|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: pozabil da ima prazen telefon
7.8.2010 22:44:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: MissLady

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Ne vem...a sta bila zmenjena, da se zvečer ponovno slišita?

Zdi se mi, da igrata vsak svojo trapasto igrico, on te ignorira, ti pa težiš user posted image .
Dobro pašeta skupaj.


Ne vem no, al nisi pozorno prebrala mojih ''''prispevkov'''' al se pa ne razumemo dobr.
Mislim, da mu nisem težila in mu nisem visela za vratom, ker nazadnje sva se slišala ob 12h opoldne, potem pa do 22h nič. Takrat sem mu poslala SMS in ker ni bilo nobenega odgovora, sem ga poklicala, to je moralo biti okoli 23h (torej 12 ur po tem, ko sva se nazadnje slišala). In ker je bila št. nedosegljiva, sem šla spat. Šele pozno dopoldne (tam okoli 11h) sem nagnala ''''paniko'''', ker je bila številka še vedno nedosegljica.


Očitno se ne razumemo dobro. In kratek spomin imaš - ob štirih zjutraj si ponovno poskušala srečo user posted image . Čisto si me fascinirala s tem podatkom user posted image . Da me tip kliče ob štirih zutraj, ko ve, da feštam user posted image . Ali pa ob enajstih, ko človek po dolgi poti in fešti še spi? Joj, neeeee user posted image user posted image .

Saj ni čudno, da je šel na tako dolgo pot tudi sam... dobiš voljo še za kakšno dlajšo pot in minuto nrez signala.

< Sporočilo je popravil milijonarka -- 7.8.2010 22:45:25 >

(odgovor članu MissLady)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: pozabil da ima prazen telefon
7.8.2010 22:49:02   
MissLady
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Absolutno ne pretiravaš, tu gre za spoštovanje in odgovornost.
 

V končni fazi, gotovo ima tudi mobi od očeta, matere ali od staršev od doma, pa bi lahko poklicala, ne da siol kliče.

Mah ne štekam no, jaz razumem tudi moje frende, če izklopijo mobi, pa se ne javijo. Saj imajo pravico do zasebnosti. Se tudi meni to zgodi, sicer resnično zelo zelo redko, ampak se mi. Da izklopim in hočem mir. Kaj je pa v tem slabega? Moji frendi me imajo radi tudi kadar sem tečna - to je bistvo prijateljstva. Vsakega imajo vsi radi, dokler je v dobri koži. Težko je nekoga prenašat takrat, ko je v slabi. Zašla sem. Skratka, pol dneva ne pokliče, pa je hudič na strehi in kao neko nespoštovanje...ma dajte mu dihat no.  


No če bi imela te številke od žlahte, bi jih seveda poklicala, najprej njih. Ampak fora je, da jih NIMAM. Sej vem, da se to sedaj sliši čudno... samo morate vedet da sta moja tast in tašča in vsa ostala žlahta 1300 km stran in tudi jaz sem bila pri njih samo 1x. Tako da nekako ne komuniciramo in se ne obiskujemo ob nedeljah na kosilih user posted image  in zato tud nimam nobene številke. Domačega telefona pa itak nimajo, interneta pa v njihovi vasi ni (to je Makedonijo, eno selo tam bogu iza nogu). Si bom pa sedaj, ko pride moj domov, 100% prepisala vse te številke.... osel gre samop 1x na led.

Meni je tudi vseeno če kakšen moj  frend izklopi mobitel.... pač je nedosegljiv, v naslednjem trenutku že pozabimm. No tu pa ni šlo za frenda, ampak za mojega moža, s katerim povrh vseha nisva uradno poročena, tko da bi bla verjetno med zadnjimi ki bi zvedla, da je kaj narobe.

Sej se strinjam, sedaj ko gledam nazaj, sem mogoče res malo p retiravala.... samo takrat so mi šle po glavi vsi možni črni scenariji ..... sedaj so ti scenariji mimo in je ostalo samo se ''užaljenost'' - to bo pa tudi zbledelo, ko se bova polubčkala ko se bova srečala. Mogoče bo pa to tud šola zanga .... bomo vidl.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: pozabil da ima prazen telefon
7.8.2010 22:51:25   
Ulla80
jst to nonstop pozabljam, da mam prazn telefon. oz. pozabljam da sploh mam telefon, tud če ni prazenuser posted image smo šli na morje, ga 14 dni sploh vklopla nisemuser posted image doma je tud včasih že dva, tri dni crknjen, pa sploh ne porajtam....večino časa pa tk sploh ne vem kje ga mam....ja, tud taki smouser posted image če grem kam, ga ponavad pozabim va avtu...itak ga mam na tiho, pa ga ne slišim, tud če ga mam s sabo....da bi pa jaz kam klicala, mi pa tak na pamet ne pade, razn če ni res ne predstavljam si kakšna situacijauser posted image
doma ni neke drame zarad tega, mooj se je že sprijaznil, navadiluser posted image mu je pa včeč, k je račun 9 al pa10€user posted image z naročnino vreduser posted image


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: pozabil da ima prazen telefon
7.8.2010 22:55:00   
MissLady
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: MissLady

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Ne vem...a sta bila zmenjena, da se zvečer ponovno slišita?

Zdi se mi, da igrata vsak svojo trapasto igrico, on te ignorira, ti pa težiš user posted image .
Dobro pašeta skupaj.


Ne vem no, al nisi pozorno prebrala mojih ''''prispevkov'''' al se pa ne razumemo dobr.
Mislim, da mu nisem težila in mu nisem visela za vratom, ker nazadnje sva se slišala ob 12h opoldne, potem pa do 22h nič. Takrat sem mu poslala SMS in ker ni bilo nobenega odgovora, sem ga poklicala, to je moralo biti okoli 23h (torej 12 ur po tem, ko sva se nazadnje slišala). In ker je bila št. nedosegljiva, sem šla spat. Šele pozno dopoldne (tam okoli 11h) sem nagnala ''''paniko'''', ker je bila številka še vedno nedosegljica.


Očitno se ne razumemo dobro. In kratek spomin imaš - ob štirih zjutraj si ponovno poskušala srečo user posted image . Čisto si me fascinirala s tem podatkom user posted image . Da me tip kliče ob štirih zutraj, ko ve, da feštam user posted image . Ali pa ob enajstih, ko človek po dolgi poti in fešti še spi? Joj, neeeee user posted image user posted image .

Saj ni čudno, da je šel na tako dolgo pot tudi sam... dobiš voljo še za kakšno dlajšo pot in minuto nrez signala.


Se strinjam v določenih pogledih s tabo ....
Lahko pa pogledamo zgodbo še z druge strani...... ostanem doma noseča (mimogrede nisem še omenila, da imam rizično nosečnost, zaradi sladkorn bolezni tip2 in sem na inzulinu) v 28. tednu. In človek, katerega otroka BTW nosim, izgine za 24 ur - nekje sredi Makedonije cca 1300 km stran.

Ne vem no..... vseen se mi zdi mal neodgovorno z njegove strani..... jst če bi bla tip, tega nebi naredila.

Poleg tega, pa ni šel na pot sam zato ker si je tko želel, ampak zato ker jaz nisem hotla it z njim, ker se mi je zdelo preveč tvegano za moje in otrokovo zdravje. In je bil ful užaljen zaradi tega (no to je tudi malo neodgovorno, da me sili na 13 ur dolgo vožnjo.... ampak OK to je že druga zgodba).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: pozabil da ima prazen telefon
7.8.2010 22:57:33   
skuštrana
jst to nonstop pozabljam, da mam prazn telefon. oz. pozabljam da sploh mam telefon, tud če ni prazenuser posted image


Podpis. Jaz včasih pogledam na telefon in vidim da imam neodgovorjene klice in ko pogledam datum so cca 3 dni nazaj user posted image ali pa kar cel teden. Pa ko se mi sprazni ga par dni ne napolnim, ker mi je to komplicirano user posted image

Ampak moji so navajeni da je tako in jih ne skrbi če se ne javim na telefon. Bi jih pa verjetno skrbelo, če bi bili navajeni da se vsakič javim ob prvem zvonenju potem se pa kar naenkrat ne bi...




_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: pozabil da ima prazen telefon
7.8.2010 22:59:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: MissLady

In človek, katerega otroka BTW nosim, izgine za 24 ur - nekje sredi Makedonije cca 1300 km stran.

Ne vem no..... vseen se mi zdi mal neodgovorno z njegove strani..... jst če bi bla tip, tega nebi naredila.


Neodgovornega je v tem kaj?
Mislim, kaj lahko človek naredi 1.300 km stran, če se zgodi nekaj nujnega? Tudi če se v isti milisekundi usede v avto - ti ne more pomagati. Nič. Niente. Razen da boš v paniki, kako hitro bo to pot prevozil. In  če se po idealnem scenariju tebi zgodi nekaj bo 12:01, ker je on takoj izklopil telefon in ga ti uspeš preklicati ne vem katero uro več naslednji dan, kako ti bo pomagal? Ne more ti. In, konec koncev, če bi bilo nekaj res tako usodnega in nujnega, ga ti niti ne bi mogla klicati. Pač je ves riziko v odhodu samem - zato mu ne teži še sedaj, ker je brezproduktivno.

(odgovor članu MissLady)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: pozabil da ima prazen telefon
7.8.2010 23:01:25   
MissLady
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

jst to nonstop pozabljam, da mam prazn telefon. oz. pozabljam da sploh mam telefon, tud če ni prazenuser posted image


Podpis. Jaz včasih pogledam na telefon in vidim da imam neodgovorjene klice in ko pogledam datum so cca 3 dni nazaj user posted image ali pa kar cel teden. Pa ko se mi sprazni ga par dni ne napolnim, ker mi je to komplicirano user posted image

Ampak moji so navajeni da je tako in jih ne skrbi če se ne javim na telefon. Bi jih pa verjetno skrbelo, če bi bili navajeni da se vsakič javim ob prvem zvonenju potem se pa kar naenkrat ne bi...





Ne vem no....... javte se takrat, ko boste v visoki nosečnosti in bo vaš mož 1300 km stran, ve same doma... on pa vas bo za 24 ur pozabil ......

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: pozabil da ima prazen telefon
7.8.2010 23:05:04   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: MissLady
Gre bolj za to, da se mi zdi tako dejanje neodgovorno, če vzameš v obzir da sem 28 tednov noseča in on izklopi telefon za cca. 24 ur ........


tole mi je pa mal prehuda. 3 mesece maš do poroda, zdrava si, nimaš rizične nosečnosti, starše maš kilometer stran, zmenita se da gre dol in veš da bo bizi s sorodniki, ki jih ni videl eno leto, pustiš da gre dol in s tem posredno sprejmeš, da če bo frka, da ga ne bo ob tebi takrat za une 3-4 dni, pa da ne omenjam, da si vedela, da je surla,ko nisi šla zraven in potem narediš halo za teh 24 ur (mislim, da si sigurno tudi razmišljala, da te verjetno "kaznuje" in ne samoda semu je kaj zgodilo).
to so hormoni definitivno. in to na obeh straneh user posted image   + se strinjam z miljonarko in Gino user posted image

a nisi prvo napisala da nimaš komplikacij v nosečnosti? zdaj vidim, da maš sladkorno..


< Sporočilo je popravil mateyka -- 7.8.2010 23:06:44 >

(odgovor članu MissLady)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: pozabil da ima prazen telefon
7.8.2010 23:05:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: MissLady

Ne vem no....... javte se takrat, ko boste v visoki nosečnosti in bo vaš mož 1300 km stran, ve same doma... on pa vas bo za 24 ur pozabil ......



Malo prepozno si vprašala user posted image .


(odgovor članu MissLady)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: pozabil da ima prazen telefon
7.8.2010 23:06:20   
MissLady
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: MissLady

In človek, katerega otroka BTW nosim, izgine za 24 ur - nekje sredi Makedonije cca 1300 km stran.

Ne vem no..... vseen se mi zdi mal neodgovorno z njegove strani..... jst če bi bla tip, tega nebi naredila.


Neodgovornega je v tem kaj?
Mislim, kaj lahko človek naredi 1.300 km stran, če se zgodi nekaj nujnega? Tudi če se v isti milisekundi usede v avto - ti ne more pomagati. Nič. Niente. Razen da boš v paniki, kako hitro bo to pot prevozil. In  če se po idealnem scenariju tebi zgodi nekaj bo 12:01, ker je on takoj izklopil telefon in ga ti uspeš preklicati ne vem katero uro več naslednji dan, kako ti bo pomagal? Ne more ti. In, konec koncev, če bi bilo nekaj res tako usodnega in nujnega, ga ti niti ne bi mogla klicati. Pač je ves riziko v odhodu samem - zato mu ne teži še sedaj, ker je brezproduktivno.


Ja ne morem se bolj strinjat s tabo ...... mislim, da gre tukaj bolj za ''moralno'' podporo, kot pa fizično ..... Sej ko gremo rodit v P, tud grejo možje z nami (ponavadi, če niso 1300km stranuser posted image ) Zakaj???? A lahko kaj pomagajo?? Valda da ne.... ampak nas podpirajo, počutimo se bolj varne, imamo občutek da je nekomu mar za nas...... no v tem je fora. Ko boš šla ti rojevat, boš svojega poslala na pivo, ker zakaj bi pa revček zraven tebe stal, sej ti ne more nič pomagat??? No...... fora je tem, da tud če ne moremo fizično pomagat, to da nam je mar za nekoga pač pokazemo vsaj tako, da smo dosegljivi na mobitel.....
moj pogled

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: pozabil da ima prazen telefon
7.8.2010 23:07:23   
skuštrana
Miss Lady, 28.teden še ni visoka nosečnost, do konca imaš še kar dosti tednov....

Jaz sem bila sama z dvema frocema, noseča res na koncu, mož pa skoraj toliko km stran. In se mi tudi kdaj ni javil na telefon, pa nisem drame delala okoli tega... Malo pretiravaš, verjetno zaradi hormončkov.




_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu MissLady)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: pozabil da ima prazen telefon
7.8.2010 23:08:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: MissLady

Ko boš šla ti rojevat, boš svojega poslala na pivo, ker zakaj bi pa revček zraven tebe stal, sej ti ne more nič pomagat???


Zaradi mene - tudi če bi šel user posted image .

Itak sem odspala svoj del.

(odgovor članu MissLady)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: pozabil da ima prazen telefon
7.8.2010 23:09:22   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: MissLady

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

jst to nonstop pozabljam, da mam prazn telefon. oz. pozabljam da sploh mam telefon, tud če ni prazenuser posted image


Podpis. Jaz včasih pogledam na telefon in vidim da imam neodgovorjene klice in ko pogledam datum so cca 3 dni nazaj user posted image ali pa kar cel teden. Pa ko se mi sprazni ga par dni ne napolnim, ker mi je to komplicirano user posted image

Ampak moji so navajeni da je tako in jih ne skrbi če se ne javim na telefon. Bi jih pa verjetno skrbelo, če bi bili navajeni da se vsakič javim ob prvem zvonenju potem se pa kar naenkrat ne bi...





Ne vem no....... javte se takrat, ko boste v visoki nosečnosti in bo vaš mož 1300 km stran, ve same doma... on pa vas bo za 24 ur pozabil ......


Pa dobro no, saj si se sama odločila, da ne greš z njim. Tudi njemu je težko, a tebi ne bi bilo, če bi bila ti iz makedonije, pa on ne bi hotel s tabo, bi ignoriral tvoje domače, pa zdelo bi se mu kako že rečeš, bogu izza noge, ap bi doma ostaluser posted image user posted image . Kaj pa potem, če bi šla z njim? Saj makedonija tudi ni glih nek konec sveta. Čist normalni ljudje so tam, pa gotovo bi te lepo sprejeli, če bi te pripeljal, umrla glih ne bi od hudega. Pa v končni fazi imaš še več kot 10 tednov do konca, če prav razumem, čisto na koncu nos. tudi nisi. Pa sladkorna se tudi da uravnavat.
Ma ne vem no, osamljena se mi zdiš. Zato pa je tako, da ti je tako hudo, ker ga ne slišiš. Problem ni v njegovem klicu, niti v mobiju, problem je, ker ga ni pri tebi zdaj. Pogrešaš ga. Normalno je to. Ampak ni kriv mobi, veš.... kriva si čist sama, ker nisi šla z njim, se ti je zdelo manj boleče. Saj bo hitro minilo, še malo počakaj, bo kmalu nazaj.

(odgovor članu MissLady)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: pozabil da ima prazen telefon
7.8.2010 23:09:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Malo pretiravaš, verjetno zaradi hormončkov.


EJ, lejdika, da ne težiš naprej user posted image , pol kozarca rdečega vina za moč - in solidarnost možu. Ne bo škode user posted image .

(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: pozabil da ima prazen telefon
7.8.2010 23:09:50   
Ulla80
Ne vem no....... javte se takrat, ko boste v visoki nosečnosti in bo vaš mož 1300 km stran, ve same doma... on pa vas bo za 24 ur pozabil


jst sem bla noseča in z enoletnico doma, sama, k je šu za cel viknd na bled na en seminar. in v celem vikendu sva se slišala glih enkrat, pa še to ob 4ih ponoč ( je reku vem da tak ne spiš, pa še res je blo) k je iz diskača pršuuser posted image
ne morš verjet - preživeli smo, vsiuser posted image


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu MissLady)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: pozabil da ima prazen telefon
7.8.2010 23:10:20   
MissLady
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: MissLady
Gre bolj za to, da se mi zdi tako dejanje neodgovorno, če vzameš v obzir da sem 28 tednov noseča in on izklopi telefon za cca. 24 ur ........


tole mi je pa mal prehuda. 3 mesece maš do poroda, zdrava si, nimaš rizične nosečnosti, starše maš kilometer stran, zmenita se da gre dol in veš da bo bizi s sorodniki, ki jih ni videl eno leto, pustiš da gre dol in s tem posredno sprejmeš, da če bo frka, da ga ne bo ob tebi takrat za une 3-4 dni, pa da ne omenjam, da si vedela, da je surla,ko nisi šla zraven in potem narediš halo za teh 24 ur (mislim, da si sigurno tudi razmišljala, da te verjetno "kaznuje" in ne samoda semu je kaj zgodilo).
to so hormoni definitivno. in to na obeh straneh user posted image   + se strinjam z miljonarko in Gino user posted image

a nisi prvo napisala da nimaš komplikacij v nosečnosti? zdaj vidim, da maš sladkorno..



OK res nisem povedala, da imam rizično nosečnost, tud preglede opravljam v ambulanti za patološke nosečnosti. Imam sladkorno bolezen tip2 in sem na inzulinu .... Sem pa napisala, da do sedaj nisem imela zapletov in res so starši 1km stran ..... in tko kot je rekla že milijonarka... se zavedam da mi tko al tko nebi mobel kaj dosti pomagat, če bi se kaj zgodilo..... naprej pa brezi zadnji post za milijonarkobuser posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: pozabil da ima prazen telefon
7.8.2010 23:11:36   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: MissLady
mislim, da gre tukaj bolj za ''moralno'' podporo, kot pa fizično ..... Sej ko gremo rodit v P, tud grejo možje z nami (ponavadi, če niso 1300km stranuser posted image ) Zakaj???? A lahko kaj pomagajo?? Valda da ne.... ampak nas podpirajo, počutimo se bolj varne, imamo občutek da je nekomu mar za nas...... no v tem je fora. Ko boš šla ti rojevat, boš svojega poslala na pivo, ker zakaj bi pa revček zraven tebe stal, sej ti ne more nič pomagat??? No...... fora je tem, da tud če ne moremo fizično pomagat, to da nam je mar za nekoga pač pokazemo vsaj tako, da smo dosegljivi na mobitel.....
moj pogled


saj lahko možje pomagajo pri porodu. moj mož ni samo stal zraven in gledal kako potiskam. user posted image
samo se mi zdi da imaš problem bolj v tem ker imata z možem različne poglede na "moralno podporo"..

(odgovor članu MissLady)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: pozabil da ima prazen telefon
7.8.2010 23:12:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80

ne morš verjet - preživeli smo, vsiuser posted image



Ne moreš verjet, koliko je lahko življenje lažje, če si malo manj odvisen od vseh prednosti tehnike user posted image .

Lady, kul davn, namoči noge v lavor s soljo, natoči si tistega pol kozarca rdečega in uživaj malo s sabo.

(odgovor članu Ulla80)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: pozabil da ima prazen telefon
7.8.2010 23:13:03   
Ulla80
Ko boš šla ti rojevat, boš svojega poslala na pivo, ker zakaj bi pa revček zraven tebe stal, sej ti ne more nič pomagat??


ne boš verjela, ampak jaz bi mojga z veseljem poslala, pa ni hotu it, dedcuser posted image men se ni zdelo da bi mi bil v pomoč, prej kontra in na momente mi je šel blazno na živce, ko se je trudil da bi mi bil v pomočuser posted image
obe nosečnosti sva se prepirala okol tega, v drugo še bolj zagrizeno, samo ni moja obveljala, pa mi ni glih kul...mi je prov bedno, da je zravn viseluser posted image
tko da ja, različni smo....


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu MissLady)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: pozabil da ima prazen telefon
7.8.2010 23:15:35   
posh
IZVIRNO SPOROČILO: MissLady

Sej se strinjam, sedaj ko gledam nazaj, sem mogoče res malo p retiravala.... samo takrat so mi šle po glavi vsi možni črni scenariji ..... sedaj so ti scenariji mimo in je ostalo samo se ''užaljenost'' - to bo pa tudi zbledelo, ko se bova polubčkala ko se bova srečala. Mogoče bo pa to tud šola zanga .... bomo vidl.



Glej MissLady, v tem postu si sama ugotovila najbolje za kaj gre. Pa veš , da se bo tole boldano res zgodilo, potem ni panike.

(odgovor članu MissLady)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: pozabil da ima prazen telefon
7.8.2010 23:17:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80

Ko boš šla ti rojevat, boš svojega poslala na pivo, ker zakaj bi pa revček zraven tebe stal, sej ti ne more nič pomagat??


obe nosečnosti sva se prepirala okol tega


Prepirala se nisem, sem prelena user posted image , ampak če je želel biti je bil tam, tudi prav.

Se pa nisem jaz nič trudila, da bi sodelovala in še manj, da bi ga kaj hvalila, koliko mi je bil v podporo. Meni ni pomenilo, da je tam, njemu da je, in uspela sva speljat, da sva bila oba zadovoljna, vsak za sebe, brez teženja.

(odgovor članu Ulla80)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: pozabil da ima prazen telefon
7.8.2010 23:17:03   
Anonimen
Hej Lady... morm rečt, da bi mene tudi verjetno razjezilo dejstvo, da ni poklical in niti pomislil na to, da bi, ampak vseeno... Poglej malo z druge plati...

Tip je šel spat malo pred 10.uro. Med tem ko je spal, se mu je spraznil telefon in seveda ga v spanju ni uporabljal in ni vedel, da je ugasnjen... Spal je do cca. 11ih in ko je pomislil nate (kmalu potem ko je odprl oči) je ugotovil, da je njegov telefon prazen in ugasnjen user posted image Meni se zdi čisto possible scenarij... user posted image Kaj praviš?

Sicer pa res... cool down... sladkorna tipa 2 ni rizična nosečnost... malo moraš ti sama s sabo popucat, da nosečnost ni bolezen in da ne rabiš tako postopat... (pa ne mislim nič slabega s tem - iskreno) Tudi jaz imam gestacijsko tipa 2 pa nisem nikoli menila, da sem zaradi tega rizična nosečnica... user posted image So te res tako prestrašili?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: pozabil da ima prazen telefon
7.8.2010 23:19:18   
Kika99
oj

Meni se zdi to zelo neodgovorno, tudi mene bi skrbelo in bi bila zelooo jezna. Jaz s tem nisem imela problema, sploh proti koncu nosečnosti.

Pomoje je surlast, ker pač nisi šla z njim kar je razumljivo, jaz tudi ne bi šla. A je bilo res tako nujno it  ravno zdaj k staršem? Jaz sem od mojih doma slabe tri urce vožnje pa so prišli oni raje k nama na obisk.

moje mnenje

lp

(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: pozabil da ima prazen telefon
7.8.2010 23:20:33   
Ulla80
Sej se strinjam, sedaj ko gledam nazaj, sem mogoče res malo p retiravala.... samo takrat so mi šle po glavi vsi možni črni scenariji ..... sedaj so ti scenariji mimo in je ostalo samo se ''užaljenost''


evo, jaz pa tega nisem nikol razumela, majke mi da neuser posted image a pol bi blo boljš, da bi se mu kaj res zgodilo, če bi cel polomljen in mogoč celo mrtev ležal tam nek v makedoniji, a to bi bil pol opravičljiv razlog, da se ne javlja na telefonuser posted image in zdej ko je z njim vse ok, ko bi mogla bi vesela, da je živ in zdrav..ne, užaljenost. jao jao...pa sej to ženske ful delajo, en tak trend se mi zdi da je touser posted image


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu MissLady)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: pozabil da ima prazen telefon
7.8.2010 23:21:40   
Ulla80
Se pa nisem jaz nič trudila, da bi sodelovala in še manj, da bi ga kaj hvalila, koliko mi je bil v podporo.


eh ti, k si porod prespalauser posted image user posted image


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?