|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo oktobra 2010
20.9.2010 9:22:29   
lidik

IZVIRNO SPOROČILO: mladika

Punce,veste kaj sem se pa jaz spomnila...da bom ta čas ko čakam na user posted image  začela šparat evrčke,da bo pol lažje it u šoping za user posted image !!!


aha še dobro da sem te zraven vzela, da si videla kako nekaj čisto malenkosti nanese veliko everčkov.

Sarika
jupi !!!!!!!!!!!! Kako sem vesela, da bom lahko navijala tudi za tebe. No ok, sej vem da dolgo ne bom, ampak komaj čakam, da ti 3.10. čestitam !!!!!

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: II pričakujemo oktobra 2010
20.9.2010 9:25:43   
lidik
na kura jaz. Evo sarika user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image - ti pošiljam obljubljene pikapoke. Pa še par pujskov sem ti zraven pripopala, da bo ja držalo !!!!

Oooo kako bom jaz vesela, ko mi boste vse moje tri punce sporočile da ste pluseke zagledale. Witch, mladika in sarika user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: II pričakujemo oktobra 2010
20.9.2010 9:50:34   
nati29
Sarar, mi hodimo v Kamnik v šolo. Pri nas je ful bolj zadovoljen kot v vrtcu. Kam pa vi hoditev v šolo (sem hotla napisat v vrtec, nisem še čist tega vrtca spravla iz glave).

Koliko časa se pa ti trudiš zanosit? Pri meni traja že dve leti z vsemi ss, abrazijami, operacijo pregrade, ...

Sem imela letos julija že 3. ss, tako da zdaj imam pa že dosti. Zdaj po dveh M pa bova bolj pridno delala na dojenčku.

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: II pričakujemo oktobra 2010
20.9.2010 10:40:02   
twetka
Dan pupe. Dajte me na sezam za x.10, ker pojma nimam kdaj bo moja M prišla v oktobru če sploh bo. V glavnem gremo v nove boje. Čaka me v petek še en pregled in upam, da bo zame kmalu posijal sonček. Dejte me pod navijačice tudi.  Želim vam čimveč pluskov v tem mesecu. l.p

(odgovor članu nati29)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: II pričakujemo oktobra 2010
20.9.2010 11:57:18   
sarar
ojla lidik, punca moja! no, sem vesela da si navijačica, vsekakor vsako navijanje prav pride. upam, da se bomo drug mesec res lahko veselile! hvala za pikapoke, ti jih vračam, da bo nosečnost še naprej potekala tako kot je treba user posted image user posted image user posted image !
zdaj je pa že cajt, da se tudi me preselimo na drugo temo, a ne punce? tak da, lidik ti le navijaj user posted image
nati, mi pa hodimo v šolo polje v ljubljani... tudi naš škratek je zelo zadovoljen v šoli in niti malo ne pogreša vrtca. veš, saj se tudi jaz še kdaj zmotim pa mu zjutraj vpije-david, hitro pojej, ker bova vrtec zamudila! on se mi pa samo smeji in je modro tiho :)
jaz se tudi po moje trudim zanositi cerka 1,5 leta, vmes je malo volje zmanjkalo, pa enkrat je bi ss. pa še kar vmes kaj pride, ampak se ne damo :)))
saj drug mesec bo pa konec tega boja, boš videla. se bove skup preselile z ostalimi puncami na drugo temo user posted image

(odgovor članu twetka)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: II pričakujemo oktobra 2010
20.9.2010 12:37:01   
lidik
o sarika sej navijam. In komaj čakam, da vas bom imela bližje !!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: II pričakujemo oktobra 2010
20.9.2010 12:54:16   
dspela
cori, kje si naročila te ovul teste 30 kom? Kakšna pa je cena?

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: II pričakujemo oktobra 2010
20.9.2010 14:35:42   
cori
IZVIRNO SPOROČILO: dspela

cori, kje si naročila te ovul teste 30 kom? Kakšna pa je cena?


preko ebaya, cena za 30 ovulacijskih testov +10 za ugotavljanje nosečnosti 4,17 eur za vse skupaj. Me je malo zaznilo, ker je čas dostave bil napisan do 14 dni, sem pa dobila popravek + en teden...bomo videli, morda pridejo še pravi čas, morda ne....bo pa za drug kroguser posted image

http://cgi.ebay.com/30-Ovulation-Fertility-10-Early-Pregnancy-Test-Strips-/290476832418?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item43a1c4b6a2

lp



(odgovor članu dspela)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: II pričakujemo oktobra 2010
20.9.2010 18:43:10   
nati29
Sarar, ja zmenjeno, drugi mesec se seliva na forum junij 2011 user posted image . Potem se bova pa čez 7 let pogovarjali, ko bodo otroci šli v prvi razred user posted image . Ja, jaz se bom naslednji mesec, takrat bom imela O, kar resno lotila delanja dojenčka. Naš Maj že tako dolgo čaka bratca ali sestrico, jaz pa tudi nisem več rosno mlada. Me v službi že kar v trebuh gledajo, kdaj bo kaj, da mi je že kar nerodno. Tako da se ne morem nič zredit, ne da bi bila kakšna ugibanja.

(odgovor članu cori)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: II pričakujemo oktobra 2010
20.9.2010 20:52:34   
mladika
IZVIRNO SPOROČILO: lidik


IZVIRNO SPOROČILO: mladika

Punce,veste kaj sem se pa jaz spomnila...da bom ta čas ko čakam na user posted image  začela šparat evrčke,da bo pol lažje it u šoping za user posted image !!!


aha še dobro da sem te zraven vzela, da si videla kako nekaj čisto malenkosti nanese veliko everčkov.



Ja to je blo zlo pametno da si me uzela s sabo,ja,me je skor kap,ko sem tuhtala pol kaj se use rabi za naše user posted image ,ampak nič hudega,vse bomo priskrbeliuser posted image user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: II pričakujemo oktobra 2010
20.9.2010 20:56:57   
mladika

user posted image


user posted image ALI user posted image PRIČAKUJEMO:

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image x.10. petrussa
user posted image x.10. Isabellabina
user posted image x.10. twetka
user posted image 3.10. sarar
user posted image 2.10. jeanitte
user posted image 4.10. Teni RR
user posted image 4.10. waiting
user posted image 5.10. anonimna user posted image
user posted image 6.10. smeška83
user posted image 6.10. pikicaa25
user posted image 6.10. thanchyka
user posted image 9.10. tejchy*
user posted image 10.10. anonimna user posted image
user posted image 13.10. TEDIGO
user posted image 13.10. mladika
user posted image 13.10. Nutry
user posted image 16.10. anonimna user posted image
user posted image 19.10. naty29 
user posted image 20.10. Arual
user posted image 21.10. cori

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

SKUPAJ NAS JE: 19


NOSEČK: _______


user posted image   user posted image

NAVIJAČICE:


witch, lananai, tejchy*,mojamura
srečica17,lidik,Nitkica11,twetka


(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: II pričakujemo oktobra 2010
20.9.2010 21:07:09   
mladika
IZVIRNO SPOROČILO: cori

oooo mladika pozdravljena! Vidim, da ta mesec na seznamčku "zaostajam" za tabo že dober tedenuser posted image .

Kako si kaj?



Nič hudega,če zaostajaš,sam da dočakaš user posted image user posted image user posted image Jst sem drgače vredu,hvala,lepo pridno pijemo čajčke,jemljemo maco in smo že v akciji user posted image user posted image user posted image !!!

(odgovor članu cori)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: II pričakujemo oktobra 2010
21.9.2010 9:23:08   
nati29
Oooooooooooooooo, kje je še ta oktober.

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: II pričakujemo oktobra 2010
21.9.2010 10:07:04   
petrussa
Jst imam pa danes 18. dan ciklusa o O pa še kar ni duha ne sluha... Ovul-teste delam od 10. dneva in niso še nič pokazal (nič ionteresantnega...) 

(odgovor članu nati29)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: II pričakujemo oktobra 2010
21.9.2010 11:01:09   
tejchy*
punce, kako ste kaj? user posted image se po dolgem času spet malo oglašam, čeprav ne pišem tako redno, mislim in bom mislila na vse nas naslednji mesec, da boste, bomo user posted image , zagledale user posted image .

witch - prosim če mi po pošti pošlješ tvoj čudežni napoj user posted image ok? user posted image user posted image

no, ta mesec, tudi midva pridno jeva maco, ker pa nevem kdaj imam O, pa tudi nočem nič računat, je treba pridno na 2 dni user posted image .
kako pa ostale jeste maco? midva vsako jutro, 3 kapsule..

petrussa - na tvojem mestu, bi glede na to da že delaš teste toliko dni, še naprej delala da bi videla če bo sploh prišla, da potem veš na čem si, drugače ne boš prepričana ali je bila O, ali je ni bilo. Vsaj pomoje.. user posted image
mladika - user posted image bomo pa pač borbali naprej, a ne?

mah punce, za vse nas se bo enkrat obrnila sreča, in se nam bodo izpolnile želje, res verjamem v to user posted image . moraš verjeti, da se lahko sploh zgodi!!!    user posted image

user posted image lep dan punce

(odgovor članu petrussa)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: II pričakujemo oktobra 2010
21.9.2010 11:45:59   
cori
IZVIRNO SPOROČILO: petrussa

Jst imam pa danes 18. dan ciklusa o O pa še kar ni duha ne sluha... Ovul-teste delam od 10. dneva in niso še nič pokazal (nič ionteresantnega...) 


Takole je bilo pri meni prejšnji mesec...
Tako, da bom tudi jaz ta mesec, če bom le pravočasno dobila teste, probala ugotoviti, kdaj sploh je ovulacija. Ponavadi sva malo več user posted image od 12.-18. dne v ciklu, samo očitno imam tudi jaz kasneje ovulacijo.

(odgovor članu petrussa)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: II pričakujemo oktobra 2010
21.9.2010 13:44:09   
nati29
Pri meni se ovulacijski testi niso preveč obnesli. Tisti mesec, ko sem poskusila O ugotoviti s pomočjo testov, mi testi niso pokazali, pa sem zanosila. Tako da najbolj zanesljivo je na dva dni, midva bova tudi ta mesec, če nama bo zneslo.

A katera pije krvomočnico? Kakšne so vaše izkušnje?

V moji prejšnji nosečnosti mi je z njo uspelo zanosit, ampak sem imela potem ss. Sedaj pa ne vem, ali bi spet pila. Ss sem imela sicer zaradi kromosomske napake, tako da verjetno ni povezano s čajem, ampak vsseno se ne morem odločit.

(odgovor članu cori)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: II pričakujemo oktobra 2010
21.9.2010 20:46:35   
petrussa
nati29, upam da se mi ponovi tvoja zgodba... Sva s fantom kar pridna - veselo user posted image na dva al pa največ tri dni. Mu pa ne povem rezultatov o-testov, ker je reku da ko bo (če bodo testi sploh pokazali), raje ne ve, da ne bodo preveč živčki delali. On je raje v nevednosti... user posted image
Bom kar vztrajala z o-testi, čeprou sploh niso poceni (15€ 5 testkov)...
Se me pa loteva nek prehlad, tko da upam da mi ne bo to pokvarlo usega skupi.

(odgovor članu nati29)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: II pričakujemo oktobra 2010
21.9.2010 21:55:41   
sarar



IZVIRNO SPOROČILO: nati29

Sarar, ja zmenjeno, drugi mesec se seliva na forum junij 2011 user posted image . Potem se bova pa čez 7 let pogovarjali, ko bodo otroci šli v prvi razred user posted image . Ja, jaz se bom naslednji mesec, takrat bom imela O, kar resno lotila delanja dojenčka. Naš Maj že tako dolgo čaka bratca ali sestrico, jaz pa tudi nisem več rosno mlada. Me v službi že kar v trebuh gledajo, kdaj bo kaj, da mi je že kar nerodno. Tako da se ne morem nič zredit, ne da bi bila kakšna ugibanja.
  
živjo punce! da se še jaz malo oglasim. lede testkov- meni so vedno pokazali ovulacijo, in sicer kasneje kot sem mislila da jo imam. ta mesec je pa očitno sploh ne bom imela, tako da nati, najbrž se boš sama brez mene selilila na junij. brez skrbi, saj boš imela dosti družbe, a ne punce? ta mesec bo veliko pluskov user posted image . bom navijala, da bo tvoj otroček dobil družbo user posted image
sem pa delala 3 dni zapored s temi testki, in danes, ko bi mi moralo pokazati ovulacijo, mi je ni. najbrž zaradi vnetja, ki sem ga opazila danes... sem kar žalostna. A JE MOŽNO, DA ZARADI VNETJA NIMAŠ OVULACIJE? PROSIM, ČE MI LAHK KERA K TO VE ODGOVORI...user posted image
pa še moj  je zbolel zdaj, ko naj bi ovul. bila, tak da mi ta mesec očitno ni namenjen... sem kar malo žalostna
.
nič, pridne bodite in lahko nočko user posted image


< Sporočilo je popravil sarar -- 21.9.2010 21:57:01 >

(odgovor članu nati29)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: II pričakujemo oktobra 2010
21.9.2010 22:05:33   
mladika
Sarika,ne bit žalostna....probaj še naprej delat testke,mogoč bo pa kasnej ovulacija!!ker jst ko sem si merila bt,mi je O zaznalo 11 dan ciklusa,če sem se pa orentirala po bolečini in beljakasti sluzi je bila pa 13-14 dan O in pol nisem več vedela kdo pije in kdo plačauser posted image user posted image sem bla čist zmedena...in sem lepo vse opustila in bt in O teste(so predragi) in z dragijem lepo na dva dni user posted image .Ker prejšna dva meseca nisva tolk pogosto,ker je meu norišnico v službi,ko so bli še dopusti in je dam hodu k cota!!Moj je tut neki prehlajen,sam mi2 useeno telovadivauser posted image in načeloma vnetja in ovulacija nimata nič skupnega,razen,če imaš vnetje jajčnikov,pol je druga zgodba...

_____________________________

Mi še zmeram upamo!!!:)

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: II pričakujemo oktobra 2010
22.9.2010 9:48:49   
nati29
Sara, pomoje da je ovulacija ne glede na vnetje, jaz bi na tvojem mestu vprašala dr. Pušenjaka. Lahko pa da imaš kasnejšo ovulacijo, jaz sem bila prav presenečena, ko mi je G na pregledu odkrila jajčno celico in naj bi imela O šele po 18. dnevu ciklusa. Tako da O lahko še pride. Kakšno vnetje pa imaš, če ni skrivnost?
Močno drži pesti, da bo naslednji mesec uspelo. Tudi tebi še lahko, hitro se pozdravi, bomo mislili na tebe pa da se tvoj tudi pozdravi.

Jaz sem imela tako izkušnjo s testi, da sem tisti ciklus, ko sem delala teste, mi nosi nič pokazal, pa sem zanosila, to se mi je dvakrat zgodilo. Tako da oktobra jih mogoče tudi nabavim, če mi prinašajo srečo user posted image .

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: II pričakujemo oktobra 2010
22.9.2010 9:50:27   
nati29
Petrussa, ja vso srečo in kar pridno naprej. Je pa res včasih težko tisto O spravit iz glave, tudi meni user posted image .

(odgovor članu nati29)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: II pričakujemo oktobra 2010
22.9.2010 12:37:11   
vilincek
Kot jaz vem je takole: ce je ovulacijski test pozitiven, potem bo do ovulacije prislo v roku 24-48 ur. test ti zato vedno pokaze zgolj pred ovulacijo, kasneje pa ne.

Sicer enim merjenje pomaga. Jaz sem tudi to probala, ampak je bilo potem samo obremenjujoce, da takrat morva telovadit. Najbolje je, ce se naucis prepoznavat telesne znake in se prepustis uzitkom. Zgodi se namrec lahko, da en mesec sploh nimas ovulacije. Vzroki so lahko razlicni. Lahko pa dozorita dva jajceca, vsak iz razlicnega jajcevoda. Lahko imas en mesec tako, drugi tako.

Zensko telo je vcasih res cuden stvor in vsaka od nas drugace reagira. Pa srecno!

(odgovor članu nati29)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: II pričakujemo oktobra 2010
23.9.2010 9:18:09   
aTri
Pozdravljene user posted image user posted image

Ali se vam lahko pridružimuser posted image Jaz moje tečke ne pričakujem 25.10 in resnično upam, da je ne bouser posted image Tole bo moj prvi krog po dveh SS-jih. Sem pa po drugem SS-ju kar nekaj časa oklevala in niti se nisem upala biti noseča, ker me je vedno spremljal občutek, kaj pa če bo spet šlo vse narobe.....Sedaj ko pa sem se znebila strahu pa sva se z mojimuser posted image odločila, da greva v nove boje.

Vsem vam pa želim za v mesecu Oktobru zagledate user posted image user posted image .

Srečnouser posted image

(odgovor članu vilincek)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: II pričakujemo oktobra 2010
23.9.2010 11:25:34   
lidik
hej mladika, sarika, kako sta? sarika ja sej vem, imam slabo vest, ker ti nisem še odpisala - obljubim da si danes vzamem čas in napišem !!!! Naj vama obema nekaj povem - od danes imamo končno posteljco in previjalno doma. Mladika, a veš kaj to pomeni? Hi hi hi,... da bo treba po jogi, po tiste igračke za nad posteljco in pa spet še po eno blazino za previjalno. Ker je ni zraven, sem jaz narobe gledala. Tam namreč samo piše katera paše gor, ne pa da je zraven. user posted image

(odgovor članu aTri)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?