|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
21.9.2010 6:15:04   
Sandra_26
Včeraj ni bilo časa pa se danes javljam, isto ko prejpnji tedenuser posted image user posted image ...jezna sem.
Pa bo že.Počasi se daleč pride.

_____________________________

Taša, Masha, Tai

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 426
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
21.9.2010 6:50:35   
TDTP
Sunny Morning hvala ti za informacije! Mal sem jih že gledla po internetu, morem se še samo z mojim zmenit! On je tudi na shujševalni in navija za kolo, men je pa orbitrek boljši! Karkoli bo padlo, telovadili bomo, kar je glavno!

Mogoče pa še kje kakšnega rabljenaga dobim! A ga mogoče klatera prodaja in je iz celjske regije?

Pa lep dan še naprej vsem skupaj? lp

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 427
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
21.9.2010 7:14:17   
2violina
Jutro punce...

Orbitrek je definitivno boljša varianta kot sobno kolo. Z njim delaš resnično s celim telesom (tudi zadnjico). Sama bi ga že zdavnaj imela v kolikor bi imela prostor zanj. Tako pa moram biti zadovoljna s steperjem. Je pa vsaka rekreacija boljša kot nič.
Vsem, ki ste iz tedna v teden lažje iskrene čestitke. user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image .
Vsem ostalim pa (vključno z menoj) ne smemo izgubiti potreplejnja in motivacije.

Moram pa še nekaj dodat. Včeraj sem bila vse popoldne zdoma. V izredno visokih petah sem tavala sem in tja user posted image  user posted image . In zakaj vam to pripovedeujem. Zvečer sem vesela stopila na tehnico, češ nič kaj nisem jedla (celo za vodo ni bilo časa), se bo na tehnici poznalo. Šok pa tak. Imela sem 2,5 kg več kot zjutraj. Sem se pošteno zjokala  user posted image user posted image user posted image  . Premišljevala kaj delam narobe in kako naprej. V bistvu mi je vse padlo dol. Sem tehtanje ponovila danes zjutraj in doživela nemalo presenečenje. Vse in še več je šlo dol. Torej po mojem so vso težo zakrivile visoke pete in posledično zastajanje vode v telesu. Samo 2 kg in pol jr pa malo too muchhhhh......user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu TDTP)
Neposredna povezava do sporočila: 428
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
21.9.2010 8:40:28   
Felicita
jest moje vage ne zastopim več user posted image zdej sem gor stopila, pa skoz se vagam na istem mestu v istem položaju in vse... počutm se napihnjeno, otečeno, vsa nikakva, kaže pa 84,5... pa res nisem bla pridna ta tedn. sej ne da mam kej proti, sam ne razumem user posted image

še mere: s: 67 cm, z: 113 (oz. gre že proti 112) cm, p: 94 cm

jest sm še kr prehlajena in ne upam tečt. predvsem zrd sinusov in ušes. tko da telovadim noter, delam vaje za moč in vzdržljivost, ven pa hodim na sprehode user posted image

2 violina - če jokaš zrd hujšanja potem je to popolnoma ne-pravilen pristop. res. ravno to, da ti hujšanje prevzame življenje in da postaneš sužnja tehtnice je tisto, kar je pri hujšanju največja napaka. tehtej se 1x na teden ali še manj, ker je res brezveze vsak dan. meni se spomnim je v suhih časih teža nihala za 3 kg gor in dol tekom dneva, pa je blo to skor 5% moje takratne teže, zato sem se dejansko nehala tehtat. tut zdej se ne, dejansko samo to kar objavim tle gor.

kakorkoli punce, treba migat, motivacije je pa še dost vidim user posted image


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 429
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
21.9.2010 12:23:22   
al1*
Jaz imam orbitrek in stojalo, na katero dam svoje kolo. Orbitreka ne uporabljam, ker imam težave s kolenom - počen meniskus, kolo pa veliko uporabljam - pozimi seveda, ko ne morem kolesarit zunaj. Se pa res bolj namigaš na orbitreku, ampak kot je že rekla 2violina, boljše je karkoli kot nič.

Mislim, da gre meni tudi zato teža bolj počasi dol, ker sem, kar se tiče gibanja, bolj omejena. Hoja samo po ravnem, plavanje odpade, tako da mi ostane samo kolesarjenje in trebušnjaki.


_____________________________

lp


(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 430
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
21.9.2010 14:16:32   
ninasiki
ojla bejbe da se vam malo javim po dougem času se mi nič ne da al bo luna al pa user posted image  sam pomoj da oboje ker je tud naš tamau driska taka nč mu ne paše sam joka kar kol nardiš v jok uglaunem zvečer padem dol k klada user posted image

uglaunem danes Z., K., V., = SADJE

pol pa mam v sredo so proteini v četrtek je škrob v petek je OH in v soboto sadje no pol pride pa moj dan d VODA in v ponedeljek veliko pričakovano tehtanje merjenje itd. uglaunem upam da bo vse ok

violina ne se obremenjevat zarad padanja kg sej k bo enkrat začel padat pol bo najlepš ampak začetki so res največja preiskušnja jst sm se kr sprjaznla z tem hujšanjem tko pač bo celo življenje skos eno merkanje da ne bo pol nazaj vse pršlo in nimam nobenih problemou do zdej
user posted image


< Sporočilo je popravil ninasiki -- 21.9.2010 14:17:33 >


_____________________________

10.10.2009 je za naju posijau najlepši sonček in
22.05.2011 postanemo 4 peresna deteljica

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 431
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
22.9.2010 6:29:33   
2violina
Jutro. Sonček bo in z njim ponovno en lep dan.
Felicita - saj ne jokam zarad hujšanja, kajti v kolikor bi potem bi že celo letošnje leto. Tudi tehtam se ne vsak dan temveč striktno v ponedeljkih zjutraj. Vendar pa sem po tem občutno nizkem padanju kg želela malo motivacije. Sem pač upala, da po sadju pač bo, vendar sem se očitno zmotila. V prvo mi je šlo prvi mesec dol celih 6 kg in še nekaj, sedaj bom vesela če bom šla 2 kg. user posted image  user posted image . Sem pa prehodila pre dolgo in pretrnavo pot, da bi sedaj vrgla puško v koruzo in se vdala starim navadam in posledično starim kg. NE..... Zato sem malo bolj pozorna in morda občutljiva.
al1 - tudi s kolesom se lahko prav fino pre potiš in kuriš kalorije. Sploh če te pot nese na kak hrib - čerk...
ninasiki - kg bodo šli v to sem prepričana. Vendar to rundo, kot kaže po polžje. Vdaje pri meni pa ne bo. user posted image  user posted image  user posted image  Si pa pridna, da boš že v nedeljo "užgala" svoj vodni dan. Pri meni bo prvi vodni dan v sredo 29.09.

Se pa strikno ne držim ravno ločevalnih dni, sem včerajšnji škorbni dan zamenjala za B, danes pa bom OH dan zamenjala za škorb. Tako sem pač imela kuhano in nisem niti časa imela komplicirat.
Včeraj zvečer sem bila tudi zelo pridna pretekla sem 13 km s tem pa pokurila malo manj kot 1000 kalorij.


_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu ninasiki)
Neposredna povezava do sporočila: 432
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
22.9.2010 7:57:48   
nataš
Dobro jutro!!
Migamo tristo na uro....
Saj pospravljamo stvari od naravne katastrofe ,ki nas je doletela na
Dolenjskem in v okolici.user posted image user posted image
Ne vem kaj naj sploh še napišem vsakodnevno vidite stvari na tv ,ljudje smo praktično na
robu obupa ......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Sedaj smo pa res večina  shujšanih ,pravzaprav podhranjenih ........
Lep dan

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 433
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
22.9.2010 8:10:07   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: nataš

Dobro jutro!!
Migamo tristo na uro....
Saj pospravljamo stvari od naravne katastrofe ,ki nas je doletela na
Dolenjskem in v okolici.user posted image user posted image
Ne vem kaj naj sploh še napišem vsakodnevno vidite stvari na tv ,ljudje smo praktično na
robu obupa ......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Sedaj smo pa res večina  shujšanih ,pravzaprav podhranjenih ........
Lep dan



Nataš ... kot sem že v enem zgornih postov napisala hudo mi je in želim vam čimprejše saniranje škode.  Resnično sploh ne morem dojeti kaj lahko naredi voda.
Upam lahko le, da država in pristojne institucije ne bodo pozabile na navadne ljudi, na tiste, ki so - ste v tej naravni katastrofi utrpeli največ škode. Pa naj gre za materialno ali duševno. Naravna katastrofa pusti madež na človeški duši.
In resnično upam, da jim bo odprlo oči, da bodo pričeli s preventivo, s sanacijo, da se ne bodo izgovarjali, da ni denarja....... kajti za Grčijo pa ga je bilo......
Besede, kot so sočustvujem s tabo  tebi ne koristijo kaj dosti, tu ostane le akcija, pomoč človeka človeku .......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu nataš)
Neposredna povezava do sporočila: 434
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
22.9.2010 8:15:51   
al1*
Nataš hudo mi je zate in tvojo družino. Niti predstavljati si ne znam, kaj zdaj preživljate. Tudi jaz upam, da se bo država zganila in vam priskočila na pomoč.

_____________________________

lp


(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 435
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
22.9.2010 8:22:34   
nataš
Hvala ,in naj se nikoli ,nikomur ne naredi kaj takšnega .
Upajmo na najboljše ,da ne bomo zašle predaleč od naslova
Skupnimi močmi in pomoč sočloveku BOMO ZMOGLI.! BOMO JA!


(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 436
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
22.9.2010 16:04:48   
TDTP
Nataš zelo mi je hudo zate, mi smo šele danes malo zalaufali proizvodnjo in kr groza kolk tega blata je bilo povsod. Toliko smo čistili, pa še zdaj ni čisto! Upam, da boste kmalu okrevali po tej katastrofi, prav stran me je pa ko do novega leta baje napovedujejo še eno, lahko celo še hujšo! Samo nemočno lahko čakamo, ko imamo potok zraven, še umaknit se nimamo kam!lp in saj veš, po dežju vedno posije sonce, kakor danes,proti naravnim katastrofam pa tako nič ne moremo!

(odgovor članu nataš)
Neposredna povezava do sporočila: 437
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
22.9.2010 19:04:14   
ninasiki
NATAŠA jst ti želim čim prejšnjo postavitev na noge in da bo to čim prej za vami user posted image

no jst sm pa kr danes udarla vodo ker učer je biu sadni danes pa sm do 15 spila samo kavo pol je pršla soseda na dooooug kofe zdej je pa že took ura da ga pa ne bom pokvarla pa še to je že tok ura da ni šans da jem tko da jutr normalni beljakovinski dan sm pa full vesela ker me ni glava bolela ker sm bla skos osredotočena na vse drugo sam na hrano ne če bi pa se zjutri odločla za tak dan bi ga pa zih polomila tko da je pač malo prehitro pršu je pa mim

grem našga sončka spraut v banjo pol pa večerja pa spat


_____________________________

10.10.2009 je za naju posijau najlepši sonček in
22.05.2011 postanemo 4 peresna deteljica

(odgovor članu TDTP)
Neposredna povezava do sporočila: 438
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
22.9.2010 20:38:35   
soncnica 3
Nataš, hudo mi je za vas, ko ste imeli takšno smolo s poplavo. Držite se. Vem, da si ne moremo predstavljati vaših občutkov jeze, žalosti, obupa, da je nam, ki tega nismo doživeli, lahko govoriti, a vseeno, upam da boste zmogli postaviti se na noge. Narava zna biti res hudo nepredvidljiva.

TDTP, groza, ko morate vse to sanirati. Meni je hudo, ko vidim, kako se nakatera podjetja sedaj prizadeta, najbolj se mi pa smilite ljudje, ki ste morali že prej ful delat za plačo, sedaj pa še vsa škoda...
********************************************************************************************************************
Pri nas je šolar danes zakuhal, kašlja že nekaj dni, je že v šoli bruhal in popoldne dobil vročino, tako da se sedaj sekiram, da ne bi zbolel še naš 3 mesečni user posted image . Se razkužujem vsepovprek, če mi bo uspelo obdržati ju na razdalji...

Držite se, pri meni so pač vzponi in padci, lažji in težji dnevi. Pa se tolažim, da za slabim pride spet dobro...

Punce, glavo pokonci, ZMOGLE BOMO.

2violina, tudi jaz imam podobno težavo kot ti, ko se mi zdi da sem v prvi "rundi" hujšanja hitreje izgubljaja kilograme, kot jih sedaj. Ampak glede na to, da si že dejansko v okvirih normalnega ITM, bo verjetno pri tebi šlo res bolj počasi navzdol. Moj nosečniški špehek bo pa tudi potreboval kar nekaj časa, da se bo stopil. Mene osebno najbolj mori to, da si težko /časovno/ pripravljam obroke po ločevalni (pa niso nič skomplicirani) in ful uživam v: prepražimo čebulico, pa narežemo papriko, pa bla bla bla, ampak ob mojih fantih (malih in velikem, ki ima pa tudi nenehno dela "sam s sabo", ker nekaj betonira - to je pač for amoških, da imajo fuuul dela, tako se izognejo čuvanju otroka, prenašanju krčev pri user posted image , pomoganju v gospodinjstvu...), pač ne uspem narediti tistega, kar je pri hujšanju poimembno - VZETI SI ČAS ZA OBROK, GA V MIRU POJESTI... pri meni je to kot bi mi nekdo rekel, naj se z "biciklom" odpeljem na lunouser posted image user posted image user posted image .

Se pa kljub občasnim grehom skušam držati določenih okvirjev.

Spomladi bo pa naš user posted image že tako velik, da bo lahko sedel v sedežu in bova šibala s kolesom, pa bo!!!

Punce, držite se, vsake pol kile je manj teže, manj obremenitve za srce, organizem, hrbtenico... DELAMO NEKAJ DOBREGA ZASE!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil soncnica 3 -- 22.9.2010 20:46:20 >


_____________________________

BOMO ZMOGLE, BOMO JA!!!!!

(odgovor članu ninasiki)
Neposredna povezava do sporočila: 439
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
23.9.2010 8:30:51   
2violina
jUTRO...

Sonček, ki pošilja svoje žarke skozi okno k meni v pisarno tako blagodejno vpliva na mojo dušo.
Moje počutje je fenomenalno, sem polna energije in dobre volje. Nekako se počutim "lažjo".
Sem pa včeraj zvečer, ko sem prišla s teka (8 km) naredila prvih 20 trebušnjakov.user posted image user posted image Upam, da bodo trebušnjaki postali moja vsakodnevna stalnica in se seveda tudi številčno povečevali.

Soncnica 3 res je, da več ko imaš odvečnih kg hitreje gredo dol. Vendar morajo ti zadnji tudi nekam odfrčat. Sem pa še nekaj kg od zgornje meje idealne teže, kaji moja malenskost je v višino bolj skopih dimenzij. user posted image user posted image

TDTP - tudi tebi želim, da vse kar je nanosila voda čimprej in s čim manj stroški sanirate, da vzpostavite prvotno stanje, predvsem pa, da vaš potok (kolikor sem razumela gre za potok) nebi nikoli več prestopil rečnih bregov.

Vsem, ki še vstrajate, da bi kog kopneli tako hitro, kot si same želite, tistim pa, ki se malo manj ali nič več ne javljate pa, dajmo punce javite se in vztrajajte z nami.
V slogi je moč in vsak padec pomeni ponovni dvig in vsak ponovni dvig je stopnička višje za dosego cilja.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu soncnica 3)
Neposredna povezava do sporočila: 440
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
23.9.2010 9:17:04   
Pigy
Zamudnica se javljauser posted image . Nisem imela časa prej, zato vam sedaj  javljam, tehtnica se končno vdaja, vsak teden malo manj pokaže. Sedaj imam 65,5 kg. Kar pomeni da se je počasi začelo premikat. Tko, sem pa postala pridna, vsak dan sedaj 15 minut tečem, prvi dan sem malo pretiravala in so me gležnji zlo boleli, zato bom počasi vsak teden pretekla malo več. Uglavnem, merila sem si obseg, ampak je isti kot pred takrat ko sem se prvič zmerila, a hlače mi spet visijo, in majčke so spet mal preširokeuser posted image . Ampak ok, bo že.

Vidim da se pogovarjate o orbitreku oz, sobnem kolesu. Jaz sem si ga hotela kupit v začetku leta, vendar so me na koncu prepričali da je brez veze, tko da ga nimam.

nataš- hudo mi je za vas, upam da čimprej sanirate.

Mi smo meli na notranjskem srečo, voda je zalila dve bajti nižje na eni strani in na desni prav tako, naša je k sreči ostala cela.

Uglavnem držte se, jaz se bom verjetno javila šele drugi teden, jutri grem spet do mojih, mamo drva za pospravljat, potem pa verjetno dopust, in nato končno napoči trenutek za službo.

lp


_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 441
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
23.9.2010 11:57:01   
soncnica 3
Jutro, naš tavečji solidno okreva, izgleda da viroza le ni prehuda, tamaliuser posted image je zaenkrat še ok.

Tudi pri nas sije krasno sonce...

Dajmo, dajmo, saj bomo zmogle. Na dolgi rok bo že šlo!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

BOMO ZMOGLE, BOMO JA!!!!!

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 442
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
24.9.2010 6:36:10   
2violina
Jutro ...
user posted image  user posted image  sem , ko vidim, da ni minil niti mesec dni a naša tema čisto počasi zamira. No sama grem naprej tako ali drugače. S hujšanjem in s trebušnjaki. Včeraj ponovno naredila 20  trebušnjakov, nič več in nič manj user posted image  user posted image . Več ni šlo, manj nisem hotela. user posted image  user posted image  user posted image . Sem si rekla,  počasi se daleč pride in vsak teden jih bom postopoma povečevala. Jih pa delam na klopci in so malo bolj intenzivni saj se spustiš pod svojo "ta zadnjo".

Sama sem svojo ločevalno spremenila v mešanico ločevalne in manj žri. Tako sem v tem tednu spustila ven sadni dan, ker ob toliko pretečenih km to preprosto ni šlo. Tako jem dopoldne sadje, nato kosilo v omejeni količini in sesatavi. Vmes še kak košček sadja ali kakšno malenkost, zvečer pa spijem jogort . Imam občutek, da mi odgovarja. Glede teže pa bom videla v ponedeljek.user posted image user posted image user posted image user posted image
In ostale ... ja in pogrešam tedensko tabelco.....
Aninchy - kje si ti in tvoja urejena tabelca????

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu soncnica 3)
Neposredna povezava do sporočila: 443
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
24.9.2010 8:28:58   
Felicita
no se še jest javim - tale teden je katastrofa... poleg polne lune me daje še M in bi skoz skoz skoz jedla in še jedla in še jedla. bolj sladko/slano ko je, bolš je user posted image pa še slabo spim, čist zmešano prebavo mam, prehlad noče stran, pa smo tam kjer ni muh. se pa trudim bit zunej, na sončku, delam trebušnjake, sklece, u glavnem vaje za moč in vzdržljivost... učer sem si hotla nov plašček kupit, pa zdej ne vem, a mam jest tok debele roke al so res rokavi od jaken/plaščev skoz ožji user posted image plašček mi je krasno stal, samo okrog rok je bil pa tok ozek da je bil čist oprijet že v čist tanki majčki... na kakšen pulover spodi lahko sam pozabim. tko da me je še to čist poklapal... tko da ja, s ponedeljkom grem na novo (oz. jutri začnem user posted image )

sicer pa 2violina, pomoje ne gre tok za pomanjkanje zagona ampak bolj za to, da so druge zadeve (postale) bolj pomembne, predvsem sanacija po popalvah in tko... čaki, ko se tole mal poleže pa pridemo tam nekje do 1ga mesca pa bo pomoje spet bolj pestro user posted image


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 444
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
24.9.2010 19:37:21   
soncnica 3
Ah punce, ta teden je res peklenski. tudi jaz se trudim, da bi kljub temu, d ami ločevalna ne uspeva v nulo, da vseeno ločujem koliko se da in manj žri...
Pogrešam pa gibanje...

2violina, ti kar vztrajaj, saj si nam še ostalim motivacija. user posted image user posted image user posted image


_____________________________

BOMO ZMOGLE, BOMO JA!!!!!

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 445
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
24.9.2010 20:49:59   
al1*
Meni pa še kar ratuje - mamo tak tempo, da sploh ne utegnem misliti na hrano, ampak tudi za miganje mi žal, zmanjkuje časa. Evo zdaj grem še malo trebušnjakov naredit, pol pa padem. In upam, da bo v ponedeljek tehtnica prijazna z mano user posted image .
In ker bo čez vikend spet zanič vreme, bomo spret čepeli doma. Pa tako bi pasala ena kolesarska tura.
Pridne bodite!


_____________________________

lp


(odgovor članu soncnica 3)
Neposredna povezava do sporočila: 446
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
24.9.2010 20:56:50   
**Tinkara78**
Odkar sem se zadnjič javila sem vsak dan bila aktivna vsaj eno uro: kondicijsko kolesarjenje z vzponi in spusti, hoja+tek, danes sem pa obiskala Tai Chi. In moram povedati, da čutim mišice. Me prav zanima kako bo jutri. Sicer pa jutri počivam.

Tehnica je ob 2.00 ponoči bila zeeelo prijazna z manouser posted image .  Pa tudi oblačila lahko veselo izbiram iz omare. Trebušnjake sem malo zanemarila zaradi ženskih dnevovuser posted image . BOm jutri spet začela.

Želim vam veliko miganjauser posted image

< Sporočilo je popravil **Tinkara78** -- 24.9.2010 20:57:16 >

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 447
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
25.9.2010 9:05:52   
TDTP
jutro babike kako kaj? Spet dežuje, tako da dobrodošel dolgočasni vikend, in upam, da ne bo tako veliko dežja kot prejšni teden? Hujšanje pri meni napreduje po polžje, a tudi počasi se daleč pride! Ta teden je tudi zame bil kar naporen, v začetko tedna je bilo čiščenje in sanacijo po poplavi, kakor sem že napisala v drugi polovici pa tako kot da bi se me hotela kakšna gripa lotit, bila sem utrujena, z glavobolom, majhno vročino ampak sedaj sem že boljš! V glavanem pridne bodite še naprej!lp


(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 448
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
25.9.2010 16:16:24   
Aninchy
IZVIRNO SPOROČILO: 2violina
Aninchy - kje si ti in tvoja urejena tabelca????


No, se mi je zdel, da me boste počas pogrešile....user posted image

Fuuuul se opravičujem, ampak računalnik mam hinuser posted image .... tak da lohk v kratkem za nazaj uredim, lohk me pa ktera tud zamenja, če čte bolj redne seznamčke met....user posted image

No, jst sm šla tisto kilo dol in zdej je kr vse obstal... HB sm na istem, da vsaj gor ne greuser posted image

No, pa dobre rezultate želim vsem!user posted image




_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 449
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
26.9.2010 10:14:31   
soncnica 3
Jutro! Dež, hrrrrrr...

Jst sem imela včeraj rojstni dan, tako da...

Jutri se tehtamo, buuuuuuuuuuuuuu, bi znalo biti pestro!!!user posted image user posted image user posted image

Mejte se, si pišemo ju3.


_____________________________

BOMO ZMOGLE, BOMO JA!!!!!

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?