|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
6.10.2010 9:59:07   
RAKICA1
Ojla pune upam da ste pridne in da se pridno držite user posted image vsem čestitke za izgubljene kguser posted image user posted image samo tako naprej in NAM BO VSEM USPELO DO IDEALNE TEŽE.No da se še malo jaz pohvalimuser posted image da je za menoj drug dan ki sem se spravial telovaditiuser posted image user posted image in malo migati tako da sem ponosna na sebe zelo upam da ostane taka volja še naprej da zgubim še malo trebuha da bom potem 100000%zadovoljna seboj

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 501
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
6.10.2010 10:46:08   
soncnica 3
Vreme je user posted image , kaj pa hočemo.

Tudi mene matra PMS, tako da je bil vikend "ubitačan", zdaj je pa bolje. Aninchy, tudi mi2 z mojim user posted image bluziva po dežju. Pa kaj, naj gledajo če drugega nimajo za počet.

Jaz sem komaj čakala ponedeljek, da začnem z jogo in ne boste verjele, OBISKI z majhno dojenčico, zvečer, kojaz našega kopam, tavečjega spravlajm spat, potem je pa mož z njiomi teoretizioral o redu pri otrocih, ha ha ha, jaz pa namesto na jogi v kopalnici /no saj je bla vsaj "savna", ker smo tolk tople vode natočili.../ sem bla jezna kot user posted image .

ah, svet gre dalje...

Dajmo, punce, saj bo šlo.


_____________________________

BOMO ZMOGLE, BOMO JA!!!!!

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 502
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
7.10.2010 8:40:10   
poli*
Pozdravljene sotrpinke!
Jaz se že nekaj časa nisem vagala in sem danes zjutraj kar s strahom stopila na vago.... pa sem bila presenečena, ker sem šla še 0,4 kg dol... se pravi vsega skupaj 1,7kg in imam sedaj 51,4 kg.
Ponosna sem nase! Čeprav se pregrešim s kakšnim finim piškotkom, zvečer po 18:00 ne jem več in to veliiiko pomaga.

(odgovor članu soncnica 3)
Neposredna povezava do sporočila: 503
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
7.10.2010 11:21:25   
2violina
Pozdrav,
še vedno nisem kupila baterij za tehnico  user posted image . Ma ko grem v trgovino pozabim.
Sem si pa včeraj privoščila novo tekaško opremo za mrzle dni. Kupila sem dolgo majico in hlače. Sedaj potrebujem le še nepremočljivo vetrovko, tako, ki diha, da ne bom mokra kot včeraj, ko sem se ob 15 podala na tek in po 11,3 km pripeketala domov mokrav spodaj in zgoraj user posted image  user posted image  user posted image . A je pasalo.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 504
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
7.10.2010 11:22:10   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: poli*

Pozdravljene sotrpinke!
Jaz se že nekaj časa nisem vagala in sem danes zjutraj kar s strahom stopila na vago.... pa sem bila presenečena, ker sem šla še 0,4 kg dol... se pravi vsega skupaj 1,7kg in imam sedaj 51,4 kg.
Ponosna sem nase! Čeprav se pregrešim s kakšnim finim piškotkom, zvečer po 18:00 ne jem več in to veliiiko pomaga.


user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
user posted image  user posted image  user posted image   user posted image  čestita, samo še malo pa bo.


_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 505
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
7.10.2010 11:27:41   
Felicita
jest ostajam na istem kot prejšnji teden... sicer telovadim zdej notr, tek sem spet prekinla zarad bolečin v kolenu (stara poškodba) user posted image s hrano se tut (pre)večkrat pregrešim, zato bom... kaj pa vem. nekje dobila motivacijo, ki sem jo mela prve 14 dni user posted image

kakorkoli, učer sem mela razgovor za službo in jo dobila user posted image sicer me še čaka par obveznosti prej, ampak načelno je - to to user posted image


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 506
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
7.10.2010 11:44:14   
soncnica 3
Uf, sem mislila, da mi prejšnjega posta ni objavilo, pa vidim da je tu. Torej, danes zvečer imam jogo in upam, da ne bo kakšnih obiskov!!!!!

bravo za tiste, ki telovaditeuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

BOMO ZMOGLE, BOMO JA!!!!!

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 507
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
7.10.2010 13:26:27   
TDTP
Pozdravljene! Jaz sem pa nekam čisto poklapana, ne vem, če je krivo vreme, al to da tamali full počasi okreva od operacije mandljev, nič kaj noče jest, al..., sej ne vem pač čist brez prave volje sem! Diete - manj žri in ločevanje se še držim, sam vagala se še v ponedeljek nisem, se bom pa naslednji! Pridne bodite še neprej in ne mi obupat, čeprav nas tu pa tam zagrabi da bi si taaaakkkoooo velik senvič naredla!user posted image lp

(odgovor članu soncnica 3)
Neposredna povezava do sporočila: 508
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
7.10.2010 13:57:16   
al1*
Komaj sem nas našla! Sploh nismo več na hujšanju, ampak na Fit mamicahuser posted image ?

Kosilo že pojedeno - sva šla v gostilno in sem jedla zelenjavno juho in solato s popečeno zelenjavo in sirom. Njami!

Za večerjo bo pa pečen krompir in hokaido buče in zelena solata.

Soncnica 3 - uživaj na jogi!
Felicita - a tebe tudi kolena matrajo? Mene čaka operacija kolena čez kak mesec. Pa bravo za službo! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

lp


(odgovor članu TDTP)
Neposredna povezava do sporočila: 509
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
7.10.2010 14:00:19   
poli*
Felicita- bravo za službo!!!! Če ni skrivnost, na katerem področju pa?

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 510
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
7.10.2010 14:08:27   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: poli*

Felicita- bravo za službo!!!! Če ni skrivnost, na katerem področju pa?


mikrobiologija - zagotavljanje kakovosti v eni od večjih firm user posted image jest sm tok vesela... mislm sej je res ''samo'' študentska, je pa za celo leto, tko da... jaaaj user posted image ju3 mam že kr zdravniški pregled... sem čakala da se zadeva zavrti, zdej ko se pa je, gre pa vse na hitr user posted image

@al1 - kaj pa je s tvojim kolenom, če ni skrivnost? pri meni so na mlada leta sumili na preohlapno sklepno ovojnico, potem sem delala vaje, pa ni blo nič boljše... vezi so menda ok, tko da sploh ne vejo kaj mi je, samo pazit se morm. mi pa koleno včasih ''ven'' pade (se izpahne brez bolečin, potem ko gre v normalen položaj pa neznosno boli).

jest sm žele zdej ugotovila da so nas preselil pod fit nosečnico/mamico user posted image


< Sporočilo je popravil Felicita -- 7.10.2010 14:09:16 >


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 511
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
7.10.2010 14:32:12   
al1*
A si mikrobiologinja? Super! Jaz pa biologinjauser posted image

Jaz sem si koleno poškodovala na smučanju - vezi - notranje kolenske, kar mi je poštimal fizioterapevt, ostal pa je počen meniskus, ki pač dela težave in mi ga bodo porihtali operativno. Ker sem sedaj kot ena stara oma - nič teka, nič hoje v hrib, daljše kot pol ure, ne morem počepnit. Upam, da bo po operaciji bolje.


_____________________________

lp


(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 512
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
8.10.2010 13:02:53   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

kakorkoli, učer sem mela razgovor za službo in jo dobila user posted image sicer me še čaka par obveznosti prej, ampak načelno je - to to user posted image



user posted image user posted image  Za službo

Ša malo pa se tudi petkove obveznosti do službe končajo. Čaka me tekaško naporen vikend (sobota 10 km in nedelja 15 km)user posted image  In pa seveda velika torta v soboto. Doma namreč praznujemo. No moja malenkost pripravlja skupno slavnostno kosilo, ribe peče moj oče, za sladico pa poskrbilm kar sama. Bo domača nutela torta z jagodami. Tako si je zaželela moja hči.

Uživajte v sončku. upam, da bi bo uspelo do ponedeljka usposobit tehnico. user posted image

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 513
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
9.10.2010 20:24:15   
soncnica 3
IZVIRNO SPOROČILO: al1*


Soncnica 3 - uživaj na jogi!
Felicita - Pa bravo za službo! user posted image user posted image user posted image



Felicita, bravo bravo za službo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

al 1* - hvala za lepe želje, res sem mega uživala na jogi. Sicer sem iz forme, ker od aprila nisem hodila /sem v službi padla 5 mesecev noseča po stopnicah, pa si potem nisem upala obremenjevat kolena/.

Vidim, da sta biologinji, jaz sem začela študirat biologijo - pedagoško smer pa me je fizika pobasala, user posted image , zdaj sem pa vzgojiteljica, ki uživa v raziskovanju in eksperimentiranju z mulčki in nastajajo prav super zadeve. Na splkošno se kolegice prav bojijo naravoslovja /ker so šle mnoge na vzgojiteljsko, ker ni blo matematike!?, no, zdaj me bo pa kdo po nosu...user posted image /, meni je pa blazno všeč spodbujati male "raziskovalce", da raziskujejo in spoznavajo svet in njegove zakonitosti.

No, dovolj blefiranja.

s časom sem na tesnem, naš user posted image je dobil alergijo na pralni prah /pikice, dobili kapljice/ in ker se borimo s krči, sem blazno trepetala, da ga bo spet kaj zvijalo. Pa ga k sreči ni. In kot da nimam dovolj dela, sem morala vsa njegova oblačila ponovno oprati s prejšnjim pralnih praškom in jih prelikati.user posted image

Ne vem, večina vas je zelo motiviranih, jaz pa utruuuuujena od krčev, pospravlajnja... sploh ne najdem časa zase, najraje bi kar odnehala s hujšanjem. Po drugi strani, v 1 mesecu spravit dol 3 kg pa sploh ni slabo. V prvi ločevalni mi je šlo v enem mesecu dol 8 kg.

Kar naredim zase je edino ta uboga joga 2x tedensko in da se trudim ne jest do 12ih, oz jem sadje, ampak grehi grehi grehi...
Res sem malo obupana in sploh ne vem več, če sodim na to temo, ker sem ena velika zjamrana tečka.
user posted image

Punce, tiste ki vam uspeva, vztrajajte!!!





_____________________________

BOMO ZMOGLE, BOMO JA!!!!!

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 514
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
10.10.2010 9:40:00   
Felicita
evo se še jest javim - sem dobila spet motivacijo za hujšanje, zdravnica na zdravniškem mi je rekla da MORM shujšat user posted image mislm ja, sej vem, ampak ko ti to reče zdravnik je pa... ne vem no v slabo voljo me je spravlo. sicer sem pa zdrava, nobenih alergij (prick test in metaholinski test), vse ok, tko da sem dobila zeleno luč za delo user posted image edino ščitnico morm it pokazat, ker je povečana...?

kakorkoli, torej motivacija je na novo, itak bom pa ta teden tok delovna da bom ponucala več kalorij kot sm jih v celem času med telovadbo - ju3 nam menjajo okna, pol mam pa za prebelit cel cimer, tko da že 2 dni skačem okol in praznem omare itd, dans se lotim sten z emulzijo... u glavnem dela je (in še bo) precej.

soncnica 3 jest pogrešam več takih vzgojiteljic/učiteljic, ki bi spodbujale k poskusom, testom... pol se pa otrokom že na vse zgodi zagravža naravoslovje, čeprov bi ga blo tko lahko (in primerno) naredit superzabavnega oz. vsaj manj zoprnega.

jest se sicer še vedno držim 3eh obrokov (velk zajtrk malo kosilo in še manjša večerja) ampak me premami še kej vmes, poleg tega pa prevečkrat ne jem doma, pol me pa hitro s čim zanese (kaka pica al pa to).


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu soncnica 3)
Neposredna povezava do sporočila: 515
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
11.10.2010 8:57:53   
Aninchy
Evo, punce, se vam spet malo oglašam... Pa ena user posted image za hladno jutro.

Spet je tu PONEDELJEK! user posted image

Me je kr malo strah, ker se mi zdi, da ni šlo nič dol, kvečjem goruser posted image Ma sej me nima kaj bit strah, ko sem jedla me tud ni blo strah!user posted image In nisem mislila na posledice, no pa imam zdajuser posted image (sej ne morm verjet, da se sama s sabo kregam)user posted image

Mislim, da bom še šla na eno "potrebo" - kava dela svojeuser posted image , pa se bom pol stehtala in javim... kako pa kaj ostale?? Kje se skrivate?user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 516
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
11.10.2010 9:16:27   
RAKICA1
Anichy hvala za user posted image ki vedno paše.No danes je vaganje ponovno jaz sem še kar zadovoljna kakor je bil za menoj vikend ki sem zelo grešila je kar vaga prijetno kokrtok pokazala  70,60kg tako da je kar vredu da ni šlo kaj gor oreng kokr sem se vstrašila da bo.No sem si pa zadala da bom ta tedn zelo pridna tako da upam da mi uspeuser posted image .Čestitke pa vsem za izgubljene kguser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image samo tako naprej in nam bo uspelo vsem do idealne teže ker me to lahko dosežemo punce gremo veselo naprej z hujšanjemuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 517
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
11.10.2010 9:36:55   
soncnica 3
Evo, hvala za user posted image , paše.

No, zdaj boste pa videle dokaz požrešnosti. 76,4 kg, torej sem skočila spet navzgor, za celih +1,2 kg, torej, ne vem če naj se začnem v zid zaletavat, ko bom čutila potrebo po hrani.user posted image user posted image user posted image

Sploh ne vem več, kako naj se prepričam, da mi ni treba žret, če imam probleme oziroma, ko sem utrujenauser posted image ...
Punce, user posted image user posted image user posted image za vse, ki vam uspeva!


_____________________________

BOMO ZMOGLE, BOMO JA!!!!!

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 518
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
11.10.2010 9:42:15   
Aninchy
soncnica 3 - user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pikalonice naj ti prinesejo novo MOTIVACIJO!! pa še meni... in verjamem, da še kteri tudi...user posted image user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu soncnica 3)
Neposredna povezava do sporočila: 519
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
11.10.2010 12:37:49   
2violina
Pozdrav.

Misija menjave baterije na tehnici je uspelo. Kg stojijo. user posted image   Na vprašanje (svojega trenerja) kaj delam narobe je bil odgovor sledeč: Dokler boš tekla s tako intenzivnostjo in tako pogosto ne boš hujašala ampak samo preoblikovala telo. Torej upam, da bo vsaj kak cm manj konec meseca. Vztrajam, ne dam se in to je glavno......user posted image user posted image

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 520
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
11.10.2010 18:37:42   
TDTP
Vidim, da nas je veliko takšnih srečk, ki nam teža stoji ali pa se premakne še za kakšen gramček gor, ta vikend sem grešila z sladkimi pregrehi, pečenim kostanjem in moštom, tako da sploh nimam volje stopiti na vago, bom rajš tehtanje za en teden zamaknila, ne bom pa obupala! Torej gremo novim dosežkom nasproti!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 521
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
11.10.2010 21:37:58   
pelin
no...tudi pri meni ni preveč rožnato...kg gredo malo gor in malo dol...pa spet.....tako kot moja motivacija user posted image ...Trenutno sem na 78.3 kg in če priznam, se čudim, da mi ni šlo še več gor...zadnje dni sem naravnost nemogoča kar se diete tiče...malo se tolažim, da se  nam je končno pričela aerobika...  sem takoj boljše voljeuser posted image

(odgovor članu TDTP)
Neposredna povezava do sporočila: 522
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
11.10.2010 21:41:13   
soncnica 3
IZVIRNO SPOROČILO: Aninchy

soncnica 3 - user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pikalonice naj ti prinesejo novo MOTIVACIJO!! pa še meni... in verjamem, da še kteri tudi...user posted image user posted image



Hvala, Aninchy, tudi tebi in vsem ostalim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz sem iz joge, kjer ful uživam, je kar zelo dinamična, veliko raztegovanja, dihanja, te kar zasopiha in počutje: MEGA, ko bi tako imela voljo še doma malo posopihati kakšne pol ure na dan.

čav čav


_____________________________

BOMO ZMOGLE, BOMO JA!!!!!

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 523
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
13.10.2010 11:26:57   
Sunny Morning
Jaz se ta teden nisem vagala, ker se moram najprej user posted image . Samo grešim, telovadim še vedno nič, uglavnem katastrofa.

user posted image za izgubljene kg.


_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu soncnica 3)
Neposredna povezava do sporočila: 524
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
15.10.2010 10:53:46   
Pigy
Po dolgem času vas pozdrvljam.

Še vedno se  držim malo ločevalne, ampak večinoma je manj žri, čeprav zadnji teden je bil katastrofalen.

Moja teža se počasi premika, imam 63,7 kg. Tako da me samo še malo loči do ciljauser posted image .

LP





_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?