|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
26.9.2010 10:33:29   
poli*
Pozdravljene. Jaz mislim, da tehtnica ne bo nič kaj bolj prijazna z mano v ponedeljek. Ampak, ker vem (čutim), da sem ostala na istem, se ne pritožujem. Gibam pa res bolj pre-malo user posted image .
Moj možek je šel v 4 tednih že 4,5 kilograme dol in je zlo vesel. Se pa zadnji mesec zelo zdravo prehranjujeva in se drživa manj žri, tko da gre.
Sam da gor ne gre, pa je dobro user posted image .

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 451
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
27.9.2010 6:29:56   
2violina
S - pet smo tukaj, zato vsem en prijeten dobro jutro in veselo v nov delovni teden. Vikend je bil turoben in deževen, vendar sem vseeno našla prijetno vreme za tek.
V petek 9 km in v nedeljo 10 km. V nedeljo dopoldan pred kosilom še 3 urni sprehod po gozdu. Nabrali smo prvi kostanj in imeli popoldan tudi kostanji piknik s čisto svežim  jabolčnikom izpod preše) .
V soboto sem venomer iskala kaj bi dala v usta. user posted image  user posted image  user posted image . Nedelja je bila boljša. Danes zjutraj pa je tudi zame prišel trenutek resnice. Tehnica se je čisto malo vdala in pokazala -0,4 kg. Sedaj jih imam 64,6 . Samo nekaj dni še pa bom v roke vzela ša cm in si premirila moje obline. Skratka počutim se fenomenalno. pripravljam se za LM (no rekreativni tek, ker nimam j***, da bi šla na 21 km).

Soncnica 3 - Vse naj naj za tvoj rojstni dan user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image  

Tinkara 78 - lahko malo več poveš o Tat. Chi telovadbi. 


< Sporočilo je popravil 2violina -- 27.9.2010 6:31:39 >


_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 452
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
27.9.2010 8:20:40   
Pigy
Pozdravljenev tem nikakvem vremenu, cel vikend sem bila notri, no včeraj sem imela sprehod. Ta vikend nisem nič tekla, tako da bom danes zvečer znova začela. Na moje veselje se je tehtnica končno vdala in kg vidno padajouser posted image . sedaj mi je pokazala 64,3 kg, tako da sem vse bolj bližje cilju. Za nas ločevalke se približuje vodni dan, jaz se ga že veselim. No bolj se držim metode manj žri, pa mal kombiniram z ločevalno- uglavnem sem tko, da se dobr počutim.

Lep začetek tedna.




_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 453
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
27.9.2010 9:15:19   
Sunny Morning
Dan.

Moja teža ostaja na istem, kar je presenečenje, glede na to, da sem se prejšnji teden "basala" z vsem kar mi je prišlo pod roke. Telovadit nikakor ne uspem in sem sama nase user posted image . No, malo tudi na user posted image , ker ne pride pravi čas domov, da bi lahko šla na aerobiko. Nič, nadaljujem z manj žri, ampak bolj resno.


_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 454
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
27.9.2010 9:43:25   
RAKICA1
Ojla no jaz pa sem zadovoljna še kar kako je petek in nedelja z grešenjem bilo sem kar zadovoljna no vaga mi je danes pokazala 71,70kg user posted image user posted image tako da sem zadovoljna stem upam da bom ta teden kaj bolj pridna

Sunny taka dieta je najbolša manj žri ker jaz tudi no ta teden pa bom sadje zelenjava imela ker kar lepo se zgubi upam da zdržim se katra pridruži da vidmo koliko bomo v enem tednu zgubile bi bila vesela če se katera pridruži miuser posted image user posted image

Čestitke vsem za izgubljene kguser posted image user posted image

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 455
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
27.9.2010 10:50:25   
popl
blahuser posted image . sej sploh ne vem kaj mi dogaja. Oziroma točno vem, samo zatiskam si oči pred resnico:(

tako pridna sem bila, sedaj pa že ta drugi teden ne in posledica-nezadovoljstvo, ogromno razočaranje, in zopet povrnitev vseh pridno izgubljenih kguser posted image .

res katastrofa. ampak kar je narejeno, je pač sedaj že preteklost in brezveze bi jo bilo objokovat, ne? tako da sedaj pa gremo na novo se trudit in spreminjat življenje:)

vsem ostalim, ki ste pridne čestitke za vse izgubljene kilogramčkeuser posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 456
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
27.9.2010 11:38:20   
soncnica 3
Jutroooo!!!!

Mi smo že zgodaj pokonci, tavečji v šoli, tamalček pa je bil cepljen, ta moj korenjak ni nič jokal, se je samo malo skremžil, potem pa se spet smejat. To ti je junak, kot mamica!!!user posted image user posted image user posted image

Tehtanje_: 75,1 kg, torej, -0,2 kguser posted image user posted image user posted image od prejšnjega ponedeljka. Bravo jaz, kljub rojstnodnevnim grehom gre na dol. Nova motivacija za naprej. Zdaj sem pa dobila nekaj denarja za rd, pa si bom šla kupit tekaške copate. Bodo sicer bolj simpl varianta, ampak boljše nekaj kot nič.

2violina, hvala za voščilo, je bla "nutella" user posted image s kombinacijo sadne. Pa vidiš, z vztrajnostjo grejo tudi tvoji kilogramčki dol, pač kot sem ti rekla, verjetno boš potrebovala več časa, ker si do sedaj že veliko izklesala stran, ampak bo. Bravo, tečt greš, mogoče to rata kdaj tudi nam, ki šele začenamo z miganjem.

Punce, glave gor, vreme je res za p****t, vremenske ujme tudi user posted image , ampak preprosto se bomo morale s tem sprijaznit, da je tako in nič drugače!
ZMOREMO!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  


_____________________________

BOMO ZMOGLE, BOMO JA!!!!!

(odgovor članu popl)
Neposredna povezava do sporočila: 457
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
27.9.2010 13:55:06   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1
ta teden pa bom sadje zelenjava imela ker kar lepo se zgubi upam da zdržim se katra pridruži da vidmo koliko bomo v enem tednu zgubile bi bila vesela če se katera pridruži miuser posted image user posted image

A cel teden boš samo sadje in zelenjavo jedla? Saj ni slaba ideja ampak sem ga danes že polomila. Mogoče se ti pridružim od jutri.


_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 458
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
27.9.2010 14:14:24   
TDTP
Pozdravljene, teža mi kar stoji od prejšena tedna! Najrajš bi se kar user posted image ! A ne bom obupala, bom vztrajala naprej! Danes sem malo brez volje, ker me je tehnica razjezila, pa še tako čudno vreme je!
Vsem uspešnim čestitamk, vsem manj uspešnim pa .... NE OBUPAJTE, saj nam bo tudi ratalo!!!!lp

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 459
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
27.9.2010 14:25:56   
RAKICA1
IZVIRNO SPOROČILO: Sunny Morning

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1
ta teden pa bom sadje zelenjava imela ker kar lepo se zgubi upam da zdržim se katra pridruži da vidmo koliko bomo v enem tednu zgubile bi bila vesela če se katera pridruži miuser posted image user posted image

A cel teden boš samo sadje in zelenjavo jedla? Saj ni slaba ideja ampak sem ga danes že polomila. Mogoče se ti pridružim od jutri.



Ja cel teden samo na tem no vredu potem se mi jutri pridruži da bova videli koliko bova dol spravile pa še prebava je zelo dobra user posted image user posted image  no se že veselim da se mi je kakšna pridružila da nisem samauser posted image

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 460
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
27.9.2010 15:17:48   
ninasiki
ojla

napočiu je VELIKI dan za mene danes se tehtam in merim tko da vm sporočim kak je biu napredek v celmu mescu vs pa tudi zapuščam ker ne hujšam več in sicer zato ker sem noseča bom sicer še kr ločeno jedla ampak odpadejo tisti strogi sadni dnevi in vodni tko da upam da mi naslednič rata ker tole mi ne paše ampak zdej je najbol pomembna pikica ki rabi vse vitamine vm pa vem da bo ratal ker ste močne in BOTE ZMOGLE

zvečer pa povem moj dosežek

_____________________________

10.10.2009 je za naju posijau najlepši sonček in
22.05.2011 postanemo 4 peresna deteljica

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 461
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
27.9.2010 20:20:12   
ninasiki
evo punce jst sm se stehtala in sm shujšala skor 5kg mam jih 96 tko ds nadaljujem z ločevanjem samo pa tko k sm rekla ne bo sadnih in vodnih dni

_____________________________

10.10.2009 je za naju posijau najlepši sonček in
22.05.2011 postanemo 4 peresna deteljica

(odgovor članu ninasiki)
Neposredna povezava do sporočila: 462
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
27.9.2010 20:25:05   
aprilko
hoja vsem
men teža stoji že 3 tedne - verjetno zaradi pregreh in ker si ne vzamem časa za miganje
še vedno 77.5 kg
redno vas berem, članka pa kar ne oddam. v službi ne morem, doma pa če se mi da zvečer za računalnik - ponavadi se ga kar izogibam ker ga imam na šihtu čez glavo.
rakica1 bi se ti pridružla ampak že vnaprej vem da ne bom zdržala ker sadni dnevi so zame mučenje user posted image jest sm bol lačna če jem samo sadje kot če bi bla ceu dan brez vsega.
čestitke ostalim za izgubljene kg


(odgovor članu ninasiki)
Neposredna povezava do sporočila: 463
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
28.9.2010 7:28:08   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1
IZVIRNO SPOROČILO: Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1
ta teden pa bom sadje zelenjava imela ker kar lepo se zgubi upam da zdržim se katra pridruži da vidmo koliko bomo v enem tednu zgubile bi bila vesela če se katera pridruži miuser posted image user posted image

A cel teden boš samo sadje in zelenjavo jedla? Saj ni slaba ideja ampak sem ga danes že polomila. Mogoče se ti pridružim od jutri.

Ja cel teden samo na tem no vredu potem se mi jutri pridruži da bova videli koliko bova dol spravile pa še prebava je zelo dobra user posted image user posted image  no se že veselim da se mi je kakšna pridružila da nisem samauser posted image

Še eno user posted image . A to ješ vse samo surovo ali si zelenjavo tudi recimo popečeš?
Danes sem si v službo prinesla grozdje in narezan surovi korenček. Za kosilo bom krožnik popečene zelenjave (bučka, paprika, gobice).


_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 464
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
28.9.2010 8:30:51   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: Sunny Morning

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1
IZVIRNO SPOROČILO: Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1
ta teden pa bom sadje zelenjava imela ker kar lepo se zgubi upam da zdržim se katra pridruži da vidmo koliko bomo v enem tednu zgubile bi bila vesela če se katera pridruži miuser posted image user posted image

A cel teden boš samo sadje in zelenjavo jedla? Saj ni slaba ideja ampak sem ga danes že polomila. Mogoče se ti pridružim od jutri.

Ja cel teden samo na tem no vredu potem se mi jutri pridruži da bova videli koliko bova dol spravile pa še prebava je zelo dobra user posted image user posted image  no se že veselim da se mi je kakšna pridružila da nisem samauser posted image

Še eno user posted image . A to ješ vse samo surovo ali si zelenjavo tudi recimo popečeš?
Danes sem si v službo prinesla grozdje in narezan surovi korenček. Za kosilo bom krožnik popečene zelenjave (bučka, paprika, gobice).



Še ena, ki se vam pridruži. Danes sem itak na sadju. Jutri je moj vodni dan. V četrtek zjutraj sledi bilanca prvega meseca in nato bom z vami na sadju in zelenjavi vse do ponedeljak zujutraj. Pri meni to pomeni tudi kakšno lahko zelenjavno juhico, da je vsaj kaj toplega danega v telo. Seveda ne smejo manjkati tudi raznovrstne solate. Da ne bo vse čisto popolno .... brez kavice pri meni preprosto ne gre........ Pijem jo pa itak brez sladkorja in mleka. Pa, da vidimo punce, koliko bomo oklestile naša telesca  do ponedeljak zjutraj.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 465
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
28.9.2010 8:34:43   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: ninasiki

ojla 

vs pa tudi zapuščam ker ne hujšam več in sicer zato ker sem noseča ZMOGLE



user posted image  user posted image  user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image

Želim ti mirno in zdravo nosečnost, porod brez zapletov in čudovitega zdravega ter krepkega user posted image  . 

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu ninasiki)
Neposredna povezava do sporočila: 466
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
28.9.2010 8:36:58   
RAKICA1
IZVIRNO SPOROČILO: Sunny Morning

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1
IZVIRNO SPOROČILO: Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1
ta teden pa bom sadje zelenjava imela ker kar lepo se zgubi upam da zdržim se katra pridruži da vidmo koliko bomo v enem tednu zgubile bi bila vesela če se katera pridruži miuser posted image user posted image

A cel teden boš samo sadje in zelenjavo jedla? Saj ni slaba ideja ampak sem ga danes že polomila. Mogoče se ti pridružim od jutri.

Ja cel teden samo na tem no vredu potem se mi jutri pridruži da bova videli koliko bova dol spravile pa še prebava je zelo dobra user posted image user posted image  no se že veselim da se mi je kakšna pridružila da nisem samauser posted image

Še eno user posted image . A to ješ vse samo surovo ali si zelenjavo tudi recimo popečeš?
Danes sem si v službo prinesla grozdje in narezan surovi korenček. Za kosilo bom krožnik popečene zelenjave (bučka, paprika, gobice).



Lahko si popečeš saj si jaz tudi popečem ali pa zelenjavo skuham za kosilo za večerjo pa ponavadi svežega pojem ali pa sadje pojem.Solata je pa pri meni obvezna za kosilo tako da tega mi ne manjka na teden se pa kar lepo zgubi tam do 2-3kg lahko če si res priden tako da punce veselo
Zajtrk: kava ,grozdje,ter zraven bo voda in malo kasneje nektarina
Viola lepo to da ase nama boš pridružila tako da smo sedaj že lepo 3vauuuuu  super

< Sporočilo je popravil RAKICA1 -- 28.9.2010 8:38:00 >

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 467
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
28.9.2010 8:55:51   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: ninasiki
vs pa tudi zapuščam ker ne hujšam več in sicer zato ker sem noseča

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Čestitam! Lepo nosečnost in zdravega user posted image .


_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu ninasiki)
Neposredna povezava do sporočila: 468
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
28.9.2010 11:39:46   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: Sunny Morning

IZVIRNO SPOROČILO: ninasiki
vs pa tudi zapuščam ker ne hujšam več in sicer zato ker sem noseča

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Čestitam! Lepo nosečnost in zdravega user posted image .



se pridružujem čestitkam user posted image zdravo in srečno user posted image


evo, jest se mal pofočkam... teden brez hujših pretresov, mogoče mal preveč grehov, ker sem jedla preveč zunej, ubergreh je bil pa včeri, ko me je vd mož povabu na večerjo na čevape user posted image . in potem smo šli s sošolci žurat na koktejle. in potem še na burek. grehe sem plačala z izbruhom gastritisa, in bla pokonc od 4ih do 7ih (zjutri) in se gibala med balkonom in wc-jem. dans bom mela očitno jest vodni/postni dan, ker mam tako razdražen želodec, da mi nič drugega ne paše. vaga me je streznila, 86,0, kar je skor +2 od prejšnjega tedna... bo treba spet mal zategnit. čist sm se razpustila, sej pravim, najhujš je, ker velik jem - zuni. ta teden bom pomoje cel doma, tko da bo lažje.

Tiste, ki ste mele probleme s poplavami, kako gre sanacija? upam da po planih oz. še boljše. Pa ostale, miganje? dejmo mal brcnt gor tole temo user posted image


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 469
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
28.9.2010 12:06:12   
Aninchy
Evo mene, spet se šunjam pri kolegici... user posted image

No, danes pri nas sije soooončeeekuser posted image tako da obvezno doolg sprehod čez celo popoldne kot smo jih bili vajeni do zadnje ohladitve in dežjauser posted image No, sej morm priznat, da sva šla vseen ven, pač z dežno prevleko, ampak to pač ni blo to...

Moji kg še vedno vstrajajo na istem, obsega si pa nisem merila zadnja dva tedna... Sicer pa predvidevam, da je nekje enakuser posted image
Sem pa zdaj nehala jest KT, pa da vidimo, če bo šla kaka kilca sama od sebe dol...user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 470
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
28.9.2010 14:32:58   
pelin
Hmmm...še jaz...malo z zamudo pa vendar....oh tale teden bi pa tudi kar izbrisala najrajeuser posted image ....vse kar je šlo prejšnji teden dol, sem pridno pridelala nazaj....pa še malo zraven...smotkauser posted image ....sedaj jih imam 78.5 kg....Žal sem dala motivacijo  očitno v pranje...moram...moram se spravit v red pa konec...komaj čakam, da začnem drugi teden z aerobiko...bo takoj boljš...

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 471
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
28.9.2010 18:57:23   
TDTP
Pozdravljene babike! Sanacija poplav je bila uspešna, spet vse gre dalje po ustaljenih tirnicah! Glede teže pač mi malo stoji, se sploh ne bom tok obremenjevala, ste pa tako fajn punce, da vem da nam bo dolgoročno ratalo, ko vas takole prebirlam, sem opustila pozne in obilne večerje, kar pa se mi bo dolgoročno tudi poznalo! Vlile ste mi voljo da zopet malo migam, kar je spet plus točka! Ej punce še enkrat hvala vam za vse spodbudne besedeuser posted image user posted image user posted image !

In ninasiki, čestitke in vse lepo ob prihodu malega junaka (junakinje)na veliki svet! lp

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 472
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
28.9.2010 21:09:55   
soncnica 3
Bravo ninasiki, vso srečo srečka user posted image .

Bravo punce, ki ste se odločile s sadjem/ zelenjavo, jaz se bojim, da ne bi ob naših slavnih user posted image krčih zdržala. Bom poskušala manj zhrrrret.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

BOMO ZMOGLE, BOMO JA!!!!!

(odgovor članu TDTP)
Neposredna povezava do sporočila: 473
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
28.9.2010 22:37:18   
Pigy
ninaskiuser posted image user posted image user posted image user posted image lepo nosečnost ti želim

Punce sej nam bo šlo počasi, meni se končno premika proti 60. Komaj čakam vodni dan, in merjenje.

Uživajte v zelenjavi in sadju cel teden, jaz se še vedno držim manj žri in to kombiniram z ločevalno. Počutim se super


_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu soncnica 3)
Neposredna povezava do sporočila: 474
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
29.9.2010 7:37:30   
2violina
Prebudila sem se v deževno jutro a moje dobre volje slabo vreme ne more skaziti. Moje počutje, če bi ga ocenjevala od 1-5 zelo visko. Tam nekje pri +5.
Včerajšnji sadno - zelenjavni dan je minil brez problema. Dopoldne sadje - kosliko zelena solata s paradižnikom in večerja banana. user posted image  user posted image  Vmes mali greh v obliki 4 krekarjev user posted image  user posted image . In pa seveda moja skoraj vsakodnevna aktivnost v obliki teka, ter sedaj nova pridobitev trebušnjaki. Slednji ne bolijo več ampak do številčno več narejenih tudi nisem prišla. Glava ne pusti. user posted image  user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Pigy

Komaj čakam vodni dan, in merjenje.



Pigy - če si tam kot sem sama potem bova danes ves dan "žlampali" H2O. Seveda (vsaj pri meni) kavica ne bo izostala. Grela pa sem bom ob skodelicah metinega in sadnega čaja z limonco (brez sladkorja).
Jutri zjutraj me čaka cel obred.... tehtanje .... merjenje ... in seveda poročanje o rezultatih prvega kroga.



_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?