|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 20 [21] 22   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo oktobra 2010
23.10.2010 19:55:25   
Mini2
čer čer

Moje M še ni. Ampak dan še ni pri koncu. Nimam nobenih znakov da bo prišla in nobenih nosečniških tut ne. Pustimo se presenetiti. Če je do ponedeljka ne bo grem po testek. Sicer nič ne pričakujem, ker je prvi krog pa vseeno .....never say never user posted image

(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 501
   RE: II pričakujemo oktobra 2010
23.10.2010 22:20:38   
tejchy*
anonimna, čestitkeeeee user posted image user posted image

(odgovor članu Mini2)
Neposredna povezava do sporočila: 502
   RE: II pričakujemo oktobra 2010
24.10.2010 15:34:38   
coris
draga anonimnauser posted image , prej nisem nič pisala sem vas pa redno brala in čeprav bo slišati malo čudno in prismuknjeno ti moram povedati da sem vedela da ti bo uspelo, če tudi boste mislile da sem malo čez les vam moram zaupati da v času ko ni bila še nobena v oktobru obarvana user posted image sem ko sem gledala seznam dobila rahel preblisk oz občutek da bo eni  izmed anonimnih ki bo lulala 16 in oktobra uspelo in ko sem videla da eni ni uspelo se sicer se nisem upala povedat ampak sem hodila vsak dan spremljat kdaj boš sporočila novico....ISKRENE ČESTITKE...jaz pa se počutim kar malo ko ena čarovnica user posted image user posted image mirnihuser posted image ti želim

(odgovor članu larinko)
Neposredna povezava do sporočila: 503
   RE: II pričakujemo oktobra 2010
24.10.2010 18:37:34   
witch
coris bi midve mogle nicke mejati user posted image user posted image user posted image no ker meni ne uspeva najboljše, še mene daj tako začaraj user posted image user posted image no daj povej kdaj pa meni prerokuješ da bo? user posted image

športinca, žirafica, Mini kaj pa ste ve nalulale? user posted image user posted image user posted image user posted image

mojamura ti tudi nekaj ne šričakuješ ta vikend user posted image no kako je....? user posted image user posted image user posted image

Kaj pa tiste z x-i? Isabellabina, twetka in kaminek? user posted image user posted image user posted image user posted image

Upam, da katero pobarvamo še roza user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil witch -- 24.10.2010 18:42:22 >


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu coris)
Neposredna povezava do sporočila: 504
   RE: II pričakujemo oktobra 2010
24.10.2010 18:39:52   
witch

user posted image


user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image x.10. petrussauser posted image
user posted image x.10. Isabellabina
user posted image x.10. twetka
user posted image x.10. witch
user posted image x.10. kaminek
user posted image 3.10. sararuser posted image
user posted image 2.10. jeanitteuser posted image
user posted image 4.10. Teni RRuser posted image
user posted image 4.10. waitinguser posted image
user posted image 5.10. anonimna user posted image user posted image
user posted image 6.10. smeška83user posted image
user posted image 6.10. pikicaa25user posted image
user posted image 6.10. thanchykauser posted image
user posted image 9.10. tejchy*user posted image
user posted image 10.10. anonimna user posted image - tinca35 user posted image  user posted image
user posted image 10.10. Camino79 user posted image
user posted image 13.10. TEDIGO
user posted image
user posted image 12.10. športnica
user posted image 13.10. mladikauser posted image
user posted image 13.10. Nutry user posted image
user posted image 15.10. pomar*ANČA* user posted image
user posted image 16.10. anonimna user posted image user posted image user posted image
user posted image 16.10. anonimna user posted image user posted image
user posted image 17.10. SRCE user posted image
user posted image 18.10. Lineta user posted image
user posted image 18.10. dspelauser posted image user posted image
user posted image 19.10. nati29 user posted image user posted image
user posted image 19.10. Akšurhuser posted image user posted image
user posted image 20.10. Arual user posted image
user posted image 20.10. anity_1user posted image
user posted image 21.10. Monesterauser posted image
user posted image 21.10. coriuser posted image
user posted image 22.10. Žirafica*
user posted image 23.10. Mini2
user posted image 23.10. larinko user posted image
user posted image 25.10. aTriuser posted image  
user posted image 27.10. mojamura
user posted image 31.10. bevcika
user posted image 28.10. zebr4

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 39


NOSEČK: ___5____


user posted image   user posted image

NAVIJAČICE:


witch, lananai, tejchy*, mojamura,
srečica17, lidik, Nitkica11, twetka, jacki,
ribica88, klaraklara30, pomar*ANČA*


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 505
   RE: II pričakujemo oktobra 2010
24.10.2010 19:08:57   
coris
hahahaha user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image witch...sam po pravici povedan me je kr prestrašlo tole da sem prav vedla user posted image user posted image

bom poskusla še naprej če bom kaj prav napovedala user posted image user posted image

kako si sicer?

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 506
   RE: II pričakujemo oktobra 2010
24.10.2010 19:56:30   
Anonimen
Coris, waw!!!! Dobra si! user posted image

user posted image

(odgovor članu coris)
  Neposredna povezava do sporočila: 507
   RE: II pričakujemo oktobra 2010
25.10.2010 7:26:22   
mojamura
najprej lepo deževno dobro jutro.

anonimna user posted image  čestitam ti iz vsega srca. sem zeloooo vesela zate. želim ti čudovitih devet mesecev in zdravega otročka!!

vidim da imamo kar dve ''coprnici'' hehehe ni čudno, da se noč čarovnic približuje hehehe.

no kot info o meni....rdečega vraga špe ni, vendar test ne bom delala pred sredo


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 508
   RE: II pričakujemo oktobra 2010
25.10.2010 7:45:39   
witch
mojamura držim pesti, da ne pride tetka iz amerike user posted image user posted image user posted image user posted image

coris sem ok jaz user posted image V teh dneh čakam M in upam, da čim prej pride, da potem lahko gremo v nove boje user posted image mi pa ta mesec nekaj BT zeza user posted image nisem pila rmanovega čaja in mi do danes (pa sem 31. dan cikla) še ni zaznal O user posted image Vse bolj sklepam, da nimam svojih O... Mi je pa čudno, da ko pa pijem rmanov čaj pa se mi BT dvigne in mi zazna O, pa še M dobim na 31., 32. dan. Kličem danes G da se naročim na pregled.

Kako ste ostale punce? Dajmo kakšno roza novičko sporočit user posted image


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 509
   RE: II pričakujemo oktobra 2010
25.10.2010 7:59:52   
pomar*ANČA*
seznam se malce barva na roza   user posted image user posted image user posted image  punce!!


(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 510
   RE: II pričakujemo oktobra 2010
25.10.2010 10:06:46   
Isabellabina
Zdravo punce

Čestitke vsem ,ki ste zagledale magični plusek,vsem ostalim paveliko sreče naprej.
No pri meni nič ne kaže ,da bo kaj z M ,nobenih znakov za O ,....sicer pa mi je trenutno vseeno,ker bom šla na operacijo za ožilje in bo bolje ,da ne zanosim,zato se tudi ne trudiva toliko.




lp vsem

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 511
   RE: II pričakujemo oktobra 2010
25.10.2010 15:57:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: witch

mi pa ta mesec nekaj BT zeza user posted image nisem pila rmanovega čaja in mi do danes (pa sem 31. dan cikla) še ni zaznal O user posted image Vse bolj sklepam, da nimam svojih O... Mi je pa čudno, da ko pa pijem rmanov čaj pa se mi BT dvigne in mi zazna O, pa še M dobim na 31., 32. dan. Kličem danes G da se naročim na pregled.




Pozdravljena wich

eno vprašanje za tebe glede rmanovega čaja. user posted image
A pri tebi je ta čaj uredil M? ker jaz imam neredne M od 31-40 dni (zadnje 3 mesece, prej je bilo še huje, pa bo skoraj 2 leti od kar ne jem več KT). No, jaz bi rada probala ta čaj - saj zgubit nimam kaj. Daj povej prosim kaj več. user posted image Kje se ga kupi, kdaj in koliko krat se ga pije,....

Hvala in upam, da tvoja M čim prej pride, da se lahko začne akcija in se končno pokaže user posted image . user posted image

LP
user posted image

(odgovor članu witch)
  Neposredna povezava do sporočila: 512
   RE: II pričakujemo oktobra 2010
25.10.2010 21:20:54   
witch
anonimna user posted image jaz sem že večkrat povedala to svojo zgodbo user posted image Vedno sem imela M na 31, 32 dni. Potem pa od takrat ko delava na otroku je začela hoditi kar na 38, 40 dni. Potem pa je aprila kar ni bilo. In je prišla na 61. dan user posted image takrat sem tudi šla do G. Ta mi je dala za 3 mesece tablete za sprožitev M. IN so mi punce tukaj gor svetovale naj jih ne jemljem. Pa sem prebrala, da bi naj pomagal za urejanje cikla rmanov čaj. Tako sem ga jaz maja začela piti. In potem je bila prva M na 32 dni, druga na 31. Potem pri tretji sem pa šla na dopust in nisem imela s sabo čaja in sem pač rekla ta mesec ga pa nebom pila in je prišla M na 38 dni. Sem nazaj začela piti čaj (vendar ne takoj v začetku cikla) in sem dobila M na 34 dan. Ta mesec sem dobila alergijo in nisem smela piti čaja (in hvala bogu ni alergija na rman) in sem danes v 31. dnevu cikla in ne duha ne sluha ne o M, in tudi ne o O (si merim BT).
Tako da jaz mislim, da mi pa čaj vseeno pomaga. Mogoče je kaj drugega, ampak težko verjamem... Ker takrat ko pijem čaj mi BT zazna O na 18. dan cikla, ko pa čaja nisem pila takrat v trejem ciklu mi tudi BT ni zaznala O, prav tako je tudi ta mesec ni... To je pa že kar nekaj stvari in mislim da ni naključje....
Oh kak sem zavozila user posted image user posted image   Evo odgovor na vpašanje user posted image

Rman sem kupila (poleti pa sama nabrala) v Sanolaborju. Stane mislim da ene 2 eura. Si pa skuham skodelico čaja vsak večer, potem pa si ga zjutraj malo pogrejem in ga natešče spijem po požirkih. Ne maram vročega in ne mrzlega čaja. Zato mi je najbolj všeč pogret user posted image Pravijo, da ga je najboljše spiti skodelico na dan in pa natešče. Včasih, če mi pa zapaše si ga pa naredim še večkrat na dan. Mi je ful dober ta čaj user posted image


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 513
   RE: II pričakujemo oktobra 2010
25.10.2010 21:22:19   
witch
Kje ste punce? Bomo barvali kaj? user posted image

No jaz sem se uspela naročiti h G... 16.12. imam pregled, upam, da bom šla že  s pikico tja, če ne, pa močno upam, da kaj pametnega ugotovi zakaj kar ne gre in ne gre user posted image


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 514
   RE: II pričakujemo oktobra 2010
26.10.2010 8:29:30   
mojamura
pri meni je še vse tiho, nič rdeče hehe. bom počakala še malo za test


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 515
   RE: II pričakujemo oktobra 2010
26.10.2010 14:50:18   
tejchy*
mojamura, držim pesti da bo fajna novička user posted image !! Naj bo user posted image tiho še 9 mesecev!!

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 516
   RE: II pričakujemo oktobra 2010
26.10.2010 16:27:11   
Anonimen
witch hvala, da si se še 1x potrudila in napisala. user posted image Sem še pol malo brskala večer po netu in sem kar zasledila dosti na to temo. No, čajček imam že doma, tako da jutri zjutraj začnem. Sicer sem sedaj malo skleptična, ker sem na enem forumu prebrala:
"Rmanov čaj zaustavlja krvavitve. Pri premočni menstruaciji po nekaj ciklusih in primernem pitju se uredi tudi to.
Če bi slućajno zanosila, bo rmanov čaj pripomogel k menstruaciji in ne k spočetju.
Pri spočetju so bolj pomembni drugi dejavniki. Zelišča pa nikakor ne"


to je lahko sicer samo laično mnenje ene od forumašic, tako da nevem, če je kaj na tem, ker drugje pa so kar pozitivno pisali. Ta mesec bom probala (sicer je zdaj že 10 dni od prvega dne M user posted image ) pa bom poleg tega začela. Me že zanima rezultat. :)

Hvala še 1x. user posted image

LP
user posted image



(odgovor članu tejchy*)
  Neposredna povezava do sporočila: 517
   RE: II pričakujemo oktobra 2010
26.10.2010 19:07:45   
zebr4
Ta mesec je pa res "bedn". Toliko modre barve, saj ne morem verjeti. Pri meni pa tudi vse kaže, da bo user posted image  točna kot švicarska ura in bo 28. na sporedu. Sicer je še ni ampak znaki so očitni. Razočarana..............

Pozdravček vsem in verjetno se tipkamo pri novemberkah.

< Sporočilo je popravil zebr4 -- 26.10.2010 19:08:55 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 518
   RE: II pričakujemo oktobra 2010
27.10.2010 8:12:09   
mojamura
aaah....zdaj sem pa še sama zmedena. zjutraj sem delala test in je bil negativen. menstra zaostaja 2 dni. saj vem da je upanje dokler hudičevka ne pride...ampak to, da sem v nevednosti me bo ubilo.... no pa še malo počakajmo.


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu tejchy*)
Neposredna povezava do sporočila: 519
   RE: II pričakujemo oktobra 2010
27.10.2010 8:29:08   
twetka
Dobro jutro. Twetka se javlja po dolgem času na svojo dolžnost user posted image user posted image user posted image user posted image No z mano je tako. Ta cikel bi naj šli v prvi postopek IUI, tako da zdej čakamo M. Danes imam še zadnjo tabletko zvečer za sprožitev in v roku treh dni bi se nej pojavila user posted image . Mislim, da me lahko barvate modro ali pa če počakamo do sobote. V petek kličem za prvi UZ, ker je v mes vikend pa praznik v ponedeljek in upam da se bo dalo že kaj zmenit, ker po moje v petek M še nebo. Ponavadi pride 3 dni po prenehanju jemanja, se pravi sobota. Bomo videli. Važno je, da se je tudi pri nas končno začelo alo dogajat, upam da se vse skup konča pozitivno. Želim vam lep dan, ter čimveč roza novičk. 

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 520
   RE: II pričakujemo oktobra 2010
27.10.2010 21:56:41   
witch

user posted image


user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image x.10. petrussauser posted image
user posted image x.10. Isabellabina
user posted image x.10. twetkauser posted image
user posted image x.10. witch
user posted image x.10. kaminek
user posted image 3.10. sararuser posted image
user posted image 2.10. jeanitteuser posted image
user posted image 4.10. Teni RRuser posted image
user posted image 4.10. waitinguser posted image
user posted image 5.10. anonimna user posted image user posted image
user posted image 6.10. smeška83user posted image
user posted image 6.10. pikicaa25user posted image
user posted image 6.10. thanchykauser posted image
user posted image 9.10. tejchy*user posted image
user posted image 10.10. anonimna user posted image - tinca35 user posted image  user posted image
user posted image 10.10. Camino79 user posted image
user posted image 13.10. TEDIGO
user posted image
user posted image 12.10. športnica
user posted image 13.10. mladikauser posted image
user posted image 13.10. Nutry user posted image
user posted image 15.10. pomar*ANČA* user posted image
user posted image 16.10. anonimna user posted image user posted image user posted image
user posted image 16.10. anonimna user posted image user posted image
user posted image 17.10. SRCE user posted image
user posted image 18.10. Lineta user posted image
user posted image 18.10. dspelauser posted image user posted image
user posted image 19.10. nati29 user posted image user posted image
user posted image 19.10. Akšurhuser posted image user posted image
user posted image 20.10. Arual user posted image
user posted image 20.10. anity_1user posted image
user posted image 21.10. Monesterauser posted image
user posted image 21.10. coriuser posted image
user posted image 22.10. Žirafica*
user posted image 23.10. Mini2
user posted image 23.10. larinko user posted image
user posted image 25.10. aTriuser posted image  
user posted image 27.10. mojamura
user posted image 31.10. bevcika
user posted image 28.10. zebr4user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 39


NOSEČK: ___5____


user posted image   user posted image

NAVIJAČICE:


witch, lananai, tejchy*, mojamura,
srečica17, lidik, Nitkica11, twetka, jacki,
ribica88, klaraklara30, pomar*ANČA*


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 521
   RE: II pričakujemo oktobra 2010
27.10.2010 21:58:23   
witch
Punce a bomo še kaj barvale? Bi bilo lepo, če bi še kakšna rozika padla v ta preveč moder mesec user posted image

Isabellabina, kaminek, športnica, Žirafica, Mini, mojamura, bevcika
držim pesti za vas user posted image user posted image user posted image


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 522
   RE: II pričakujemo oktobra 2010
28.10.2010 7:59:13   
bevcika
Jutro!

Zdaj pa se že dougo nisem javila...sem čist brez volje...danes zjutri se je prikazala user posted image . Sploh nism mela tistih znakov ko ponavadi...
Zdaj pa upam, da se bo moj dragi zrajtau, pa začel piti vitamine in pa maco... Tak ko mi je oblubu ta mesec...
Zdaj je že peti mesec mimo...bo če biučas, da kaj uspe ;)

Js se selim v naslednji mesec... Punce držim pesti za nas vse..čda nam čimprej uspe...

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 523
   RE: II pričakujemo oktobra 2010
28.10.2010 8:25:03   
mojamura
witch.....ahhh ne vem. menstre še vedno ni, morala bi priti (če bi prišla 25.)....včeraj je bil test netiven....ne vem. bom pa še malo počakala, ker se mi zdi, da imam zelo velike znake PMS-a....saj sem take volje, da bi najraje koga zadavila


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 524
   RE: II pričakujemo oktobra 2010
28.10.2010 9:11:54   
mojamura
drage moje....obarvajte me v modrouser posted image


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  18 19 20 [21] 22   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 20 [21] 22   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?