu najbolj pogosti - "spokaj kufre pa idi!". Še vedno posamezniku ostaja dilema kako to narediti, smo za to sposobni ali nismo, če bi "spokaj kufre pa idi" bilo tako lahko bi to že zdavnaj naredil in ne bi bili potrebni niti forumi, niti ustanove, niti laična, niti strokovna javnost, niti mizantrop na eni, niti Bakfark na drugi strani.

Kaj nas čaka če nekaj naredimo, kaj se skriva za našo odločitvijo, bo pravilna ali ne bo, kakšne bodo posledice in še tisoč in eno vprašanje in dvomi o tem kaj in kako po tem, to je breme, ki ga nosi vsak posameznik, odgovornost za posledice dejanja, ki mu ga sugerira nekdo drugi pa mora nositi sam - brez mene, natase, liliane, milijonarke... Tudi, če se nam, čustveno neobremenjenim in kao objektivnim, neka rešitev za posameznika zdi edina logična, jo še vedno mora sprejeti on sam. Kaj narediti in kako bo že vedel, ko odločitev za akcijo dozori. To je tisti trenutek, ko ni več dileme, ni več dvoma, ni strahu pred posledicami, takrat ko se več ne vprašaš ali je to to ampak enostavno veš, da druge izbire nimaš.

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Ko mi pokne, mi pa pokne...
10.8.2010 9:50:10   
mamamajča
ti maš pa res en dolgocajten šiht, a?user posted image

< Sporočilo je popravil mamamajča -- 10.8.2010 9:52:32 >

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Ko mi pokne, mi pa pokne...
10.8.2010 9:53:26   
Anonimen
si se pa pozanimal, kdo in kaj sem user posted image  jaz sem svoje konkretne predloge tudi uporabila, tko da sem zdaj res glavna čarovnica v mestu. user posted image  in se mizantropsko ne sekiram za to. user posted image  sva ravno z možem ugotovila, da je že 16 let od tega, kar prenaša moje čarovnije. user posted image  kaj če bi se preimenovala? user posted image

jasno, da mora vsak sam pridet do točke, ko mu prebije. če vprašaš za nasvet npr. na forumu, jih imaš v času "velikega poka" na seznamu. user posted image  konkretne rešitve namreč. a je to tako težko na kratko napisat? user posted image

(odgovor članu Bakfark)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Ko mi pokne, mi pa pokne...
10.8.2010 9:56:17   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča
ti maš pa res en dolgocajten šiht, a?user posted image


človek, ki je sposoben napisat tok dolg stavek v kosu:
Dokler ne pride do razpustitve fantazme o velikem očetu, dokler se človek ne zave, da je/so tisti nekdo, ki je/so vlili temelj zakona, ki ga prepoznavamo kot univerzalno resnico, samo navaden človek, sestavljen iz krvi in mesa, ki ravno tako kot mi lula in kaka, smrdi in prdi in da ni nič bolj božanski in svet od nas samih, dokler se vse fotre/matre/taste/taščice/svake/svakinje s katerimi se večina ljudi tako fantastično razume ne spusti na zemljo, na nivo na katerem se lahko enakovredno pogovorimo brez strahov o morebitnih posledicah, ki naj bi v naši prebujni domišljiji lahko predstavljali katastrofo enakovredno padcu kometa na Zemljo, dokler se človek ne odloči za dejanje, dokler odločitev za dejanje ne dozori, dejanje, ki naj razjebe vse te namišljene strahove o grozovitih posledicah, zaradi katerih bi se lahko počutili še bolj nebogljeno in pohabljeno, nekompetentno in neprimerno - kot majhni otroci brez roditeljev -, tako dolgo bomo zrli v svet poln vseh teh ljudi, ki nas ne razumejo, nam grenijo življenje...

absolutno preveč filozofira. user posted image

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Ko mi pokne, mi pa pokne...
10.8.2010 9:59:44   
Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča
ti maš pa res en dolgocajten šiht, a?user posted image


človek, ki je sposoben napisat tok dolg stavek v kosu...

...absolutno preveč filozofira. user posted image



Sprejmem kot kompliment.

< Sporočilo je popravil Bakfark -- 10.8.2010 10:01:05 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Ko mi pokne, mi pa pokne...
10.8.2010 10:02:31   
mamamajča
Bakfark, en cel stavek. Ne morem verjetuser posted image user posted image user posted image




(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Ko mi pokne, mi pa pokne...
10.8.2010 10:04:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča

Bakfark, en cel stavek. Ne morem verjetuser posted image user posted image user posted image






kratek, enostaven, razumljiv... user posted image

(odgovor članu mamamajča)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Ko mi pokne, mi pa pokne...
10.8.2010 10:05:12   
Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

si se pa pozanimal...


Ne bo držalo, ne bi zgubljal toliko energije po nepotrebnem. Spomnim se samo, da si nekoč imela drugi nick.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Ko mi pokne, mi pa pokne...
10.8.2010 10:22:58   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča
ti maš pa res en dolgocajten šiht, a?user posted image


človek, ki je sposoben napisat tok dolg stavek v kosu:
Dokler ne pride do razpustitve fantazme o velikem očetu, dokler se človek ne zave, da je/so tisti nekdo, ki je/so vlili temelj zakona, ki ga prepoznavamo kot univerzalno resnico, samo navaden človek, sestavljen iz krvi in mesa, ki ravno tako kot mi lula in kaka, smrdi in prdi in da ni nič bolj božanski in svet od nas samih, dokler se vse fotre/matre/taste/taščice/svake/svakinje s katerimi se večina ljudi tako fantastično razume ne spusti na zemljo, na nivo na katerem se lahko enakovredno pogovorimo brez strahov o morebitnih posledicah, ki naj bi v naši prebujni domišljiji lahko predstavljali katastrofo enakovredno padcu kometa na Zemljo, dokler se človek ne odloči za dejanje, dokler odločitev za dejanje ne dozori, dejanje, ki naj razjebe vse te namišljene strahove o grozovitih posledicah, zaradi katerih bi se lahko počutili še bolj nebogljeno in pohabljeno, nekompetentno in neprimerno - kot majhni otroci brez roditeljev -, tako dolgo bomo zrli v svet poln vseh teh ljudi, ki nas ne razumejo, nam grenijo življenje...

absolutno preveč filozofira. user posted image



user posted image , a kdo dejansko prebere kar napiše bakfark?

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Ko mi pokne, mi pa pokne...
10.8.2010 10:31:55   
Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča
ti maš pa res en dolgocajten šiht, a?user posted image


človek, ki je sposoben napisat tok dolg stavek v kosu:
Dokler ne pride do razpustitve fantazme o velikem očetu, dokler se človek ne zave, da je/so tisti nekdo, ki je/so vlili temelj zakona, ki ga prepoznavamo kot univerzalno resnico, samo navaden človek, sestavljen iz krvi in mesa, ki ravno tako kot mi lula in kaka, smrdi in prdi in da ni nič bolj božanski in svet od nas samih, dokler se vse fotre/matre/taste/taščice/svake/svakinje s katerimi se večina ljudi tako fantastično razume ne spusti na zemljo, na nivo na katerem se lahko enakovredno pogovorimo brez strahov o morebitnih posledicah, ki naj bi v naši prebujni domišljiji lahko predstavljali katastrofo enakovredno padcu kometa na Zemljo, dokler se človek ne odloči za dejanje, dokler odločitev za dejanje ne dozori, dejanje, ki naj razjebe vse te namišljene strahove o grozovitih posledicah, zaradi katerih bi se lahko počutili še bolj nebogljeno in pohabljeno, nekompetentno in neprimerno - kot majhni otroci brez roditeljev -, tako dolgo bomo zrli v svet poln vseh teh ljudi, ki nas ne razumejo, nam grenijo življenje...

absolutno preveč filozofira. user posted image



user posted image , a kdo dejansko prebere kar napiše bakfark?


Samo tebe sem čakal. Zdaj ne vem, ali sem jaz tebi res toliko antipatičen in uživaš v tem da me qrcaš (kar pomeni, da ti tudi takšen na nek način koristim), ali pa te blazno nervira, da običajno ne nasedam na tvoje provokacije, pa se konstantno spotikaš ob mene samo zato, da bi te opazil.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Ko mi pokne, mi pa pokne...
10.8.2010 10:34:22   
*miska.mcc*
no tko, mama uš! si vidla? zdj si jih pa dobla!

_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Ko mi pokne, mi pa pokne...
10.8.2010 10:36:05   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

To mi je jasno, da je v drugem odstavku, v kilometerskem stavku govora o tem.....
samo malo nerazumljivo je za laične oči napisano......




Sem vstavil laični vložek - "razjebati", nisi vidla???



Ne, prišla sem do tistega, da vsak človek prdi in smrdi ali nekaj takega in sem potem nit zgubila......user posted image

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Ko mi pokne, mi pa pokne...
10.8.2010 10:36:07   
Anonimen
uš, bejž, da še tebe ne razkrinka!!!!user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Ko mi pokne, mi pa pokne...
10.8.2010 10:41:07   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Čakam............





user posted image


In? Sem prišel?



Do sebe? Kot do tistega, ki poskrbi zase ena na ena?



V mislih sem imel bolj vesoljski orgazem ampak to je skorajda pa isto.



A to je tako kot v Barbareli.....da ženska ne potrebuje moškega, da doseže orgazem in posledično ne potrebuje moškega za potomstvo.....kar pa seveda tudi pomeni, da izginejo s tem "vesoljskim orgazmom" tudi vsi pereči problemi novodobne mamice in ženske......ni hudobnih tastov in tašč, ni nemarnega moža, ki ne preživi vsak prosti trenutek tako, da občudojoče zre v svojo ženo.....ostane le ženska, zadovoljna s svojim jazom, pomembna in lepa......

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Ko mi pokne, mi pa pokne...
10.8.2010 10:59:26   
Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

A to je tako kot v Barbareli.....da ženska ne potrebuje moškega, da doseže orgazem in posledično ne potrebuje moškega za potomstvo.....kar pa seveda tudi pomeni, da izginejo s tem "vesoljskim orgazmom" tudi vsi pereči problemi novodobne mamice in ženske......ni hudobnih tastov in tašč, ni nemarnega moža, ki ne preživi vsak prosti trenutek tako, da občudojoče zre v svojo ženo.....ostane le ženska, zadovoljna s svojim jazom, pomembna in lepa......


user posted image

Absolutno preveč filozofiraš, kdo te bo pa bral.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Ko mi pokne, mi pa pokne...
10.8.2010 11:04:19   
liliana
Vidiš.......user posted image

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Ko mi pokne, mi pa pokne...
10.8.2010 11:12:06   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Vidiš.......user posted image


o fak user posted image user posted image , nisi ti od muh, liliana.



_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Ko mi pokne, mi pa pokne...
10.8.2010 11:16:12   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu uškinamama)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Ko mi pokne, mi pa pokne...
10.8.2010 11:37:15   
mamamajča
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

user posted image , a kdo dejansko prebere kar napiše bakfark?


neuser posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Ko mi pokne, mi pa pokne...
10.8.2010 13:58:01   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča
ti maš pa res en dolgocajten šiht, a?user posted image


človek, ki je sposoben napisat tok dolg stavek v kosu:
Dokler ne pride do razpustitve fantazme o velikem očetu, dokler se človek ne zave, da je/so tisti nekdo, ki je/so vlili temelj zakona, ki ga prepoznavamo kot univerzalno resnico, samo navaden človek, sestavljen iz krvi in mesa, ki ravno tako kot mi lula in kaka, smrdi in prdi in da ni nič bolj božanski in svet od nas samih, dokler se vse fotre/matre/taste/taščice/svake/svakinje s katerimi se večina ljudi tako fantastično razume ne spusti na zemljo, na nivo na katerem se lahko enakovredno pogovorimo brez strahov o morebitnih posledicah, ki naj bi v naši prebujni domišljiji lahko predstavljali katastrofo enakovredno padcu kometa na Zemljo, dokler se človek ne odloči za dejanje, dokler odločitev za dejanje ne dozori, dejanje, ki naj razjebe vse te namišljene strahove o grozovitih posledicah, zaradi katerih bi se lahko počutili še bolj nebogljeno in pohabljeno, nekompetentno in neprimerno - kot majhni otroci brez roditeljev -, tako dolgo bomo zrli v svet poln vseh teh ljudi, ki nas ne razumejo, nam grenijo življenje...

absolutno preveč filozofira. user posted image



user posted image , a kdo dejansko prebere kar napiše bakfark?


Jaz vedno preberem kaj pise Bakfark in to z zadovoljstvom.


_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Ko mi pokne, mi pa pokne...
10.8.2010 15:20:59   
maniac
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama


user posted image , a kdo dejansko prebere kar napiše bakfark?


Jaz vedno preberem kaj pise Bakfark in to z zadovoljstvom.



Tudi jaz.

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Ko mi pokne, mi pa pokne...
10.8.2010 15:31:40   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča
ti maš pa res en dolgocajten šiht, a?user posted image


človek, ki je sposoben napisat tok dolg stavek v kosu:
Dokler ne pride do razpustitve fantazme o velikem očetu, dokler se človek ne zave, da je/so tisti nekdo, ki je/so vlili temelj zakona, ki ga prepoznavamo kot univerzalno resnico, samo navaden človek, sestavljen iz krvi in mesa, ki ravno tako kot mi lula in kaka, smrdi in prdi in da ni nič bolj božanski in svet od nas samih, dokler se vse fotre/matre/taste/taščice/svake/svakinje s katerimi se večina ljudi tako fantastično razume ne spusti na zemljo, na nivo na katerem se lahko enakovredno pogovorimo brez strahov o morebitnih posledicah, ki naj bi v naši prebujni domišljiji lahko predstavljali katastrofo enakovredno padcu kometa na Zemljo, dokler se človek ne odloči za dejanje, dokler odločitev za dejanje ne dozori, dejanje, ki naj razjebe vse te namišljene strahove o grozovitih posledicah, zaradi katerih bi se lahko počutili še bolj nebogljeno in pohabljeno, nekompetentno in neprimerno - kot majhni otroci brez roditeljev -, tako dolgo bomo zrli v svet poln vseh teh ljudi, ki nas ne razumejo, nam grenijo življenje...

absolutno preveč filozofira. user posted image



give him a break, pač hoče Prousta posekat v najdaljšem stavku v zgodovini (zapisanem stavku that is). sam tist je dolg 3 strani in pol. Iskanje izgubljenega časa. kriza.

p.s.: jest ga tut preberem.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Ko mi pokne, mi pa pokne...
10.8.2010 16:48:41   
mateyka
mogoče je bolj skromen - najdaljši stavek na RR forumu? user posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Ko mi pokne, mi pa pokne...
10.8.2010 19:29:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

Skratka, dajmo se raje pošiljati v **** materino, pa magari za ceno nivoja, samo da se vsi razumemo, pa čeprav živimo v nenehnih konfliktih eden z drugim, vsi ostali, ki se vanabijevsko napravljajo, da odstopajo od povprečja pa so itak zarukani čudaki, friki, ki živijo v svojem svetu


Ob pomanjkanju tašče zmaj planeta je priročen tudi lastne, čeprav čuden.
Normalen si, če imaš čudno taščo. Nisi normalen, če fino shajaš z njo in celo s sabo.

(odgovor članu Bakfark)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Ko mi pokne, mi pa pokne...
10.8.2010 22:21:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

user posted image , a kdo dejansko prebere kar napiše bakfark?


neuser posted image



Seveda da ne tisti, ki bi jim to najbolj koristilo. Vsaj toliko, da svojega gledišča ne bi podajali kot obče resnice. A da nihče ne bere? Zanimiv "povzetek".

In zakaj ne prebereš? Mislim, kako veš, da se tega niti prebrati ne splača? A že na daleč vsebina z obliko črk toliko pade v oči, da rečeš, to ni za brat, to je samo filozofija ali neumnost. Ali, da se prilagodim nivoju user posted image , tudi hrano samo pogledaš, tam iz dnevne sobe do jedilnice "baciš oko" in rečeš, to pa ni za jest?

(odgovor članu mamamajča)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?